It's Tricky to rock a rhyme, to rock a rhyme that's right on time, It's Tricky... Tricky
Als ik het goed heb begrepen moet hij er hoogstwaarschijnlijk nog wel 1 scoren dit seizoen.
Hij hoeft er juist geen extra meer. En je kan niet inhalen in Singapore dus dat wil je ook absoluut niet doen.RoelandD schreef op vrijdag 20 september 2024 @ 20:36:
Zouden jullie (ook) die extra motor hierzo pakken als je Max was?
Als ik het goed heb begrepen moet hij er hoogstwaarschijnlijk nog wel 1 scoren dit seizoen.
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
ok maar hij kan een "Mercedesje" doen zoals Lewis deed motoren helemaal open schroeven en opbranden om te winnenDaniëlWW2 schreef op vrijdag 20 september 2024 @ 20:42:
[...]
Hij hoeft er juist geen extra meer. En je kan niet inhalen in Singapore dus dat wil je ook absoluut niet doen.
Ik zou het doen!
De snelheid is het probleem niet heb ik het idee? Sure, wellicht kunnen ze iets harder op het rechte stuk, maar de problemen lijken zich toch voornamelijk in de bochten te bevinden. Dan kun je wel een motor hebben die meer performance geeft, maar als het probleem de tractie is neemt alleen maar de kans op een spin toe, en als het probleem zich in het remmen bevind zul je juist nog eerder moeten remmen bij die hogere topsnelheid, en als het probleem daadwerkelijk in de bocht (midden in de bocht, tussen remmen en accelereren) bevind heb je helemaal niks aan die nieuwe motor.rammes schreef op vrijdag 20 september 2024 @ 20:58:
[...]
ok maar hij kan een "Mercedesje" doen zoals Lewis deed motoren helemaal open schroeven en opbranden om te winnen
DUGG
Lokale tijd...check anders de topicstartMach schreef op vrijdag 20 september 2024 @ 21:30:
Ben toch niet gek. Zie net op viaplay reclame voor de race dit weekend. Zeggen ze dat de race om 20 uur begint, maar de race is toch al ‘s middags?
Any errors in spelling, tact, or fact are transmission errors.
Dat snap ik en heb ik gedaan. Maar Viaplay zegt dus tijdens die reclame 20 uur. En ik vermoed niet dat ze de reclame richten op Singaporees publiek. Al is de film op Viaplay nu best geinig
DUGG
Omdat de race het kanaal Viaplay TV om 20:00 uur 's avonds wordt uitgezondenMach schreef op vrijdag 20 september 2024 @ 21:33:
[...]
Dat snap ik en heb ik gedaan. Maar Viaplay zegt dus tijdens die reclame 20 uur. En ik vermoed niet dat ze de reclame richten op Singaporees publiek. Al is de film op Viaplay nu best geinig
Het ziet er niet uit al dat zwart carbon! Die auto's hebben geen enkel karakter meer. Straks kan je teams nog herkennen aan de reclame en het nummer.Chocoball schreef op donderdag 19 september 2024 @ 23:08:
[...]
Waarom zou de FIA teams moeten verplichten kleur te gebruiken als ze zelf steeds met het minimumgewicht rommelen? Tot 2 jaar geleden was 800 kg of meer een absolute 'no-go' en volgend seizoen zijn de wagens daadwerkelijk 800 kg zwaar..De FIA gaat er maar van uit dat de teams weer weten af te slanken maar een complete verfbeurt kan zo maar 5 kg extra gewicht betekenen.
De teams zijn juist blij met kaal carbon en hun sponsoren ook want licht gekleurde stickerlogo's op een zwarte achtergrond geeft een prima contrast en goed te zien langs de baan en via de TV registratie. Overigens kan er wel kleurstof toegevoegd worden waardoor carbon blauw of rood kleurt maar dat geeft dezelfde gewichtsproblemen als carbon in kleur spuiten.
Daarbij, als alle teams 75% kleur moeten hebben en dit een paar kilo extra is, dan heeft elk team dat.
Oh damn serieus. WowTinusXIII schreef op vrijdag 20 september 2024 @ 21:36:
[...]
Omdat de race het kanaal Viaplay TV om 20:00 uur 's avonds wordt uitgezonden
DUGG
Dat is een lastige, want hij mag niet teveel verliezen op Norris. Kan wel terug komen van achter, zoals Norris reed. Maar zal niet zover komen als Norris, of in ieder geval niet zonder het nodige geluk van een SC op het juiste moment.RoelandD schreef op vrijdag 20 september 2024 @ 20:36:
Zouden jullie (ook) die extra motor hierzo pakken als je Max was?
