Gelukkig hebben de meeste religies dit prima op orde, het allergrootste deel doet gewoon aan vaccinaties. Een extra reden om er geen uitzondering voor te maken.
Dat je het onterecht vindt dat in religieuze gebouwen legaal veel mensen bij elkaar komen kan ik begrijpen.
Het is iets waar ik mij bij neergelegd heb, hoewel ik het retedom blijf vinden en heel veel religieuze organisaties dit niet gedaan hebben. Die mensen verdienen een pluim dat ze zich zo geconformeerd hebben aan de maatschappij, ondanks dat ze meer hadden mogen doen.
Religie uitbannen ( ben benieuwd hoe je dat voor je ziet ) vind ik echter redelijk extreem.
Het is ook gelukt met de motorbendes e.d. toch?
Maar eerlijk gezegd heb ik er weinig last van en hoeven ze eigenlijk niet weg ondanks dat ik er niets mee heb. Tenzij ze zichzelf zo buiten de maatschappij plaatsen, daar mogen echt wel sancties komen.
Vrijheid betekent ook dat je wel of niet in een hogere macht mag geloven en op andere vlakken ( wat je wel of niet eet ) keuzes mag maken.
Gelukkig wel, dat mag wel zo blijven hoor

Dat de uitoefening van religie grenzen heeft sta ik volledig achter, volgens mij is dat NL over t algemeen best aardig geregeld. Vrouwenbesnijdenis is bij mijn weten bijvoorbeeld verboden.
Blijkbaar is het daarmee wel gelukt, en terecht. Zo zou het best op meer vlakken mogen zijn. Het is best aardig geregeld, maar de Corona crisis heeft wel een paar dingen blootgelegd.
Ieder kind wordt verder opgevoed volgens de visie van de ouders, voor het ene kind betekent dat suikervrij of veganistisch eten, mee naar de naturistencamping, voor het andere meegaan naar een religieuze bijeenkomst. Zolang dat binnen de wet gaat en de -geestelijke- gezondheid niet in gevaar gebracht wordt en het kind vanaf een bepaalde leeftijd de vrijheid krijgt om eigen keuzes te maken vind ik dat allemaal prima
Eens, zolang het kind of de maatschappij er in het algemeen geen last van heeft is het prima. En last is niet een kerkklok die eenmaal per week luidt natuurlijk.