Sito schreef op maandag 6 december 2021 @ 09:09:
Max
Max heeft gisteren echt een paar streken uitgehaald die niet kunnen. Veel te laat remmen met weinig intentie om de bocht de halen (een beetje á la Brazilië) en buiten de baan inhalen/verdedigen, en dat een aantal keren. Hamilton de plek teruggeven en gelijk weer terugpakken met DRS. A fijn, dat laatste kan nog over betwist worden, maar daar kom ik zo op.
Het enige dat wat mij betreft niet kon is Max' zijn actie bij de 1e herstart, waarbij hij buitenom nog probeerde Lewis bij te halen en buiten de baan om voor Lewis bleef. Ik vond het meer dan terecht dat de wedstrijdleiding hem bij de 2e herstart achter Lewis (en Ocon) zette. Voor de rest heb ik Max niet zoveel fout zien doen eigenlijk.
Ik begrijp nooit waarom Hamilton altijd maar verwacht dat Max hem maar even zwaaiend voorbij laat. Ze zijn toch om de titel aan het strijden? Dus maakt hij het Lewis zo moeilijk mogelijk. De verdedigende actie waarbij Max de binnenkant verdedigde nadat Lewis DRS op hem had was mijns inziens prima. Ja, hij remt laat en gaat wijd, maar hij had de binnenkant en Lewis zit aan de buitenkant en moet dus opletten. Maar goed, ook daarvoor nam RBR/Max de schuld op zich en wilde de positie terug geven op een slimme plek. Vervolgens rijdt Lewis Max aan en wordt Max daar naderhand nog voor gestraft ook????

Ik snap er werkelijk waar helemaal NIETS van.
Lewis mag allerlei trucjes uithalen (heel langzaam naar grid rijden, Max gigantisch wijd naar buiten duwen bij 2e keer dat Max hem voorbij liet) en komt er gewoon mee weg.
Mercedes en Lewis zijn heel goed in het bespelen van de wedstrijdleiding/de FIA. Toto Wolff met zijn 'iedereen is tegen ons' opmerking is echt zo lachwekkend. Het is eerder tegenovergesteld, Max krijgt altijd overal straf voor.
De F1 moet Max op de blote knieën bedanken dat hij mee doet. Zonder Max was dit een heel erg slaapverwekkend seizoen geweest en de afgelopen jaren bracht Max ook al als enige wat kleur in de GP's. Er is gewoon geen reet aan om altijd maar 1 coureur te zien winnen. En het gemak waarmee hij (Lewis) al die jaren ook is bejegend door collega coureurs is echt lachwekkend. Max die doet daar niet aan mee en dat is Lewis niet gewend. En dan krijg je uitspraken als 'this guy' en 'this guy is crazy', bla bla bla.
De fans hebben verloren gisteren. Wat een shitshow en wat een onduidelijkheid. En dan achteraf ook nog als enige Verstappen nog eens extra straffen (weliswaar zonder gevolgen, maar het signaal dat ze hiermee afgeven is verkeerd).
Volgend weekend wordt een grote teleurstelling. Mercedes/HAM is duidelijk sneller, dus wordt erg moeilijk om daar bij te komen. En HAM heeft ook nooit pech en als Max hem probeert in te halen zal hij vast wel weer straf krijgen..