Daarom is het hier zo snel 

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.
Achja stom had ik ff kunnen checken, niet aan gedacht, thnx.. zit nu al 15min in de wacht (verkoop belde me terug en verbond me door naar technisch, dus dat scheelt) bij de klantenservice.. Heel benieuwd wat ze te melden hebbenRaven schreef op woensdag 02 september 2015 @ 16:20:
[...]
Om mijzelf te quoten n.a.v. iemand anders die dat vroeg:
[...]
[ Voor 13% gewijzigd door poor Leno op 02-09-2015 16:47 ]
Het leuke is alleen dat UPC Ziggo heeft overgenomen, en niet andersom.poor Leno schreef op woensdag 02 september 2015 @ 16:26:
Sinds de overname van UPC door Ziggo niets dan gekloot
Oh ook goed, dat boeit me niet zoveel.. wel apart dat t dan Ziggo heet terwijl ik eerst UPC had, maar goed. In ieder geval na de overname is het gekloot.Timmert schreef op woensdag 02 september 2015 @ 17:11:
[...]
Het leuke is alleen dat UPC Ziggo heeft overgenomen, en niet andersom.
Waarschijnlijk omdat Ziggo een betere naam had dan upc.poor Leno schreef op woensdag 02 september 2015 @ 17:16:
[...]
Oh ook goed, dat boeit me niet zoveel.. wel apart dat t dan Ziggo heet terwijl ik eerst UPC had, maar goed. In ieder geval na de overname is het gekloot.
2250 WP Zuid PVoutput
Moet wel zeggen dat er sinds die overname toch wel vaker problemen zijn hier in Maastricht. Of het toeval is of dat er toch het één en het ander niet helemaal lekker loopt is natuurlijk de vraag.MdO82 schreef op woensdag 02 september 2015 @ 17:31:
[...]
Waarschijnlijk omdat Ziggo een betere naam had dan upc.
Samenvoegen zal nooit echt zonder problemen gaan, alleen merk je wel het verschil tussen de helpdesk van Ziggo oud en nu. De oude helpdesk was altijd meteen direct met oplossen van problemen en sinds dat UPC en Ziggo samen zijn is het steeds vaker rommelig, verschillende antwoorden van medewerkers over hetzelfde probleem enzo.Cloggs schreef op woensdag 02 september 2015 @ 18:03:
[...]
Moet wel zeggen dat er sinds die overname toch wel vaker problemen zijn hier in Maastricht. Of het toeval is of dat er toch het één en het ander niet helemaal lekker loopt is natuurlijk de vraag.
Nu ook alles eruit.
Cogitationis poenam nemo patitur
Nee ik kan hotspots in de modem niet aan zetten, hij zendt dat ssid ook niet uit.ThinkPadd schreef op woensdag 02 september 2015 @ 14:36:
Nee, wifi spots is niet mogelijk. Je hebt overigens wel internet, maar extreem traag (64kbit ofzo).... zelfs 2G op telefoon is nog sneller. M'n oma heeft alleen TV + telefonie, maar wel een Ubee wifimodem die ook vrolijk een SSID uitzend. Ze heeft dus eigenlijk wel internet, maar je kunt er niet echt wat bruikbaars mee
Alhoewel: misschien zend het modem wel WiFispots uit, als je een code hebt (van je eigen Ziggo-verbinding) dan heb je op die manier wellicht wel internet..... hmmm misschien Ziggo eens vragen?
Deze optie is wellicht interessant: [Aanbieding] Ziggo internet + vast bellen voor €10 per maand
Wel heel goed voor ze in de gaten houden dat ze zich (na een jaar ofzo) niet door Ziggo een verhaal laten aanpraten en overstappen naar een ander abonnement. Dan komen ze op een Alles-in-1 pakket uit waarschijnlijk en betaal je zo 50-60 euro per maand...
[ Voor 10% gewijzigd door icecreamfarmer op 02-09-2015 18:47 ]
ik zie ik zie wat jij niet ziet
Dat zijn inderdaad de kosten voor nieuwe klanten, maar dat zullen ook de kosten voor de telefoonlijn zelf bij zitten.icecreamfarmer schreef op woensdag 02 september 2015 @ 18:39:
[...]
Tegenwoordig wil ziggo daar €30 voor hebben.![]()
https://www.ziggo.nl/bellen/vast-bellen/
[ Voor 16% gewijzigd door MdO82 op 02-09-2015 19:07 ]
2250 WP Zuid PVoutput
Verwijderd
[ Voor 21% gewijzigd door Verwijderd op 02-09-2015 19:15 ]
2250 WP Zuid PVoutput
Verwijderd
De winsttoename lijkt me al gedekt door de hoeveelheid personeel dat kan gaan uitstromen n.a.v. die fusie...MdO82 schreef op woensdag 02 september 2015 @ 19:10:
Ze moeten ergens de kosten van de samenvoeging halen...
En als monopolist kan je nou eenmaal veel zaken gewoon doen
Ik heb me aangemeld gisteren. Overstap vanaf telfort. Volgens klantenservice is de upload 2 Mbit. Binnen nu en 5 dagen krijg ik de bevestigingsbrief.tiguan schreef op woensdag 02 september 2015 @ 19:06:
Hmm, krijg net een aanbieding in de bus. €10 p/m voor internet en bellen bovenop huidige tv-only abbo. Da's niet duur zou je zeggen. 25MBit/s down, up wordt niet vermeld.
