Wat er nou weer voor een pand te koop staat... - Deel 3 Vorige deel Overzicht Volgende deel Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 ... 32 ... 251 Laatste
Acties:
  • 3.904.852 views

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Metaalhoofd
  • Registratie: December 2007
  • Laatst online: 08-06 11:30
DasNieNix schreef op woensdag 24 maart 2021 @ 16:36:
[...]

Vroeger ook wel eens bij iemand aan die dijk geweest en herken wat jij schrijft.
Probleem is dat die woningen niet onderheid zijn en als het ware van de dijk afglijden. Als je ziet hoe scheef sommige huizen staan vraag ik me af hoe lang dat goed blijft gaan.
Waar ik dus wel benieuwd naar ben is wanneer besluit je om een woning tegen de vlakte te gooien en iets nieuws te bouwen (en dan bedoel ik niet dat je wacht tot het onbewoonbaar veklaard wordt), zeker gezien de huidige tijd waar duurzaamheid/0-op-de-meter steeds meer aandacht krijgt.

Mensen kopen woningen voor tonnen, met het idee dat ze dat er uiteindelijk bij verkoop ook weer uithalen. Of dat nou een woning is uit 21e eeuw, 20e, 19e eeuw of eerder, op een gegeven moment zal die tegen de vlakte moeten om er iets nieuws voor in de plaats te zetten, maar zolang een woning bewoonbaar is en met wat kleine renovaties bewoonbaar blijft, zal de zittende (particuliere) eigenaar niet zo snel besluiten om het tegen de vlakte te gooien en er iets nieuws voor te plaatsen.

Je ziet zo'n sloop en herbouw (van op zich prima bewoonbare woningen) eigenlijk alleen bij wijken die volledig uit huurwoningen bestaan (en hun geld inmiddels wel hebben opgebracht voor de betreffende woningcorporatie)

Wat dat betreft was ik bij onze zoektocht naar een andere woning huiverig om serieus te kijken naar woningen van jaren 60 of ouder. Krijg ik zo'n woning over 20 jaar nog wel verkocht, of is het dan een hopeloos geval.

uiteindelijk is de woning die we hebben gekocht uit de jaren 90 en in prima staat (met label C), maar ergens denk ik dat over 50-75 jaar de grond meer waard is dan de woning zelf

Star Citizen Referral Code


Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Sharky
  • Registratie: September 1999
  • Laatst online: 08-06 15:26

Sharky

Skamn Dippy!

ConQuestador schreef op woensdag 24 maart 2021 @ 16:06:
[...]

[Afbeelding]

Je kan zeggen wat je wil, maar ze hebben wel op de details gelet bij het stylen van het huis.
Een quote van een willekeurig verkoop styling advies site:

[...]


Het ergste aan een dergelijke foto is dat er blijkbaar dus nog echt mensen recentelijk douchten
Afbeeldingslocatie: https://i.pinimg.com/originals/b5/99/2d/b5992d329879e6d9d94e3ed65113e876.jpg

This too shall pass


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • gws24
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 22:20

gws24

Thinking is hard!

I accept no liability for the content of this post, or for the consequences of any actions taken on the basis of the information provided.


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • CvP_tweakers
  • Registratie: November 2017
  • Laatst online: 06-06 12:42
Metaalhoofd schreef op woensdag 24 maart 2021 @ 17:01:
[...]


Waar ik dus wel benieuwd naar ben is wanneer besluit je om een woning tegen de vlakte te gooien en iets nieuws te bouwen (en dan bedoel ik niet dat je wacht tot het onbewoonbaar veklaard wordt), zeker gezien de huidige tijd waar duurzaamheid/0-op-de-meter steeds meer aandacht krijgt.
Wij hebben het gedaan.
Het huis bestond uit een karakteristiek woudhuisje uit ca 1900 wat vanaf 1970 opnieuw opgebouwd is. Daarnaast waren er 2 aanbouwen die klein, inefficient, koud en in slechte staat waren.

De afweging was dat er geen enkele eer aan opknappen te behalen was en het ook te klein was om van binnen te isoleren.
Opknappen zou een enorme inspanning vergen maar het zou oude meuk blijven.

Die 2 aanbouwen hebben we gesloopt en daar een compleet, duurzaam huis voor teruggezet.

Het oorspronkelijke woudhuisje staat er nog en zijn we dusdanig aan het verbouwen dat het voor zelfstandige recreatieverhuur geschikt is.

Gasloos sinds nov. 2019, 10,5 Kwp, Fronius Symo GEN 24 10 plus, Zonneboiler Wolf BSP 800 + 4x Topson F3-1, CV-Houtkachel Walltherm, Renault Zoe R135 Intens 50


Acties:
  • +23 Henk 'm!

  • Aardappel
  • Registratie: Mei 2016
  • Laatst online: 08-06 19:24
Afbeeldingslocatie: https://cloud.funda.nl/valentina_media/136/229/706_2160.jpg
Afbeeldingslocatie: https://cloud.funda.nl/valentina_media/131/443/750_2160.jpgAfbeeldingslocatie: https://cloud.funda.nl/valentina_media/131/443/823_2160.jpg

Prachtige oude jaren '30-villa, met schitterende details.
Dat zal wel flink stoken worden zeker?


Nee hoor, BAM:

Afbeeldingslocatie: https://cloud.funda.nl/valentina_media/131/443/829_2160.jpg


Je eigen biomassa-centrale!

https://www.funda.nl/koop...498-sint-josephstraat-37/

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rubbergrover1
  • Registratie: Maart 2020
  • Nu online
Aardappel schreef op woensdag 24 maart 2021 @ 21:31:
[Afbeelding]
[Afbeelding][Afbeelding]

Prachtige oude jaren '30-villa, met schitterende details.
Dat zal wel flink stoken worden zeker?


Nee hoor, BAM:

[Afbeelding]


Je eigen biomassa-centrale!

https://www.funda.nl/koop...498-sint-josephstraat-37/
Die makelaar heeft dus nog nooit van een pelletketel gehoord...

Acties:
  • +4 Henk 'm!

  • Aardappel
  • Registratie: Mei 2016
  • Laatst online: 08-06 19:24
Iemand ooit een chroom-look bad gezien?

Afbeeldingslocatie: https://cloud.funda.nl/valentina_media/123/934/307_2160.jpg
Afbeeldingslocatie: https://cloud.funda.nl/valentina_media/123/934/309_2160.jpg


https://www.funda.nl/koop/gassel/huis-41638706-hogendijk-5/

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Blaze85
  • Registratie: Februari 2003
  • Niet online
https://www.funda.nl/koop/leersum/huis-87729301-putakker-2/

Niet heel boeiend, maar wel een ergonomische keuken :9

Afbeeldingslocatie: https://cloud.funda.nl/valentina_media/141/472/853_2160.jpg

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Blaze85
  • Registratie: Februari 2003
  • Niet online
https://www.funda.nl/koop...7714418-wezenstraat-42-a/

Heeft Den Helder soms een universiteit?

Afbeeldingslocatie: https://cloud.funda.nl/valentina_media/141/310/731_2160.jpg

Afbeeldingslocatie: https://cloud.funda.nl/valentina_media/141/310/736_2160.jpg

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Blaze85
  • Registratie: Februari 2003
  • Niet online
https://www.funda.nl/koop...729955-nieuw-engeland-10/

Even poetsdoekje ertegenaan en kan zo weer 20 jaar mee, ja toch?

Afbeeldingslocatie: https://cloud.funda.nl/valentina_media/141/493/632_2160.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ManiacsHouse
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 03:09

ManiacsHouse

Scheisse!

<3
Maar ja Winterswijk... Zo'n beetje uiterste puntje Oost-Nederland :/

Maar wat een verschil in prijs. Dit had in Nijmegen zeker 800-900.000 gekost.

[ Voor 10% gewijzigd door ManiacsHouse op 24-03-2021 21:59 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Oon
  • Registratie: Juni 2019
  • Niet online

Oon

Jammer om te zien altijd dat soort huizen. Lijkt me echt super om zoiets ooit te hebben, lekker stukje grond eromheen en ruimte genoeg. Maar de kosten om zo'n woning helemaal te strippen, opnieuw op te bouwen en te laten isoleren zijn uiteindelijk ondertussen meer dan de aanschaf..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rubbergrover1
  • Registratie: Maart 2020
  • Nu online
Oon schreef op woensdag 24 maart 2021 @ 22:01:
[...]

