Advies van een (bedrijfs)arts: gun jezelf de nodige ontspanning! Je werkt immers om te leven, en leeft niet om te werken. Succes!
Kom ik aan met mijn 10 K per char max lol
FUMES et CARNES
Advies van een (bedrijfs)arts: gun jezelf de nodige ontspanning! Je werkt immers om te leven, en leeft niet om te werken. Succes!
Oh en ik heb maar 1 character waar ik mee speel, de andere level 100 die ik heb doet zo goed als niets in z'n garrison.
just imagine: war breaks out and nobody turns up... SPECS - Ajaxied
En ik heb ook zeker niet elke dag die missions gedaan. Gewoon als het uit kwam. Maar goed, moet iedereen voor zichzelf weten uiteraard
Paar guildies hebben vele level 100 characters en doen bijna elke dag met allemaal die missies. Niets voor mij
Verwijderd
Ik heb er tien en dat loopt lekker binnen met weinig werk. Maar ik moet eerlijk zeggen ik hoop dat ik in Legion weer gewoon mijn gold kan verdienen als in de vorige expansions.IntToStr schreef op woensdag 22 juni 2016 @ 13:20:
Paar guildies hebben vele level 100 characters en doen bijna elke dag met allemaal die missies. Niets voor mij
Ik werk snel mijn professions op en zoek een paar items die gevraagd zijn en nauwelijks of niet op de AH staan. Ik verzamel bergen mats en maak ze vervolgens on demand.
Tot WoD verdiende ik in de eerste maand van expansions genoeg om de rest van de expansion niets meer aan gold verdienen hoefde te doen en alles kon kopen wat ik nodig had voor raids.
In WoD kon opeens iedereen bijna alles maken en was alles enorm gated door de garrison mats die je nodig had. Iedereen klaagt over hoe makkelijk je aan gold komt, maar ik heb nog nooit zo weinig gehad
In combinatie met de versimpeling van mats.
Waar je vroeger gewoon trade in ging voor de verschillende enchants, pots etc kan iedereen dat nu zelf in zijn/haar garrison doen.
Enige wat ik echt op AH zie zijn de vanity dingen en BOE stuff.
Heeft zowel voor als nadelen. Ben wel benieuwd naar Legion, zit wel lekker ingame nu weer. alleen de repgrind nog in Tanaan en dan heb ik flying binnen, zit op 50% bij alle 3 de factions
| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |
Advies van een (bedrijfs)arts: gun jezelf de nodige ontspanning! Je werkt immers om te leven, en leeft niet om te werken. Succes!
En de vraag waarom? Redelijk simpel, omdat ik het leuk vind. Dit heeft als bijkomstigheid dat ik veel tijd over houdt voor andere leuke dingen (in-game, andere games of gewoon iets totaal anders) terwijl ik alles kan kopen wat ik wil of nodig heb (consumables om te raiden bijvoorbeeld). Ik ben ondertussen al zo lang hier mee bezig dat ik nog maar weinig tijd besteed hieraan, maar wel steeds meer profit maak.
Dit allemaal heeft mij wel in de gelegenheid gesteld om tier 3 voor mijn warrior te kopen (op mijn server heeft mij dat toen 3/3,5 gekost), om TCG mounts te kopen voor gold of gewoon pets waarvoor ik te lui ben om te grinden/quests te doen.
Waar andere mensen liever PvP doen of pet battles, ben ik bezig met mijn goldmaking
Omdat die income straks hard generfed gaat worden, daarom hoarden. Op level 101 kun je straks een 895 ilvl ring in Dalaran kopen a 250K. Die ring gaat je mee t/m Mythic raid. Verstandige goede uitgaveTTLCrazy schreef op woensdag 22 juni 2016 @ 13:10:
Niet om te flamebaiten of zo, maar wat heb je nou aan dat gold als je er verder niets mee doet. Er zaten bij mij in mijn guild ook een paar die het een sport vonden om de AH te bespelen en zo gold te verdienene, dat is nog wel leuk ergens denk ik dan. Elke dag garrison missie's doen ? Bleegh, moet er niet aan denken.
Hij heeft het over de heroic mountRustStorm schreef op woensdag 22 juni 2016 @ 11:48:
[...]
dat vind ik weinig gold voor de Mythic mount... althans... "weinig"... ik heb het er niet voor over
BeideKaap schreef op woensdag 22 juni 2016 @ 15:01:
Hij heeft het over de heroic mountDe Mythic mount zal wel vor tussen de 750K en 1M gaan.
Zelf de HC mount gisteren gekocht voor 25k, guild op de server verkoopt de Mythic mount voor 750k.
En 750k is niet eens zo prijzig als je het mij vraagt, zeker als je ziet wat er voor TCG mounts en voor sommige mounts op de BMAH wordt betaald.
World of Warships proberen ? Klik hier voor Recruit a Friend Benefits !