Het klinkt heel aantrekkelijk, maar ik denk dat ik toch lekker bij m'n glasvezel blijf voor internet.
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=918192
Oh hell no, ik heb nu 100 upgroxgrox schreef op woensdag 02 september 2015 @ 19:19:
[...]
Ik heb me aangemeld gisteren. Overstap vanaf telfort. Volgens klantenservice is de upload 2 Mbit. Binnen nu en 5 dagen krijg ik de bevestigingsbrief.
Dat zit hem in de extra's (horizon, myprime) die je erbij krijgt als je een standaardpakket kiest. Neem je geen decoder of telefonie (Internet Max) dan ben je €54/m kwijt, neem je alles-in-een met de simpelste mediabox dan €59/m. Beide met 200/20Mbps.Verwijderd schreef op woensdag 02 september 2015 @ 19:08:
Ik heb nu nog gewoon internet (200mb) en televisie voor zo'n 62 euro, maar datzelfde pakket is nu 72 euro?
Verwijderd
[ Voor 11% gewijzigd door Verwijderd op 02-09-2015 19:47 ]
Nee dat pakket bestaat niet meer... ik heb die ook voor 62,50 euro per maand, 200mbit internet met standaard TV. Dat "nieuwe" pakket is 200mbit + royaal tv oidVerwijderd schreef op woensdag 02 september 2015 @ 19:08:
Ik zat gister even naar de abo's te kijken of ik daar misschien eens iets in moest gaan veranderen, schetst mijn verbazing dat ze gewoon een tientje duurder zijn geworden ten opzichte van zegge een jaar geleden.
Wat krijg je daar voor dat je als Ziggo klant niet al hebt?
Ik heb nu nog gewoon internet (200mb) en televisie voor zo'n 62 euro, maar datzelfde pakket is nu 72 euro? Que? Vind ik nogal een correctie zomaar even... 120 euro in het jaar.
En wanneer moet ik hier als bestaande klant aan geloven? Want ik voel daar niet zo veel voor. Abonnement wat ik nu heb zit eignelijk al een eurotje of 10 boven wat ik stiekem maximaal kwijt wil zijn aan internetgrappen.
Laten we er eens helder over zijn dan. Nee, dat is beslist NIET te vergelijken. En dan bedoel ik niet dat Ziggo aantrekkelijker is met zijn aanbod.Verwijderd schreef op woensdag 02 september 2015 @ 19:47:
Heb me net inderdaad maar even laten voorlichten. Laat dat MyPrime zich een beetje vergelijken met Netflix qua aanbod? Zijn ze een beetje wazig over.
Testing, one, two ...
Alleen 200 Mb/s internet en TV, geen telefonie? Bij het huidige Ziggo:Verwijderd schreef op woensdag 02 september 2015 @ 19:08:
Wat krijg je daar voor dat je als Ziggo klant niet al hebt?
Ik heb nu nog gewoon internet (200mb) en televisie voor zo'n 62 euro, maar datzelfde pakket is nu 72 euro?
[ Voor 1% gewijzigd door Jerrythafast op 02-09-2015 23:49 . Reden: Prijsje van Connect Max + Play Complete vergeten erbij te zetten. ]
Je kunt het zelf hier inzien wat het MyPrime-aanbod is. Een stuk minder wazig dan Netflix, waar je alleen als abonnee het aanbod kunt bekijken.Verwijderd schreef op woensdag 02 september 2015 @ 19:47:
Laat dat MyPrime zich een beetje vergelijken met Netflix qua aanbod? Zijn ze een beetje wazig over.
Idd en liberty global heeft ziggo binnen 5min ook een slechte naam gegeven jammer genoeg.Bullet NL schreef op woensdag 02 september 2015 @ 18:22:
UPC had een negative naam, Dat hebben ze nu met de overname van Liberty Global van Ziggo willen maskeren. Maar omdat mensen weten dat Ziggo gewoon het oude UPC is zullen ze hun mening ook nooit bij stellen.
Verwijderd
Ik zag inderdaad later pas dat je nu meer samenstel opties hebt. Opzich best grappig. Het kwam op mij over alsof de nieuwe pakketten gewoon de nieuwe opties waren zoals voorheen.Jerrythafast schreef op woensdag 02 september 2015 @ 20:01:
[...]
Alleen 200 Mb/s internet en TV, geen telefonie? Bij het huidige Ziggo:
Internet: Internet Max + Kabel TV (exclusief HD-zenders) voor €53,95 per maand.
Zelf samenstellen: Connect Max + Play Start (is inclusief HD-zenders en 'Mediabox' maar exclusief Horizon en MyPrime) voor €57,55 per maand.
Zelf samenstellen: Connect Max + Play Complete (inclusief Horizon en MyPrime)
TV + Internet: Connect & Play Max (inclusief Horizon en TV Royaal, dus extra veel zenders) voor €72,50 per maand.
Hier was ik al bang voor.hardware-lover schreef op woensdag 02 september 2015 @ 19:56:
[...]
Laten we er eens helder over zijn dan. Nee, dat is beslist NIET te vergelijken. En dan bedoel ik niet dat Ziggo aantrekkelijker is met zijn aanbod.