Jammer om te zien altijd dat soort huizen. Lijkt me echt super om zoiets ooit te hebben, lekker stukje grond eromheen en ruimte genoeg. Maar de kosten om zo'n woning helemaal te strippen, opnieuw op te bouwen en te laten isoleren zijn uiteindelijk ondertussen meer dan de aanschaf..
En het onderhoud kost ook heel wat meer dan de hypotheeklasten...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Aardappel
  • Registratie: Mei 2016
  • Laatst online: 08-06 19:24
Oon schreef op woensdag 24 maart 2021 @ 22:01:
[...]
Maar de kosten om zo'n woning helemaal te strippen, opnieuw op te bouwen en te laten isoleren zijn uiteindelijk ondertussen meer dan de aanschaf..
Ik denk dat je hier makkelijk de verdubbelaar in kunt zetten en dan is het sober opgeknapt.
met 6 ton is het netjes opgeknapt.
met 8 ton heb je het heel luxueus opgeknapt.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • psychodude
  • Registratie: Maart 2008
  • Laatst online: 23:26
Mooi pand aan de buitenkant, maar zo'n jammerlijke staat.

Dit was het pand in 2011:
Afbeeldingslocatie: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/22/Hoofdweg103_Nieuw-Beerta.jpg/1024px-Hoofdweg103_Nieuw-Beerta.jpg

Toen al zichtbaar verwaarloosd.
technopeuter schreef op woensdag 24 maart 2021 @ 11:53:
[...]

ik vermoed iemand die wel de intentie had tot verbouwen maar vastliep, o.a. het feit dat het een monument is lijkt me heel onhandig
Goed mogelijk. Waarschijnlijk iemand die dacht zelf een klus als deze wel te kunnen klaren. In plaats van gewoon kopen en volledige renovatie uitbesteden. Lastig is natuurlijk daarin ook gewoon de prijs. Renovatie op deze schaal gaat al snel vele tonnen kosten. Dit plus aanschafprijs maakt het al snel niet de moeite waard binnen deze regio.

Voor een "zacht prijsje" van zo'n 500k koop je hier binnen de regio nog snel een vrij luxe woning van 200 - 250 m2 in goede staat. Voor de waarschijnlijk al snel 1000k dat je echt kwijt bent om dit goed te renoveren (hoofdgebouw + bijgebouwen), had je bijvoorbeeld de volgende panden kunnen kopen:
https://www.funda.nl/koop...26-grote-zilverreiger-18/
https://www.funda.nl/koop/kropswolde/huis-41201518-bark-25/
https://www.funda.nl/koop...-86258097-handelskade-43/

Waar je ten eerste al gewoon in kunt trekken en onder de streep vermoedelijk nog goedkoper uit zal zijn ook.

Acties:
  • +4 Henk 'm!

  • Valorian
  • Registratie: Januari 2002
  • Nu online
https://www.funda.nl/koop...sumatrastraat-44/#foto-49

Bijna elke Utrechtse tussenwoning uit de jaren 1920-1930 is inmiddels op één of ander manier wel gerenoveerd. Soms minimaal, soms over the top, soms halfbakken of gebeund en soms de standaard visgraat-zwart-staal-flip. Maar soms kom je toch nog woningen tegen die eruit springen. Blijft subjectief natuurlijk, maar deze woning in Lombok vind ik erg fraai geworden!

Wat vinden jullie?

PS: Zou zelf alleen niet graag op dat plekje wonen, op een steenworp van de kanaalstraat... Maar ook dat is subjectief, het is immers ook een steenworp van CS dus de woning zal als warm broodje over de toonbank gaan (sterker nog, zou mij verbazen als ie niet al verkocht is).

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • evleerdam
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 08:46
Rubbergrover1 schreef op woensdag 24 maart 2021 @ 21:38:
[...]

Die makelaar heeft dus nog nooit van een pelletketel gehoord...
Aangezien dit in de tekst staat heeft hij er toch wel van gehoord:

In de carport is tevens de silo voor de pellet korrels geplaatst. Hierin kan 6.000 kilo brandstof, voldoende voor één stookseizoen.
Valorian schreef op woensdag 24 maart 2021 @ 23:07:
https://www.funda.nl/koop...sumatrastraat-44/#foto-49

Bijna elke Utrechtse tussenwoning uit de jaren 1920-1930 is inmiddels op één of ander manier wel gerenoveerd. Soms minimaal, soms over the top, soms halfbakken of gebeund en soms de standaard visgraat-zwart-staal-flip. Maar soms kom je toch nog woningen tegen die eruit springen. Blijft subjectief natuurlijk, maar deze woning in Lombok vind ik erg fraai geworden!

Wat vinden jullie?

PS: Zou zelf alleen niet graag op dat plekje wonen, op een steenworp van de kanaalstraat... Maar ook dat is subjectief, het is immers ook een steenworp van CS dus de woning zal als warm broodje over de toonbank gaan (sterker nog, zou mij verbazen als ie niet al verkocht is).
Met die tuin, houtkachel, planken in de keuken en die trappen zonder goede leuning lijkt het me geen goed huis voor een familie met kinderen.

Verder vind ik het er op het oog wel mooi uitzien, maar je moet er een beetje van houden.

It was then that I realized that the question mark was the answer to all my questions.


Acties:
  • +4 Henk 'm!

  • breinonline
  • Registratie: Juni 2001
  • Nu online

breinonline

Are you afraid to be known?

Aardappel schreef op woensdag 24 maart 2021 @ 21:31:
[Afbeelding]
[Afbeelding][Afbeelding]

Prachtige oude jaren '30-villa, met schitterende details.
Dat zal wel flink stoken worden zeker?


Nee hoor, BAM:

[Afbeelding]


Je eigen biomassa-centrale!

https://www.funda.nl/koop...498-sint-josephstraat-37/
Dus wel flink stoken maar dan zogenaamd milieuvriendelijk (not).

WP: Mitsubishi Ecodan PUHZ-SHW112YAA, ERSC-VM2C, Procon ┃ PV: 4800Wp, SolarEdge SE5K, 15x JAM60S17/320, ZW 15º ┃ WTW: Zehnder Q600 ┃ SH: Home Assistant, Proxmox, Intel NUC 8i5 Mini


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • The Grand Slam
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 03-06 22:39
Straatnaambordje met Hendrik-Ido-Ambacht, ín Hendrik-Ido-Ambacht?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Heinemancp
  • Registratie: Maart 2011
  • Laatst online: 08-06 17:20
Aardappel schreef op woensdag 24 maart 2021 @ 21:31:
[Afbeelding]
[Afbeelding][Afbeelding]

Prachtige oude jaren '30-villa, met schitterende details.
Dat zal wel flink stoken worden zeker?


Nee hoor, BAM:

[Afbeelding]


Je eigen biomassa-centrale!

https://www.funda.nl/koop...498-sint-josephstraat-37/
Toch apart, ga je van het gas af voor het verwarmen van je huis, blijf je voor het warme tapwater toch aan het gas.
Energie
Energielabel Niet verplichtIsolatie
Gedeeltelijk dubbel glas
Verwarming Pellet burner
Warm water Geiser


Het warm water wordt verzorgd door middel van twee afzonderlijke gasgeisers. Het KWB systeem is overigens uit te bereiden met een boiler, indien u geheel van het gas af wilt.
Dan zou je pas echt geld besparen denk ik, alleen al op het vastrecht.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Eärendil
  • Registratie: Februari 2002
  • Nu online
The Grand Slam schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 08:29:
[...]
Straatnaambordje met Hendrik-Ido-Ambacht, ín Hendrik-Ido-Ambacht?
De foto is genomen in Zwijndrecht, dus dit is een plaatsnaambord

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Louwke
  • Registratie: Oktober 2013
  • Laatst online: 21:55
Valorian schreef op woensdag 24 maart 2021 @ 23:07:
https://www.funda.nl/koop...sumatrastraat-44/#foto-49

Bijna elke Utrechtse tussenwoning uit de jaren 1920-1930 is inmiddels op één of ander manier wel gerenoveerd. Soms minimaal, soms over the top, soms halfbakken of gebeund en soms de standaard visgraat-zwart-staal-flip. Maar soms kom je toch nog woningen tegen die eruit springen. Blijft subjectief natuurlijk, maar deze woning in Lombok vind ik erg fraai geworden!

