[nvm]
[ Voor 98% gewijzigd door Daikirai op 06-02-2021 11:06 ]
Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.
[ Voor 98% gewijzigd door Daikirai op 06-02-2021 11:06 ]
Behalve dat deze er uit ziet als een half slooppand dat al enige tijd niet meer bewoond is, waar de makelaar eventjes wat bijpassend meubilair heeft neergezet voor de foto's.Rubbergrover1 schreef op zaterdag 6 februari 2021 @ 10:30:
[...]
Doet me sterk denken aan deze woning
https://www.funda.nl/koop...651423-kromme-elleboog-8/
Hoogtepunt de verwarming: "in de woonkamer bevindt zich een kolenkachel."
[Afbeelding]
[Afbeelding]
Met een steensmuur zonder verdere isolatie en geen verwarming in de slaapkamers heb je volgens mij al snel schimmel. Hoeft nog niet eens echte vochtschade te zijn, condens doet al een hoop.Amphiebietje schreef op zaterdag 6 februari 2021 @ 11:34:
[...]
Behalve dat deze er uit ziet als een half slooppand dat al enige tijd niet meer bewoond is, waar de makelaar eventjes wat bijpassend meubilair heeft neergezet voor de foto's.
Tenminste, gezien de vochtschade bij diverse muren hoop ik dat daar niemand recentelijk in heeft gewoond (of ze hebben de vorige bewoner dood in het pand gevonden onder een laag schimmel)...
Waar haal je dat mooie overzicht vandaan?Azrael schreef op vrijdag 5 februari 2021 @ 21:02:
[...]
[Afbeelding]
Ja deze verkoper heeft een grote fantasie
Zelfs een buitenkraantje kon er niet vanaf. De tuinslag ligt netjes op het dakBlaze85 schreef op vrijdag 5 februari 2021 @ 17:14:
https://www.funda.nl/koop...-41284380-op-de-knip-203/
[...]
Eigenaar heeft zeker de hand op de knip gehouden en is een loopbrug vergeten...
[Afbeelding]
[Afbeelding]
[ Voor 6% gewijzigd door fx500 op 06-02-2021 12:38 ]
Ik weet niet of het landelijk overal zo is of per gemeente verschillend, maar als je een sloot wilt dempen omdat je extra grond nodig hebt, ben je verplicht dat te compenseren met het graven van water in de buurt. Volgens mij is het gek genoeg ook toegestaan om onder strenge voorwaarden een perceel water te kopen om die regeling te omzeilen.fx500 schreef op donderdag 4 februari 2021 @ 21:10:
Iemand nog een plas water kopen?![]()
https://www.funda.nl/koop/oudehaske/object-87646251-wiidswal/
[Afbeelding]
Ter verduidelijking
https://kadastralekaart.com/kaart/perceel/NEK00/L/288
Even een schutting slaan. Want je wilt natuurlijk geen zwemmers van de naastgelegen camping op je "perceel".
Eem huis in de fik steken en vervolgens het de buren flink laten schrikken.FabianGTI schreef op zaterdag 6 februari 2021 @ 16:25:
Iemand nog een mooi huisje, enkel schoonmaken en een nieuwe keuken erin en je bent klaar![]()
https://www.funda.nl/koop/raalte/huis-41296839-reiger-114/
...
Binnen enkele uren na de brand heeft de politie een verdachte aangehouden. Het gaat om een incident in de relationele sfeer, zo meldt de politie.
Het huis is voorlopig onbewoonbaar. De naastgelegen woningen konden grotendeels gespaard worden, al is enige rook- en roetschade onvermijdelijk.
...
Gasloos huis 9kW Panasonic WH-MDC09J3E5 | Atlantic Explorer V4 270L | 8715Wp @ SMA Tripower 6.0-3AV-40 (4150Wp NO, 4565Wp ZW)
Huis van de buren is ook nog steeds onbewoond, verzekering keert ook niets uit aan die mensen omdat het brandstichting is.timovd schreef op zaterdag 6 februari 2021 @ 17:18:
[...]
Eem huis in de fik steken en vervolgens het de buren flink laten schrikken.![]()
Qua overdrachtsbelasting; waarom is deze 8%? Als je het huis koopt om er vervolgens zelf in wil gaan wonen, is dit nog steeds 2%. Veilingkosten komen er nog met 8% bovenop.
[ Voor 54% gewijzigd door jowi op 06-02-2021 18:49 ]
Dank voor deze toevoeging. Dat zou inderdaad de verkoop in een heel ander daglicht zetten.Toempf schreef op zaterdag 6 februari 2021 @ 15:46:
[...]