[ Voor 17% gewijzigd door Verwijderd op 02-09-2015 21:48 ]
Nee, dat kan alleen met de Horizonbox.Viresh87 schreef op woensdag 02 september 2015 @ 20:28:
Hallo, ik heb een vraagje. Heb het zelf nog niet kunnen..maar kun je met een ci+ 1.3 module ook Replay TV gebruiken?
De waardes zijn nu inderdaad beter, echter verliest mijn UBEE na een X aantal uur even zijn Internet verbinding (Willekeurig)ArcticWolf schreef op woensdag 02 september 2015 @ 15:17:
[...]
Die waardes zijn echt netjes... niks aan doen. Als je een versterker wilt gebruiken (om wat voor reden dan ook) dan alleen voor de TV en niet voor het modem.
Computer direct op het modem aansluiten lijkt mij een optie om je Router uit te sluitensupermm958 schreef op donderdag 03 september 2015 @ 10:31:
[...]
De waardes zijn nu inderdaad beter, echter verliest mijn UBEE na een X aantal uur even zijn Internet verbinding (Willekeurig)
Treden dan time outs op in een lopende ping naar 8.8.8.8 (missing 4 a 5 pings).
Gebruik geen Ziggo DNS servers maar die van OpenDNS (ingesteld op mijn router zelf, UBEE staat in Bridge mode)
Lampjes op de UBEE blijven gewoon actief, geen reset of iets dergelijks.
Kan dit ook door de voeding van UBEE komen dat deze te weinig power levert?
Het vreemde is dat, zover ik het na kan gaan onstaan is na de DDOS aanvallen op Ziggo.
Kan ook wezen dat mijn router met DD-WRT het probleem is, ben zoekende hoe ik dat het beste kan uitsluiten... Tips of trucks zijn welkom.
Welke Ubee heb je? En staat deze in router of bridgemodus?supermm958 schreef op donderdag 03 september 2015 @ 10:31:
[...]
De waardes zijn nu inderdaad beter, echter verliest mijn UBEE na een X aantal uur even zijn Internet verbinding (Willekeurig)
Treden dan time outs op in een lopende ping naar 8.8.8.8 (missing 4 a 5 pings).
Gebruik geen Ziggo DNS servers maar die van OpenDNS (ingesteld op mijn router zelf, UBEE staat in Bridge mode)
Lampjes op de UBEE blijven gewoon actief, geen reset of iets dergelijks.
Kan dit ook door de voeding van UBEE komen dat deze te weinig power levert?
Het vreemde is dat, zover ik het na kan gaan onstaan is na de DDOS aanvallen op Ziggo.
Kan ook wezen dat mijn router met DD-WRT het probleem is, ben zoekende hoe ik dat het beste kan uitsluiten... Tips of trucks zijn welkom.
ubee evm320b, staat in Bridge mode (door Ziggo gedaan op mijn verzoek een aantal jaren geleden)Timmert schreef op donderdag 03 september 2015 @ 10:49:
[...]
Welke Ubee heb je? En staat deze in router of bridgemodus?
Dat vanmiddag/vanavond maar even doen en kijken wat het resultaat isnooberke schreef op donderdag 03 september 2015 @ 10:47:
[...]
Computer direct op het modem aansluiten lijkt mij een optie om je Router uit te sluiten
Een EVM is altijd bridged. Als je nog een 12v/1a voeding hebt kan dat idd de oorzaak zijn, al zie je dan meestal wel een verandering in LED status.supermm958 schreef op donderdag 03 september 2015 @ 10:56:
[...]
ubee evm320b, staat in Bridge mode (door Ziggo gedaan op mijn verzoek een aantal jaren geleden)
Zie geen status verandering in de LEDs. Blijven allemaal groen.Timmert schreef op donderdag 03 september 2015 @ 11:35:
[...]
Een EVM is altijd bridged. Als je nog een 12v/1a voeding hebt kan dat idd de oorzaak zijn, al zie je dan meestal wel een verandering in LED status.
Ok, op die fiets. Dat model kent minder voedingsproblemen, en bij gebruik in bridgemode kun je ook geen last hebben van bugs in de firmware. Ik zou je eigen router even uitsluiten door direct op de Ubee te testen. Heb je dan ook uitval > monteur bestellen.supermm958 schreef op donderdag 03 september 2015 @ 11:48:
[...]
Zie geen status verandering in de LEDs. Blijven allemaal groen.
Standaard stond mjn UBEE niet in Bridge, is in Bridge modegezet door Ziggo op mijn eigen verzoek. Dit is de gene met WiFi,
Op de onderkant staat EVM3200 model EVW320B.
Wat een oud nieuws. We zitten inderdaad al lang op die snelheid.Uw internetsnelheid is verhoogd.
Beste meneer iNSaNe-oNe,
We hebben uw internetsnelheid weer verhoogd. Dat doen we regelmatig. We willen u namelijk graag het beste bieden.
- Uw downloadsnelheid is verhoogd van 30 Mbit/s naar 40 Mbit/s
- Uw uploadsnelheid is verhoogd van 3 Mbit/s naar 4 Mbit/s
De nieuwe, nóg hogere internetsnelheid is automatisch voor u doorgevoerd. Zo kunt u zorgeloos met meerdere apparaten online. En bijvoorbeeld tegelijkertijd muziek streamen en online spelletjes spelen.
