@
DutchEZmoder Heb je inmiddels al wat meer gevlogen met de Mavic 4 Pro?
Ben zelf tegen wat dingen aangelopen.
Nu was ik super blij dat je met alle 3 de camera's eindelijk in D-Log kon filmen, maar een bijkomend nadeel is dat dit wel op minimaal ISO 400 is. Nu is dit qua ruis geen probleem maar een hogere ISO zorgt natuurlijk ook weer voor extra licht waardoor ik eigenlijk echt ND filters nodig heb als ik op 6K30 @1/60 of 4K60 @1/120 wil filmen
Ik zat te wachten op de Electronic ND Filters van DJI maar daar die zijn er voorlopig niet, als ze überhaupt nog komen. De normale ND filters zijn wel leverbaar maar kosten 149,-
Die van Freewell zijn (via Amazon) in ieder geval ook nog niet leverbaar maar schijnen Split ND filters te zijn wat op zich wel interessant is omdat er natuurlijk nog steeds een verschil is qua minimale diafragma op de 3 lenzen.
Ondanks dat de RC2 een vooruitgang is, vond ik de RC Pro toch wel een stuk fijner (vooral qua schermhelderheid maar volgens mij ook een beter contrast) ik zou graag de RC2 Pro willen testen maar dat ding is nog steeds overal uitverkocht.
Heb op 1 of andere manier echt het gevoel dat ik maar een half product heb en het lijkt wel alsof DJI je afstraft om eerst het instapmodel te kopen en daarna uit te breiden met accessoires, want als ik alles los koop (Extra Accu's, Hub, Snel lader, RC Pro 2) ben ik nog duurder uit ook.