Dat klopt. Alleen dat zijn dus verschillende entiteiten en dit is onderdeel van een zorgvuldig proces. Het is niet in het belang van het voetbal en dus van de KNVB om dat proces niet zorgvuldig te doen.
Ik moet zeggen dat dat behoorlijk coulant is [...]
Jij
vindt dat behoorlijk coulant. Je teksten wekken de indruk dat je Vitesse liever ziet verdwijnen. Dat mag natuurlijk.
voor een club die de eerste divisie in wil met (opnieuw) een tekort van 5 à 6 miljoen euro,
Heel, maar dan ook heel veel zo niet alle clubs hebben lopende schulden. Dat is niet relevant, zolang de daartegenover voldoende inkomsten genereert of geldschieters/sponsoren hebt die garant staan voor die tekorten.
vooralsnog geen bank en geen accountant heeft en daarnaast geen sluitende begroting heeft ingeleverd.
Klopt en de beroepscommissie die daarover gaat heeft geoordeeld dat er voldoende ontwikkelingen zijn om Vitesse de kans te geven om dat nog rond te krijgen. Wat vind je daar zo vervelend of lastig aan?
Het track record van Vitesse is waardeloos. Dat moge duidelijk zijn. Alleen in zekere zin doet dat er niet toe. Het gaat om de feiten op
dit moment. Dat moet de commissie beoordelen.