Als ik het goed heb begrepen moet hij er hoogstwaarschijnlijk nog wel 1 scoren dit seizoen.
Ik zou zeggen: Check altijd de originele bron, maar zelfs die is ruk. https://f1calendar.com/ is het beste. Volledig overzicht, duidelijk en opties om events toe te voegen aan je eigen agenda.Mach schreef op vrijdag 20 september 2024 @ 21:30:
Ben toch niet gek. Zie net op viaplay reclame voor de race dit weekend. Zeggen ze dat de race om 20 uur begint, maar de race is toch al ‘s middags?
Helmut Marko zegt geen verklaring te hebben voor de zeer lastige trainingsdag van Red Bull in Singapore. Max Verstappen moest aan het eind genoegen nemen met P15: "We zijn net zo snel als Colapinto", concludeert Marko.
...
"Niks werkt. Op de auto van Max werkt helemaal niks. Op zowel de soft als ook op de harde band had hij totaal geen grip en balans."
https://nl.motorsport.com...lheid-colapinto/10656160/
[ Voor 15% gewijzigd door Exocet op 20-09-2024 22:59 ]
Beter dat dan zo snel als Sargeant. Dan kom je alleen maar in de muur. En on the plus side, Colapinto scoorde vorige week nog punten.Exocet schreef op vrijdag 20 september 2024 @ 22:58:
"We zijn net zo snel als Colapinto", concludeert Marko.
Je vraagt je toch af wat ze in hemelsnaam met die auto hebben gedaan, ze weten echt niet waar de problemen aan liggen en hoe ze deze moeten oplossen, al maanden niet...RobertMe schreef op vrijdag 20 september 2024 @ 23:01:
[...]
Beter dat dan zo snel als Sargeant. Dan kom je alleen maar in de muur. En on the plus side, Colapinto scoorde vorige week nog punten.
RobertMe schreef op vrijdag 20 september 2024 @ 23:01:
[...]
Beter dat dan zo snel als Sargeant. Dan kom je alleen maar in de muur. En on the plus side, Colapinto scoorde vorige week nog punten.

Nouja, vorig jaar waren ze in Singapore ook verschrikkelijk slecht, en toen wonnen ze verder 22 van de 23 races. Dus het zou niks hoeven te zeggen, behalve dat deze auto het circuit helemaal niet ligt (Mercedes heeft in een dominant jaar ook wel eens issues gehad op dit circuit). Het is meer de trent natuurlijk, dat Red Bull hard achteruit gaat. Sinds Miami (ok, gedeeltelijk verloren door SC), Imola met hakken over de sloot en daarna gewoon echt moeizaam of in ieder geval niet meer dominant.Exocet schreef op vrijdag 20 september 2024 @ 23:03:
[...]
Je vraagt je toch af wat ze in hemelsnaam met die auto hebben gedaan, ze weten echt niet waar de problemen aan liggen en hoe ze deze moeten oplossen, al maanden niet...
Nu zeggen ze dan dat het mis is gegaan sinds de Barcelona 2023 updates (/vloer update), en het met de Imola update nog wat erger is geworden. Maar of ze weten wat/waarom het mis gaat? En vervolgens hoe snel ze het kunnen oplossen?
Gister nog eens de qualy en race van 23 gekeken. Daar had RB pech dat ze op 0.007 niet in Q3 raakte en in de race de VSC/SC nadeel gaf voor hun strategy . De pace op de gele band was niet beroerd. Tja misschien is dat tov alle andere races winnen een afgang/beroerde race, maar ansich viel het nog best mee.
I can’t believe a bunch of hypocrites at the FIA have actually given a fucking penalty for swearing. The world has officially gone fucking mental! 😡#SingaporeGP 🇸🇬 #F1 pic.twitter.com/J12iClAATV
— Günther Steiner 🤬 (@BanterSteiner) 20 september 2024
✮ Onze Pokémonkaarten portfolio | Nintendo Switch / Xbox Series X|S / Playstation 5
" Power comes in response to a need, not a desire. You have to create that need.” | Akira Toriyama †
Misschien dat MBS weer eens te diep in het glaasje gekeken heeft en even naar de stewards is gegaan?