Ik weet dat op Kazzak ML HC runs voor 150 tot 200K gaan. Dan krijg je alles voor je spec incl. tier.
Mount is een quest reward die dropt van Archimonde HC en Mythic, 100% drop kans. Dus je krijgt een item die een quest in Moonglade geeft en de vervolg quest geeft de mount.
Wat ik zo gezien heb zijn er mensen die Mannoroth en Archimonde HC met Personal Loot verkopen of alleen Archie HC. Kost meestal tussen de 20-30k.
Heb verder niet naar volledige HC runs gezocht, Mythic kost rond de 1.5 miljoen met masterloot en mount.
World of Warships proberen ? Klik hier voor Recruit a Friend Benefits !
Kom je er dan achter dat die mount alleen verkocht wordt door de 'dalaran vendor'.......
En dus kan ik nog anderhalve maand wachten op mijn mount....
Euhm Dalaran ligt in Northrend? Ben je tussen level 70 en 80 ook geweestPyr0_ schreef op woensdag 22 juni 2016 @ 20:28:
Kom je er dan achter dat die mount alleen verkocht wordt door de 'dalaran vendor'.......![]()
En dus kan ik nog anderhalve maand wachten op mijn mount....
[ Voor 10% gewijzigd door JeroenNietDoen op 22-06-2016 22:10 ]
Ik denk dat hij bedoeld dat die vendor er alleen is wanneer het wrath of the lich king timewalking event is en dat dit pas opnieuw aan de beurt komt binnen 1.5 maand.Kaap schreef op woensdag 22 juni 2016 @ 22:09:
[...]
Euhm Dalaran ligt in Northrend? Ben je tussen level 70 en 80 ook geweest
En dan nog hopen dat die draak een keer dropt, want verder heb ik geen badges meer nodig
Kaap schreef op woensdag 22 juni 2016 @ 22:09:
[...]
Euhm Dalaran ligt in Northrend? Ben je tussen level 70 en 80 ook geweest
Dit ja, misschien een beetje onduidelijk verwoord, maar ik moet inderdaad wachten tot de timewalking event weer in Northrend plaatsvind zodat de vendor in dalaran weer beschikbaar is. En dat is pas over 1.5 maand..Katmi schreef op woensdag 22 juni 2016 @ 22:52:
[...]
Ik denk dat hij bedoeld dat die vendor er alleen is wanneer het wrath of the lich king timewalking event is en dat dit pas opnieuw aan de beurt komt binnen 1.5 maand.
Gisteren een monk naar 60 gebracht voor een evt boost. Weet nog niet 100% of ik dat doe want tot nu toe vind ik de monk wel "leuk" maar nou niet echt bijzonder. Speel als WW
FUMES et CARNES
Ik speel al WoW vanaf de eerste dag dat die gereleased is in Europa, hardcore geraid in Vanilla, TBC en Wotlk, daarna wat 'kalmer' aan gedaan en casual gaan spelen en de focus iets meer richting PvP gericht, wel altijd gezorgd dat ik alle PvE content voor alle nerfs gekilled had (zodat ik altijd kon zeggen dat ik alles gekilled had
Echter waar ik vroeger een hele guild zowat kende en heel wat mensen had om mee te spelen, ken ik tegenwoordig maar 1-2 goede vrienden die nog maar spelen (ook vanwege het feit dat veel er gestopt zijn en de vele changes naar guilds) dus ik ben opzoek naar nieuwe vriendjes om mee te spelen (PvPen / Mythic/Challenge Dungeons/transmog runs etc)
Ik speel tegenwoordig op Ravencrest en heb alle classes op 100 dus er valt altijd wel wat te doen
Mensen die dat zouden willen kunnen mij toevoegen Aiyvae#2304
Doordat ik nog maar zo weinig mensen ken die het spel spelen betrap ik me erop dat buiten de weekelijkse transmog runs, garrison missions en tomes of chaos te farmen voor m'n paladin dat ik daarna gelijk weer inlog, want verder heb ik toch niks te doen :< terwijl ik dit toch een super spel vind!
WelkomAiyvae schreef op donderdag 23 juni 2016 @ 13:54:
Toch ook maar even melden in dit topic ipv alleen stiekem lurken![]()
Ik speel al WoW vanaf de eerste dag dat die gereleased is in Europa, hardcore geraid in Vanilla, TBC en Wotlk, daarna wat 'kalmer' aan gedaan en casual gaan spelen....
Same here
Het is bizar maar jouw post is bijna exact hetzelfde als mijn situatie.
FUMES et CARNES
Zal je wel een keer toevoegen maar moet wel zeggen dat ik extreem casual ben
ook eerste paar heroics getanked, helaas zijn die dus Casual mode gemaakt. Geen extra mechanics meer, geen uitdagende trash pulls. Het is allemaal nog makkelijker geworden dan WoD was
Waarom kan er nou niet een dungeon zijn zoals Grimrail, die had leuke pulls als je aan het gearen was
"Whatever their future, at the dawn of their lives, men seek a noble vision of man’s nature and of life’s potential."