Ik weet niet of het landelijk overal zo is of per gemeente verschillend, maar als je een sloot wilt dempen omdat je extra grond nodig hebt, ben je verplicht dat te compenseren met het graven van water in de buurt. Volgens mij is het gek genoeg ook toegestaan om onder strenge voorwaarden een perceel water te kopen om die regeling te omzeilen.
Degene die er woonden toen het in de fik ging hebben waarschijnlijk nog een huurcontract.timovd schreef op zaterdag 6 februari 2021 @ 17:18:
[...]
Eem huis in de fik steken en vervolgens het de buren flink laten schrikken.![]()
Qua overdrachtsbelasting; waarom is deze 8%? Als je het huis koopt om er vervolgens zelf in wil gaan wonen, is dit nog steeds 2%. Veilingkosten komen er nog met 8% bovenop.
Wait, dus als je buren hun huis aansteken en t jouwe vat ook vlam wordt niks vergoed?? Wtf.FabianGTI schreef op zaterdag 6 februari 2021 @ 18:08:
[...]
Huis van de buren is ook nog steeds onbewoond, verzekering keert ook niets uit aan die mensen omdat het brandstichting is.
Wat een bijzonder land zijn we toch qua verzekeringen...
Welkom in Nederverzekeringsland.mark-k schreef op zaterdag 6 februari 2021 @ 22:10:
[...]
Wait, dus als je buren hun huis aansteken en t jouwe vat ook vlam wordt niks vergoed?? Wtf.
I'm trying to see things from your perspective, but I can't get my head that far up my ass
Schade als gevolg van brand is altijd verzekerd op een brandpolis. brandgerelateerde schade zoals een naburige brand dus ook. Ook de gevolgschade door blussen, rook en roet is meeverzekerd. Het beste kun je dus een beroep doen op je eigen brandverzekering.. Ook als de brand bij of door een ander is ontstaan. Soms kan dit verhaalt worden maar dit is niet jouw probleem. Mocht dit toch niet mogelijk zijn dan kan je een strafproces inzetten.mark-k schreef op zaterdag 6 februari 2021 @ 22:10:
[...]
Wait, dus als je buren hun huis aansteken en t jouwe vat ook vlam wordt niks vergoed?? Wtf.
I support anyone's right to be who they want to be. My question is: to what extent do I have to participate in your self-image? -Dave Chapelle-
Gasloos huis 9kW Panasonic WH-MDC09J3E5 | Atlantic Explorer V4 270L | 8715Wp @ SMA Tripower 6.0-3AV-40 (4150Wp NO, 4565Wp ZW)
De bewoners verkopen het niet zelf.maxietheboss schreef op vrijdag 5 februari 2021 @ 16:20:
[...]
[...]
Zou de makelaar helderziend zijn geweest?![]()
Ben zeer benieuwd of al die bezichtigingen nog doorgaan met het aankomende hoogwater.
Gooi het toch plat, dit wordt straks weer jaren ellende met mensen die bij nader inzien niet accepteren dat hun huis onder water loopt. En een dijk bouwen is een stuk duurder.PowerUp schreef op zondag 31 januari 2021 @ 21:53:
[Afbeelding]
https://www.funda.nl/koop...1270840-piepenbeltweg-23/
425k voor een vrijstaand huis met mooie lap grond erbij in het buitengebied. Ok, deels wat gedateerd maar valt nog wel mee voor zo'n prijs. Zou er een addertje zijn?
[...]
Als je pech hebt kan je huis dus onder water lopen![]()
Plus de overheid heeft blijkbaar de oude bewoners uitgekocht om "ruimte te maken voor de rivier", maar verkoopt het vervolgens door??
Iets uitgebreider:FabianGTI schreef op zaterdag 6 februari 2021 @ 16:25:
Iemand nog een mooi huisje, enkel schoonmaken en een nieuwe keuken erin en je bent klaar![]()
https://www.funda.nl/koop/raalte/huis-41296839-reiger-114/
[Afbeelding]
[Afbeelding]
https://www.sallandcentra...ij-woningbrand-in-raalte/
RAALTE – Een woning aan de Reiger in Raalte is dinsdagochtend zwaar beschadigd geraakt bij een brand. Het vermoeden is dat de brand is aangestoken.
Binnen enkele uren na de brand heeft de politie een verdachte aangehouden. Het gaat om een incident in de relationele sfeer, zo meldt de politie.