"I don't take life too seriously, no one gets out alive anyways..."
Vaak ben ik het met jou eens en ik waardeer sommige hier enorm omdat ze veel zaken relativeren.DaniëlWW2 schreef op vrijdag 20 september 2024 @ 19:49:
omdat McLaren met een nu illegale achtervleugel reed.
Deze uitspraak verbaast me van jou.
Er is een test, ze zoeken de grens op, gaan er niet overheen, dus goed gevonden 👍🏼
O.a. RB is in het verleden verguist geworden voor nota bene flexibele vleugels. En elke keer is na keer op keer de tests verzwaard en uiteindelijk hebben ze het weten te verbieden. Want heel simpel, het is niet in de geest van de regels. Dat de FIA zwaar incompetent is om fatsoenlijke tests te fabriceren is nog daar aan toe, maar het is gewoon een illegale vleugel. De Britse media zijn dan ook uitermate hypocriet (wat een verrassing) die nu de FIA en RB belachelijk maken met het sentiment wat je aandraagt. 'Het is slim gevonden en hadden ze zelf maar zo slim moeten zijn'.streamnl schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 09:14:
[...]
Vaak ben ik het met jou eens en ik waardeer sommige hier enorm omdat ze veel zaken relativeren.
Deze uitspraak verbaast me van jou.
Er is een test, ze zoeken de grens op, gaan er niet overheen, dus goed gevonden 👍🏼
Tests omzeilen is nogal test omzeilen, en als RB het deed was het illegaal, maar als de competitie het doet is het goed.
Je kunt beter zeggen dat de FIA gewoon te incompetent is dan dat het slim is van wie dan ook. Regels zijn regels, ook al weet je ze te omzeilen. De F-duct was slim, het brak geen enkele regel, dit gewoon wel.
"I don't take life too seriously, no one gets out alive anyways..."
Maar dat is inmiddels achterhaald, want de FIA heeft gezegd dat het niet mag.streamnl schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 09:14:
[...]
Vaak ben ik het met jou eens en ik waardeer sommige hier enorm omdat ze veel zaken relativeren.
Deze uitspraak verbaast me van jou.
Er is een test, ze zoeken de grens op, gaan er niet overheen, dus goed gevonden 👍🏼
De FIA heeft McLaren "gevraagd" de vleugel aan te passen (/niet meer te gebruiken). Dat betekent niet dat die direct hartstikke illegaal is, maar wel dat ze hem dus niet meer mogen gebruiken.streamnl schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 09:14:
[...]
Vaak ben ik het met jou eens en ik waardeer sommige hier enorm omdat ze veel zaken relativeren.
Deze uitspraak verbaast me van jou.
Er is een test, ze zoeken de grens op, gaan er niet overheen, dus goed gevonden 👍🏼
Daarnaast zegt "er is een test en daar komen ze doorheen" niks. Want naast de test kan de FIA ook de beelden van de rear facing T-cam beoordelen over of er teveel flex in zit. En op basis van die beelden is de vleugel dus "afgekeurd". Iets dat dus niet mogelijk was in de regels van 2020 tot halverwege 2021.
En in principe mag McLaren dan nog blij zijn dat het daarbij blijft. Als puntje bij paaltje komt had vast een team een klacht kunnen indienen over de legaliteit en had het zomaar een DSQ kunnen worden.
[ Voor 3% gewijzigd door RobertMe op 21-09-2024 09:50 ]
En dus nu illegaal verklaard, dus illegaal.streamnl schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 09:14:
[...]
Vaak ben ik het met jou eens en ik waardeer sommige hier enorm omdat ze veel zaken relativeren.
Deze uitspraak verbaast me van jou.
Er is een test, ze zoeken de grens op, gaan er niet overheen, dus goed gevonden 👍🏼
Dit is hoe het spel werkt, zeker, maar dit was niet eens een grijs gebied meer zoals de voorvleugels. Die voorvleugels buigen ver door, maar het probleem is daar ook niet de flap. Het is dat de uiteinden van de vleugel ook doorbuigen. Dat is de hele discussie steeds. De FIA lijkt dit niet goed te kunnen testen of niet goed te kunnen handhaven. Wat het ook mag zijn, dat is een andere discussie.
Dit was echt verboden en dat was het al voordat de FIA tegen McLaren zei dat het onmiddellijk aangepast moest worden.