Draait ook niet meer rond heroics in legion. Heroic gear kan je ook op andere manieren halen dacht of zelfs via gewoon questen. De echte moeilijke dungens zijn mythic dungeons nu. Die zijn echt moeilijk.corset schreef op donderdag 23 juni 2016 @ 15:32:
Zo, weer lekker bezig met world quests, genoeg manieren om in te cashen in Legion zie ik al
ook eerste paar heroics getanked, helaas zijn die dus Casual mode gemaakt. Geen extra mechanics meer, geen uitdagende trash pulls. Het is allemaal nog makkelijker geworden dan WoD was
Waarom kan er nou niet een dungeon zijn zoals Grimrail, die had leuke pulls als je aan het gearen was
Klopt, maar ik merk gewoon dat Legion nog veel meer dingen makkelijker aan het maken is dan Warlords. Vind ik toch wel wat jammer..Grompie schreef op donderdag 23 juni 2016 @ 15:37:
[...]
Draait ook niet meer rond heroics in legion. Heroic gear kan je ook op andere manieren halen dacht of zelfs via gewoon questen. De echte moeilijke dungens zijn mythic dungeons nu. Die zijn echt moeilijk.
"Whatever their future, at the dawn of their lives, men seek a noble vision of man’s nature and of life’s potential."
En toch; er komen ook wel weer andere uitdagingen voor terug voor zover ik het allemaal volg; Mythic dungeons met keystones als challenge mode in plaats van een tijdsrace bijvoorbeeld.corset schreef op donderdag 23 juni 2016 @ 15:38:
[...]
Klopt, maar ik merk gewoon dat Legion nog veel meer dingen makkelijker aan het maken is dan Warlords. Vind ik toch wel wat jammer..
Ach ik merk t straks allemaal wel; en eerst de pre-patch nog.. en transmog systeem; ben ik ook wel benieuwd naar.. merk toch dat ik her en der toch wel gear aan het hoarden ben daarvoor.
Die keystones worden awesomeicemotion schreef op donderdag 23 juni 2016 @ 15:42:
[...]
En toch; er komen ook wel weer andere uitdagingen voor terug voor zover ik het allemaal volg; Mythic dungeons met keystones als challenge mode in plaats van een tijdsrace bijvoorbeeld.
Ach ik merk t straks allemaal wel; en eerst de pre-patch nog.. en transmog systeem; ben ik ook wel benieuwd naar.. merk toch dat ik her en der toch wel gear aan het hoarden ben daarvoor.
"Whatever their future, at the dawn of their lives, men seek a noble vision of man’s nature and of life’s potential."
InderdaadRicmaniac schreef op donderdag 23 juni 2016 @ 15:53:
Ik kan hier vast niet een beta key van iemand krijgen ?
Nog verder generfed, want het was al zo moeilijk.No obligation to perform the achievement to fish up all of the coins to earn the fishing artifact
Zullen we hem maar gelijk bij inloggen weg geven? Misschien wat makkelijker.
"Whatever their future, at the dawn of their lives, men seek a noble vision of man’s nature and of life’s potential."
Je had toch niet anders verwacht ?
FUMES et CARNES
Als ik het eerder wist dan had ik je mijn key gegeven, ik ben nog wel zoet met Overwatch en heb dus geen zin om mezelf te spoilen in Legion betaRicmaniac schreef op donderdag 23 juni 2016 @ 15:53:
Ik kan hier vast niet een beta key van iemand krijgen ?
ja is ook niet voor mezelfMsi92 schreef op vrijdag 24 juni 2016 @ 09:27:
[...]
Als ik het eerder wist dan had ik je mijn key gegeven, ik ben nog wel zoet met Overwatch en heb dus geen zin om mezelf te spoilen in Legion beta
ik ben echt helemaal confused met de tijdlijn van legion...
spoiler: begin demon hunter gebied
[ Voor 29% gewijzigd door Ricmaniac op 24-06-2016 09:39 ]
Ricmaniac schreef op vrijdag 24 juni 2016 @ 09:30:
[...]
ja is ook niet voor mezelf
ik ben echt helemaal confused met de tijdlijn van legion...
spoiler: begin demon hunter gebied
spoiler:als demon hunter in dat begin gebied hoor je steeds lord illidan blabla maar die heb je toch allang in TBC gekilled?
Illidan zijn lichaam is door Maiev Shadowsong naar de vault of the wardens verplaatst maar daar steelt Gul'dan zijn lichaam aan het begin van legion. Wat er daarna gebeurd zal je moeten een demon hunter spelen. Nog veel zaken zijn nog niet bekend omdat er nog cutscenes ontbreken in de beta.