Het huis is voorlopig onbewoonbaar. De naastgelegen woningen konden grotendeels gespaard worden, al is enige rook- en roetschade onvermijdelijk.
Bij de brand raakte zover bekend niemand gewond. De brandweer was nog enige tijd bezig met nablussen. De politie roept getuigen op zich te melden.
Man uit Raalte (44) stak eigen huis in brand als wraak op ex: ‘Wilde niet dat zij de vruchten zou plukken van de verkoop’
08-09-20, 17:25 Laatste update: 17:40
Op 8 oktober vorig jaar haastte de brandweer zich rond half elf in de ochtend naar De Reiger in Raalte voor een uitslaande woningbrand.
De bewoonster was er niet, de kinderen zaten op school en bewoner Laurens B. zat bij zijn ouders thuis en had zijn kat en hond meegenomen.
Hij gaf meteen aan dat hij het huis in de brand had gestoken nadat zijn vrouw hem die ochtend bij de huisarts vertelde te willen scheiden.
B. reed naar huis, haalde twee jerrycans en vulde die bij het dichtstbijzijnde benzinestation met diesel. Het bonnetje van de aankoop appte hij naar zijn vrouw. ,,Dat durf je toch niet, je bluft’' reageerde ze.
Daarna besprenkelde hij de diverse vertrekken in de woning – van zolder tot begane grond – met 51 liter diesel en stak propjes papier aan. ,,Op dat moment knapte er iets in mij’', zegt B. dinsdag tegenover de rechters.
Iemand die eerst zijn huisdieren in veiligheid brengt voor hij zijn huis in de fik steekt, die moet over gevaar hebben nagedacht, vroeg de voorzitter hem. ,,Ik heb nooit anderen in gevaar willen brengen’', reageerde B.
Jarenlange frustraties over de relatie met zijn vrouw kwamen er ineens uit. Hij had veel werk gehad aan het opknappen van de woning. ,,Ik wilde niet dat zij de vruchten zou plukken als het bordje ‘te koop’ in de tuin kwam te staan.”
Naar zijn idee was hij met de aankondiging van de scheiding niet alleen haar maar ook de kinderen en al zijn vrienden kwijt. Dat laatste lijkt nu deels werkelijkheid: sinds hij vast kwam te zitten heeft hij zijn kinderen nog maar een keer gezien. Zijn ex-vrouw wil niets meer met hem te maken hebben.
Alles was weg na de brand, tot aan de knuffel toe van een van de kleine kinderen. ,,Zonder die knuffel Poes kon hij niet slapen.’' De buren kunnen nog altijd niet naar hun woning terug. Ook zij zijn bang voor B. als hij ooit vrijkomt.
Wat de officier van justitie betreft is dat laatste voorlopig nog niet aan de orde. Hij noemde de brandstichting een ‘verschrikkelijk feit’ en eist drie jaar cel waarvan één jaar voorwaardelijk.
Gedurende de proeftijd van 3 jaar mag B. geen contact opnemen met zijn ex of met de buren. De advocaat van B. benadrukte de hulp die haar cliënt nodig heeft. Bovendien is van levensgevaar voor de buren nooit sprake geweest.
3780wP (18x 210wP EC Solar) | 2x Marstek Venus E (5.12kWh)
Mattie112 schreef op zondag 7 februari 2021 @ 17:19:
Best handig, anders had ik nooit aan die foto kunnen zien dat het avond was, of dat het de begane grond was.
[ Voor 9% gewijzigd door Blaze85 op 07-02-2021 17:27 ]
Dit is toch wel een mooi voorbeeld van de mode hype "Doorzon-woning"
Hold. Step. Move. There will always be a way to keep on moving
Scheelt wel dat aan de achterkant het licht flink gecompenseerd wordt door een grijze nazi-bunker:D_Jeff schreef op zondag 7 februari 2021 @ 17:21:
[...]
Dit is toch wel een mooi voorbeeld van de mode hype "Doorzon-woning"
Wat een verspilling van ruimte met die vide. Daar is het toch helemaal het huis niet voor?Blaze85 schreef op zondag 7 februari 2021 @ 17:15:
https://www.funda.nl/koop...huis-41296184-klinten-10/
Leuk sprookjeshuis dit
[Afbeelding]
Met 250m², dat wil ik wel eens zienUNIEKE KANS! ALLEEN DEZE WEEK TE KOOP!
