Hear hear....hier ook gewoon hoor. Alles per kleur in 1 bak. Waarbij bruin is bruin en groen is groen. Oftewel geen onderscheid tussen licht en donker van 1 kleur. Misschien heb ik er ook nog niet genoeg van.
Daarnaast gaan 'lichtjes', banden, auto onderdeeltjes en ander soortige vreemde dingen in bakjes van de chinees.
De oudste hier vindt het geweldig om door de bakken te sneupen om te kijken wat ie kan gebruiken. En zelf ook, als ik een keer iets aan het bouwen ben, vaak voor hem, dan kom ik van alles tegen wat ik niet zocht maar toch kan gebruiken.
Ik denk wel dat ik na de winter mijn eigen (winter) sets, opberg in chinees doosjes en die weer in een grote bak doe. Geen idee of ik dat per set ga doen of per kleur.