Sturen ze die ook digitaal?Ryan_ schreef op vrijdag 24 juni 2016 @ 09:24:
Voor mensen die nog een gamecard willen bestellen. Houdt amazon.co.uk in de gaten. Door de brexit kunnen de prijzen behoorlijk dalen. Voor een 60 day card betaal je nu £17.70. Staat nu gelijk aan €21.85.
Je kunt ook gewoon via gocdkeys.com de prepaid kaarten kopen. Dan kost het je maar 18 euro
Hou er rekening mee dat het voor 30 days is aka ripoff want je kan 30 days voor 13 euro kopen bij blizz zelf..Pannekook schreef op vrijdag 24 juni 2016 @ 10:28:
[...]
Je kunt ook gewoon via gocdkeys.com de prepaid kaarten kopen. Dan kost het je maar 18 euro
[ Voor 7% gewijzigd door Msi92 op 24-06-2016 10:41 ]
Hoe het volgens mij zit;Ricmaniac schreef op vrijdag 24 juni 2016 @ 09:30:
[...]
ja is ook niet voor mezelf
ik ben echt helemaal confused met de tijdlijn van legion...
spoiler: begin demon hunter gebied
spoiler:als demon hunter in dat begin gebied hoor je steeds lord illidan blabla maar die heb je toch allang in TBC gekilled?
De Archimonde die we in Hellfire Citadel verslaan is dezelfde Archimonde als in Warcraft 3 / Battle for Mount Hyjal. Als een demon verslagen wordt gaat zijn essentie terug naar de Twisting Nether om te regenereren. En dit kan jaren / eeuwen duren.
Illidan is deels demon en op die wijze waarschijnlijk ook gelinked aan de Twisting Nether; in de animaties rondom Hellfire Citadel wordt Gul'dan door Archimonde door een portal gegooid
Bij de eerste aankondiging voor Legion zagen we in een cinematic Gul'dan in het donker lopen en daar Illidan in een groen kristal iets zitten. Ik denk dan dus ook dat dit zich afspeelt in de Twisting Nether waar Illidan aan het regenereren is en weer wordt gewekt door Gul'dan.
Er zit ook 1 tussen van 30 daysLanithro schreef op vrijdag 24 juni 2016 @ 10:42:
zo'n key is altijd 60 dagen
icemotion schreef op vrijdag 24 juni 2016 @ 10:45:
[...]
Hoe het volgens mij zit;
spoiler:Demonen in het Warcraft universe kunnen niet echt dood tenzij je ze dood in de Twisting Nether.
De Archimonde die we in Hellfire Citadel verslaan is dezelfde Archimonde als in Warcraft 3 / Battle for Mount Hyjal. Als een demon verslagen wordt gaat zijn essentie terug naar de Twisting Nether om te regenereren. En dit kan jaren / eeuwen duren.
Illidan is deels demon en op die wijze waarschijnlijk ook gelinked aan de Twisting Nether; in de animaties rondom Hellfire Citadel wordt Gul'dan door Archimonde door een portal gegooid
Bij de eerste aankondiging voor Legion zagen we in een cinematic Gul'dan in het donker lopen en daar Illidan in een groen kristal iets zitten. Ik denk dan dus ook dat dit zich afspeelt in de Twisting Nether waar Illidan aan het regenereren is en weer wordt gewekt door Gul'dan.
Het lichaam van Illidan bevind zich wel op Azeroth in the vault of the wardens waar het opgeslagen wordt in zo een crystal die je in de cinematic ziet. Als je demon hunter campaign speelt zie je ook dat de vault of the wardens onder aanval is van the legion en Gul'dan Illidan meegeeft genomen. Wat Gul'dan precies met Illidan van plan is weet nog niemand dacht ik.
Al hoop ik stiekem wel een klein beetje dat de kwaliteit van de storyline weer een beetje omhoog gekrikt wordt. Dat was in Warlords niet heel erg best..
Denk dat het lore wise een van de beste expansions ooit zal worden. Mocht je geïnteresseerd zijn kan ik je altijd de boek Illidan aanraden om die te lezen voor de expansion. Er komt dan heel wat aan het licht wat de echte plannen van Illidan waren toen hij in de black temple verbleef. Of als je niet graag leest kan je op Youtube wel een video vinden van Nobble die het allemaal uitlegt
En ik heb vandaag de comics weer eens in mn tas gestopt om onderweg te lezen, maar misschien dat ik dan toch ook eens Warcraft boeken ga lezen.. (al staat Rapture (Bioshock boek) ook nog op het lijstje..)
Lore is tof!
Advies van een (bedrijfs)arts: gun jezelf de nodige ontspanning! Je werkt immers om te leven, en leeft niet om te werken. Succes!