VRIJSTAANDE IGLO
12x SunPower X21-350-BLK @ Solar Edge SE3680H (4200Wp) | Dell Inspiron 15 7559 | OnePlus 9 Pro Stellar Black 12/256GB | Xbox Series X | LPG powered
Een vide omdat het hip is of was, niet omdat het wat toevoegt, nogal geforceerd, inderdaad jammer. Verder vind ik het wel een mooi strak huis, hou daar wel van. Maar die vide had veel royaler gemoeten.synoniem schreef op zondag 7 februari 2021 @ 18:09:
Wat een verspilling van ruimte met die vide. Daar is het toch helemaal het huis niet voor?
Ik ben bang dat dat huis binnenkort onderwater staatMK_ schreef op zondag 7 februari 2021 @ 18:53:
Iemand interesse in een iglo?
https://www.funda.nl/koop...-41297077-japanstraat-52/
[Afbeelding]
[...]
Met 250m², dat wil ik wel eens zienQuanto costa? €225.000
Ik ben eerlijk gezegd best benieuwd hoe het er nu bij staat met het hoge waterpeilMeTooPV schreef op zondag 7 februari 2021 @ 11:52:
[...]
Gooi het toch plat, dit wordt straks weer jaren ellende met mensen die bij nader inzien niet accepteren dat hun huis onder water loopt. En een dijk bouwen is een stuk duurder.
Eerste koper heeft zich al gemeld:MK_ schreef op zondag 7 februari 2021 @ 18:53:
Iemand interesse in een iglo?
https://www.funda.nl/koop...-41297077-japanstraat-52/
[Afbeelding]
[...]
Met 250m², dat wil ik wel eens zienQuanto costa? €225.000
Vergis je niet in de groothoeklens... het is meer een binnenbalkon dan een verdieping.Valorian schreef op zondag 7 februari 2021 @ 19:57:
@synoniem @jowi Ik vind die vide eigenlijk niet zo gek uitgevoerd hoor. Wat zou het alternatief zijn? Géén vide betekent een relatief klein huis met een enorm hoog plafond. Een complete verdieping ertussen of een veel grotere vide betekent een heel laag plafond op de begane grond en dan verlies je alle ruimtelijkheid. Ben zelf geen (interieur)architect hoor, maar vind dit compromis nog best aardig uit de verf komen en in ieder geval geen "vide omdat het hip is". Maar goed, misschien ook smaakgebonden
Listing is verwijderd, maar de Google cache is nog wel te bezichtigen: http://webcache.googleuse...1297077-japanstraat-52%2FMK_ schreef op zondag 7 februari 2021 @ 18:53:
Iemand interesse in een iglo?
https://www.funda.nl/koop...-41297077-japanstraat-52/
[Afbeelding]
[...]
Met 250m², dat wil ik wel eens zienQuanto costa? €225.000
Ultrawide gaming setup: AMD Ryzen 7 2700X | NVIDIA GeForce RTX 2080 | Dell Alienware AW3418DW
Blaze85 schreef op zondag 7 februari 2021 @ 17:23:
[...]
Scheelt wel dat aan de achterkant het licht flink gecompenseerd wordt door een grijze nazi-bunker:
[Afbeelding]
Ah ja , dat vertekent inderdaad wellicht wat. Maar vraag blijft: wat is dan een alternatief? Een volwaardige verdieping en dan een laag plafond over je hele benedenverdieping? Of helemaal géén vide? Ik zie beiden niet perse als beter dan wat er nu zit, jij wel?jowi schreef op zondag 7 februari 2021 @ 21:10:
[...]
Vergis je niet in de groothoeklens... het is meer een binnenbalkon dan een verdieping.
Ik denk dat de benedenverdieping met een 2 verdiepingen hoog plafond mooier is dan dit rare balkon.Valorian schreef op zondag 7 februari 2021 @ 21:46:
[...]
Ah ja , dat vertekent inderdaad wellicht wat. Maar vraag blijft: wat is dan een alternatief? Een volwaardige verdieping en dan een laag plafond over je hele benedenverdieping? Of helemaal géén vide? Ik zie beiden niet perse als beter dan wat er nu zit, jij wel?
Verwijderd
op foto 1 kun je goed zien waar je zoal lekkage kan verwachtenBlaze85 schreef op zondag 7 februari 2021 @ 17:14:
https://www.funda.nl/koop...1297519-t-jagerspaadje-3/
Impressive lichtkoepeltje
[Afbeelding]
De uitvoering is hier inderdaad wat apart, maar dat komt ook doordat het boven nu een allegaartje is van rommelzolder, werkkamer, washok, vriezer etc. en dan ook nog met nauwelijks afwerking. Dat maakt het er niet aantrekkelijker op. Maar je zou er best nog wel wat van kunnen maken.jowi schreef op zondag 7 februari 2021 @ 21:55:
[...]
