Keukenapparatuur van tegenwoordig…
Ik heb een Etna cm450rvs in de keuken maar al een tijdje zat de hendel wat los. Geen duidelijke manier om die vast te zetten dus het maar gelaten tot m’n vrouw er tegenaan tikte van de week, hendel los.
Duidelijk dat er een schroefje in de deur los lag dus schroefjes zouden wel los zitten.
Enfin, contact met Etna:
Deur is non-serviceable, ook niet los te vervangen bij dit model, oh, koop maar een nieuwe
Toen maar bedacht, aangezien de garantie toch al net aan verlopen was, om het toch serviceable te maken.
Enfin, de kunststof binnenrand moest er dan sowieso af want geen schroef te zien.
Omdat ik geen idee had hoe die vast zat, voorzichtig gaan pielen en hij kwam los maar, brak af aan 1 kant, daarna kon ik pas zien hoe het vast zat.
Eerst begonnen met het vastzetten van de hendel, inderdaad schroeven los..
Toen met superlijm en sleutelslijpsel (want de bouwzaak vlakbij had niet van dat zand) de boel gerepareerd. Toen er weer op alleen kwam ik erachter dat het rubber er eerst in had gemoeten

dus weer heel voorzichtig eraf en het rubber erop en presto, het zit weer in elkaar
Voor zoiets stoms ga ik echt geen 700,- uitgeven voor een nieuwe maar, voor mij ook nooit meer Etna, dit was al de 2e omdat bij de eerste de magnetron het niet meer deed en ik heb toen 9 maanden moeten wachten op Coolblue tot hij weer op voorraad was..
Volgende keer komt er iets beters maar voor nu doet deze het weer.
[
Voor 24% gewijzigd door
1nsane op 08-05-2025 13:32
]
Adjust non olet, plerumque...