Ik rijd m'n auto ook privé, maar verbruik let ik dan weer iets minder op omdat we per jaar hooguit 18.000 km rijden. Polestar is echter indd wel een grootverbruiker.Freakie1NL schreef op vrijdag 22 april 2022 @ 07:05:
[...]
Voor mij was de keuze initieel, en nu ook nog, voornamelijk financieel.
In 2020 was een ID.3 nog aantrekkelijk want geheel 8%. Nu in 2022 ziet de bijtellingswereld en weer heel anders uit en kunnen we (gelukkig?) weer meer voor smaak kiezen.
Jij least volgens mij privé? Dan ziet het gehele plaatje er natuurlijk ook weer anders uit. Dan is verbruik etc ook relevant. Want volgens mij is de Polestar in vergelijking met de VAG BEVS een zuipschuit. En die laatste zijn al niet al te zuinig.
Als ik m'n ID3 zou inruilen, dan zou ik eigenlijk wel graag een Tesla Model 3 Long Range willen, echter als je daar wat mee hebt wat buiten de garantie valt dan mag je meteen heel je spaarrekening leegmaken.
Daarom neig ik voor privébezit nu toch vooral naar Kia en Hyundai, en dan met name de EV6 of de nieuwe e-Niro. Misschien ga ik weer iets uit Duitsland halen, dat is financieel erg interessant.
Private lease wil ik eigenlijk liever niet, omdat het meegeteld wordt via BKR. Stel dat je wil verhuizen, dan krijg je een stuk minder hypotheek.
Mustang Mach-E SR RWD | MINI Countryman Cooper S