Tweakers Awards - Ziggo beste Internetprovider
Hét bewijs dat u goed zit met uw internetverbinding werd weer geleverd. Ziggo werd dit jaar door Tweakers.net voor de 5e keer op rij verkozen tot Beste Internetprovider van Nederland. En recent onderzoek door TNO toonde aan dat ons netwerk nog minimaal 50x sneller kan! Bij Ziggo zit u dus goed. Nu en in de toekomst. Een fijn idee!
Veel internetplezier!
Hans Blom
Directeur Consumentenmarkt
... en oranje! :P
2250 WP Zuid PVoutput
[ Voor 90% gewijzigd door supermlt op 03-09-2015 18:39 ]
[ Voor 29% gewijzigd door Techneut op 03-09-2015 18:50 ]
Sorry voor de onduidelijkheid.Techneut schreef op donderdag 03 september 2015 @ 18:32:
1. Wat is je probleem?
2. Wat is "inpereken"? Typo misschien, en bedoel je inperken? Zo ja, wat wil je dan inperken?
3. Wat wil je weten naar aanleiding van die enorme vermoeiende brei aan waarden waarvan vrees ik niemand de tijd neemt om het allemaal door te spitten? Zeker niet als je er helemaal niet bij vertelt (zie punt 1) waar je mee zit. De bereidheid om te helpen is hier echt wel aanwezig, daarvoor dient zo'n forum als dit ook, mits duidelijk is waarmee.
Die waardes zijn nu opgelost... heb je je router al weggehaald?supermm958 schreef op donderdag 03 september 2015 @ 18:38:
[...]
Sorry voor de onduidelijkheid.
1: Zie eerdere posts"supermm958 in "[Ziggo] Ervaringen Topic - Deel 9"
2: Typo inderdaaad : Inperken.
3: Zie punt 1
Je kunt het proberen.Pittie schreef op donderdag 03 september 2015 @ 19:55:
Sinds de fusie van Ziggo en UPC heb ik eigenlijk slecht tv beeld. Met vlagen veel blokjes in beeld, happeringen etc. Maar soms gaat het ook een hele avond wel goed. Nu heb ik inmiddels vernomen dat het voornamelijk door storing op de coax kabel komt. Vanaf de meterkast naar de tv is het ongeveer 12, 13 meter. Ik zit in een redelijk nieuwbouw complex. Op de kabel die er nu ligt staat "Axing SKB 89".
Volgens conrad komt dit neer op tweeweg shielding http://www.conrad.com/ce/...ial-Cable-75-White-Sheath
Ziggo raad via de website de Hirschmann "KOKA 9 TS" coaxkabel aan en deze is drieweg shielded.
Is dit de moeite waard om deze kabel te vervangen?
Interferentie is idd vaak variabel (of je buurman thuis is bv kan al invloed hebben).Pittie schreef op donderdag 03 september 2015 @ 19:55:
Sinds de fusie van Ziggo en UPC heb ik eigenlijk slecht tv beeld. Met vlagen veel blokjes in beeld, happeringen etc. Maar soms gaat het ook een hele avond wel goed. Nu heb ik inmiddels vernomen dat het voornamelijk door storing op de coax kabel komt. Vanaf de meterkast naar de tv is het ongeveer 12, 13 meter. Ik zit in een redelijk nieuwbouw complex. En op de kabel die er ligt staat Axing SKB 89
Volgens conrad komt dit neer op tweeweg shielding http://www.conrad.com/ce/...ial-Cable-75-White-Sheath
Ziggo raad via de website de Hirschmann KOKA 9 TS kabel aan en deze is drieweg shielded.
Is dit de moeite waard om deze kabel te vervangen?
Nog steeds compleet willekeurig een drop voor 4 a 5 seconden. Straks de router achter de UBEE weghalen en testen met een laptop bekabbeld. Kijken wat er gebeurt over een langere periode.ArcticWolf schreef op donderdag 03 september 2015 @ 19:54:
[...]
Die waardes zijn nu opgelost... heb je je router al weggehaald?
supermm958 schreef op donderdag 03 september 2015 @ 20:11:
[...]
Nog steeds compleet willekeurig een drop voor 4 a 5 seconden. Straks de router achter de UBEE weghalen en testen met een laptop bekabbeld. Kijken wat er gebeurt over een langere periode.
[ Voor 10% gewijzigd door ArcticWolf op 03-09-2015 20:13 ]
1
2
3
| Counter T3 Timeout 18 T4 Timeout 13 |
Ik heb inderdaad een UMU-1006ArcticWolf schreef op donderdag 03 september 2015 @ 20:00:
[...]
Interferentie is idd vaak variabel (of je buurman thuis is bv kan al invloed hebben).
-Heb je relatief nieuwe AOP? UMU+1006 bv?
[afbeelding]
-Wat voor pluggen zitten er aan je huidige kabel?
Ik zou die kabel als laatste vervangen. Mijn ervaring is dat het vaker in de simpele dingen zit. Een slecht prefab kabeltje (meegeleverd met de decoder bijv), een slecht gemonteerde contactdoos of Hirschmann stekker, etc.. Kabel vervangen is een last resort wat mij betreft.Pittie schreef op donderdag 03 september 2015 @ 19:55:
Sinds de fusie van Ziggo en UPC heb ik eigenlijk slecht tv beeld. Met vlagen veel blokjes in beeld, happeringen etc. Maar soms gaat het ook een hele avond wel goed. Nu heb ik inmiddels vernomen dat het voornamelijk door storing op de coax kabel komt. Vanaf de meterkast naar de tv is het ongeveer 12, 13 meter. Ik zit in een redelijk nieuwbouw complex. Op de kabel die er nu ligt staat "Axing SKB 89".