Ja, daar komt het uiteindelijk wel op neer jaAiyvae schreef op vrijdag 24 juni 2016 @ 12:23:
Class Trial characters? is dat een nieuwe manier voor nieuwe spelers om te kijken wat je leuk vind oid? heb daar iig nog nooit van gehoord 0.o
Advies van een (bedrijfs)arts: gun jezelf de nodige ontspanning! Je werkt immers om te leven, en leeft niet om te werken. Succes!
ja dan kan je checken of je het op 100 leuk vind.. krijg je stap voor stap wat skills die je in een traning gebiedje doet... vind je het niks kan je switchen zodat je niet je boost verneuktAiyvae schreef op vrijdag 24 juni 2016 @ 12:23:
Class Trial characters? is dat een nieuwe manier voor nieuwe spelers om te kijken wat je leuk vind oid? heb daar iig nog nooit van gehoord 0.o
Advies van een (bedrijfs)arts: gun jezelf de nodige ontspanning! Je werkt immers om te leven, en leeft niet om te werken. Succes!
1 Augustus geloof ik dat ik ergens las, ik kan niet wachten op de prepatch iig, kan ik tenminste de hele bank en void storage van m'n paladin eens leeghalenRustStorm schreef op vrijdag 24 juni 2016 @ 12:29:
Tot wanneer zijn de Warcraft Movie transmogs ookweer beschikbaar als je inlogt? Die wil ik namelijk sowieso niet gaan missen...
[ Voor 17% gewijzigd door Aiyvae op 24-06-2016 12:31 ]
Items zijn Account bound, log in met een char onder de lvl 20 (als je geen game time hebt) en klaar ben jeRustStorm schreef op vrijdag 24 juni 2016 @ 12:29:
Tot wanneer zijn de Warcraft Movie transmogs ookweer beschikbaar als je inlogt? Die wil ik namelijk sowieso niet gaan missen...
steam: mr_sar1 / Battle.net : mrsar#2189 / xbox : mrsar1
M'n account is frozen.Msi92 schreef op vrijdag 24 juni 2016 @ 14:24:
[...]
Items zijn Account bound, log in met een char onder de lvl 20 (als je geen game time hebt) en klaar ben je
Advies van een (bedrijfs)arts: gun jezelf de nodige ontspanning! Je werkt immers om te leven, en leeft niet om te werken. Succes!
Je leest niet volgens mijRustStorm schreef op vrijdag 24 juni 2016 @ 14:51:
[...]
M'n account is frozen.Anders had ik dat uiteraard allang gedaan. Maar wil terugkomen bij de prepatch.
Over week of twee drie dus.
hmr hmr hmr hmr hmr hmr
Doh! Heb inderdaad niet goed gelezen. Hahaha
Advies van een (bedrijfs)arts: gun jezelf de nodige ontspanning! Je werkt immers om te leven, en leeft niet om te werken. Succes!
Werkelijk de hele dag gaat de trade chat over de brexit. Als je in Garrisson komt, bam, als je in een stad komt, bam.
Wordt echt tijd voor duidelijkheid over de pre start van Legion, is er tenminste iets anders om over te chatten, zucht.
Zou eigenlijk nog een hc archi boost willen doen, maar ben bang dat dit lastig gaat worden.
[ Voor 3% gewijzigd door Zerora op 24-06-2016 22:10 ]
Trans-life! :::: "All things change, whether from inside out or the outside in. That is what magic is. And we are magic too."
Archimonde HC gekilled. toch nog The Grovewarden mount weten te halen voordat die straks weg is
Nu heb ik een character geboost naar level 100, uiteraard heb ik geen idee wat ik kan doen aangezien ik twee uitbreidingen gemist heb.
Hebben jullie misschien wat tips om mijn kennis weer bij te spijkeren? Zoals YouTube videos misschien?
Voorlopig ben ik met een nieuwe character begonnen om die zelf naar level 100 te levelen, maar dat duurt nog wel even voordat ik daar ben.
Als ik jou was zou ik sowieso wachten met het gebruiken van de level 100 boost. Wanneer Legion uit is (of misschien zelfs als tijdens de prepatch), zal er een Class Trial character aangemaakt kunnen worden. Dan kan je de basics van iedere class bekijken en testen om te zien of het je bevalt of niet. Zonder dat je de boost al kwijt bent.Martijn19 schreef op zaterdag 25 juni 2016 @ 12:08:
Hey, sinds Cataclysm niet echt serieus gespeeld meer. Het begint nu wel weer te kriebelen en heb een nieuw account aangemaakt en t/m Legion gekocht (op US servers aangezien ik verhuisd ben, anders zou ik wel mijn oude account gebruiken).
Nu heb ik een character geboost naar level 100, uiteraard heb ik geen idee wat ik kan doen aangezien ik twee uitbreidingen gemist heb.
Hebben jullie misschien wat tips om mijn kennis weer bij te spijkeren? Zoals YouTube videos misschien?
Voorlopig ben ik met een nieuwe character begonnen om die zelf naar level 100 te levelen, maar dat duurt nog wel even voordat ik daar ben.
Advies van een (bedrijfs)arts: gun jezelf de nodige ontspanning! Je werkt immers om te leven, en leeft niet om te werken. Succes!