Vertaald gaat het hierom:
https://www.auto-motor-un...ckfluegel-mclaren-verbot/But then McLaren stumbled over the rule that the gap between the main blade and the flap ("slot gap") must be the same size at all times when the DRS is closed. This is obviously not the case here. Ferrari could also have a problem here. Here too, the slot gap increases in certain places above a certain speed, although not as massively as with McLaren.
Die vleugel flaps mogen niet los van elkaar bewegen en een opening veroorzaken. Dat is hardstikke verboden en waarom Hamilton die DSQ in 2021 kreeg in Brazilië.
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
Nope. Dat was puur omdat de opening een milimeter te groot was. Want ook toen zag je op de beelden dat het main plane naar beneden bewoog, maar daar zijn ze niet voor bestraft. Wel voor het feit dat de opening te groot was. Dat dat kwam doordat het main plane niet "dicht" (/ver genoeg omhoog) ging is irrelevant.DaniëlWW2 schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 10:05:
Die vleugel flaps mogen niet los van elkaar bewegen en een opening veroorzaken. Dat is hardstikke verboden en waarom Hamilton die DSQ in 2021 kreeg in Brazilië.
Gewoon simpel een geval van "deze bal mag niet door het gat passen", dat deed die wel, dus illegaal. Oorzaak deed er daarbij niet toe en het bewegen van het main plane is dus nooit een oordeel over geveld.
Edit:
Overigens ging dat ook over geopende DRS. En McLaren nu over gesloten DRS. Dus ook daarom niet te vergelijken.
[ Voor 6% gewijzigd door RobertMe op 21-09-2024 10:11 ]

En weer redelijk typisch dat Mclaren er nog maar 1 race van gebruik zou kunnen maken. Dus die ban heeft nagenoeg geen invloed.
[ Voor 21% gewijzigd door siggy op 21-09-2024 10:13 ]
"I don't take life too seriously, no one gets out alive anyways..."
Of het was donkergrijs en de FIA heeft nu gezegd dat het zwart is.siggy schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 10:10:
Maar omdat ze dat niet hebben vastgesteld tijdens een test volgen er geen DSQ's? Dat vind ik zo frappant vinden. Het mag niet, FIA zegt eindelijk het is illegaal, maar met een illegale auto rijden die door de tests komen is wel weer legaal.
Vergeet ook niet dat Haas een half seizoen heeft gereden met een illegale vloer (/leading tray edge) waar een klacht van Alpine voor nodig was om met een TD te komen om het nog illegaler te maken. De eerstvolgende race na het ingaan van de TD Haas nog steeds met dezelfde vloer vloer reed en de FIA het nog steeds helemaal prima vond. Waarna Alpine een klacht heeft ingediend over de legaliteit van de auto van ik meen Magnussen, die in de punten was gefinisht, en toen pas volgde er een DSQ. En Grosjean, waar geen klacht tegen was ingediend (omdat die buiten de punten finishte dus voor Alpine niet relevant), is gewoon nog steeds geklasseerd ondanks dat die met exact dezelfde vloer reed.
Had dat laatste niet te maken met het feit dat stewards maar steekcontroles doen en zelfs als een van de team auto's illegaal wordt verklaard, ze totaal niet de andere auto hoeven te controleren? Wat compleet onlogisch is. Puur op basis van kans kun je al met een dik illegale auto racen en er mee weg komen.RobertMe schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 10:15:
[...]
Of het was donkergrijs en de FIA heeft nu gezegd dat het zwart is.
Vergeet ook niet dat Haas een half seizoen heeft gereden met een illegale vloer (/leading tray edge) waar een klacht van Alpine voor nodig was om met een TD te komen om het nog illegaler te maken. De eerstvolgende race na het ingaan van de TD Haas nog steeds met dezelfde vloer vloer reed en de FIA het nog steeds helemaal prima vond. Waarna Alpine een klacht heeft ingediend over de legaliteit van de auto van ik meen Magnussen, die in de punten was gefinisht, en toen pas volgde er een DSQ. En Grosjean, waar geen klacht tegen was ingediend (omdat die buiten de punten finishte dus voor Alpine niet relevant), is gewoon nog steeds geklasseerd ondanks dat die met exact dezelfde vloer reed.