Ik denk dat de benedenverdieping met een 2 verdiepingen hoog plafond mooier is dan dit rare balkon.
Als er toch een vide in moet, dan hadden zowel de vide als de benedenverdieping gewoon flink groter moeten zijn. Nu zit het er een beetje in gepropt.
Da's toch wel iets NL, dat je dit soort huizen nauwelijks meer ziet. In Duitsland (waar ik woon) is dit eerder de regel dan de uitzondering. Dat komt omdat men hier nauwelijks verhuist: huizen blijven generaties lang in de familie. Na 50 jaar een keer een wissel en dan wordt er eea wellicht aangepast, maar heel vaak ook niet.Blaze85 schreef op zondag 7 februari 2021 @ 17:14:
https://www.funda.nl/koop/stroe/huis-41296770-zonnedauw-51/
Weer een zalige tijdcapsule
[Afbeelding]
[Afbeelding]
[Afbeelding]
Huh? Dit soort huizen is ongeveer 90% van wat hier in de provincie staat hoor. Saaiheid en conservatisme ten top.Jolke schreef op maandag 8 februari 2021 @ 09:02:
[...]
Da's toch wel iets NL, dat je dit soort huizen nauwelijks meer ziet. In Duitsland (waar ik woon) is dit eerder de regel dan de uitzondering. Dat komt omdat men hier nauwelijks verhuist: huizen blijven generaties lang in de familie. Na 50 jaar een keer een wissel en dan wordt er eea wellicht aangepast, maar heel vaak ook niet.
[ Voor 5% gewijzigd door jowi op 08-02-2021 11:24 ]
[ Voor 7% gewijzigd door Fidelity op 08-02-2021 13:53 ]
Oke, maar hoe verklaar je de handboeien?chevsticks schreef op maandag 8 februari 2021 @ 13:53:
Er is hier al eens een speurtocht naar geweest:
Tankiej in "Wat er nou weer voor een pand te koop staat... - Deel 2"
Vanuit de link in het antrwoord;
Doordat u gebruik maakt van de aan de hand-
en voetlussen verbonden weerstanden, beweegt u intensief en slankt u effectief af op de
door u gewenste plaatsen. Tegelijkertijd houdt u het hoofd koel doordat dit buiten de cabine
ligt en de cabine met een hals cape afgesloten wordt.
Waarschijnlijk goedkoper om hondenhalsbanden te kopen dan nieuwe handvatten
If you think you are too small to be effective, you have never been in the dark with a mosquito.
Dat is niet het enige wat niet helemaal lekker afgewerkt is...Basekid schreef op maandag 8 februari 2021 @ 15:06:
799,999 voor een huis in Renkum, en dan zit je aanrechtblad er nog scheef op:
[Afbeelding]
https://www.funda.nl/koop...s-41140078-beukenlaan-35/
Vind het uberhaupt belachelijk veel geld. Zal wel vooral het perceelformaat zijn
[ Voor 6% gewijzigd door fx500 op 08-02-2021 16:03 ]
Ik krijg hele sterke flip-vibes.Basekid schreef op maandag 8 februari 2021 @ 15:06:
799,999 voor een huis in Renkum, en dan zit je aanrechtblad er nog scheef op:
[Afbeelding]
https://www.funda.nl/koop...s-41140078-beukenlaan-35/
Vind het uberhaupt belachelijk veel geld. Zal wel vooral het perceelformaat zijn
Ook 10 minuten fietsen van de voordeur naar de achterkant van het pand!Bommes schreef op maandag 8 februari 2021 @ 15:48:
https://www.funda.nl/koop...41086552-kaneelstraat-14/
Net als bij Carpet Right gaat het hier per strekkende meter denk ik.
[Afbeelding]
https://www.funda.nl/koop...-41267017-laagstraat-377/
Kroegje op zolder:
[Afbeelding]
Sowieso een vreemd huis, of dan toch de tuin.
Die is nog in de verbouwing, maar die verbouwing is dan bij de buren vermoed ik.
[Afbeelding]
Wel een compleet nieuwe garage:
[Afbeelding]
Waarbij maar 1 helft bij dit huis hoort..??
[Afbeelding]
Voor wat er nog moet gebeuren vind ik het wel aan de prijs.