Volgens conrad komt dit neer op tweeweg shielding http://www.conrad.com/ce/...ial-Cable-75-White-Sheath
Ziggo raad via de website de Hirschmann "KOKA 9 TS" coaxkabel aan en deze is drieweg shielded.
Is dit de moeite waard om deze kabel te vervangen?
Heb je toevallig ook Ziggo internet? Misschien handig om even te kijken of je modem waardes wel goed zijn.Pittie schreef op donderdag 03 september 2015 @ 22:33:
[...]
Ik heb inderdaad een UMU-1006
Daar heb ik laatst een Hirschman plug opgezet. Aan de andere kant is het een inbouwdoos van jager Busch.
Het laatste stukje kabel naar de decoder is volgens mij de kabel die mijn decoder zat (Humax 5200c)
Kom van 1 af bij telfort, dus een verdubbeling haha
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=918192
Ontstaat deze drop bij het gebruik van bijv utorrent oid? Dit heb ik ook gehad toen ik teveel peers en seeders mogelijk maakte via de instellingen van utorrent.supermm958 schreef op donderdag 03 september 2015 @ 20:11:
[...]
Nog steeds compleet willekeurig een drop voor 4 a 5 seconden. Straks de router achter de UBEE weghalen en testen met een laptop bekabbeld. Kijken wat er gebeurt over een langere periode.
[ Voor 29% gewijzigd door LopendeVogel op 04-09-2015 06:57 ]
hihi tv splittertje/versterker aanwezig?odan schreef op vrijdag 04 september 2015 @ 00:41:
ugh ik wordt strontziek van die horizonbox.
vanmiddag nog wat op myprime gekeken en nu kan hij opeens meer geen verbinding maken. thuisnetwerk is weer onbekend, maar ondertussen doen alle apparaten die via de box internet krijgen het nog wel gewoon.
foutcodes zijn ook lekker behulpzaam. check de bekabeling....
[ Voor 31% gewijzigd door LopendeVogel op 04-09-2015 07:04 ]
Yes, ik heb ook internet van Ziggo.ArcticWolf schreef op vrijdag 04 september 2015 @ 00:16:
[...]
Heb je toevallig ook Ziggo internet? Misschien handig om even te kijken of je modem waardes wel goed zijn.
En misschien een andere kabel testen tussen de inbouwdoos en de decoder?
Nee, ik maak geen gebruik van utorrent oid. Ik heb wel een Raspberry PI die data upload.JeroenC schreef op vrijdag 04 september 2015 @ 06:41:
[...]
Ontstaat deze drop bij het gebruik van bijv utorrent oid? Dit heb ik ook gehad toen ik teveel peers en seeders mogelijk maakte via de instellingen van utorrent.
Dan klapte het internet er enkele sec uit en dan werd het automatische hersteld.
Dit probleem heb ik echt maanden lang gehad totdat ik merkte dat het aan het download programma lag, hier de peers en seeds een stuk lager ingesteld (50 oid) en 0x deze problemen meer gehad.
Hopelijk een goede tip voor jou.
PS. ik heb dit probleem op 2 adressen gehad, op mijn vorige adres met een technicolor en op mijn huidige adres met een ubee. Daardoor wist ik dat het niet door Ziggo kon komen ( die kans zou echt vrijwel 0 zijn ) maar door iets wat ik ''fout'' doe.
Oke ja bij mij zat het probleem niet erin dat ik de lijn vol gebruik (download / upload volledig ) maar de aantal connecties die ik met andere bronnen had om te downloaden/uploaden. Het aantal connecties zorgden bij mij voor downtimes van enkele secondes.supermm958 schreef op vrijdag 04 september 2015 @ 08:51:
[...]
Nee, ik maak geen gebruik van utorrent oid. Ik heb wel een Raspberry PI die data upload.
Vanochtend zag ik wel dat er Correctables van +100 & Uncorrectables van 10 waren.
... the F, hebben hedendaagse routers daar nog steeds last van?JeroenC schreef op vrijdag 04 september 2015 @ 06:41:
[...]
Ontstaat deze drop bij het gebruik van bijv utorrent oid? Dit heb ik ook gehad toen ik teveel peers en seeders mogelijk maakte via de instellingen van utorrent.
Dan klapte het internet er enkele sec uit en dan werd het automatische hersteld.
Dit probleem heb ik echt maanden lang gehad totdat ik merkte dat het aan het download programma lag, hier de peers en seeds een stuk lager ingesteld (50 oid) en 0x deze problemen meer gehad.
Hopelijk een goede tip voor jou.
PS. ik heb dit probleem op 2 adressen gehad, op mijn vorige adres met een technicolor en op mijn huidige adres met een ubee. Daardoor wist ik dat het niet door Ziggo kon komen ( die kans zou echt vrijwel 0 zijn ) maar door iets wat ik ''fout'' doe.