Maar het is en blijft een zwaktebod van de FIA. Met misschien een handjevol technische mensen zijn ze kansloos tegen 10 teams die miljoenen spenderen........ FIA moet echt zijn aanpak aanpassen. Of stoppen met die TD's en gewoon zorgen dat ze een DSQ kunnen doen als er voldoende visueel bewijs is. Als Mclaren achteraf gediskwalificeerd had kunnen worden denk ik niet dat er veel teams zijn die dit soort trucjes toepassen en ook nog gebruiken in de race.
"I don't take life too seriously, no one gets out alive anyways..."
Nee, die flap bewoog ook met gesloten DRS.RobertMe schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 10:10:
[...]
Overigens ging dat ook over geopende DRS. En McLaren nu over gesloten DRS. Dus ook daarom niet te vergelijken.
Het gaat erom dat er nooit dynamische veranderingen door elasticiteit in de opening tussen elementen van de achtervleugel zijn toegestaan. Maakt niet uit of de DRS flap nu open of gesloten is. Als DRS gesloten is dan is er een maximale opening tussen de flap en de rest van de vleugel als DRS open is idem. McLaren manipuleerde dit, dat mag niet en de FIA greep in.RobertMe schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 10:10:
[...]
Nope. Dat was puur omdat de opening een milimeter te groot was. Want ook toen zag je op de beelden dat het main plane naar beneden bewoog, maar daar zijn ze niet voor bestraft. Wel voor het feit dat de opening te groot was. Dat dat kwam doordat het main plane niet "dicht" (/ver genoeg omhoog) ging is irrelevant.
Gewoon simpel een geval van "deze bal mag niet door het gat passen", dat deed die wel, dus illegaal. Oorzaak deed er daarbij niet toe en het bewegen van het main plane is dus nooit een oordeel over geveld.
Edit:
Overigens ging dat ook over geopende DRS. En McLaren nu over gesloten DRS. Dus ook daarom niet te vergelijken.
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
Maar dat is niet waarvoor ze bestraft zijnZeromaNoiS schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 10:29:
[...]
Nee, die flap bewoog ook met gesloten DRS.
Het ging mij meer om het feit dat er een TD nodig was om iets dat illegaal was nog een keer illegaal te krijgen.siggy schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 10:28:
[...]
Had dat laatste niet te maken met het feit dat stewards maar steekcontroles doen en zelfs als een van de team auto's illegaal wordt verklaard, ze totaal niet de andere auto hoeven te controleren? Wat compleet onlogisch is. Puur op basis van kans kun je al met een dik illegale auto racen en er mee weg komen.
Dan krijg je mogelijk een ander probleem. Dat iedereen over elk ding gaat twijfelen over de legaliteit en het daardoor niet meer gaat doen. Als in: mogelijk gaat dat innovatie hinderen in gebieden die wel gewoon legaal zijn.Als Mclaren achteraf gediskwalificeerd had kunnen worden denk ik niet dat er veel teams zijn die dit soort trucjes toepassen en ook nog gebruiken in de race.
En ik reageerde op jou zin dat Hamilton voor de flexibiliteit bestraft is in Brazilië. Maar dat is niet zo. Hij is bestraft voor het gat dat te groot was, bij de statistische test. Dat de oorzaak daarvan zat in (illegale) flexibiliteit die niet "terugkeerde" was irrelevant.DaniëlWW2 schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 10:30:
[...]
Het gaat erom dat er nooit dynamische veranderingen door elasticiteit in de opening tussen elementen van de achtervleugel zijn toegestaan. Maakt niet uit of de DRS flap nu open of gesloten is. Als DRS gesloten is dan is er een maximale opening tussen de flap en de rest van de vleugel als DRS open is idem. McLaren manipuleerde dit, dat mag niet en de FIA greep in.
Mans genoeg om mijn woorden in te trekken.DaniëlWW2 schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 10:05:
[...]
En dus nu illegaal verklaard, dus illegaal.
Dit is hoe het spel werkt, zeker, maar dit was niet eens een grijs gebied meer zoals de voorvleugels. Die voorvleugels buigen ver door, maar het probleem is daar ook niet de flap. Het is dat de uiteinden van de vleugel ook doorbuigen. Dat is de hele discussie steeds. De FIA lijkt dit niet goed te kunnen testen of niet goed te kunnen handhaven. Wat het ook mag zijn, dat is een andere discussie.
Dit was echt verboden en dat was het al voordat de FIA tegen McLaren zei dat het onmiddellijk aangepast moest worden.