Wat vinden jullie?

PS: Zou zelf alleen niet graag op dat plekje wonen, op een steenworp van de kanaalstraat... Maar ook dat is subjectief, het is immers ook een steenworp van CS dus de woning zal als warm broodje over de toonbank gaan (sterker nog, zou mij verbazen als ie niet al verkocht is).
Erg mooi gedaan zeker eens wat anders dan de standaard verbouwingen die je ziet je. Zeker de beneden verdieping is mooi geworden en praktisch met die keuken onder de trap ook. Gaan ze wel plezier aan beleven.

Woon nu zelf een aantal maanden tegenover de Bilitonkade vlak bij de Groeneweg daar in de buurt. Mooie wijk Lombok dat zeker, erg aan het verjuppen en de prijzen rijzen de pan uit dus weg is het denk al wel ja.
Kanaalweg gaat ook op de schop binnenkort dus de racende show bakken die door de straat rijden wordt minder, mogelijk.

Zelf willen we vertrekken uit Utrecht juist omdat alles zo duur wordt helaas.

Untappd: Louwke80


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Charly
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 08-06 19:56
Valorian schreef op woensdag 24 maart 2021 @ 23:07:
https://www.funda.nl/koop...sumatrastraat-44/#foto-49

Bijna elke Utrechtse tussenwoning uit de jaren 1920-1930 is inmiddels op één of ander manier wel gerenoveerd. Soms minimaal, soms over the top, soms halfbakken of gebeund en soms de standaard visgraat-zwart-staal-flip. Maar soms kom je toch nog woningen tegen die eruit springen. Blijft subjectief natuurlijk, maar deze woning in Lombok vind ik erg fraai geworden!

Wat vinden jullie?

PS: Zou zelf alleen niet graag op dat plekje wonen, op een steenworp van de kanaalstraat... Maar ook dat is subjectief, het is immers ook een steenworp van CS dus de woning zal als warm broodje over de toonbank gaan (sterker nog, zou mij verbazen als ie niet al verkocht is).
Interieur is niet mijn smaak, maar wel netjes gedaan en een slimme indeling zo te zien. Tenzij je heeeeel graag op loopafstand van CS wil wonen zou ik hem overslaan geloof ik. Deze heeft nog iets van een uitbouw, maar wat mij bijgebleven is van lombok is dat het allemaal toch wel echt kleine huisjes zijn.

Voor dit geld woon je in Zuilen / Elinkwijk leuker denk ik. Iets minder centraal maar tegenwoordig ook genoeg hippigheid op het bedrijventerrein daar.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • timovd
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 06:47

timovd

Voorsprong door techniek

Charly schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 09:29:
[...]


Interieur is niet mijn smaak, maar wel netjes gedaan en een slimme indeling zo te zien. Tenzij je heeeeel graag op loopafstand van CS wil wonen zou ik hem overslaan geloof ik. Deze heeft nog iets van een uitbouw, maar wat mij bijgebleven is van lombok is dat het allemaal toch wel echt kleine huisjes zijn.

Voor dit geld woon je in Zuilen / Elinkwijk leuker denk ik. Iets minder centraal maar tegenwoordig ook genoeg hippigheid op het bedrijventerrein daar.
De huizen daar zijn erorm gehorig en de Kanaalstraat staat nou niet bekend als fijne plek.

Gasloos huis 9kW Panasonic WH-MDC09J3E5 | Atlantic Explorer V4 270L | 8715Wp @ SMA Tripower 6.0-3AV-40 (4150Wp NO, 4565Wp ZW)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Maarce
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 06-06 15:48
Er komt er net eentje uit het vorige topic geflipt voorbij:

Zo was het:
En zo is het nu:
https://www.funda.nl/koop/apeldoorn/huis-41354499-koningstraat-61/

(bedankt fundamakovers voor het vergelijk :-) )

[ Voor 8% gewijzigd door Maarce op 25-03-2021 09:35 ]


Acties:
  • +10 Henk 'm!

  • evleerdam
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 08:46
Maarce schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 09:33:
Er komt er net eentje uit het vorige topic geflipt voorbij:

Zo was het:


[...]


En zo is het nu:
https://www.funda.nl/koop/apeldoorn/huis-41354499-koningstraat-61/
Wat is er met die tas??

Afbeeldingslocatie: https://cloud.funda.nl/valentina_media/141/432/668_2160.jpg

Afbeeldingslocatie: https://cloud.funda.nl/valentina_media/141/432/682_2160.jpg

Afbeeldingslocatie: https://cloud.funda.nl/valentina_media/141/432/685_2160.jpg

It was then that I realized that the question mark was the answer to all my questions.


Acties:
  • +9 Henk 'm!

  • Koppensneller
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 08-06 17:16

Koppensneller

winterrrrrr

Ik denk dat ze vinden dat dit professioneler staat dan een banaan.

Voor de schaal dus ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jannibal23
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 08:28
En wellicht ook omdat het anders zo'n steriele bedoening wordt?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jasphur
  • Registratie: Augustus 2015
  • Laatst online: 08-06 11:00
Is dat niet gewoon een kenmerk van die makelaar? Heb hier ook wel eens makelaars voorbij zien komen die een eendje of een autootje in elke foto verstopte. Dat is wel leuker dan een tas imho

Lorem ipsum dolor sit amet | Discogs Collectie


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Valorian
  • Registratie: Januari 2002
  • Nu online
@Louwke Omgeving Bilitonkade/Groeneweg vind ik al een stuk aantrekkelijker, echt een mooie (en gewilde) plek. Heb kennissen op de Malakkastraat, dat is dan net ver genoeg van kanaalstraat en damstraat enzo om gewoon lekker rustig wijkje te vormen. Maar begrijp je keuzes hoor. Ik woon zelf alleen in zuilen en meer dan genoeg ruimte, maar begrijp mensen zeler die de stad verlaten voor meer tuin of m2’s voor hun geld.

@Charly Eens, Lombok is zeer prijzig. Zuilen heeft nét wat meeer ruimte voor je geld, nog vrij parkeren, etc. Daar zit ik nu. Zeker als je in buurt van julianapark zit ook erg rustig en relatief centraal. De noordoost-kant (omgeving rokkade) is nog wat minder goed als wijk maar trekt langzaam ook bij. Verder zijn huizen in Zuilen ook grotendeels klein overigens, op bepaalde delen na. Met een beetje uitbouw kun je de meeste zuilense huizen wel naar 100m2 plussen maar daar houdt het dan wel op. Hoek bij Bessemerlaan enzo is fantastisch, en ruimer. maar dat zie je ook terug in de prijzen. Wil je echt naar de grote huizen dan kom je toch meer in tuindorp of oog in al en beginnen de prijzen inmiddels bijna allemaal met een 5 of 6... ;)

[ Voor 5% gewijzigd door Valorian op 25-03-2021 10:08 ]


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • _Eend_
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 07:44

_Eend_

🌻🇺🇦

Geen idee, maar het is dezelfde dag al verkocht.

Niet zo gek, voor die prijs.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Kapotto
  • Registratie: Augustus 2010
  • Laatst online: 23:50
_Eend_ schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 10:19:
[...]


Geen idee, maar het is dezelfde dag al verkocht.

Niet zo gek, voor die prijs.
Zijn verhuurd daarom de lage prijs

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • tilburgs82
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 13-08-2023

tilburgs82

carpe florem

Granny Smit, Jonagold, Elstar en Pink Lady


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Bezulba
  • Registratie: November 2000
  • Nu online

Bezulba

Formerly known as Eendje

tilburgs82 schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 10:26:
[...]


Yeah. Weer een VT Wonen woning erbij :r 7(8)7
Ja wat het was, was echt een pareltje van Hollandse braakheid in smaak zeg.. sjees.

blup


Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • _Eend_
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 07:44

_Eend_

🌻🇺🇦

tilburgs82 schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 10:26:
[...]


Yeah. Weer een VT Wonen woning erbij :r 7(8)7
Je zou bijna gaan denken dat er een bedrijf is dat een compleet huizenflipperspakket verkoopt.

Als dat er nog niet is zie ik een gat in de markt :P

Acties:
  • +4 Henk 'm!