After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde
ja er is een splitter aanwezig en die werkt ook gewoon goed. de horizonbox weer een herstart gedaan en het werkt weer. maar als ik bijvoorbeeld over een paar uur het weer wil proberen is de kans groot dat ik hem weer een reboot moet geven.JeroenC schreef op vrijdag 04 september 2015 @ 06:45:
[...]
hihi tv splittertje/versterker aanwezig?Die krengen gaan om de havenklap defect.
Kans is namelijk zeer klein dat het aan de horizon ligt, maar eerder wat ziggo zegt: controleer je bekabeling, want daar zal het probleem zich hoog waarschijnlijk ook in zitten ( bekabeling hoort ook je eventuele splitter/versterker bij).
Dit is namelijk hetzelfde als zeggen: K*T AUDI, rijd niet, ik moet mijn benzine controleren (benzine op / signaal te zwak/op) Kans dat het door jou komt (benzine) is groter dan dat de audi k*t is. Dit terwijl je gisteren nog heerlijk zat te rijden.
Het is jammer dat zelfs sommige tweakers net als veel leken denken dat het niet door de bekabeling kan komen, maar gelijk de apparatuur van hun provider de schuld geeft ( tuurlijk die kans is aanwezig, maar de kans dat het aan je bekabeling ligt is vele malen groter )
Ik heb hier al zo'n 20 jaar ervaring mee, toen ik 7 was ongeveer. Ik had mijn eigen tv-tje op mijn slaapkamer gekregen en had veel sneeuw beeld ( analoog uiteraard), toen begreep ik al dat het door 1 ding kon komen, namelijk: de kabel want je gaat aan kabels draaien en doen en merkt dat je al gelijk verschil ziet.. Was ik zo lief om de splitter ertussenuit te halen, ze hadden onder geen beeld meer maar ik had ''perfect'' beeld. Zelfs toen speelde deze problemen al met je eigen bekabeling, toen was er geen horizon. Echter toen was het sneeuw, en nu het digitaal is is het blokkerig..
AMD Ryzen 5800X - 32GB DDR4 Corsair RGB - XFX 6900XT - Panasonic HIT 990Wp - AE200L WPB met cv-ondersteuning
Na een en ander hierover uitgezocht te hebben blijkt dat de 10 euro abbo niet voor alles isVon Henkel schreef op dinsdag 01 september 2015 @ 19:22:
Een kennis van mij in Brunssum (glasvezelgebied) kreeg een aanbieding van Ziggo voor 10 euro per maand (alles in 1)
Alleen weet ik helaas niet voor hoelang dat geld.
Zelfde hier. Vreemd genoeg (?) niet op alle zenders ... NPO en de BBC's zijn goed, maar een aantal andere zenders breekt regelmatig op.Pittie schreef op donderdag 03 september 2015 @ 19:55:
Sinds de fusie van Ziggo en UPC heb ik eigenlijk slecht tv beeld. Met vlagen veel blokjes in beeld,
Ja, dat krijg ik ook te horen als ik rondvraag. Vind het een raar verhaal ; vanaf het moment dat UPC naar Ziggo ging is het signaal minder en dat ligt dat aan de kabelsNu heb ik inmiddels vernomen dat het voornamelijk door storing op de coax kabel komt.
Zit die kabel in dit product ?Ziggo raad via de website de Hirschmann "KOKA 9 TS" coaxkabel aan en deze is drieweg shielded.
Die kabels waren voorheen al niet goed, maar de door Ziggo gebruikte techniek haalde er niet alles uit, zeg maar. Bij overgang naar het UPC signaal is de modulatie op veel kanalen veranderd, waardoor slechte kabels/stekkers/splitters/etc naar boven komen drijven.Goner schreef op vrijdag 04 september 2015 @ 11:05:
[...]
Zelfde hier. Vreemd genoeg (?) niet op alle zenders ... NPO en de BBC's zijn goed, maar een aantal andere zenders breekt regelmatig op.
[...]
Ja, dat krijg ik ook te horen als ik rondvraag. Vind het een raar verhaal ; vanaf het moment dat UPC naar Ziggo ging is het signaal minder en dat ligt dat aan de kabels
Dat lijkt inderdaad die kabel te zijn, echter die is wel schreeuwend duurGoner schreef op vrijdag 04 september 2015 @ 11:05:
[...]
Zelfde hier. Vreemd genoeg (?) niet op alle zenders ... NPO en de BBC's zijn goed, maar een aantal andere zenders breekt regelmatig op.
[...]
Ja, dat krijg ik ook te horen als ik rondvraag. Vind het een raar verhaal ; vanaf het moment dat UPC naar Ziggo ging is het signaal minder en dat ligt dat aan de kabels![]()
[...]
Zit die kabel in dit product ?
Andere frequentie dus meer interferentie... echter je moet geen kabels bij de MM halen veel te duurGoner schreef op vrijdag 04 september 2015 @ 11:05:
[...]
Zelfde hier. Vreemd genoeg (?) niet op alle zenders ... NPO en de BBC's zijn goed, maar een aantal andere zenders breekt regelmatig op.
[...]
Ja, dat krijg ik ook te horen als ik rondvraag. Vind het een raar verhaal ; vanaf het moment dat UPC naar Ziggo ging is het signaal minder en dat ligt dat aan de kabels![]()
[...]
Zit die kabel in dit product ?