Vertaald gaat het hierom:
[...]
https://www.auto-motor-un...ckfluegel-mclaren-verbot/
Die vleugel flaps mogen niet los van elkaar bewegen en een opening veroorzaken. Dat is hardstikke verboden en waarom Hamilton die DSQ in 2021 kreeg in Brazilië.
Laatste info was me helemaal ontgaan
Edit:
@Chocoball
Bedankt voor je post in het andere topic.
Ik ben nu ook weer op de hoogte.
[ Voor 4% gewijzigd door streamnl op 21-09-2024 10:46 ]
Oh geen enkel probleem.streamnl schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 10:41:
[...]
Mans genoeg om mijn woorden in te trekken.
Laatste info was me helemaal ontgaan

Iedereen mist wel eens iets, ik ook. De echte test van karakter is het durven toe te geven.
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.

Na 3 races dus niet alleen meer punten dan Sargeant, maar ook meer humor.
[ Voor 34% gewijzigd door RobertMe op 21-09-2024 11:02 ]
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
Edit: en een rode vlag om de lizard te verwijderen.
[ Voor 39% gewijzigd door ParaDroid2 op 21-09-2024 11:40 ]
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
Ook veel te veel flex in die vleugels.ParaDroid2 schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 11:41:
Volgens mij heeft ie DRS open terwijl dat helemaal niet mag!
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
edit: Perez P2.
[ Voor 10% gewijzigd door DaniëlWW2 op 21-09-2024 11:51 ]
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
Hopelijk ook later vandaag bij de kwalificatie
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
In Baku besloten Verstappen en zijn pitcrew om dingen aan te passen na FP3. Dat verpeste de balans compleet en toen konden ze het niet aanpassen vanwege parc ferme.Charles Hill schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 11:55:
Zag er positief uit voor Verstappen. Maar goed, dat was vorige week ook tijdens VT3. Het moet ook nog in vergelijking met de concurrentie goed zijn, dat zal pas echt vanmiddag blijken met de kwalificatie, als alle kaarten op tafel komen.
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
"I don't take life too seriously, no one gets out alive anyways..."
iig niks meer aanpassen als je het niet meer op de baan kan testen...talkatoo schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 11:55:
Uhhh, ok. Ik zeg prima zo, niks meer aanpassen aan de auto van Max.
Russell overstuur, en dan toch maar anderhalf tiende achter Verstappen? 0,186 is mijn ogen toch echt bijna 2 tienden ipv anderhalf tiende.
En Hamilton minder dan 2 tienden achterstand, met 0,195. Ja klopt, 5 duizendste.
De kunst van alles wat Brits is positiever maken.
[ Voor 29% gewijzigd door Charles Hill op 21-09-2024 12:04 ]
Ze zijn naar binnen gegaan en gaan dat denk ik zo testen en dan met softs neem ik aan weer rijden.
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
In the end, we will remember not the words of our enemies, but the silence of our friends.
Die Britten hebben geen idee hoe zo’n metrisch stelsel werkt. Die tellen met 12 eenheden.Charles Hill schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 12:00:
Typisch SKY over Britten.
Russell overstuur, en dan toch maar anderhalf tiende achter Verstappen? 0,186 is mijn ogen toch echt bijna 2 tienden ipv anderhalf tiende.
Iedereen deed drie runs.Pierre schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 12:05:
Schakel net in, zie ik Verstappen op 2 niet verkeerd denk ik zo.
Verstappen was makkelijk de snelste in de eerste twee. Derde run had hij een mindere tweede sector. Dus uh, wat gebeurd hier?
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
pacificocean schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 12:06:
[...]
Die Britten hebben geen idee hoe zo’n metrisch stelsel werkt. Die tellen met 12 eenheden.
Verstappen waarschijnlijk ruim 1 tiende achter Leclerc met 0,105 achterstand

[ Voor 4% gewijzigd door talkatoo op 21-09-2024 12:17 ]
Verstappen miste een aantal keer de apex, nam de curb heel veilig, weinig risico's. Wellicht voelt hij zich toch niet zeker in deze auto op deze baan wanneer het erom gaat.
Ai, nu bijna 9 tienden achter Norris!
Ging een stuk beter op de mediums.talkatoo schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 12:17:
Nu verstappen stuk minder op soft, slecht rondje? of toch aanpassing gemaakt die niet goed werkt?
I served in a company of heroes.
Flinke onderstuur. De vraag is of het beter word met meer voorvleugel.talkatoo schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 12:17:
Nu verstappen stuk minder, slecht rondje? of toch aanpassing gemaakt die niet goed werkt?
