Greatsword schreef op maandag 8 juni 2020 @ 01:01:
[...]
Nog even over die transactiekosten van 3,90 per uitgevoerde transactie bij Flatex, is dat alleen voor de aankoop of geldt dat ook voor de verkoop?
Heb net even de afgelopen 3 maanden uitgedraaid en heb toen gemiddeld 30x per maand iets gekocht en 30x verkocht, dus dan tikt die 3,90 echt flink aan en al helemaal als het dubbel is.
Verder is Flatex mijn eerste broker, dus totaal geen idee welke broker het beste bij mij zou passen.
Wat ik in ieder geval fijn vind aan Flatex is:
- Dat je het gewoon vanuit je browser kan benaderen en dat er ook een app is (voor onderweg).
- Dat je zelf een watchlist kan aanmaken en kan zoeken op ISIN.
- Dat je een sessie tan kan gebruiken zodat je snel kan kopen/verkopen.
- Dat ik limiet orders kan plaatsen voor een lange periode voor koop/verkoop.
- Dat ik kan handelen tussen 0800 en 2200.
- Dat er tot voor kort geen bijkomende kosten waren voor het kopen, verkopen of geld op de rekening hebben staan.
- Dat het handig te combineren is met Tradegate (Ik heb een stuk of 20 tabbladen open staan en hier monitor ik voornamelijk het koersverloop op dagbasis van mijn watchlist)
Ik doe verder niets met CFD's of kredieten.
Suggesties zijn welkom

-€ 3,90 geldt voor aan en verkoop
-Je kan geld storten bij DeGrio door een overboeking te doen of via ideal.
-DeGiro kan je zowel via de browser benaderen alsmede een app (geen ervaring mee)
-De interface van Flatex is niet prettig. DeGiro ziet er overzichtelijk uit en is beter in gebruik
-Handelen kan 24/7. Live handelen alleen via beurstijden
-Je kan gebruik maken van een google authenticator. Dus veiliger dan Flatex TAN. Bij Flatex kan je inloggen en de rekening bekijken zonder dat je een code nodig hebt.
-Tot € 2.500,- is het geld gratis. Geld boven de € 2.500,- zit in een speciale fonds wat lichtelijk verlies maakt en niet wordt gecompenseerd. Sinds wanneer moet je geld betalen voor parkeren van geld bij flatex?
-Bij DeGiro kan je ook meerdere tabbladen openen.
-Flatex NL komt volgend jaar te vervallen en wordt gefuseerd met DeGiro. Ik hoop niet dat je straks ook
€ 3,90 moet gaan betalen bji DeGiro. betaal nu lekker € 0,50 + een beetje.
[
Voor 3% gewijzigd door
phantom09 op 08-06-2020 22:40
]