Waarom 1 van de 2? Als 2 vechten hebben er 2 schuld, het is mij te simpel het allemaal bij de andere clubs neer te leggen, helemaal na het lichtende voorbeeld bij Ajax (zonder uitsupporters) vorig jaar nog, waarbij en de wedstrijd gestaakt moest worden, maar ook de boel bij de club weer lekker werd verbouwd door de eigen aanhang.Superkiwi schreef op vrijdag 6 september 2024 @ 16:42:
[...]
Ligt dat aan de Ajax-supporters of aan de supporters van de bezoekende club?
I.m.o. is het zo dat zolang iedere partij naar elkaar blijft wijzen (en elkaar op illegale manier/ kaarten naar binnen werkt) een probleem:
- Knvb/ clubs naar de overheid over het niet toepassen van de voetbalwet;
- Overheid naar Knvb/ clubs dat ze dit zelf moeten regelen;
- Suppoosten die mensen met stadionverbod óf niet controleren óf bewust naar binnen laten;
Met andere woorden, ipv er samen aan te werken / de handen ineen te slaan, zitten ze allemaal naar elkaar te wijzen (want waarschijnlijk geen zin in nog meer problemen met de harde kern).