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
Op SKY vermoeden ze oververhitting van de achterbanden van Verstappen, omdat de auto aan het eind van de ronde minder soepel over de baan ging.DaniëlWW2 schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 12:18:
[...]
Flinke onderstuur. De vraag is of het beter word met meer voorvleugel.
Dan zou daar het probleem met de balans weer zijn.
Dat zou kunnen, maat de vraag is waarom de achterbanden oververhit raken. Te veel energie of moeten ze te hard werken omdat de voorbanden niet werken?Charles Hill schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 12:21:
[...]
Op SKY vermoeden ze oververhitting van de achterbanden van Verstappen, omdat de auto aan het eind van de ronde minder soepel over de baan ging.
Dan zou daar het probleem met de balans weer zijn.
Maar als ik zie dat Ferrari ook problemen heeft, dan vraag ik me af of het niet bijvoorbeeld ook circuit temperatuur kan zijn.
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.

I served in a company of heroes.
Laatste beetje vertrouwen in Perez is vorige week vervlogen bij mij.Vuvuzela schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 12:26:
Perez 15e met een ronde zonder grote fouten.
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
In the end, we will remember not the words of our enemies, but the silence of our friends.
Of ze reden met veel meer brandstof/lager vermogen. Dan de Mclaren.
[ Voor 15% gewijzigd door talkatoo op 21-09-2024 12:34 ]
Deze achtervleugel is een ander vleugel ivm downforce, dus ze hoeven niet iets aan te passen.DoubleDutch schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 12:33:
Is McLaren al meet een aangepaste achtervleugel aan het rijden of is dat pas in de volgende race?
Dat is inderdaad de vraag. Moet extra achtervleigel om overstuur te voorkomen, geeft meer voorvleugel meer onbalans, of is extra downforce nodig voor totale balans en controle maar ten koste van bandenslijtage? Of iets dat niet bekend is.DaniëlWW2 schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 12:24:
[...]
Dat zou kunnen, maat de vraag is waarom de achterbanden oververhit raken. Te veel energie of moeten ze te hard werken omdat de voorbanden niet werken?
Maar als ik zie dat Ferrari ook problemen heeft, dan vraag ik me af of het niet bijvoorbeeld ook circuit temperatuur kan zijn.
Op SKY zeiden ze dat de Ferrari's mogelijk zwaarder waren. Dat is het mooie van ervaren F1 coureurs en mensen met kennis van zaken die commentaar geven, die zien dat soort kleine dingen.
SKY heeft in dat opzicht wel de kennis in huis. Als ze wat minder Brits waren, dan was het een echt goede zender voor F1 geweest. Nu is het jammer genoeg te vaak tenenkrommend.
Ye idd, baan leek langzamer te worden? De Ferrari's gingen ook niet meer sneller.talkatoo schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 12:33:
Wel lastig dit, zo'n groot gat op de Soft band. Als ze nu dingen gaan aanpassen dan is de kans groot dat het weer totaal mis is in de Quali en de race vanwege de kleine setup window van de Red Bull.
Of ze reden met veel meer brandstof/lager vermogen. Dan de Mclaren.
Het is te hopen dat ze snelheid op softs hebben opgegeven, en dus een mindere kwalificatie zullen hebben, om een betere raceafstelling te hebben voor morgen om meer vooraan mee te kunnen doen.talkatoo schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 12:33:
Wel lastig dit, zo'n groot gat op de Soft band. Als ze nu dingen gaan aanpassen dan is de kans groot dat het weer totaal mis is in de Quali en de race vanwege de kleine setup window van de Red Bull.
Of ze reden met veel meer brandstof/lager vermogen. Dan de Mclaren.
De achterstand op Norris is wel echt groot nu.
Je kunt op deze baan alleen niet inhalen, dus als ze slecht kwalificeren rijden ze hun banden helemaal kapot achter de andere rijders.Charles Hill schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 12:40:
[...]
Het is te hopen dat ze snelheid op softs hebben opgegeven, en dus een mindere kwalificatie zullen hebben, om een betere raceafstelling te hebben voor morgen om meer vooraan mee te kunnen doen.
De achterstand op Norris is wel echt groot nu.