FUMES et CARNES
Ik zou een character vanaf het begin gaan levelen als je heel lang niet gespeeld hebt, dan kom je er wat beter in en unlock je alle skills en mogelijkheden stap voor stap. Het internet staat vol met video´s die je over vanalles en nog wat uitleggen maar het beste is om het gewoon lekker te ervaren met een nieuw character en als je iets niet weet het dan te vragen of op te zoeken. Kan me voorstellen dat als je nu een character naar 100 boost je je wat hulpeloos kan voelen en zo van ´wat nu´. Dit is ook zeker geen ideale tijd om te beginnen aangezien iedereen al zo ver in de expansion is qua progression. Heroic dungeons doen is vrij weinig meer aan omdat iedereen er doorheen rushed en raids op je niveau zullen moeilijk te vinden zijn. Dat is qua pve qua pvp is het misschien anders maar dat speel ik zelf nauwelijksMartijn19 schreef op zaterdag 25 juni 2016 @ 12:08:
Hey, sinds Cataclysm niet echt serieus gespeeld meer. Het begint nu wel weer te kriebelen en heb een nieuw account aangemaakt en t/m Legion gekocht (op US servers aangezien ik verhuisd ben, anders zou ik wel mijn oude account gebruiken).
Nu heb ik een character geboost naar level 100, uiteraard heb ik geen idee wat ik kan doen aangezien ik twee uitbreidingen gemist heb.
Hebben jullie misschien wat tips om mijn kennis weer bij te spijkeren? Zoals YouTube videos misschien?
Voorlopig ben ik met een nieuwe character begonnen om die zelf naar level 100 te levelen, maar dat duurt nog wel even voordat ik daar ben.
FUMES et CARNES
Mocht iemand nog een beta key overhebben, je zou me er een groot plezier mee doen!
Intel Core i7 950 - Asus Sabertooth X58 - Asus GTX690 - BenQ XL2420T | Wallpapers | Flash Games
Shadow priest is ook wel erg leuk geworden zeg, wow.
FUMES et CARNES
^ Dit. Niks evenaart en geeft hetzelfde gevoel als wanneer je een char gewoon zelf geleveld heb. Je leert alles veel rustiger en stap voor stap, je krijgt ook veel meer besef van wat spells nou precies inhouden. Misschien vinden jullie het volgende gelul, maar ik krijg ook een veel betere band met m'n char als ik h'm zelf level. Heb er uiteindelijk veel meer plezier aanBartske schreef op zaterdag 25 juni 2016 @ 13:56:
[...]
Ik zou een character vanaf het begin gaan levelen als je heel lang niet gespeeld hebt, dan kom je er wat beter in en unlock je alle skills en mogelijkheden stap voor stap. Het internet staat vol met video´s die je over vanalles en nog wat uitleggen maar het beste is om het gewoon lekker te ervaren met een nieuw character en als je iets niet weet het dan te vragen of op te zoeken. Kan me voorstellen dat als je nu een character naar 100 boost je je wat hulpeloos kan voelen en zo van ´wat nu´. Dit is ook zeker geen ideale tijd om te beginnen aangezien iedereen al zo ver in de expansion is qua progression. Heroic dungeons doen is vrij weinig meer aan omdat iedereen er doorheen rushed en raids op je niveau zullen moeilijk te vinden zijn. Dat is qua pve qua pvp is het misschien anders maar dat speel ik zelf nauwelijks
Naast dat is het na zo lange tijd denk ik wel weer echt leuk om een keer te levelen toch? Weer een keer die hele wereld opnieuw beleven na zo'n lange break, mooi man. Plus wat er ook al gezegd wordt hierboven: totaal geen reden om te rushen. Zo laat in de xpac is er op 100 nog maar weinig te doen en is het nog er nuttig?
Ik doe nu wel wat iedereen aanraadt en dat is een character van level 1 helemaal zelf naar honderd levelen.
Moet wel zeggen dat het met dungeons zeer rap gaat, ik mis dan wel een heleboel quests en kan vaak halverwege het gebied al overslaan.
"For my friends, anything; for my enemies, the law."
denk dat ik het nu wel de leukste rogue spec vind. in ieder geval de vetse spec qua animaties en geluiden.
FUMES et CARNES
klopt, had ook de slice en dice talent genomen though.Kaap schreef op zondag 26 juni 2016 @ 19:48:
Klopt. Helaas is de implementatie van die dobbelstenen minder goed. 1 bepaalde buff is dusdanig goed dat het in de praktijk nu zo is dat je beter kunt wachten met je cooldowns en zo snel mogelijk opnieuw kunt rollen als je niet die ene buff krijgt.
welke is dan degene die zo goed is ? energy regen ?
[ Voor 6% gewijzigd door Ricmaniac op 26-06-2016 19:51 ]
Hij was niet zo tevreden , maar dat zegt weinig.
