https://www.vi.nl/nieuws/...-tadic-met-nieuw-contractTadic lag al tot medio 2026 vast, waarvan minimaal tot 2023 als speler, om vervolgens in een andere functie actief te blijven binnen de club. Daar komt nu een extra jaar bij: minimaal tot medio 2024 als speler, en zeker tot medio 2027 als werknemer (waarschijnlijk als (jeugd)trainer) van Ajax). Met de nieuwe, verbeterde verbintenis toont de clubleiding de waardering voor de inzet, kwaliteit en loyaliteit van Tadic.
Er kan ontzettend veel gebeuren in een seizoen. Vorig jaar begon Brobbey hijgend en puffend in KKD wedstrijden en eindigde als invaller in EL wedstrijden. Sontje Hansen (en Ünüvar for that matter) hebben gewoon een matig seizoen gedraaid. Als ze goed uit de startblokken komen dan hebben ze altijd een kans. Een Rench speelt ook Klaiber (aankoop van 5 miljoen) uit de basis bij de blessure van Mazroui, een Timber passeert Schuurs.
Ajax wil dit seizoen kampioen worden, beker spelen, overwinteren, genoeg kansen voor iedereen.
Als Ünüvar de pannen van het dak speelt in Jong dan staat hij eerdere in het eerste dan dat jij alle umlauts goed zet

Ik ben dus ook absoluut geen fan van dit kopen kopen kopen kopen. Bij Berghuis nog minder dan bij Sulemana (niet wegens afkomst of presteren, maar weer een oudere speler erbij).
Tja, vind Berghuis een prima aankoop met het oog op het vertrek van Antony. Het geeft een dubbele bezetting op rechtsbuiten met 2 verschillende spelers, Antony en Neres lijken wel veel op elkaar.
Mag nu toch hopen dat er op het minst gesnoeid gaat worden in de niks toevoegende bankvullers als Labyad, Ekkelenkamp en Magallan.
Dat gebeurt al, Eiting is al afscheid van genomen, Magallan blijkt een miskoop die lastig te verkopen is maar als er iemand een ook maar redelijk bod doet is die weg, Ekkelenkamp hangt van zijn contract af, geloof dat Ajax het wel ziet zitten in hem nog.
De talentvolle jonge spitsen zijn verkocht/transfervrij weg, Danillo kan het niveau niet aan, dus daar moet ook nog wel iets gebeuren.. Maar ondertussen halen we dus alleen vleugelspelers die we al 5 hebben.
Een extra spits zie ik wel zitten, ook omdat die in Jong niet beschikbaar zijn, Tadic kan tactisch soms een optie zijn. Danilo zou ik nog wel een seizoen bij Ajax willen zien. Hij is een andere spits dan Haller, meer snelheid en techniek, dat zou als wissel aan het eind van de tweede helft best een wapen kunnen zijn. Je ziet toch dat 9/10 wedstrijden de tegenstander van Ajax moe wordt, dan biedt snelheid wel nieuwe kansen. Zag je ook afgelopen seizoen als je Antony afwisselde met een frisse Neres.
[
Voor 72% gewijzigd door
PolarBear op 14-07-2021 10:16
]