  • Vrijdag
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 01:29

Vrijdag

De Zwarte

Ik moest hier aan denken :X

Afbeeldingslocatie: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/0/0d/Brown_lady.jpg

Wikipedia: Brown Lady of Raynham Hall

[ Voor 15% gewijzigd door Vrijdag op 25-03-2021 11:02 ]

De ware eloquente, hoogbegaafde en goedgeïnformeerde kwaliteitsposter begint een post met "Let wel", "In mijn optiek", "Iets met..."of "Je vergeet dat..." en eindigt met "...dat moeten we niet willen". Jíj bent die kwaliteitsposter!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sjoewe
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 00:28
Maarce schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 09:33:
Er komt er net eentje uit het vorige topic geflipt voorbij:

Zo was het:
En zo is het nu:
https://www.funda.nl/koop/apeldoorn/huis-41354499-koningstraat-61/

(bedankt fundamakovers voor het vergelijk :-) )
Over 25 jaar is deze stijl het equivalent van bruine plavuizen en een schrootjes plafond. Verder ook wel een ergerlijke en luie flip zeg. De hal neemt nu echt onnodig veel ruimte in, om maar niet te spreken over de onhandige looproute die het oplevert.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vrijdag
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 01:29

Vrijdag

De Zwarte

Was er niet tijden terug ook een kleedje dat de cameraman achtervolgde?

De ware eloquente, hoogbegaafde en goedgeïnformeerde kwaliteitsposter begint een post met "Let wel", "In mijn optiek", "Iets met..."of "Je vergeet dat..." en eindigt met "...dat moeten we niet willen". Jíj bent die kwaliteitsposter!


Acties:
  • +5 Henk 'm!

  • TheOmen
  • Registratie: September 2011
  • Laatst online: 08-06 17:01
Sorry mensen....
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/nmhXS20UuxnuBRrxTsbT_6E_LKQ=/234x176/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/P24WOorWVVbkWekfu6Jzw5Xn.jpg?f=fotoalbum_medium

onze lokale makelaar zegt het, dus het is waar.

Running is nothing more than a series of arguments between the part of your brain that wants to stop and the part that wants to keep going.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wilke
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 08:19
Valorian schreef op woensdag 24 maart 2021 @ 23:07:
https://www.funda.nl/koop...sumatrastraat-44/#foto-49

Bijna elke Utrechtse tussenwoning uit de jaren 1920-1930 is inmiddels op één of ander manier wel gerenoveerd. Soms minimaal, soms over the top, soms halfbakken of gebeund en soms de standaard visgraat-zwart-staal-flip. Maar soms kom je toch nog woningen tegen die eruit springen. Blijft subjectief natuurlijk, maar deze woning in Lombok vind ik erg fraai geworden!
Ik vind 'm ook mooi!

En volgens mij hebben we een Fatboy Slim fan gevonden (foto 22) :P

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Jolke
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 08-06 07:29
Bij zo'n klok moet ik aan Day Of The Tentacle denken. _O-

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wetterhahn
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 06-06 10:57
Ook deze tuin lijkt me erg praktisch gemaakt. Lijkt alsof je zo alles kunt inklappen en opbergen.

Vooral dat bankje interesseert mij. Het lijkt gemaakt te zijn van steenschot panelen. Maar hoe zit het dan aan de muur? Ook weer met scharnieren? Misschien ga ik zoiets ook nog wel proberen te maken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RoaDHouse
  • Registratie: Juli 2003
  • Laatst online: 23:38
_Eend_ schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 10:19:
[...]


Geen idee, maar het is dezelfde dag al verkocht.

Niet zo gek, voor die prijs.
En ook erg netjes allemaal,, strak interieur. 8)7

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Marzman
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

Marzman

They'll never get caught.

RoaDHouse schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 12:24:
[...]


En ook erg netjes allemaal,, strak interieur. 8)7
Een bed in de huiskamer. Is dit een studentenhuis?

☻/ Please consider the environment before printing this signature
/▌
/ \ <-- This is bob. copy and paste him and he will soon take over the world.


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Rubbergrover1
  • Registratie: Maart 2020
  • Nu online
Wilke schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 11:24:
[...]


Ik vind 'm ook mooi!

En volgens mij hebben we een Fatboy Slim fan gevonden (foto 22) :P
Tsja, smaken verschillen. Ik vind het vreselijk.
Bij de keuken krijg ik gedachten aan een 2021-versie van de pre-flip van die keuken hierboven in Apeldoorn. Met een hoop open planken die in no-time een vreselijk rommelige uitstraling zullen geven. En zo'n bakstenen muur kan mij ook niet bekoren, doet mij weer denken aan die boerderij in Nieuw Beerta van gisteren. Van zulke 'brocante' geschuurde meubelen krijg ik het ook op mijn heupen, maar die gaan gelukkig mee met de bewoners. Moet je alleen de badkamer nog aanpakken...

Nee, aan mij is deze woning niet besteed. Al vind ik de trap wel geslaagd.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • ToolkiT
  • Registratie: Februari 2004
  • Niet online

ToolkiT

brit-tweaker

Maarce schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 09:33:
Er komt er net eentje uit het vorige topic geflipt voorbij:

Zo was het:


[...]


En zo is het nu:
https://www.funda.nl/koop/apeldoorn/huis-41354499-koningstraat-61/

(bedankt fundamakovers voor het vergelijk :-) )
Gaaf, een houtkachel..
oh wacht..
https://www.funda.nl/koop...-koningstraat-61/#foto-15
Ach, we plakken gewoon de rookmelder af en gaan met die banaan ;)

Mag je een gegeten paard in de bek kijken?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rubbergrover1
  • Registratie: Maart 2020
  • Nu online
Heinemancp schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 08:34:
[...]


Toch apart, ga je van het gas af voor het verwarmen van je huis, blijf je voor het warme tapwater toch aan het gas.

[...]

Dan zou je pas echt geld besparen denk ik, alleen al op het vastrecht.
Bijzonder, volgens mij is dat buffervat op de foto nu juist mede bedoeld voor warm water. En ik zie ook nergens een spoor van een geiser. Ik vraag me af of de informatie van de makelaar dan wel juist is.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • vinniefireman
  • Registratie: November 2017
  • Laatst online: 08-06 20:38
Rubbergrover1 schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 13:46:
[...]

Bijzonder, volgens mij is dat buffervat op de foto nu juist mede bedoeld voor warm water. En ik zie ook nergens een spoor van een geiser. Ik vraag me af of de informatie van de makelaar dan wel juist is.
Een geiser zie je aan de wand hangen achter het buffervat, incl herkenbare gele gas afsluiter.

Vaak hebben grotere vermogens pelletkachels ook een buffervat nodig in het CV circuit, om pendelen te voorkomen. Maar waarom je daar dan ook niet direct een tapwater spiraal aansluit :?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rubbergrover1
  • Registratie: Maart 2020
  • Nu online
vinniefireman schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 15:12:
[...]


Een geiser zie je aan de wand hangen achter het buffervat, incl herkenbare gele gas afsluiter.

Vaak hebben grotere vermogens pelletkachels ook een buffervat nodig in het CV circuit, om pendelen te voorkomen. Maar waarom je daar dan ook niet direct een tapwater spiraal aansluit :?
Scherp. Kleine correctie dus: die zie jij aan de wand hangen, ik had hem nog niet gezien ;).
(Al lijkt het verdacht veel op een Nefit CV ketel)
Inderdaad vreemd dat ze niet meteen ook de pelletketel voor warm water gebruiken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Blik1984
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 08:17
Valorian schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 10:07:
@Louwke Omgeving Bilitonkade/Groeneweg vind ik al een stuk aantrekkelijker, echt een mooie (en gewilde) plek. Heb kennissen op de Malakkastraat, dat is dan net ver genoeg van kanaalstraat en damstraat enzo om gewoon lekker rustig wijkje te vormen. Maar begrijp je keuzes hoor. Ik woon zelf alleen in zuilen en meer dan genoeg ruimte, maar begrijp mensen zeler die de stad verlaten voor meer tuin of m2’s voor hun geld.

