Ha klus-tweakers!
Onlangs is er bij ons een uitbouw geplaatst door een aannemer. Ondanks dat hij goed werk heeft geleverd, heeft één onderaannemer wat slordig werk achtergelaten.
Situatie:
In de aanbouw is een cementdekvloer gestort met als opdracht om die tot net onder de bestaande pvc vloer te laten aansluiten. Zo gezegd, zo gedaan. De storters zijn professioneel te werk gegaan en hebben met behulp van een grote lat + waterpas de vloer waterpas gelegd.
Totdat we erachter kwamen dat de aanhechting tussen de oudbouw en nieuwebouw niet helemaal vlak is. Hierdoor is een opstaand randje gekomen. Aangezien het bouwvak is, is niemand meer te bereiken, maar zijn we wel benieuwd naar de opties.
Enerzijds willen we dat ze terugkomen om het helemaal strak te krijgen, maar aan de andere kant kunnen we de overgang misschien wel zelf vlak krijgen, of misschien zelfs zo laten en de vloer eroverheen leggen?
We gaan klik pvc leggen waar een egaliserende ondervloer op zit om oneffenheden op te vangen. Het grote gat bovenaan vullen we op met reparatie mortel en de kleine grijze vlakken vullen we op met 1mm egaline.
De rest van de vloer zou niet geëgaliseerd hoeven te worden aangezien we de bestaande pvc er netjes/heel uit krijgen met behulp van een warmte pistool.
De vloeren boer geeft aan dat klik pvc "gewoon" over de opstaande rand gelegd kan worden en dat je dat niet zal zien. Ik ben geneigd hem te geloven, maar als je de foto's bekijkt is het hoogte verschil best fors.
Wat zouden jullie doen?