Wel is er veel woon oppervlak op 10 minuten fietsen van het centrum, winkels op loop afstand.
Ik vind het balkon over de volle breedte aan de achter zijde tof en bied het zeker potentie.
Maar.. voor de mensen bekend in die buurt...![]()
Ik heb een paar maanden 2 straten er achter bij mijn vriendin in haar flatje gewoond..
Bijzonder wijkjeDaar kwamen ze de hele dag op de 3 wiel scooters met roof boxers voor bij.
Of in de Mercedes AMG zonder uitlaten.
PSN: Flix20-NL
Heb meer het idee dat de uitbouw voor zorg bedoeld is. Denk aan een kind met beperking (gezien de inrichting en hoe de deuren en kozijnen er uit zien)Rubbergrover1 schreef op maandag 8 februari 2021 @ 16:02:
[...]
Ik krijg hele sterke flip-vibes.
Ik vind sommige foto's er trouwens ook uit zien alsof het renders zijn. Ligt dat aan mij?
W211 E200K - GSF 600 Bandit '95 - GSF 1200 Bandit '04 - TDM 850 '00 - Svartpilen 401 '22 - Te koop: Yamaha TDM 850
Gerost door coronarelschoppers o.i.d.?Blaze85 schreef op vrijdag 5 februari 2021 @ 15:46:
https://www.funda.nl/koop...dokter-de-vriesstraat-37/
[...]
Money well spent?
[Afbeelding]
[Afbeelding]
W211 E200K - GSF 600 Bandit '95 - GSF 1200 Bandit '04 - TDM 850 '00 - Svartpilen 401 '22 - Te koop: Yamaha TDM 850
Wel wat werk aan. Lijkt precies of ze hier de dakconstructie door midden hebben gezaagd voor de veluxen.mr_zippey schreef op maandag 8 februari 2021 @ 19:45:
Op het eerste gezicht valt het wel mee, maar als je wat verder kijkt heb je er toch nog wel wat werk aan..
https://www.funda.nl/koop...uis-41298508-emmabaan-20/
97m2 woning met dubbele garage op 940m2 voor 275k tegen de Belgische grens.
[Afbeelding]
beetje versleten laminaat..
[Afbeelding]
tywrap stoel reparatie (staat er los van natuurlijk)
[Afbeelding]
badkamer met mankementen..
[Afbeelding]
[Afbeelding]
[ Voor 19% gewijzigd door Blaze85 op 09-02-2021 00:15 ]
[ Voor 25% gewijzigd door Blaze85 op 09-02-2021 00:18 ]
[ Voor 15% gewijzigd door Blaze85 op 09-02-2021 21:45 ]
Grappig, de ligging aan de drukke weg wordt genoemd, maar op de tweede foto in de advertentie zie je de weg nog net omlaag gaan. Waar hij onderdoor gaat, zie je niet in de tekst, en ook niet op de foto's, maar dus wel vanaf het huis...roawser schreef op maandag 8 februari 2021 @ 21:29:
Toch, ik denk als je het opknapt, splitst in twee woningen en verhuurt dat het dan een leuk beleggingspandje kan zijn. https://www.funda.nl/koop...493141-rijksweg-zuid-202/
[ Voor 9% gewijzigd door Marly op 09-02-2021 01:49 . Reden: aanvulling ]
Op de 360 foto's hangen ze wel, dus het is expres weggehaald voor de normale foto's.fx500 schreef op maandag 8 februari 2021 @ 16:00:
Oh... het was zeker uit verkocht
Wat een lelijke bunker. Binnen ziet het er niet beter uit.Blaze85 schreef op dinsdag 9 februari 2021 @ 00:10:
https://www.funda.nl/koop...1297928-hulsmaatstraat-2/
+52,4 meter boven ANP... bedankt voor de info
[Afbeelding]
Gasloos huis 9kW Panasonic WH-MDC09J3E5 | Atlantic Explorer V4 270L | 8715Wp @ SMA Tripower 6.0-3AV-40 (4150Wp NO, 4565Wp ZW)
https://www.omropfryslan....chinees-restaurant-marrumManiacsHouse schreef op dinsdag 9 februari 2021 @ 00:45:
[...]
[Afbeelding]
Daar heeft een wietkwekerij ingezeten. Check de witte zakken. Vandaar helemaal uitgeleeft.
[Afbeelding]
Die zwarte ringen rechts zijn stukje nieuwer dan de rest van het bouwsel. Vieze wietlucht afzuig?