@Charly Eens, Lombok is zeer prijzig. Zuilen heeft nét wat meeer ruimte voor je geld, nog vrij parkeren, etc. Daar zit ik nu. Zeker als je in buurt van julianapark zit ook erg rustig en relatief centraal. De noordoost-kant (omgeving rokkade) is nog wat minder goed als wijk maar trekt langzaam ook bij. Verder zijn huizen in Zuilen ook grotendeels klein overigens, op bepaalde delen na. Met een beetje uitbouw kun je de meeste zuilense huizen wel naar 100m2 plussen maar daar houdt het dan wel op. Hoek bij Bessemerlaan enzo is fantastisch, en ruimer. maar dat zie je ook terug in de prijzen. Wil je echt naar de grote huizen dan kom je toch meer in tuindorp of oog in al en beginnen de prijzen inmiddels bijna allemaal met een 5 of 6... ;)
Genoeg huizen in Zuilen te vinden die 100+ m2 zijn hoor, woon zelf ook in Zuilen en alle huizen om mij heen zitten ruim daarboven. Denk aan 125 m2 en meer. Daarnaast ook nog eens volledig autovrij en je hebt de perfecte plek voor opgroeiende kinderen in een grote stad

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Valorian
  • Registratie: Januari 2002
  • Nu online
Blik1984 schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 15:27:
[...]


Genoeg huizen in Zuilen te vinden die 100+ m2 zijn hoor, woon zelf ook in Zuilen en alle huizen om mij heen zitten ruim daarboven. Denk aan 125 m2 en meer. Daarnaast ook nog eens volledig autovrij en je hebt de perfecte plek voor opgroeiende kinderen in een grote stad
Ah ja ik was wat kort door de bocht. Er zijn idd wel stukken met een stuk grotere woningen! En met voortuinen en mooie brede straten met groenberm. Ik zit in het stukje waar je nog net niet de ondertiteling van de overburen kan lezen ;) .. Maar desondanks zeer blij :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Valorian
  • Registratie: Januari 2002
  • Nu online
Rubbergrover1 schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 12:45:
[...]

Tsja, smaken verschillen. Ik vind het vreselijk.
Bij de keuken krijg ik gedachten aan een 2021-versie van de pre-flip van die keuken hierboven in Apeldoorn. Met een hoop open planken die in no-time een vreselijk rommelige uitstraling zullen geven. En zo'n bakstenen muur kan mij ook niet bekoren, doet mij weer denken aan die boerderij in Nieuw Beerta van gisteren. Van zulke 'brocante' geschuurde meubelen krijg ik het ook op mijn heupen, maar die gaan gelukkig mee met de bewoners. Moet je alleen de badkamer nog aanpakken...

Nee, aan mij is deze woning niet besteed. Al vind ik de trap wel geslaagd.
Denk je dat die bakstenen muur trouwens "echt" is, of is dat een steenstrip-plakwand? Ik kan mij bijna niet voorstellen dat zo'n muur in zo'n goede staat gebleven is (d.w.z., ongestukt, etc.) en ook niet dat je een behandelde/gestukte/behangde muur ooit weer zo netjes krijgt.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Mad-Matt
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 03-06 10:18

Mad-Matt

TheDoctor#2181

Oh man, deze staat bij mij in de gemeente te koop. Ik schrok me kapot van de prijs (ons huis gaat binnenkort de verkoop in), maar na 1 foto wist ik genoeg.

HOE??!! Hoe kan je hier als mens in leven????

Fractal Terra Jade, Ryzen 7800X3D, Nvidia 4070 Super


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Rubbergrover1
  • Registratie: Maart 2020
  • Nu online
Valorian schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 16:25:
[...]


Denk je dat die bakstenen muur trouwens "echt" is, of is dat een steenstrip-plakwand? Ik kan mij bijna niet voorstellen dat zo'n muur in zo'n goede staat gebleven is (d.w.z., ongestukt, etc.) en ook niet dat je een behandelde/gestukte/behangde muur ooit weer zo netjes krijgt.
Ziet er zo 'slordig' uit dat ik vermoed dat het wel echt is. In veel vooroorlogse huizen werk(t)en ze ook met voorzetwanden, dus bleven veel van zulke binnenmuren behoorlijk intact. Dus weinig last van stucwerk op de muur zelf.

Acties:
  • +5 Henk 'm!

  • Dutch_guy
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 02-06 16:29

Dutch_guy

WYSIWYG

Pay peanuts get monkeys !


Acties:
  • +7 Henk 'm!

  • PowerUp
  • Registratie: Februari 2006
  • Laatst online: 08-06 12:38
Als je toch TV wil kijken in bed maar geen gaten in de muur wil boren.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/fotoalbum/image/JgSRG7AOmqEyWvLojfMJUXDT.jpg
https://www.funda.nl/koop...18-barmelskamp-4/#foto-21

Acties:
  • +10 Henk 'm!

  • Ascension
  • Registratie: September 2008
  • Laatst online: 21:04
PowerUp schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 17:44:
Als je toch TV wil kijken in bed maar geen gaten in de muur wil boren.
Denk dat ik die tv allang onbewust kapot had geschopt in m'n slaap. Valt me sowieso op hoeveel mensen een tv in de slaapkamer hebben, hebben die mensen dan niks beters te doen in bed? :X

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Oon
  • Registratie: Juni 2019
  • Niet online

Oon

Ascension schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 17:46:
[...]


Denk dat ik die tv allang onbewust kapot had geschopt in m'n slaap. Valt me sowieso op hoeveel mensen een tv in de slaapkamer hebben, hebben die mensen dan niks beters te doen in bed? :X
Zo'n rare schommel op de slaapkamer vind ik dan vreemder. Een keertje TV kijken voor het slapen gaan of 's ochtends de kinderen TV laten kijken terwijl je uitslaapt is redelijk normaal (buiten dat je hier je nek moet breken om iets te kunnen zien), maar tenzij ik of net wakker ben of bijna ga slapen ben ik echt nooit op onze slaapkamer.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • g0tanks
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 01:50

g0tanks

Moderator CSA
Oon schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 18:00:
[...]

(buiten dat je hier je nek moet breken om iets te kunnen zien)
De positionering lijkt me ook niet chill. Door het schuine dak kan je ook niet echt rechtop zitten en tegen het hoofdbord leunen.

Ultrawide gaming setup: AMD Ryzen 7 2700X | NVIDIA GeForce RTX 2080 | Dell Alienware AW3418DW


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • CVTTPD2DQ
  • Registratie: Augustus 2019
  • Laatst online: 08:47
Mad-Matt schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 16:36:
Oh man, deze staat bij mij in de gemeente te koop. Ik schrok me kapot van de prijs (ons huis gaat binnenkort de verkoop in), maar na 1 foto wist ik genoeg.

HOE??!! Hoe kan je hier als mens in leven????
Ik vind het heel erg meevallen, eerlijk gezegd. Zelfs voor een klushuis is de prijs belachelijk laag. Maar als ik kleine details zie zoals de grendel op de binnendeur, of het feit dat de ramen die niet zijn dichtgetimmerd, permanent zijn vergrendeld met stoelhoeken, vermoed ik dat de vorige bewoner - terecht of onterecht - zich niet heel veilig voelde.

Acties:
  • +4 Henk 'm!

  • ZieglerNichols
  • Registratie: Mei 2015
  • Niet online
PowerUp schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 17:44:
Als je toch TV wil kijken in bed maar geen gaten in de muur wil boren.
En als de batterij van de afstandsbediening leeg is, kun je altijd nog je tenen gebruiken!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Oon
  • Registratie: Juni 2019
  • Niet online

Oon

CVTTPD2DQ schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 18:18:
[...]


Ik vind het heel erg meevallen, eerlijk gezegd. Zelfs voor een klushuis is de prijs belachelijk laag. Maar als ik kleine details zie zoals de grendel op de binnendeur, of het feit dat de ramen die niet zijn dichtgetimmerd, permanent zijn vergrendeld met stoelhoeken, vermoed ik dat de vorige bewoner - terecht of onterecht - zich niet heel veilig voelde.
Eigenlijk alles aan die foto's schreeuwt wel een of andere mentale aandoening. Zijn heel vaak mensen die alleen wonen en alles laten vervallen omdat ze of uit één kamer leven of gewoon niet schoonmaken en geen onderhoud plegen.

Maar goed, daar is natuurlijk weinig echt over te zeggen, kan ook zijn dat het een tijd leeg heeft gestaan en die dingen er alleen zijn om alles goed af te sluiten van binnen

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • psychodude
  • Registratie: Maart 2008
  • Laatst online: 23:26
Mad-Matt schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 16:36:
Oh man, deze staat bij mij in de gemeente te koop. Ik schrok me kapot van de prijs (ons huis gaat binnenkort de verkoop in), maar na 1 foto wist ik genoeg.