[ Voor 12% gewijzigd door ArcticWolf op 04-09-2015 11:37 ]
oud ziggo gebied. dus idd een los modem. horizonbox is daar ook op ingesteld.Jim423 schreef op vrijdag 04 september 2015 @ 10:37:
Je gebruikt een los modem? Dan kan het natuurlijk best zijn dat je 3 andere apparaten wel gewoon blijven werken aangezien die via het modem internet krijgen.
Zou je mij, indien je dat zou willen, mij wat meer info daarover kunnen geven via DM?Raven schreef op vrijdag 04 september 2015 @ 10:30:
[...]
Sindsdien gebruik ik een zuinige pc met 1GB RAM als router en nu kan ik zowel met ed2k als torrent duizenden connecties laten maken zonder dat de boel op zijn gat gaat
2250 WP Zuid PVoutput
Je horizon gebruikt een eigen intern modem, naar mijn weten is het niet mogelijk om VOD e.d. over het losse modem te laten lopen (zoals bij de humax en samsung, correct me if i'm wrong). Betekend dus dat je LAN gewoon internet houdt echter krijg je toch een 2010/1030 melding wanneer het interne hzn modem de verbinding verliest. Wat weer gezocht moet worden in de coax; een slechte connector of wandcontactdoos b.v. In zeer specifieke gevallen is de horizon zelf defect, te herkennen aan een upstream Tx van 57dB terwijl een modem op dezelfde kabel een goede US Tx heeft maar dit komt echt zeer sporadisch voor.odan schreef op vrijdag 04 september 2015 @ 12:12:
[...]
oud ziggo gebied. dus idd een los modem. horizonbox is daar ook op ingesteld.
AMD Ryzen 5800X - 32GB DDR4 Corsair RGB - XFX 6900XT - Panasonic HIT 990Wp - AE200L WPB met cv-ondersteuning
MdO82 schreef op vrijdag 04 september 2015 @ 12:30:
[...]
Zou je mij, indien je dat zou willen, mij wat meer info daarover kunnen geven via DM?
Ik ben ook al geruime tijd opzoek naar een oplossing.
En omdat dit niet met dit topic te maken heeft, maar meer met netwerken ga ik hier verder daar ook geen vragen over stellen in dit topic
Er is voor alles een topic op GoT, ook voor Zelfbouw project: Firewall / Router / AP (PfSense)Jerrythafast schreef op vrijdag 04 september 2015 @ 12:32:
@MdO82 en Raven: Lijkt me dat dat prima past in een eigen topic op GoT. Lijkt me wel interessant om mee te lezen en wellicht ook te doen. Denk dat er wel meer Tweakers rondzwerven hier die zo'n setup hebben die zo ook hun ervaringen kunnen delen! Tenzij jullie natuurlijk geheime settings willen bespreken via DM, dan heb ik niks gezegd
After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde
Dat zal waarschijnlijk deze aanbieding zijn: [Aanbieding] Ziggo internet + vast bellen voor €10 per maandVon Henkel schreef op vrijdag 04 september 2015 @ 10:43:
[...]
Na een en ander hierover uitgezocht te hebben blijkt dat de 10 euro abbo niet voor alles is
Het is voor Internet en telefonie (40-4 mb).
Maar de prijs is wel vast. En is dus geen tijdelijke aanbieding.
Dank, dan ga ik dat eens doorlezenRaven schreef op vrijdag 04 september 2015 @ 12:50:
[...]
[...]
Er is voor alles een topic op GoT, ook voor Zelfbouw project: Firewall / Router / AP (PfSense)
En de specs staan in Raven in "Zelfbouw project: Firewall / Router / AP (PfSense)"
[ Voor 25% gewijzigd door MdO82 op 04-09-2015 13:01 ]
2250 WP Zuid PVoutput
After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde
waarom werkt het na een reboot (via knop achterop) van de horizon dan wel vlekkeloos voor een aantal uur?Jim423 schreef op vrijdag 04 september 2015 @ 12:45:
[...]
Je horizon gebruikt een eigen intern modem, naar mijn weten is het niet mogelijk om VOD e.d. over het losse modem te laten lopen (zoals bij de humax en samsung, correct me if i'm wrong). Betekend dus dat je LAN gewoon internet houdt echter krijg je toch een 2010/1030 melding wanneer het interne hzn modem de verbinding verliest. Wat weer gezocht moet worden in de coax; een slechte connector of wandcontactdoos b.v. In zeer specifieke gevallen is de horizon zelf defect, te herkennen aan een upstream Tx van 57dB terwijl een modem op dezelfde kabel een goede US Tx heeft maar dit komt echt zeer sporadisch voor.
Er zou toch een UTP kabel in moeten, de coax is toch voor het beeld of vergis ik mij nu?Jerrythafast schreef op vrijdag 04 september 2015 @ 13:39:
Dat werkt. Als ik me niet vergis hoef je je Horizon niet eens aan te sluiten op de router. Die communiceert met Ziggo via een ingebouwd modem.
Je kan toch maar 1 modem per adres hebben dus 2 modems lijkt mij persoonlijk niet.Jerrythafast schreef op vrijdag 04 september 2015 @ 13:39:
Dat werkt. Als ik me niet vergis hoef je je Horizon niet eens aan te sluiten op de router. Die communiceert met Ziggo via een ingebouwd modem.