Hugh Bird heeft een aantal races ouderschapsverlof (al van eerder, was er wellicht zelfs in Zandvoort al niet bij). Richard Wood (als ik mij niet vergis) is nu tijdelijk zijn race engineer. Daarvoor was hij al de performance engineer van Perez.Pierre schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 12:30:
Heeft Perez een andere engineer? of is het nog steeds dezelfde.
Gele vlag op het juiste moment dan maartalkatoo schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 12:44:
[...]
Je kunt op deze baan alleen niet inhalen, dus als ze slecht kwalificeren rijden ze hun banden helemaal kapot achter de andere rijders.
Dat maakt het nog lastiger, want tijdens een gele vlag mag je niet inhalen
Pitstop tijdens VSC / SC of bandenwissel tijdens rode vlag heb je meer aan.
Ik denk dat @hjs doelt op een gele vlag tijdens kwalificatie rondje?RobertMe schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 13:38:
[...]
Dat maakt het nog lastiger, want tijdens een gele vlag mag je niet inhalen
Pitstop tijdens VSC / SC of bandenwissel tijdens rode vlag heb je meer aan.
Maar idd VSC/SC op een goed moment. Al kan je er ook nadeel van hebben zoals de RBs vorig jaar.
[ Voor 12% gewijzigd door Thinlanet op 21-09-2024 14:30 ]
Bearman rijd niet bij Haas dit weekendLynx schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 14:10:
Please move in, nothing to see here. Amerikaans team met Britse rijder seconde sneller dan de rest. Alles is in orde, iedereen doorlopen.
Death smiles at us all, all a man can do is smile back.
PSN

Ouwe troep? Wat is dat?.......Alles is leuk, zelfs modelracing..........BOINC ook mee met DPC!
......Team Grazzie~Power....!! Mooooooeeeee......
In the end, we will remember not the words of our enemies, but the silence of our friends.
€ 5.000,-- boete aldus Crofty bij SkyF1/F1TV. Kun je prima van lunchen.mr thee schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 13:55:
[Afbeelding]
Zal wel een donatie worden aan het FIA-lunchfonds
Ik ben vooral benieuwd of ze weer setup om gaan gooien en zijn auto nu weer 'fucked' is.Hippocampus schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 14:56:
Nieuwsgierig waar Max hem kan kwalificeren vandaag. Notoire matige prestaties hier voor Redbull maar nu met wispelturige auto....
In the end, we will remember not the words of our enemies, but the silence of our friends.
StrollPierre schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 15:02:
Wie zet hem als 1e in de muur vanmiddag, let's wait and see.
| Awesome Rock 'n Roll Photographer |
RusselPierre schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 15:02:
Wie zet hem als 1e in de muur vanmiddag, let's wait and see.
Lorem ipsum dolor sit amet | Discogs Collectie
K-Mag, gewoon omdat hij nooit aan de kant wil voor niemand, ook niet voor een muurtje.Pierre schreef op zaterdag 21 september 2024 @ 15:02:
Wie zet hem als 1e in de muur vanmiddag, let's wait and see.
21 Sept 2024, 15:07:14
Dit topic is gesloten.
Huisregels van dit topic:
- Links of suggesties naar illegale video- en datastreams zijn vanzelfsprekend niet toegestaan.
- Graag de slowchat beperken tot de vrije trainingen en races. Geef elkaar de ruimte om daarbuiten meer inhoudelijke discussies te voeren.
- Hou het een beetje gezellig. Je persoonlijke frustraties over commentaar, coureurs, andere participanten in dit topic, of wat dan ook, zijn hier niet welkom.
- Respecteer elkaars mening of argumentatie en bedien je niet van drogredeneringen, gesneer of vervelende opmerkingen.
Overige topics:
- Vragen over hoe, wat en waar de Formule 1 te volgen op televisie:
[F1] Kwaliteit van uitzendingen en waar te kijken? - Deel 4
Viaplay in Nederland - Vragen, discussie en ervaringen over het bezoeken van een GP: [F1] On-site - Welke grand prix ga jij heen?
- Algemeen F1 nieuws / discussie kan uiteraard gewoon in: [F1] Seizoen 2024
- Andere race categorieën zijn hier offtopic, daar is Algemeen race topic Deel 3 voor.
- En voor gerelateerde randzaken is er: [F1] Randzaken
- De budgetcap: [F1] De budgetcap
Dit topic sluit ergens in de week na de race.
![]() | Als alternatief voor de slowchat is er voor dit weekend een kanaal geopend op de Officiële Tweakers Discord |