FUMES et CARNES
Ik ben trouwens ingelogd met characters onder level 20 daar kreeg ik netjes de achievement maar geen transmo gear.. is dit een bekend probleem of mis ik iets?
Edit: zie het al: "You need to upgrade your accout to access this feature" kortom betalen voor gametime en dan krijg je je transmo items.
[ Voor 34% gewijzigd door demokert op 26-06-2016 22:34 ]
Sinds Cataclysm inderdaad, dus toch 2 expansions geleden. MoP was een prachtige expansion, zeker leuk om een keer doorheen te levelen. WoD wil je qua levelen echt niet missen, beste questervaring van alle expansions volgens vele.Martijn19 schreef op zondag 26 juni 2016 @ 11:27:
Ik ben overigens geen nieuwe speler, zoals ik zei sinds Cataclysm niet meer gespeeld, maar wel 5 level 85's en alle classes gespeeld. Dat was in EU en ik speel nu op de US (Oceania) servers.
Ik doe nu wel wat iedereen aanraadt en dat is een character van level 1 helemaal zelf naar honderd levelen.
Moet wel zeggen dat het met dungeons zeer rap gaat, ik mis dan wel een heleboel quests en kan vaak halverwege het gebied al overslaan.
Dungeons gaan inderdaad rap, alleen dit ging tot een maand geleden nog veel rapper. Ik weet niet met hoeveel % ze het generfd hebben, maar het gaat nu echt een stuk slomer dan eerst. Level momenteel een druid en merk aardig het verschil.
Verder ook vandaag alle achievements voor het Midsummer Fire Festival gedaan, hoef ik dat ook nooit meer te doen
Woensdag kan niet snel genoeg komen, dan eindelijk m'n Legendary ring! de rest van de week ook maar even kijken of ik wat Mythic dungeons kan doen voor de Heirlooms
Het kan aan mij liggen maar het lijkt wel of ook questen langzamer gaat.Raptar schreef op zondag 26 juni 2016 @ 23:35:
[...]
Dungeons gaan inderdaad rap, alleen dit ging tot een maand geleden nog veel rapper. Ik weet niet met hoeveel % ze het generfd hebben, maar het gaat nu echt een stuk slomer dan eerst. Level momenteel een druid en merk aardig het verschil.
Wat me vooral opvalt hoe weinig mensen nog questen of levelen. Ik zit op een enorm drukke server maar ik kom amper iemand tegen in de range van 90 tot 100. Op lage levels is het een heel ander verhaal
Ben nu mijn shadow priest naar 100 aan het brengen (96 nu) want na wat testen op de PTR ben ik wel erg weg van hoe het gaat spelen in Legion.
WoD shadow priest was (imo) te slecht voor woorden en vooral erg saai
[ Voor 14% gewijzigd door Iusedto op 27-06-2016 08:47 ]
FUMES et CARNES
Legion shadow voelt op het moment nog een beetje vaag, de casttijd om in void form te komen is raar.Iusedto schreef op maandag 27 juni 2016 @ 08:43:
[...]
Het kan aan mij liggen maar het lijkt wel of ook questen langzamer gaat.
Wat me vooral opvalt hoe weinig mensen nog questen of levelen. Ik zit op een enorm drukke server maar ik kom amper iemand tegen in de range van 90 tot 100. Op lage levels is het een heel ander verhaal
Ben nu mijn shadow priest naar 100 aan het brengen (96 nu) want na wat testen op de PTR ben ik wel erg weg van hoe het gaat spelen in Legion.
WoD shadow priest was (imo) te slecht voor woorden en vooral erg saai
Althans het voelt raar aan nadat ik op de beta gewend was om instantly in VF te komen
Levelen op de beta als shadow is wel minder, meer als twee mobs en het wordt heel lastig :x
Ik kende de cvar maar heb er nog nooit gebruik van gemaakt. Ik denk dat het wel mee zal vallen met hoeveel mensen dit gebruikte en of je er nou echt zoveel last van zou hebben.blouweKip schreef op zondag 26 juni 2016 @ 12:48:
In de laatste build van de beta hebben ze de max zoom cvar verwijderd.....dat wordt leuk in raids (not).
Ok, bedankt voor de info.abdus18 schreef op maandag 27 juni 2016 @ 09:11:
[...]
Legion shadow voelt op het moment nog een beetje vaag, de casttijd om in void form te komen is raar.
Althans het voelt raar aan nadat ik op de beta gewend was om instantly in VF te komen
Levelen op de beta als shadow is wel minder, meer als twee mobs en het wordt heel lastig :x
Ik kan alleen op PTR testen
En meer dan twee mobs hebben we elke Xpac al last van , hehe
FUMES et CARNES
Mijn ervaring op de beta met de shadow priest is dat ik mezelf tijdens het levelen altijd geshield hou en meer de mobs rond kite.Iusedto schreef op maandag 27 juni 2016 @ 09:48:
[...]
Ok, bedankt voor de info.
