Bij mijn vader op het werk iemand die een gezinslid heeft die positief getest is maar ondanks dat toch gaat werken. De functionaris die er over gaat zegt de richtlijnen van het RIVM/overheid volgen = niet getest is geen risico volgens hem dus de man hoeft niet naar huis ondanks het feit dat hij op een 'drukbezochte plek' werkt. Dit gaat over een grote papierfabriek trouwens. EDIT: Stukje over productie kan ik niet hard maken.Jean-Bob schreef op vrijdag 20 maart 2020 @ 15:44:
[...]
Dus je kent mensen die het zelf nu nog steeds niet serieus nemen en tegelijkertijd had er veel harder ingegrepen moeten worden terwijl het allemaal nog veel abstracter was (met andere woorden veel meer mensen het nog niet serieus namen, zie ook de helft van de carnavalvierders die een outfit aan hadden met een 'grappige' toespeling op Corona)? Er is nu al niet genoeg handhavingscapaciteit om een echte lockdown te controleren maar dat was natuurlijk een regelrechte volksopstand geworden.
En voor mij en veel anderen hier en elders op het internet is het al weken niet 'abstract' meer. Wat Frankrijk doet heeft toch ook niet tot een opstand geleid? Het leek inderdaad nogal rigoureus, maar beter dat dan geen enkele controle op het virus meer zoals hier, want geen testen + geen lockdown.
[ Voor 15% gewijzigd door KleineJoop op 20-03-2020 16:12 ]
:strip_exif()/f/image/fKF3d0Sf0auYrKuOEjaaAMNt.jpg?f=fotoalbum_large)
:strip_exif()/f/image/9S7y4fm97nr85MLGpU0s73K5.jpg?f=fotoalbum_large)