Dit is natuurlijk onzin.
Maar Oranje is het hoogst haalbare voor een Nederlandse voetballer, daar moeten vooral ervaren voetballers spelen die zich al langere tijd bewezen hebben. Eventuele jeugd is er vooral als back-up.
Een talent dat net komt kijken en nog weinig speeltijd heeft gekregen bij zijn club mag daarom ook helemaal niet in aanmerking komen voor Oranje. Daarvoor is Jong Oranje.
Ik wil zo graag je logica snappen maar ik begrijp er vrij weinig van. Timber doet het prima, dus hij moet hooguit backup zijn.
Dit zeg ik niet.
Timber doet het prima vooralsnog, maar hij zou hooguit back-up moeten zijn.
Ik ben het volstrekt met je oneens dat ervaring cruciaal is.
Dat snap ik vanuit de typisch Nederlandse gedachte, dit is tevens een reden waarom we zo weinig winnen.
Kijk naar de gemiddelde leeftijden van de topclubs en de toplanden, die zijn niet jong en dat is geen toeval. Helemaal tijdens toernooien maken details het verschil, het uitsluiten van fouten is daarbij ontzettend belangrijk en ervaren spelers maken nu eenmaal minder fouten.
Dat komt omdat hier een enorme Ajax bubbel is, waardoor alles wat niet in het 'Ajax is de beste' plaatje valt meteen anti lijkt. Maar dit is al al heel lang het geval hier.
Pompi schreef op maandag 14 juni 2021 @ 14:28:
Verrassend dat nog niemand het over het gerucht heeft dat Bild meldde dat Borussie Dortmund 30 miljoen over heeft voor Malen als vervanging van Sancho. Dat is een lekkere prijs voor hun, maar heb geen idee welke spits ze zouden kunnen halen die een versterking voor PSV zou zijn.
Dit is de bodemprijs voor Malen, ik hoop dat dat bedrag nog oploopt.
En er lopen voldoende spitsen rond die een vervanging kunnen zijn, waaronder eigen speler Madueke. Maar bijv. Berisha wil niet bijtekenen bij RB Salzburg en zou een hele goede vervanger zijn, evenals Hlozek.
Een komst van Luuk de Jong zou erg prettig zijn, maar vooral als vervanger van Zahavi. Die zijn namelijk niet complementair aan elkaar.
Dumfries wordt trouwens gelinkt aan Everton, Bayern en Inter.