Gas is hier ook 80/85cm is inderdaad net niet dus die 90cm snap ik goed, Dat die range altijd 11kw is dat wist ik niet maar is nice to know, waarvoor dank
Mooi ding trouwens
Of ik echt alle groepen op standje B(oost) tegelijk ga zetten? Die kans acht ik vrij klein. Maar mocht dit voorkomen en er staat dan (in te toekomst) ook een elektrische auto voor de deur dan kan de hoofdaansluiting altijd nog verzwaard worden.
Denk dat je 11Kw stand wellicht 1 of 2x in het leven van het apparaat gebruikt om eerlijk te zijn
Denk van 1 naar 3 meestal geen probleem is maar meer fases/groepen vereist wellicht graaf werk (kan je via mijnaansluiting.nl een offerte aanvragen en uitgeprint bij de groepenkast hangen, het zal niet goedkoper worden maar een indicatie kan erg prettig zijn als je voor de keuze staat.
Ik vermoed dat zon plaat niet zomaar even anders aangesloten kan worden en al helemaal niet dmv een schakelaar elke dag weer anders?
In de handleiding staat of 3 fase of 1 fase aangesloten lijkt me logisch om dan 3 aan te sluiten
- pagina 3
https://media3.bsh-group.com/Documents/9001703323_B.pdf plaatje 11
https://www.siemens-home....roductoverzicht/EX977LXV5
Mijn keuze die ik eerder linkte had de 3 opties, 1,2 of 3 fase(s) met deze zou ik zelf 2 fases aansluiten
Zelf zou ik als het kan hardware/software matig die optie niet eens willen hebben 7,2Kw (2 fase) zou ik persoonlijk momenteel best wel prettig vinden als max verbruik grens. Maar dat heeft meer te maken met voorkomen ipv genezen als levens-insteek, omdat ikzelf en andere huisgenoten niet altijd direct bij de gevolgen staan als je vol vermogen gaat. vandaar de schakelaar als "keuze optie" het is nice als het kan.
maar goed is het een ramp/punt van discussie ? lijkt me niet echt nodig vroeg me alleen af of het kan.
Ronald.42 schreef op donderdag 5 januari 2023 @ 09:15:
Hiet staat een smeg fornuis van 11Kw.
Maar die heeft de slimme optie om hem in zijn programma te begrenzen.
Aangesloten op driefasen, maar kan dus aangeven of hij 11kw 5,7kw of 3,2 kw mag gebruiken uit het net.
En dat wordt dan verdeeld over de pitten of oven die dan aan staan.
En net als al door @
Aomi gezegd ik denk niet dat ik ooit alles tegelijk plankgas aan heb.
De grootste pit is 3Kw op boost...
Je kunt hem trouwens ook nog op diverse andere manier aansluiten van kookgroep tot zelfs op 1 enkele groep.
Maar driefasen is natuurlijk het fijnst.
Om te weten dat je bij die hardware en software matig kan limiteren, de hardware matige "schakelaar" heeft bij die eerdere gelinkte inductie dat je kookgroep A+B (ofzo) als boost kan gebruiken wat minder fijn is dan software matig de grens stellen. dan kan je wellicht hetzelfde maar dan is het A+B of C+D kookgroep en heb je iets meer flexibiliteit in gebruik en dan is software matig prettiger.

dank is groot voor je toevoeging
[
Voor 20% gewijzigd door
vso op 05-01-2023 09:30
]