HOE??!! Hoe kan je hier als mens in leven????
Ambulance medewerkers maken soms wel eens foto's van de woonomgeving van senioren om hiermee artsen te bepleiten om patiënten meer laagdrempelig op te nemen. De mate van verwaarlozing waarin sommigen (toch nog redelijke aantallen) leven is bedroevend. Zeker bij ouderen.

Wel een gunstige prijs voor de locatie zo dicht bij Rotterdam. Uiteraard moet er veel gebeuren. Maar geeft je in ieder geval volkomen vrijheid om het naar eigen smaak te doen in plaats van het betalen voor de smaak van een ander :9.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • GOskMet
  • Registratie: Augustus 2016
  • Laatst online: 03-06 15:33
Wat wordt hier nu allemaal gepresenteerd,

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/Tld10FUTGUv4g3Xy0U8rwUTEvq8=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/hNpMUH55apKxSWet5wAO24rP.jpg?f=fotoalbum_large

Verder overigens wat minder spectaculair; https://www.funda.nl/koop/haaften/huis-41365637-bovenhof-30/

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CVTTPD2DQ
  • Registratie: Augustus 2019
  • Laatst online: 08:47
psychodude schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 19:29:
Ambulance medewerkers maken soms wel eens foto's van de woonomgeving van senioren om hiermee artsen te bepleiten om patiënten meer laagdrempelig op te nemen. De mate van verwaarlozing waarin sommigen (toch nog redelijke aantallen) leven is bedroevend. Zeker bij ouderen.
Afgezien van de dichtgetimmerde ramen lijkt dit een standaard oude-mensenhuisje, toch? Je kunt het iemand van 80 niet kwalijk nemen dat de kozijnen niet meer worden bijgewerkt, en updaten van de keuken naar de laatste mode en het verwijderen van de nicotinevlekken is ook "voor de volgende". Daar is - an sich - niet zoveel mensonterends aan.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rubbergrover1
  • Registratie: Maart 2020
  • Nu online
psychodude schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 19:29:
[...]


Ambulance medewerkers maken soms wel eens foto's van de woonomgeving van senioren om hiermee artsen te bepleiten om patiënten meer laagdrempelig op te nemen. De mate van verwaarlozing waarin sommigen (toch nog redelijke aantallen) leven is bedroevend. Zeker bij ouderen.

Wel een gunstige prijs voor de locatie zo dicht bij Rotterdam. Uiteraard moet er veel gebeuren. Maar geeft je in ieder geval volkomen vrijheid om het naar eigen smaak te doen in plaats van het betalen voor de smaak van een ander :9.
Dat vond ik eigenlijk ook. Natuurlijk heb je er een hoop werk aan om het een beetje netjes te krijgen, maar volgens mij is het toch best te doen om hier iets moois van te maken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • psychodude
  • Registratie: Maart 2008
  • Laatst online: 23:26
GOskMet schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 19:34:
Wat wordt hier nu allemaal gepresenteerd,

[Afbeelding]

Verder overigens wat minder spectaculair; https://www.funda.nl/koop/haaften/huis-41365637-bovenhof-30/
Hehe, is dit niet helemaal je smaak. Mag het ook zo:
Afbeeldingslocatie: https://cloud.funda.nl/valentina_media/141/471/599_2160.jpg
CVTTPD2DQ schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 20:04:
[...]


Afgezien van de dichtgetimmerde ramen lijkt dit een standaard oude-mensenhuisje, toch? Je kunt het iemand van 80 niet kwalijk nemen dat de kozijnen niet meer worden bijgewerkt, en updaten van de keuken naar de laatste mode en het verwijderen van de nicotinevlekken is ook "voor de volgende". Daar is - an sich - niet zoveel mensonterends aan.
De dichtgetimmerde ramen, het halfhangende keukendeurtje, het ontbreken van enkele plavuizen in de keuken en bijkeuken, het hout in plaats van glas binnen één van de slaapkamers en op zolder, de erbarmelijke staat van behang en vloeren verspreid op de overige foto's. Langs het plafond in de keuken lijkt de nodige vochtschade zichtbaar. De tuin is de staat gewoonweg niet bijgehouden ook echt wel voorbij.

Dit is vaak dan nog maar de rest van wat overblijft nadat al het andere uit beeld is. Zo vies als de oven en die keukenkastjes zijn, is al snel veel van het meubilair ook. Afwas staat opgestapeld. Beschimmeld eten op tafel aantreffen is niet ongewoon. Evenals verspreid afval. Slechte persoonlijke verzorging. Etc.

En hoewel de foto's op funda dit natuurlijk verder nooit zullen tonen, toont de woning toch echt niet het beeld van een goed verzorgde woning die enkel uit de mode is geraakt. Het heeft er alle schijn van weg dat hier iemand gewoond heeft die de zorg alhier niet meer kon dragen.

Als je dit dan vergelijkt met bijvoorbeeld:
https://www.funda.nl/koop/meppel/huis-41359602-wolddijk-2/

Eveneens overduidelijk bewoond geweest door op zijn minst één senior, dan is een verschil in onderhoud en verzorging van het interieur natuurlijk al snel zichtbaar.

Afbeeldingslocatie: https://cloud.funda.nl/valentina_media/134/815/249_2160.jpg

Mooi sfeervol optrekje zo van de buitenkant.

Afbeeldingslocatie: https://cloud.funda.nl/valentina_media/134/815/250_2160.jpg

Wat een verschrikking die hal :9.

Qua indeling van het gebouw overigens echt wel een mooi pand als je het mij vraagt:
https://www.funda.nl/koop/drunen/huis-41024874-eendekooi-32/

Staat kennelijk wel meer te koop aan de Eendekooi:
https://www.funda.nl/koop/drunen/huis-41997950-eendekooi-2/

Mooie huisjes, het betere leven zo te zien :9.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • breinonline
  • Registratie: Juni 2001
  • Nu online

breinonline

Are you afraid to be known?

Rubbergrover1 schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 13:46:
[...]

Bijzonder, volgens mij is dat buffervat op de foto nu juist mede bedoeld voor warm water. En ik zie ook nergens een spoor van een geiser. Ik vraag me af of de informatie van de makelaar dan wel juist is.
Als je links achter het buffervat kijkt, lijkt daar een kastje te hangen met een leiding met een geel kraantje. Dat moet dan haast wel gas zijn.

WP: Mitsubishi Ecodan PUHZ-SHW112YAA, ERSC-VM2C, Procon ┃ PV: 4800Wp, SolarEdge SE5K, 15x JAM60S17/320, ZW 15º ┃ WTW: Zehnder Q600 ┃ SH: Home Assistant, Proxmox, Intel NUC 8i5 Mini


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • _Eend_
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 07:44

_Eend_

🌻🇺🇦

Wat een hoerenkast die Eendekooi :D

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • FitTiv
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 23:33
"Bent u op zoek naar een woning vlakbij het centrum, omringd door sfeervolle vooroorlogse woningen"

No lie...de buren kijken recht je woonkamer in

Afbeeldingslocatie: https://cloud.funda.nl/valentina_media/140/865/021_1080.jpg

https://www.funda.nl/koop...601918-van-reenenweg-101/

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • breinonline
  • Registratie: Juni 2001
  • Nu online

breinonline

Are you afraid to be known?

GOskMet schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 19:34:
Wat wordt hier nu allemaal gepresenteerd,

[Afbeelding]

Verder overigens wat minder spectaculair; https://www.funda.nl/koop/haaften/huis-41365637-bovenhof-30/
Of een archeoloog of iemand met een metaaldetector? Vage indeling beneden als ik de plattegrond bekijk. De eetkamer is alleen bereikbaar als je met je pannen de volledige woonkamer en gang doorgaat.

