Vrijdagochtend geluk gehad en een PS5 kunnen bestellen bij Bol. De levering zou 10 december plaatsvinden, maar ik kreeg nog dezelfde avond een track&trace code en op zaterdag, tegen de avond, werd de grote mooie mooie doos bezorgd. Net op tijd voor pakjesavond.
Ben van origine een Nintendo-gamer, maar heb ook redelijk wat gespeeld op de verschillende Xbox consoles. Met Playstation heb ik de minste ervaring. Heb kort een PS3 en PS4 gehad, maar vanwege beperkte tijd heb ik daar nooit veel op gespeeld en daarom ook weer verkocht.
De afgelopen dagen redelijk wat gespeeld op de PS5 en ik ben zeer positief. Het design is veelbesproken en weet nog steeds niet wat ik er nu precies van vind, maar het is in ieder geval bijzonder en het voelt speciaal. Een echte eyecatcher.
Qua geluidsproductie heb ik geen klachten. Iets meer hoorbaar dan de XSX, maar niet noemenswaardig. Vind het een stil apparaat.
De hele ervaring qua UI voelt erg soepel en oogt prachtig. 4K HDR is echt een grote plus. Wat ook fijn is, is dat bij de PS5 geen irritant geknipper is bij de overgang tussen UI en opstarten game.. Dat zorgt voor een soepele ervaring.
De dualsense ligt goed in de hand, voelt ook premium. De extra functies vind ik tof, maar minder bijzonder dan de reviews doen geloven IMO.
Astro’s Playroom is inmiddels platinum (wat een toffe techdemo) en ben nu net begonnen aan Spiderman Remastered. Eerste indruk is goed (60fps is fijn!), dus ga daar eens flink mee aan de slag.
De meeste van mijn vrienden gamen niet of gamen niet op een Playstation, dus ik heb 0 vrienden.

Mocht iemand het leuk vinden om mij toe te voegen: zie handtekening.