Ik kan alleen op PTR testen, en daar was ik aangenaam verrast.
En meer dan twee mobs hebben we elke Xpac al last van , hehe
Maar vooral dat ik er een wedstrijd van maak voor mezelf om zo lang mogelijk in de voidform te blijven
Lijkt me niet toch maar dacht ergens zoiets te lezen.
Nee, PTR is voor subscriptionRicmaniac schreef op maandag 27 juni 2016 @ 10:21:
Weet iemand toevallig of je de PTR kan spelen als je geen active subscription hebt?
Lijkt me niet toch maar dacht ergens zoiets te lezen.
Beta is voor iedereen met een key
FUMES et CARNES
gewoon goed mogelijk met ilvl 700+ ?
Het is toch wel makkelijk om het te halen, aangezien elke alt die je leveled altijd nog door Draenor zal moeten. Het is alleen zo'n verschikkelijke grind als je nog zat andere dingen te doen hebt
Om te raiden vind ik het bloed irritant om maar zo weinig te zien, zeker als ik aan het tanken ben. Ik snap het probleem ook niet zo waarom ze dit nu weer moeten veranderen. Die extra range op de view zorgt er bij het tanken tijdens het raiden(althans, in mijn geval) voor dat ik net dat beetje meer view heb en beter kan reageren op dingen. Ben eens benieuwd hoe ze dat voor tanks (en in iets mindere mate melee) gaan aanpakken wanneer je hele scherm is gevuld met alleen de boss en verder vrij weinig zal zien.Kaap schreef op maandag 27 juni 2016 @ 09:46:
[...]
Ik kende de cvar maar heb er nog nooit gebruik van gemaakt. Ik denk dat het wel mee zal vallen met hoeveel mensen dit gebruikte en of je er nou echt zoveel last van zou hebben.
Ik weet niet of het nu weer zo is, maar in de vorige expansion werden de CM gescaled en kon je niet cheesen door middel van gearRicmaniac schreef op maandag 27 juni 2016 @ 10:59:
Zijn die challenge modes een beetje makkelijk gold te halen als je een premade groepje hebt?
gewoon goed mogelijk met ilvl 700+ ?
hmr hmr hmr hmr hmr hmr
Bedoel je de flying skill in Draenor? Daar verwacht ik volgende scenario's voor:Ero-Sensei schreef op maandag 27 juni 2016 @ 11:02:
Zou met de komt van Legion het halen van de riding skill makkelijker worder in Draenor?
Het is toch wel makkelijk om het te halen, aangezien elke alt die je leveled altijd nog door Draenor zal moeten. Het is alleen zo'n verschikkelijke grind als je nog zat andere dingen te doen hebt
- gebooste chars beginnen op level 100 en kunnen dus meteen door naar Legion.
- nog een XP boost waardoor normale alts zodanig snel door Draenor levellen dat vliegen niet nodig is. Maximum twee à drie subzones om 100 te halen of zo.
- misschien dat blizzard de nodige skill ook gewoon via een trainer verkoopt.
Sowieso zal flying niet cruciaal worden voor alts vermoed ik.
Clowns to the left of me, Jokers to the right
Volgens mij wordt alles op ilevel 630 gescaled ja.hmr schreef op maandag 27 juni 2016 @ 11:22:
[...]
Ik weet niet of het nu weer zo is, maar in de vorige expansion werden de CM gescaled en kon je niet cheesen door middel van gear
Verder is gold niet moeilijk met een normale groep, zolang je weet wat je moet pullen en waarnaartoe etc.
Volgens mij komt dit omdat Draenor nog geen cross realm zones heeft. Ook al zit je op een drukke server, buiten Draenor zal je altijd meer mensen tegen komen.Iusedto schreef op maandag 27 juni 2016 @ 08:43:
[...]
Het kan aan mij liggen maar het lijkt wel of ook questen langzamer gaat.
Wat me vooral opvalt hoe weinig mensen nog questen of levelen. Ik zit op een enorm drukke server maar ik kom amper iemand tegen in de range van 90 tot 100. Op lage levels is het een heel ander verhaal
Als de pre-patch komt dan wordt het weer lekker druk denk ik. Veel mensen die dan nog iets nieuws willen levelen.
Het scaled nu tot ilev 630. En ik kan je vertellen: Het is nog rete moeilijk. De enige cheats die ik heb gezien die meer dan ilev 630 geven zijn dan enchants, food, flasks en runes.hmr schreef op maandag 27 juni 2016 @ 11:22:
[...]
Ik weet niet of het nu weer zo is, maar in de vorige expansion werden de CM gescaled en kon je niet cheesen door middel van gear
Verder helpen de battle standards van Voljin's Headhunters (heal) en die van Frostwolves (+dmg)/ en de ally groepen. Als iedereen die meeneemt dan smokkel je weer een beetje
Old school gamer met een lag en een traan.
Dit topic is gesloten.
![]()