WP: Mitsubishi Ecodan PUHZ-SHW112YAA, ERSC-VM2C, Procon ┃ PV: 4800Wp, SolarEdge SE5K, 15x JAM60S17/320, ZW 15º ┃ WTW: Zehnder Q600 ┃ SH: Home Assistant, Proxmox, Intel NUC 8i5 Mini


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Minaaj
  • Registratie: Juni 2009
  • Laatst online: 08-06 17:56
635 duizend zegt wel genoeg over de prijzen van tegenwoordig.

https://www.funda.nl/koop...4-hjph-fesevurstraat-2-a/

Dat kit randje? of vergeelde voegen.. hier lijkt echter alsof er iemand over heen heeft lopen plassen langere tijd :/

Afbeeldingslocatie: https://cloud.funda.nl/valentina_media/141/471/517_1440.jpg
Afbeeldingslocatie: https://cloud.funda.nl/valentina_media/141/471/518_1440.jpg

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Aardappel
  • Registratie: Mei 2016
  • Laatst online: 08-06 19:24
Dit heb ik zelden eerder gezien, maar het lijkt erop alsof hier officieel een weg over je erf loopt

https://www.funda.nl/koop...41233405-kalkhofseweg-53/

Kijk op de plattegrond bij kadestraal en satelliet.

Afbeeldingslocatie: https://cloud.funda.nl/valentina_media/140/693/378_2160.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hielko
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 08-06 13:04
Aardappel schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 22:47:
Dit heb ik zelden eerder gezien, maar het lijkt erop alsof hier officieel een weg over je erf loopt

https://www.funda.nl/koop...41233405-kalkhofseweg-53/

Kijk op de plattegrond bij kadestraal en satelliet.

[Afbeelding]
Op Google Maps is het inderdaad ingetekend, maar lijkt weinig van een weg zichtbaar te zijn op de foto's. Maar denk dat je dit wel even mag onderzoeken als je het overweegt te kopen...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CVTTPD2DQ
  • Registratie: Augustus 2019
  • Laatst online: 08:47
Minaaj schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 22:23:
Dat kit randje? of vergeelde voegen.. hier lijkt echter alsof er iemand over heen heeft lopen plassen langere tijd :/
Kan, maar meestal is gewoon de verkeerde kit gebruikt.

Ik zou me meer storen aan de technische ruimte die tegelijkertijd badkamer is.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Prx
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 06-06 10:58

Prx

CVTTPD2DQ schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 22:58:
[...]


Kan, maar meestal is gewoon de verkeerde kit gebruikt.

Ik zou me meer storen aan de technische ruimte die tegelijkertijd badkamer is.
Aan het "Receptieboek" whiteboard te zien op foto #23 hebben ze een B&B gemaakt van de bovenverdieping.

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • TERW_DAN
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

TERW_DAN

Met een hamer past alles.

https://www.funda.nl/koop...-41365212-sluiskamp-3305/

Zeer interessant kleurgebruik.... door het hele huis :D

Acties:
  • +3 Henk 'm!

  • ollie1965
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 03:23

ollie1965

Op zoek naar energiebesparing

Aardappel schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 22:47:
Dit heb ik zelden eerder gezien, maar het lijkt erop alsof hier officieel een weg over je erf loopt

https://www.funda.nl/koop...41233405-kalkhofseweg-53/

Kijk op de plattegrond bij kadestraal en satelliet.

[Afbeelding]
Google en correcte informatie..........
Als je echt wilt weten hoe het zit gebruik je de basis registraties die openbaar zijn en waar jij als inwoner van NL al voor betaald hebt, waarom zou je dan bij Google nog met je privacy eens extra betalen :+

Enfin www.pdok.nl/viewer
In dit geval zou ik van de kaartlaag BGT en Kadaster eens wat vinkjes zetten

Hoe meer ik weet, hoe meer ik weet dat ik te weinig weet

Dit , hierom en hierom


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wilf
  • Registratie: Maart 2007
  • Niet online

Wilf

shuo cao cao

Aardappel schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 22:47:
Dit heb ik zelden eerder gezien, maar het lijkt erop alsof hier officieel een weg over je erf loopt

https://www.funda.nl/koop...41233405-kalkhofseweg-53/

Kijk op de plattegrond bij kadestraal en satelliet.

[Afbeelding]
Kaartenmakers voegen niet-bestaande plaatsen, wegen en andere features toe om copyright te kunnen claimen. Winstgevende bedrijven zijn er niet om feiten te verkopen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rvrrr
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 07-06 12:08
Flipperdeflip..
Van 365k naarrr 459k
Zijn overigens vraagprijzen, gezien de huidige gekte vraag ik me af voor hoeveel dit gekocht is en nu weer verkocht wordt.

De flip is wel mét visgraat vloer, zonder taatsdeuren. Wel bijna 100k stijging; maar géén keuken. Wel een vrijstaand bad maar geen wc of douchewand/cabine op de badkamer.

https://www.funda.nl/koop...98-wezenlaan-133/#foto-22

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Marzman
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

Marzman

They'll never get caught.

verkeerde topic sorry

[ Voor 93% gewijzigd door Marzman op 26-03-2021 07:45 ]

☻/ Please consider the environment before printing this signature
/▌
/ \ <-- This is bob. copy and paste him and he will soon take over the world.


Acties:
  • +5 Henk 'm!

  • SpeedyDH
  • Registratie: Maart 2016
  • Laatst online: 07:15
rvrrr schreef op vrijdag 26 maart 2021 @ 07:35:
Flipperdeflip..
Van 365k naarrr 459k
Zijn overigens vraagprijzen, gezien de huidige gekte vraag ik me af voor hoeveel dit gekocht is en nu weer verkocht wordt.

De flip is wel mét visgraat vloer, zonder taatsdeuren. Wel bijna 100k stijging; maar géén keuken. Wel een vrijstaand bad maar geen wc of douchewand/cabine op de badkamer.

https://www.funda.nl/koop...98-wezenlaan-133/#foto-22
Die willen wel heel snel geld maken. Lijkt beetje geschilderd te zijn wat opgeknapt en hop een ton er boven op.
Geloof dat ik wel ben voor een regel dat huizen gekocht moeten worden door de mensen die er gaan wonen..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jowi
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 28-04-2023
SpeedyDH schreef op vrijdag 26 maart 2021 @ 07:45:
[...]


Die willen wel heel snel geld maken. Lijkt beetje geschilderd te zijn wat opgeknapt en hop een ton er boven op.
Geloof dat ik wel ben voor een regel dat huizen gekocht moeten worden door de mensen die er gaan wonen..
Inderdaad ja, Waarom zou dat niet kunnen? Ik heb pas een kavel gekocht, en daar stond ook duidelijk in dat IK er een huis moest bouwen waar IK in ging wonen, de grond mocht ook niet (zonder toestemming van de gemeente) doorverkocht worden.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Wilf
  • Registratie: Maart 2007
  • Niet online

Wilf

shuo cao cao

Meest irritante is voor de buren/buurt; twee keer achter elkaar in de maanden van bouwellende en puinbak voor de deur.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mad-Matt
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 03-06 10:18

Mad-Matt

TheDoctor#2181

CVTTPD2DQ schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 18:18:
[...]


Ik vind het heel erg meevallen, eerlijk gezegd. Zelfs voor een klushuis is de prijs belachelijk laag. Maar als ik kleine details zie zoals de grendel op de binnendeur, of het feit dat de ramen die niet zijn dichtgetimmerd, permanent zijn vergrendeld met stoelhoeken, vermoed ik dat de vorige bewoner - terecht of onterecht - zich niet heel veilig voelde.
Het is wel bieden vanaf, dus we weten niet waar het uiteindelijk voor weg gaat.

Fractal Terra Jade, Ryzen 7800X3D, Nvidia 4070 Super


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rubbergrover1
  • Registratie: Maart 2020
  • Nu online
rvrrr schreef op vrijdag 26 maart 2021 @ 07:35:
Flipperdeflip..
Van 365k naarrr 459k
Zijn overigens vraagprijzen, gezien de huidige gekte vraag ik me af voor hoeveel dit gekocht is en nu weer verkocht wordt.

De flip is wel mét visgraat vloer, zonder taatsdeuren. Wel bijna 100k stijging; maar géén keuken. Wel een vrijstaand bad maar geen wc of douchewand/cabine op de badkamer.

https://www.funda.nl/koop...98-wezenlaan-133/#foto-22
Ik vind deze badkamer veel te smal voor een vrijstaand bad. Ziet er misschien in het hoofd mooi uit, maar in deze situatie vind ik het niet mooi en het maakt het vooral ook lastig schoon te maken. Wel slim van de flippers dat ze nog geen douchecabine of -wand hebben gemonteerd. Zo lijkt het veel ruimer, terwijl de kopers er toch wel een douchewand zullen neerzetten. (En waarschijnlijk ook binnen de kortste keren een ander bad...)