[ Voor 5% gewijzigd door MdO82 op 04-09-2015 13:47 ]
2250 WP Zuid PVoutput
dan is het gewoon je Horizon aansluiten op je Asus router zodat hij een ipadres krijgt en gaan denk ikFrank1973 schreef op vrijdag 04 september 2015 @ 13:48:
Nee dit is het oude ziggo gebied.. Wat ik wil is dat mijn Horizon aan de Asus router hangt.. En alleen dienst doet voor beeld en prime
[ Voor 6% gewijzigd door MdO82 op 04-09-2015 13:54 ]
2250 WP Zuid PVoutput
Idem met een utp kabel naar de Asus routerMdO82 schreef op vrijdag 04 september 2015 @ 13:53:
[...]
dan is het gewoon je Horizon aansluiten op je Asus router zodat hij een ipadres krijgt en gaan denk ik
Hoe heb je nu de Humax aangesloten op je netwerk ?
2250 WP Zuid PVoutput
Misschien heb je lekstroom/statische elektriciteit in je netwerk zitten? Dan kan het even duren voordat de spanning zich opbouwt wat problemen oplevert in het signaal.odan schreef op vrijdag 04 september 2015 @ 13:40:
[...]
waarom werkt het na een reboot (via knop achterop) van de horizon dan wel vlekkeloos voor een aantal uur?
en de enigste foutmeldingen die ik heb gezien zijn 8010 en 6010. niet dat het verschil maakt want 99% van de foutmeldingen linken naar de zelfde pagina.
Bullet NL schreef op dinsdag 23 juni 2015 @ 11:44:
[...]
Correct, maar je had er niet bij verteld dat je richting een Horizon wou c.q. een hebt.
Wanneer je een Horizon in gebruik hebt kan je daar inderdaad een tweede (uitgeklede versie) aan hangen.
Volgens onderstaand bericht kan de Horizon ook zonder UTP werken.Frank1973 schreef op vrijdag 04 september 2015 @ 13:43:
[...]
Er zou toch een UTP kabel in moeten, de coax is toch voor het beeld of vergis ik mij nu?
Maar ik heb zelf gelukkig geen Horizon. Dus onderstaande is ook voor mij van toepassing.Timmert schreef op dinsdag 25 augustus 2015 @ 16:37:
[...]
Dat gaat allemaal via COAX. De LAN poorten worden alleen gebruikt voor de "thuisnetwerk" functionaliteit, en dus niet voor MyPrime, On Demand, etc..
YMMV
[ Voor 4% gewijzigd door Jim423 op 04-09-2015 16:45 ]
AMD Ryzen 5800X - 32GB DDR4 Corsair RGB - XFX 6900XT - Panasonic HIT 990Wp - AE200L WPB met cv-ondersteuning
Die mail heb ik gisteren ook ontvangen, en ik had die snelheid al enige tijd. Maar op mijn "ziggo" producten pagina stond bij mij nog altijd 30/3. Maar nu dus niet meer.jongetje schreef op donderdag 03 september 2015 @ 16:38:
Krijg zojuist een mail van Ziggo dat ze mijn snelheden hebben verhoogd van 30 naar 40mbit. Mooi op tijd want ik heb deze snelheid al bijna een half jaar...
+1Jim423 schreef op vrijdag 04 september 2015 @ 16:41:
Timmert heeft gelijk. De horizon staat los van de rest van het thuisnetwerk, er hoeft geen utp in, intern modem zorgt voor VoD en verbinding met Ziggo via de coax. Tussen de ''mini'' horizon op de slaapkamer en de horizon mag een utp, echter kan die ook via de coaxkabel communiceren via het MoCa protocol. Dan is er geen utp nodig. De utp tussen de 2 horizons kan door een switch, hiermee kun je ook 2 ''mini'' horizons boven aansluiten via 1 kabel naar beneden. Powerline is ook mogelijk.
Wanneer je de Horizon als wifi AP wilt gebruiken of als switch in de woonkamer moet je hem koppelen met je router of Ubee. Je neemt dus nu de box op in je thuisnetwerk zoals de humax. Let op, er moet nu het e.e.a. ingesteld worden qua ip's en de horizon neemt vaak zo'n 30 ip's op uit de dhcp van je router. Voordeel is dat je wel de Go App remote control nu kan gebruiken.
Zo hopelijk is het nu wat duidelijkerEdit: let op dit gaat dus over een los modem (verplicht bij fZiggo).
Kreeg ik ook inderdaad. Misschien is dat een teken dat de samenvoeging van de klantendatabases nu voltooid is?W1ck1e schreef op vrijdag 04 september 2015 @ 16:48:
[...]
Die mail heb ik gisteren ook ontvangen, en ik had die snelheid al enige tijd. Maar op mijn "ziggo" producten pagina stond bij mij nog altijd 30/3. Maar nu dus niet meer.
Yeees.Frank1973 schreef op vrijdag 04 september 2015 @ 16:55:
[...]
Bedankt dat maakt veel duidelijk. Dus zonder UTP krijg ik gewoon de nieuwste software/firmware binnen, en werken de andere diensten ook zoals myprime??
AMD Ryzen 5800X - 32GB DDR4 Corsair RGB - XFX 6900XT - Panasonic HIT 990Wp - AE200L WPB met cv-ondersteuning
Dit topic is gesloten.
Apple iPhone 17 LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq