Timothy3000 schreef op zaterdag 1 mei 2021 @ 10:18:
[...]
Ik stelde de vraag omdat ik gewoon benieuwd was wat console loyaliteit precies inhield en of mensen dan geen fomo gevoel krijgen mbt de andere console. Het verhaal van Arnold dat daarop volgde maakte een hoop duidelijk en was leuk om te lezen.

Zeker. Ik was een beetje het discussiedraadje kwijt. Ik pikte in op het gegeven dat een 'loyaliteit' inderdaad gewoon iets heel simpel kan zijn. Persoonlijke geschiedenis, eerste console, goed gevoel, sentiment, en ook een beetje zelfrelativering en dingen niet te serieus nemen.
Zo weet ik ook prima welk merk fiets ik zal kopen, welke type/merk auto, draadloze muis of telefoon. Soms hoeft het leven niet moeilijker te zijn dan nodig, er zijn genoeg echte onderwerpen om ons druk over te maken.
Het gaat hier over een spelletjes machine

Zolang we maar plezier beleven!
De hele 'console war' toestand is iets wat vooral de marketing mensen van alle kampen graag zien. Voor alle anderen zou het nutteloos en energieverslindend tijdsverdrijf moeten zijn.
Die 15 minuten durende gameplay reveal van Ratchet. Wow! Gewoon wow. Ik heb er geen woorden woorden voor. Echte next gen. Wat ze vermelden ivm hoe de controller geïntegreerd zal worden in de game, alles wat op het scherm gebeurt, alle particles, de environments... Must have
Dit raakt gewoon alle snaren van mijn old school game sensibilities. Iemand zei hier ook, gamen hoeft niet altijd aartsmoeilijk en doodserieus te zijn. Een game als Ratchet and Clank is gewoon goud waard en is een no brainer aanschaf voor mij. Helemaal mijn type game. Chill, leuk, grappig, niet te serieus, speelt lekker weg...
En in goed 15-20 uur uitspeelbaar waarschijnlijk. Prima.
Wat is insomniac toch een klassebak buiten categorie. Games met een precieze focus, en afgewerkt. Ambitieus, en zo dus echte AAA+. Ipv ambitieus, alles willen en niets afleveren zoals bvb Cyberpunk. CDPR kan enkel hopen van ooit eens zoiets af te leveren. Ik geef 100x liever 80 euro aan R&C dan 20 euro aan cyberpunk.
Dit is de nintendo manier van games maken, maar dan ontiegelijk veel moeilijker en technischer.
Kan je je inbeelden dat je aan deze game werkt in insomniac. Als je dan die character models maakt, de animaties, de trailers, dan kan je toch niet anders dan denken: wow, is dit mogelijk?? En breed grijnzen aan je bureau.
En als ik R&C zie, denk ik meteen aan alle potentie om gedetailleerde interactieve next gen omgevingen neer te zetten, enkel gelimiteerd door de fantasie van de bedenkers! Mooie tijden.
Beeld je een uncharted in met deze tech. Of Anthem maar dan zoals in die eerste trailer...
En opnieuw, ik zie bij MS dit soort games voorlopig nog niet. Het komt vast wel met alle acquisities...