GrooV schreef op donderdag 12 maart 2020 @ 10:03:
Trump wordt ook nog een probleem, die lijkt het virus niet onder controle te hebben. Vandaar ook zijn paniek reactie om de vluchten van/naar europa te schrappen.
Wat je ook van hem vind, hij was wel goed voor de beurzen. Als hij dit virus niet in de VS onder controle krijgt + mensen hebben torenhoge ziekenhuis kosten dan zie ik hem niet herkozen worden.
Met betrekking tot corona virus is de US totaal verloren. Trump wil daadkracht uitstralen, maar de maatregelen die zouden kunnen helpen, namelijk gratis testen op COVID-19 en gratis behandeling, wil hij niet omdat dat enorm gezichtsverlies zou zijn (public healhtcare anyone). Hij wil echter daadkracht uitstralen en daarom deze maatregel.
Binnen de US waart het coronavirus waarschijnlijk al lang rond gezien het aantal geverifieerde doden, maar ze testen vrijwel niet waardoor de cijfers nog relatief laag lijken.
Op dit moment spelen er gewoon veel zaken die op zichzelf staand al een enorme impact zouden hebben, maar nu komt alles samen.
Italie had al de zwaktste begroting binnen de EU en zullen er niet veel beter uitkomen. Olieprijs heeft de oil majors in de US richting bankroet gedrukt, wat een domino effect heeft voor de banken die schulden moeten afschrijven. Turkije die nog wat aan rommelt met vluchtelingen naast de algehele beperking van alle bedrijvigheid in alle landen
Edit; Ik zie het somber in, maar ga geen verdere actie ondernemen. Waarschijnlijk zullen mijn beleggingen nog een stuk dalen, maar zodra er weer orde in de wereld komt stijgen ze weer. Als ik uitstap en 10% daling vermijdt, wanneer stap ik weer in? Waarschijnlijk pas nadat het weer 20% gestegen is en per saldo ik er dus slechter uitkom
[
Voor 29% gewijzigd door
R.van.M op 12-03-2020 10:16
]