@ HvB83
Dat is de Montagekit binnenafwerking, een oplosmiddelvrije montagelijm op basis van acrylaat.
Kan het even niet terug vinden in dit topic maar was iemand met de tip om de folie bij
http://www.goedkoopverpakking.nl te halen. Bedankt daarvoor !
Voorbereiding afgelopen week gedaan, spullen besteld en gehaald, kruipruimte nog wat opgeruimd, gat onder fundering gegraven, en folie gelegd.
Grondwaterniveau is ong. 20cm lager dan de funderingsmuur dus voor het aanvangen van de job ff dompelpompje in het kruipgat en het is weer droog voor een uur of 20. Door het gat heen ook folie gelegd trouwens, schoon werken is wel zo fijn !
Vandaag dus gedeelte onder woonkamer gedaan en er zit nu 3cm EPS60 tussen de balken (betonnen broodjesvloer) en de Isofort EPS spouwisolatieplaten onder de balkenlaag met een opgegeven isolatiewaarde van Rc= 4.0 m2K/.
Hoogte was ong 65cm en nu dus nog een cm of 50..wat betekend dat ik net moet gaan tijgeren...al met al redelijk prettig werken al is het een k..klus :-)
De platen nu nog wel ondersteund met oude dennehouten 6x6 balkjes( die ik overigens gratis mocht afhalen bij lokale houthandel na een belletje :-)))) maar de lijm lijkt erg goed te werken dat het bijna overbodig is om te stutten.
Morgen nog gedeelte onder keuken/hal doen, en het sluit allemaal zo netjes aan dat ik vooralsnog niks hoef te purren. ( Blij dat ik met verbouwing vooruit gedacht heb ! )
Heb wel een overdrukmasker liggen voor het geval dat, nu alleen nog gebruikt voor verse lucht ook al heb ik 4 32mm gaten naar buiten voor ventilatie.
Op de grond al T200 folie liggen natuurlijk en dat alleen is al een zegen, de funderingsmuur die in het midden van het huis loopt begint nu al richting kurkdroog te gaan.
Alleen nog beslissen of ik de folie ook iets tegen de buitenfunderingsmuren vast zet ivm optrekkend vocht aldaar en hoe ik dat dan ga doen.
Morgen nog dagje kruipen dus en dan heb ik samen met de spauwisolatie (Supafill) toch wel een flinke stap richting comfort en besparing gemaakt voor de komende jaren.
Benieuwd naar verschil in stoken met de vloerverwarming komende tijd ook.
Zo dat was mijn kruipruimte isolatie verhaal.