Waar jij en ik een plastic bakje van de Gamma onder de wasmachine hebben staan, wapent deze klusser zich tegen een échte overstroming. Vandaar de betonnen bak.
Leuk huis hoor, maar 1,7 miljoen? Voor een huis dat 'gedateerd' is en 'geschikt om te renoveren'? En dan woon je nog ingebouwd tussen de kassen ook. Weliswaar ligt je grond ook aan het water, maar vanuit het huis kijk je dus vooral tegen de kassen aan. Dat wordt flink investeren in verduisterende gordijnen. (Naast de benodigde geluidsisolatie vanwege de vliegtuigen en het werk in de kassen.)Blaze85 schreef op dinsdag 9 februari 2021 @ 00:08:
https://www.funda.nl/koop...is-87652519-uiterweg-105/
Goede entrance van een authentiek pareltje:
[Afbeelding]
1,7 miljoen voor een klushuis. Maar wel heel erg veel grond. Volgens StreetView zijn in mei 2019 de meeste kassen weggehaald.Blaze85 schreef op dinsdag 9 februari 2021 @ 00:08:
https://www.funda.nl/koop...is-87652519-uiterweg-105/
Goede entrance van een authentiek pareltje:
[Afbeelding]
Gasloos huis 9kW Panasonic WH-MDC09J3E5 | Atlantic Explorer V4 270L | 8715Wp @ SMA Tripower 6.0-3AV-40 (4150Wp NO, 4565Wp ZW)
En onder de rook van Schiphol, jeej. Lekker veel rustieke vliegtuiggeluiden op de achtergrondRubbergrover1 schreef op dinsdag 9 februari 2021 @ 09:00:
[...]
Leuk huis hoor, maar 1,7 miljoen? Voor een huis dat 'gedateerd' is en 'geschikt om te renoveren'? En dan woon je nog ingebouwd tussen de kassen ook. Weliswaar ligt je grond ook aan het water, maar vanuit het huis kijk je dus vooral tegen de kassen aan. Dat wordt flink investeren in verduisterende gordijnen. (Naast de benodigde geluidsisolatie vanwege de vliegtuigen en het werk in de kassen.)
(Grappig trouwens dat op de satelliet en streetview de grond nog volledig bebouwd is door kassen en andere bebouwing. Ik vermoed dat je die platen beton die er nog liggen dus niet zomaar weg krijgt.)
Exact expert nodig?
Dat zegt hij toch?Crazy D schreef op dinsdag 9 februari 2021 @ 10:36:
[...]
En onder de rook van Schiphol, jeej. Lekker veel rustieke vliegtuiggeluiden op de achtergrond
Wat voor geluid komt er dan eigenlijk uit die kassen? Ik kan me daar niks bij voorstellen.(Naast de benodigde geluidsisolatie vanwege de vliegtuigen en het werk in de kassen.)
☻/ Please consider the environment before printing this signature
/▌
/ \ <-- This is bob. copy and paste him and he will soon take over the world.
Kassen zelf niet nee (al kan de apparatuur ook een boel herrie maken), maar ik kan mij voorstellen dat er toch regelmatig trekkers naar de kassen gaan en bv vrachtauto's die de producten 's ochtends vroeg (of 's nachts) naar de veiling brengen. En dat zal dan voor een groot deel over "het mandelige pad en brug tussen nr. 103 en 105" gaan.Marzman schreef op dinsdag 9 februari 2021 @ 10:40:
Wat voor geluid komt er dan eigenlijk uit die kassen? Ik kan me daar niks bij voorstellen.
[ Voor 4% gewijzigd door Rubbergrover1 op 09-02-2021 10:45 ]
"Write code as if the next maintainer is a vicious psychopath who knows where you live."
Zo'n gashaart had ik ook in mijn eerste huurwoning (25 jaar geleden en het was toen al antikraakOzzie schreef op dinsdag 9 februari 2021 @ 10:48:
Hier in de buurt staat dit huis te koop: https://www.funda.nl/koop...s-41270517-kerkstraat-19/
725.000 voor een oud huis met vreemde indeling en hele grote, oude, schuur. Je moet er maar net op zoek naar zijn. Is denk in der loop der jaren veel bijgebouwd of een keer van twee woningen 1 gemaakt want kan niet echt verklaren waarom die gashaard anders midden in de woonkamer zit aan twee kanten.
☻/ Please consider the environment before printing this signature
/▌
/ \ <-- This is bob. copy and paste him and he will soon take over the world.
