Als ik MijnDelta mijn abonnement wil aanpassen staat onderaan looptijd 1 jaar. Als je op ‘i’ drukt staat er dat je je abonnement kunt aanpassen, maar er staat niets over de contractduur. Voor mij onvoldoende zekerheid.robertwebbe schreef op vrijdag 15 december 2023 @ 22:02:
[...]
Je kunt toch altijd wisselen van abonnement tijdens je contractduur? Dus upgrade nu 1 stap hoger om overgezet te worden en volgende maand downgrade je weer 1 stap omlaag. Ze zullen er vast niet blij mee zijn maar er staat nergens dat het niet mag, althans zover ik weet.
Binnen je contractduur een abonnement aanpassen is geen recht. Veel providers bieden het als service. De algemene voorwaarden en de site bieden mij geen zekerheid of de einddatum hetzelfde blijft. Ik zou het expliciet navragen bij de klantenservice.