Verder ook wel wat makkelijke/goedkope keuzes gemaakt, zoals dat die convectorput nu nog midden in de kamer zit. Bij een goede verbouwing hadden ze dat wel veranderd. Lekker snel geld verdienen dus.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Caelorum
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 07:43
SpeedyDH schreef op vrijdag 26 maart 2021 @ 07:45:
[...]
Die willen wel heel snel geld maken. Lijkt beetje geschilderd te zijn wat opgeknapt en hop een ton er boven op.
Geloof dat ik wel ben voor een regel dat huizen gekocht moeten worden door de mensen die er gaan wonen..
Die regel is er ook in steeds meer plaatsen. Vaak staat dan ook bij de advertentie dat er een zelfbewoningsplicht van een jaar is.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • huppelepups
  • Registratie: Augustus 2013
  • Laatst online: 07-06 11:21
rvrrr schreef op vrijdag 26 maart 2021 @ 07:35:
Flipperdeflip..
Van 365k naarrr 459k
Zijn overigens vraagprijzen, gezien de huidige gekte vraag ik me af voor hoeveel dit gekocht is en nu weer verkocht wordt.

De flip is wel mét visgraat vloer, zonder taatsdeuren. Wel bijna 100k stijging; maar géén keuken. Wel een vrijstaand bad maar geen wc of douchewand/cabine op de badkamer.

https://www.funda.nl/koop...98-wezenlaan-133/#foto-22
Ze hebben niet eens de WC schoongemaakt :o

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • timovd
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 06:47

timovd

Voorsprong door techniek

SpeedyDH schreef op vrijdag 26 maart 2021 @ 07:45:
[...]


Die willen wel heel snel geld maken. Lijkt beetje geschilderd te zijn wat opgeknapt en hop een ton er boven op.
Geloof dat ik wel ben voor een regel dat huizen gekocht moeten worden door de mensen die er gaan wonen..
Door dit soort situaties gaan huizenprijzen inderdaad snel omhoog.
https://solarmagazine.nl/...bij-ingrijpende-renovatie
Bij "ingrijpende renovaties" zijn er binnenkort meer verplichtingen. In dit geval is het energielabel van (voorlopig) F naar E gegaan. Niet echt duurzaam.

Gasloos huis 9kW Panasonic WH-MDC09J3E5 | Atlantic Explorer V4 270L | 8715Wp @ SMA Tripower 6.0-3AV-40 (4150Wp NO, 4565Wp ZW)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • steennnn
  • Registratie: April 2010
  • Laatst online: 06-06 09:23
SpeedyDH schreef op vrijdag 26 maart 2021 @ 07:45:
[...]


Die willen wel heel snel geld maken. Lijkt beetje geschilderd te zijn wat opgeknapt en hop een ton er boven op.
Geloof dat ik wel ben voor een regel dat huizen gekocht moeten worden door de mensen die er gaan wonen..
Wel een ontzettend grote dakkapel gezet. Denk dat de meeste prijsstijging hiervan komt.

Acties:
  • +3 Henk 'm!

  • CVTTPD2DQ
  • Registratie: Augustus 2019
  • Laatst online: 08:47
timovd schreef op vrijdag 26 maart 2021 @ 09:59:
Door dit soort situaties gaan huizenprijzen inderdaad snel omhoog.
https://solarmagazine.nl/...bij-ingrijpende-renovatie
Bij "ingrijpende renovaties" zijn er binnenkort meer verplichtingen. In dit geval is het energielabel van (voorlopig) F naar E gegaan. Niet echt duurzaam.
Dat gaat om renovaties aan de gebouwschil. En da's eigenlijk bar vervelend. Een flipper die alleen visgraatpvc over het granito lijmt heeft niks met deze regel te maken. Iemand die z'n spaarcentjes inzet voor dakonderhoud (met extra isolatie) doet veel meer voor het milieu dan zo'n flipper, maar wordt gelijk verplicht nog eens extra kosten te maken voor zonnepanelen.

[ Voor 3% gewijzigd door CVTTPD2DQ op 26-03-2021 10:28 ]


Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Valorian
  • Registratie: Januari 2002
  • Nu online
CVTTPD2DQ schreef op vrijdag 26 maart 2021 @ 10:27:
[...]


Dat gaat om renovaties aan de gebouwschil. En da's eigenlijk bar vervelend. Een flipper die alleen visgraatpvc over het granito lijmt heeft niks met deze regel te maken. Iemand die z'n spaarcentjes inzet voor dakonderhoud (met extra isolatie) doet veel meer voor het milieu dan zo'n flipper, maar wordt gelijk verplicht nog eens extra kosten te maken voor zonnepanelen.
Ik denk dat er nog wel behoorlijk creatief met de regels kan worden omgegaan. Ik lees bijvoorbeeld:

"Bovendien geldt de verplichting voor een minimumhoeveelheid hernieuwbare energie dus alleen wanneer de verwarmings- of koelinstallatie(s) deel uitmaakt van de ingrijpende renovatie. Hiermee wordt voorkomen dat wanneer een gebouweigenaar (minimaal) 25 procent van de gebouwschil integraal vernieuwt, hij om die reden verplicht wordt om de installatie(s) aan te passen vanwege de minimumeis voor hernieuwbare energie bij ingrijpende renovatie. Dit zou volgens de minister namelijk tot onnodig hoge kosten kunnen leiden wanneer de installatie nog een economische of technische levensduur heeft en niet hoeft te worden aangepast."

Ik kan mij dus voorstellen dat als je een prima CV-installatie hebt en je bouwt bijvoorbeeld een zolder netjes uit dit nog kan onder de noemer "verwarmingsinstallatie maakt geen deel uit van de ingrijpende renovatie". Wil je een huis waar nog een gaskachel in zit compleet flippen naar de moderne tijd, dan is het een ander verhaal. Vervolgens heb je natuurlijk nog een grijs gebied: zou jij bijvoorbeeld een huis helemaal mogen flippen maar wel de gaskachel in stand houden, dan het vinkje "renovatie afgerond" mogen opeisen. En vervolgens als "los project" een cv-installatie plaatsen, en zo dus de zonnepanelen-plicht kunnen omzeilen? Food for thought.

Acties:
  • +3 Henk 'm!

  • Piet91
  • Registratie: November 2009
  • Niet online
Rubbergrover1 schreef op vrijdag 26 maart 2021 @ 09:11:
Ik vind deze badkamer veel te smal voor een vrijstaand bad. Ziet er misschien in het hoofd mooi uit, maar in deze situatie vind ik het niet mooi en het maakt het vooral ook lastig schoon te maken.
Succes als je je badeendje tussen muur en bad laat vallen...die zie/krijg je nooit meer terug...

Afbeeldingslocatie: https://cloud.funda.nl/valentina_media/141/552/266_2160.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • _Eend_
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 07:44

_Eend_

🌻🇺🇦

Piet91 schreef op vrijdag 26 maart 2021 @ 11:51:
[...]

Succes als je je badeendje tussen muur en bad laat vallen...die zie/krijg je nooit meer terug...

[Afbeelding]
:'(

Badkamer is ook veel te klein voor zo'n badkuip, ik vindt het in ieder geval niet echt mooi staan, het ziet er meer naar uit dat met zo'n kuip de makelaar het vinkje bij "Badkamer met luxe uitstraling" kan aanvinken.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Blaze85
  • Registratie: Februari 2003
  • Niet online
https://www.funda.nl/koop...1367926-vinkedelstraat-1/

Aparte aanblik dit huis...

Afbeeldingslocatie: https://cloud.funda.nl/valentina_media/141/550/668_2160.jpg

[ Voor 192% gewijzigd door Blaze85 op 26-03-2021 15:56 ]

Pagina: 1 ... 32 ... 251 Laatste

Dit topic is gesloten.

Let op:
Er zijn legio topics over nieuwe huizen kopen, bouwen, verbouwen, verkopen en de algehele staat van de woningmarkt. Bespreek dit dan ook daar en niet in dit topic. Er is ook Het Show your Home topic en De Duurzame Kroeg deel 4
Doorzoek het topic op de straatnaam van wat je wil posten, goede kans dat iets al eens gespot is. :) Ben je je bericht kwijt? Dan was het waarschijnlijk te offtopic. Daar is inmiddels vaak genoeg voor gewaarschuwd.