[ Voor 33% gewijzigd door Lisannesapp op 09-02-2021 14:08 ]
[ Voor 8% gewijzigd door Yukkie op 09-02-2021 10:58 ]
We've got that ring of confidence
Niet dat het enige waarde vertegenwoordigd. Maar volgens de makelaar is het van Arjen Robben (geweest).Lisannesapp schreef op dinsdag 9 februari 2021 @ 10:57:
'Loft' op de begane grondmet internationale alure in de hipste wijk van Groningen.
Bijna 9 tongeen uitzicht te bekennen en verder gezellig tussen de jaren 60 portiekflatjes
Er is veel wat ik aan dit pand niet zo goed snap, maar wel lekker binnen koekeloeren zo
https://www.funda.nl/koop...17-paulus-potterstraat-6/
Hij zou het misschien kopen.. maar is uiteindelijk toch zelf gaan bouwen aan de Verlengde Herewegfx500 schreef op dinsdag 9 februari 2021 @ 11:01:
[...]
Niet dat het enige waarde vertegenwoordigd. Maar volgens de makelaar is het van Arjen Robben (geweest).
Wordt in ieder geval subtiel kenbaar gemaakt met de laatste 5 foto's
[ Voor 15% gewijzigd door Lisannesapp op 09-02-2021 11:09 ]
Schroothandelaar nog wel.... ik heb echt het verkeerde beroep gekozenLisannesapp schreef op dinsdag 9 februari 2021 @ 11:06:
[...]
Hij zou het misschien kopen.. maar is uiteindelijk toch zelf gaan bouwen aan de Verlengde Hereweg
Het artikel er even bijgezocht:
De verkoper, voormalig schroothandelaar Michel Bishoen heeft ook een opvallende verkoopvideo laten maken.
Dat huis aan de Verlengde Hereweg had hij al jaren geleden gekocht, ver voordat dit huis überhaupt verbouwd was. Ik had vanaf het begin het idee dat die artikelen over Robben alleen een PR stunt zouden zijn. Wel leuk dat de makelaar nu eindelijk ook foto's van binnen heeft. Maar het blijft gewoon een hokkerig verbouwde oude kopieerwinkel in een van de goedkoopste wijken van de stad.Lisannesapp schreef op dinsdag 9 februari 2021 @ 11:06:
[...]
Hij zou het misschien kopen.. maar is uiteindelijk toch zelf gaan bouwen aan de Verlengde Hereweg
Het artikel er even bijgezocht:
De verkoper, voormalig schroothandelaar Michel Bishoen heeft ook een opvallende verkoopvideo laten maken.
Hij was eerder langsgekomen maar het is je vergevenLisannesapp schreef op dinsdag 9 februari 2021 @ 10:57:
'Loft' op de begane grondmet internationale alure in de hipste wijk van Groningen.
Bijna 9 tongeen uitzicht te bekennen en verder gezellig tussen de jaren 60 portiekflatjes
Er is veel wat ik aan dit pand niet zo goed snap, maar wel lekker binnen koekeloeren zo
[Afbeelding]
[Afbeelding]
[Afbeelding]
[ Voor 4% gewijzigd door CvP_tweakers op 09-02-2021 12:30 ]
Gasloos sinds nov. 2019, 10,5 Kwp, Fronius Symo GEN 24 10 plus, Zonneboiler Wolf BSP 800 + 4x Topson F3-1, CV-Houtkachel Walltherm, Renault Zoe R135 Intens 50
Dat filmpje heeft een hoog Austin Powers gehalteCvP_tweakers schreef op dinsdag 9 februari 2021 @ 12:22:
[...]
Hij was eerder langsgekomen maar het is je vergeven![]()
Was goed verstopt en op adres was tie niet te vinden....
https://gathering.tweakers.net/forum/view_message/64515838
Draaiende gasturbines. Werkgeluid. Vrachtwagens.Marzman schreef op dinsdag 9 februari 2021 @ 10:40:
[...]
Dat zegt hij toch?
[...]
Wat voor geluid komt er dan eigenlijk uit die kassen? Ik kan me daar niks bij voorstellen.
Ik dacht in eerste instantie dat de garage was ondergelopen....timovd schreef op dinsdag 9 februari 2021 @ 09:40:
[...]
1,7 miljoen voor een klushuis. Maar wel heel erg veel grond. Volgens StreetView zijn in mei 2019 de meeste kassen weggehaald.
Je kunt daar een valet parking beginnen (als Covid-19 over is), want het ligt wel heel dicht bij Schiphol:
[Afbeelding]
Dit topic is gesloten.
Apple iPhone 16e LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq