Nah ik irriteer me aan het gigantisch aantal fouten wat hij maakt en waarbij de VAR niet ingrijpt... 2 donkerpaarse kaartenHarribo schreef op dinsdag 4 mei 2021 @ 22:49:
Psg moet zich wel proberen in te houden met hun frustraties.
@toolkist heeft Kuipers vroeger een vriendinnetje van jou ingepikt of zo?
Had wel minstens een extra keer rood moeten zijn.
Ik snap best dat Kuipers die kaarten niet geeft, moet hij ze wel meenemen. Zover ik zag heeft hij alleen gele en rode kaarten bij zich.toolkist schreef op dinsdag 4 mei 2021 @ 22:53:
[...]
Nah ik irriteer me aan het gigantisch aantal fouten wat hij maakt en waarbij de VAR niet ingrijpt... 2 donkerpaarse kaarten
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
nggyu nglyd
Quad schreef op dinsdag 4 mei 2021 @ 22:54:
[...]
Ik snap best dat Kuipers die kaarten niet geeft, moet hij ze wel meenemen. Zover ik zag heeft hij alleen gele en rode kaarten bij zich.
We're just enthusiastic about what we do. -- Steve Jobs, 1985; Battle.net: Bossie#2919
Het is geen sterke wedstrijd van hem maar dat hij nu overal naast zit, kan ik ook niet zeggen.toolkist schreef op dinsdag 4 mei 2021 @ 22:53:
[...]
Nah ik irriteer me aan het gigantisch aantal fouten wat hij maakt en waarbij de VAR niet ingrijpt... 2 donkerpaarse kaarten
Nou City in de finale... Ik heb dus heel weinig met die club he... De Bruyne en dan houdt het voor mij op....
Kan er toch wel een stuk of 5 opnoemen, nog los van die rode kaarten... Maar ik zal het maar laten rustenHarribo schreef op dinsdag 4 mei 2021 @ 22:56:
[...]
Het is geen sterke wedstrijd van hem maar dat hij nu overal naast zit, kan ik ook niet zeggen.
Nou City in de finale... Ik heb dus heel weinig met die club he... De Bruyne en dan houdt het voor mij op....
Laatste WK gaven ze sowieso bijna nooit rood.toolkist schreef op dinsdag 4 mei 2021 @ 22:52:
En nog een rode kaart gemist...
Kuipers brengt z'n EK deelname hiermee in twijfel.
Zou Poch geweten hebben dat hij naast trainer ook kinder psycholoog moet zijn bij PSG?Harribo schreef op dinsdag 4 mei 2021 @ 22:58:
Verrati jankt bij Pochettino, en papa Pochettino neemt Verrati mee onder zijn arm om verhaal te halen bij Kuipers
Ontroerend
Het penalty moment werd vermoed ik op aanraden van de grensrechter gegeven en op dat moment stonden meerdere PSG te appelleren om een penalty, dus hun aanval werd er niet echt voor onderbroken.
Rode kaart kwam voort uit een opzettelijke stamp op de voeten van de andere speler, ja die maakt er veel theater van maar in dit geval werd denk ik de kaart getrokken voor de intentie. De intentie was echt alleen om de ander pijn te doen.
Verder vond ik het heel duidelijk om te zien dat als PSG het spel moet maken en ze niet met snelheid op de counter kunnen spelen ze eigenlijk niks voorstellen. Hun hele spel is gebaseerd op met 7 man verdedigen en dan de bal zo snel mogelijk naar voren rammen zodat de 3 aanvallers iets kunnen doen. Aangezien ze vorige week al hadden verloren konden ze nu niet zo afwachtend spelen en dan helpt het ook niet dat Mbappe er niet is, al met al levert dat al snel niet hun beste spel op.
Pochettino zou nu ook een UEFA onderzoek hebben geeist op zijn persco en blijkbaar had een Franse zender al naar bewijs zitten zoeken op beelden en die woorden niet terug hebben kunnen vinden. Klinkt beetje als slechte verliezers, met hautaine idee dat zij het wel verdiende om weer naar de finale te gaan.JanW schreef op woensdag 5 mei 2021 @ 08:34:
Hij zou ook "fuck off" tegen een speler van PSG gezegd hebben. Lijkt me wel een opluchting voor een scheidsrechter hoor. Nadat je de hele wedstrijd wordt belaagd door die overbetaalde diva's die overal wat over te zeiken hebben, om er eindelijk eens één of twee op hun plek te zetten en te zeggen dat ze gewoon even weg moeten wezen in niet mis te verstane woorden.
Die Fransen verstaan toch nooit Engels? Maar goed al heegt kuipers het 10x gezegd. Die diva's moeten eens stoppen want het is gewoon niet leuk meer om naar te kijken.Pompi schreef op woensdag 5 mei 2021 @ 09:53:
[...]
Pochettino zou nu ook een UEFA onderzoek hebben geeist op zijn persco en blijkbaar had een Franse zender al naar bewijs zitten zoeken op beelden en die woorden niet terug hebben kunnen vinden. Klinkt beetje als slechte verliezers, met hautaine idee dat zij het wel verdiende om weer naar de finale te gaan.
Misschien dan daar ook even een videotje tegenover zeggen wat Kuipers dezelfde wedstrijd allemaal heeft moeten aanhoren van de spelers?DoeEensGek schreef op woensdag 5 mei 2021 @ 10:21:
[...]
Die Fransen verstaan toch nooit Engels? Maar goed al heegt kuipers het 10x gezegd. Die diva's moeten eens stoppen want het is gewoon niet leuk meer om naar te kijken.
Daarnaast, fuck-off is nog behoorlijk mild maar wel erg duidelijk.
We're just enthusiastic about what we do. -- Steve Jobs, 1985; Battle.net: Bossie#2919
En dit is dan de absolute top in voetbal, bah.
Waarom wordt er trouwens nooit opgetreden tegen het onmogelijk maken om snel een vrije trap te nemen ? Zodra er een overtreding gemaakt wordt, dan gaat of een speler snel voor de bal staan totdat de verdediging op orde is of ze nemen kinderachtig gerust de bal mee of trappen hem weg. Gewoon verbieden dat iemand aan de bal zit voordat de scheids een beslissing heeft genomen wie de vrije trap mag nemen. Ga je voor de bal staan ? geel Trap je de bal weg ? geel. Leren ze het wel af.
just imagine: war breaks out and nobody turns up... SPECS - Ajaxied
Per jaar geleden was er opeens een trend met een EK of WK om dit soort overtredingen meteen te bestraffen, net zoals het vrij-worstelen met corners etc.TTLCrazy schreef op woensdag 5 mei 2021 @ 10:30:
Ik heb het gisteen 20 minuten vol kunnen houden, toen was ik het gejank en matennaaierij al weer zat. En ze worden steeds beter in het duikelen zeg. Krijg je een klein duwtje, blijf dan nog maar 4 x door rollen om zoveel mogelijk toneel te maken...
En dit is dan de absolute top in voetbal, bah.
Waarom wordt er trouwens nooit opgetreden tegen het onmogelijk maken om snel een vrije trap te nemen ? Zodra er een overtreding gemaakt wordt, dan gaat of een speler snel voor de bal staan totdat de verdediging op orde is of ze nemen kinderachtig gerust de bal mee of trappen hem weg. Gewoon verbieden dat iemand aan de bal zit voordat de scheids een beslissing heeft genomen wie de vrije trap mag nemen. Ga je voor de bal staan ? geel Trap je de bal weg ? geel. Leren ze het wel af.
Geen idee waarom dat niet doorgezet is, maar misschien moet daar eens naar gekeken worden ipv alle VAR geneuzel.
We're just enthusiastic about what we do. -- Steve Jobs, 1985; Battle.net: Bossie#2919
Ze mogen dan ook geel voor hands gaan geven voor al die spelers die vallen en nog voordat er gefloten is meteen de bal vastpakken, over het algemeen krijgen ze nu dan ook nog een vrije trap mee.Bossie schreef op woensdag 5 mei 2021 @ 10:33:
[...]
Per jaar geleden was er opeens een trend met een EK of WK om dit soort overtredingen meteen te bestraffen, net zoals het vrij-worstelen met corners etc.
Geen idee waarom dat niet doorgezet is, maar misschien moet daar eens naar gekeken worden ipv alle VAR geneuzel.
idd, het zijn allemaal "professionele" overtredingen die vrijwel altijd onbestraft blijven (tenzij optelsom etc) maar allemaal zeer bewust gedaan worden.Pompi schreef op woensdag 5 mei 2021 @ 11:11:
[...]
Ze mogen dan ook geel voor hands gaan geven voor al die spelers die vallen en nog voordat er gefloten is meteen de bal vastpakken, over het algemeen krijgen ze nu dan ook nog een vrije trap mee.
Laat het voetbal maar lekker physiek blijven, maar haal dit geneuzel er maar uit.
Zolang dat niet gebeurt, blijf je het houden en blijven de theekransjes bij de scheids bij elke zucht.
We're just enthusiastic about what we do. -- Steve Jobs, 1985; Battle.net: Bossie#2919
Ik kan me nog herinneren dat Ajax een keer gestraft werd omdat ze 6 gele kaarten had ontvangen. Ik verwacht dat er dan nu ook een straf op basis van dezelfde regel. Wat mij betreft hebben ze het voetbal in diskrediet gebracht. Een slecht voorbeeld voor het amateurvoetbal bovendien.
Kuipers had er nog een weg moeten sturen. Door zijn lankmoedig optreden werd het een schoppartij. Een licht tikje van De Bruyne werd net zo bestraft als de schoppen van PSG.
Ik vond dat juist het leukste van de hele wedstrijd - de rest was voornamelijk wachten totdat een tandenloos PSG in de counter van city liep.DeKever schreef op woensdag 5 mei 2021 @ 11:35:
De eerste helft ging nog wel, maar de tweede helft was lelijk! Die gasten van PSG moeten zich kspot schamen, als verwende snotapen lieten ze zich gaan. Gefrustreerde Berghuis-acties achterelkaar, en dat op topniveau.
Het mooiste moment was wel dat een op de grond zittende /gefrusteerde Neymar een aai over de bol kreeg van een lachende Fernandinho (die hem overigens ondersteboven gekegeld had) die wist dat de wedstrijd allang gespeeld was.
We're just enthusiastic about what we do. -- Steve Jobs, 1985; Battle.net: Bossie#2919
Ik moet eerlijk bekennen dat ik ook zat te wachten op het volgende incident. Je kan ook zeggen dat het gedrag van PSG kleur gaf aan de wedstrijd.Bossie schreef op woensdag 5 mei 2021 @ 11:46:
[...]
Ik vond dat juist het leukste van de hele wedstrijd - de rest was voornamelijk wachten totdat een tandenloos PSG in de counter van city liep.
Het mooiste moment was wel dat een op de grond zittende /gefrusteerde Neymar een aai over de bol kreeg van een lachende Fernandinho (die hem overigens ondersteboven gekegeld had) die wist dat de wedstrijd allang gespeeld was.
Dat het spektakel oplevert is wat anders dan dat het positief is voor het voetbal. Stel je voor dat dit gedrag de norm is, of normaal. Elk potje voetbal ontaardt dan potentieel in een schoppartij.
Of dat gemekker bij de scheidsrechter. Die kant moeten we niet op.
De scheidsrechters dragen een microfoon. Ik denk niet dat spelers blij moeten zijn als de UEFA gaat luisteren naar wat die microfoon allemaal oppikt.DoeEensGek schreef op woensdag 5 mei 2021 @ 10:21:
Die Fransen verstaan toch nooit Engels? Maar goed al heegt kuipers het 10x gezegd. Die diva's moeten eens stoppen want het is gewoon niet leuk meer om naar te kijken.
I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.
Ik geef RM wel de beste papieren, Ramos is weer terug.
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
nggyu nglyd
Als ze dat tegen de scheids zeggen krijgen ze 9 vd 10 keer geel, dus ja ik snap die ophef wel.JanW schreef op woensdag 5 mei 2021 @ 08:34:
Hij zou ook "fuck off" tegen een speler van PSG gezegd hebben. Lijkt me wel een opluchting voor een scheidsrechter hoor. Nadat je de hele wedstrijd wordt belaagd door die overbetaalde diva's die overal wat over te zeiken hebben, om er eindelijk eens één of twee op hun plek te zetten en te zeggen dat ze gewoon even weg moeten wezen in niet mis te verstane woorden.
Ik vind Ramos overratedQuad schreef op woensdag 5 mei 2021 @ 20:58:
Nou hup Real Madrid?
Ik geef RM wel de beste papieren, Ramos is weer terug.
Ondanks dat ik een finale tussen twee pl teams niks vind, vind ik Chelsea wel een leuk team
Dus voor mij hup chelsea.
Edit : Chelsea mocht al wel een gele kaart hebben
[ Voor 7% gewijzigd door Harribo op 05-05-2021 21:08 ]
Real heeft op papier de betere spelers maar dit Chelsea oogt fris en gretig.
En het was zo zonde want de pre-asssist had direct door het midden naar Chilwell gekund.toolkist schreef op woensdag 5 mei 2021 @ 21:19:
Meteen maar wisselen... Als je daar niet ziet dat je buitenspel staat...
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
nggyu nglyd
Chilwell speelt slecht tot nu toe.
Edit 1-0
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
nggyu nglyd
Tuurlijk wel, nu kan Chelsea al helemaal achterover leunen en counteren.Quad schreef op woensdag 5 mei 2021 @ 21:29:
Voor de wedstrijd maakt het nog niet veel uit Real moet nog altijd minimaal 1x scoren.
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
nggyu nglyd
In de 16, dus tuurlijk niet dan had ie ook een penalty moeten geven. Overal erbuiten had Chelsea een vrije trap + geel tegen gehad.Vos schreef op woensdag 5 mei 2021 @ 21:38:
Geef maar geel voor vasthouden ipv losrukken?
...
BronReal Madrid, Barcelona, AC Milan en Juventus worden door de UEFA mogelijk voor twee jaar verbannen van Europees voetbal, zo meldt ESPN woensdagavond. De vier grootmachten hangt een disciplinaire straf boven het hoofd vanwege hun betrokkenheid bij de Super League. De vier clubs hebben formeel nog altijd geen afstand genomen van de elitecompetitie.
Geloof niet dat dat echt gaat gebeuren, maar wie weet.. sowieso zijn Real en Juventus kandidaat nummer 1 voor deze maatregel.
...
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
nggyu nglyd
Geel Nacho ...toolkist schreef op woensdag 5 mei 2021 @ 22:20:
Rood... Dat kan niet anders
We're just enthusiastic about what we do. -- Steve Jobs, 1985; Battle.net: Bossie#2919
...
Dat deze clubs zo ver gekomen zijn....
alles kan off-topic
Het zegt denk ik meer over de huidige CL opzet en indeling van de poules en knock-out fases.Ankona schreef op woensdag 5 mei 2021 @ 22:25:
Chelsea is toch maar een matig clubje en dat zegt alles over Real.
Dat deze clubs zo ver gekomen zijn....
Ze lopen Real echt aan alle kanten voorbij momenteel. Die kunnen nog 5 uur spelen zonder een kans te creëren.Ankona schreef op woensdag 5 mei 2021 @ 22:25:
Chelsea is toch maar een matig clubje en dat zegt alles over Real.
Dat deze clubs zo ver gekomen zijn....
Indien er een mogelijkheid is voor een onderschrift, dient deze getoond te worden.
...
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
nggyu nglyd
Indien er een mogelijkheid is voor een onderschrift, dient deze getoond te worden.
Superleague, maar helaas voor Real gaat ook dat feest niet door.Miki schreef op woensdag 5 mei 2021 @ 22:45:
Ik vraag me wel af als ik zo Real zie, hoe ze dat de komende jaren gaan opvangen. Er is weinig geld en de selectie is zwaar verouderd.
- I can accurately say I was born on Earth, but it's not very precise. I can precisely say I was born at latitude 37.229N, longitude 115.811W, but that is not at all accurate - Matt Parker
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
nggyu nglyd
...
Op dezelfde manier als Barca het gaat doen.Miki schreef op woensdag 5 mei 2021 @ 22:45:
Ik vraag me wel af als ik zo Real zie, hoe ze dat de komende jaren gaan opvangen. Er is weinig geld en de selectie is zwaar verouderd.
Nog meer schulden
...
Wat is er mis met je schuld gewoon wat op laten lopen? Kun je zo weer 100 miljoen investeren.Miki schreef op woensdag 5 mei 2021 @ 22:45:
Ik vraag me wel af als ik zo Real zie, hoe ze dat de komende jaren gaan opvangen. Er is weinig geld en de selectie is zwaar verouderd.
alles kan off-topic
Die lacht zich kapot.Luxicon schreef op woensdag 5 mei 2021 @ 22:59:
Tuchel was ontslagen bij PSG, en wie staat er nu in de finale? Zijn nieuwe club.Toch mooi als het zo kan gaan.
Toch is dit wel een leuke finale. Er zijn wel spelers aan beide kanten die ik het zeker gun. Een de Bruyne of Mason Mount, Ziyech ook natuurlijk.
Ik verwacht overigens dat City hem binnen gaat slepen dit seizoen.
Hopelijk inderdaad nog naar Wembley. Kunnen er ook toeschouwers aanwezig zijn, aangezien dat binnekort meer mag in de Pl en Fa cup finale.Montaner schreef op donderdag 6 mei 2021 @ 00:20:
Als de finale niet op Wembley of ergens anders in Engeland gespeeld wordt dan doek de UEFA maar op en mag de super league doorgaan.
Corona situatie zou niet zo positief zijn momenteel in Turkije las ik
Betwijfel dat dit gaat gebeuren, aangezien de finale al toegezegd is aan het Ataturk stadion in Istanbul...Montaner schreef op donderdag 6 mei 2021 @ 00:20:
Als de finale niet op Wembley of ergens anders in Engeland gespeeld wordt dan doek de UEFA maar op en mag de super league doorgaan.
Willen ze dat veranderen dan zal er ongetwijfeld flink betaald moeten worden.
Dit waren toch wel de saaiste halve finales sinds tijden hoor. Man wat een armoe is deze editie van de CL. Het is dat Lewandowski geblesseerd is geraakt, anders had Bayern dit met twee vingers in de neus gewonnen. Die waren tegen PSG 5 klassen beter, maar misten Lewandowski. Nu zitten we met dit zooitje opgescheept, waarbij City nog wel goed voetbal laat zien, maar Chelsea gewoon een ordinaire counterploeg is.
Toch benieuwd hoe het zal verlopen. Turkijke is in een strenge lockdown momenteel tot 17 mei. Reizen is verboden en je mag er niet buitenkomen.toolkist schreef op donderdag 6 mei 2021 @ 08:59:
[...]
Betwijfel dat dit gaat gebeuren, aangezien de finale al toegezegd is aan het Ataturk stadion in Istanbul...
Willen ze dat veranderen dan zal er ongetwijfeld flink betaald moeten worden.
Vond je dat om aan te zien dan gisteren? De manke tegen de blinde...Harribo schreef op donderdag 6 mei 2021 @ 10:19:
@toolkist heb jij een scheidsrechter probleem?
Je kijkt toch in eerste instantie naar het voetbal?
As. zaterdag mooi affiche in de Premier League :
Manchester City - Chelsea
Dinsdag idem.
Ik heb vooral twee saaie potten gezien, misschien dat Villareal - Arsenal vanavond een leukere wedstrijd wordt? (neem aan dat ze niet United/Roma doen gezien de vorige uitslag).toolkist schreef op donderdag 6 mei 2021 @ 11:14:
[...]
Vond je dat om aan te zien dan gisteren? De manke tegen de blinde...
Dinsdag idem.
Arsenal is de laatste tijd ook niet aan te zien, maar Villareal wil vaak wel lekker voetballen.
We're just enthusiastic about what we do. -- Steve Jobs, 1985; Battle.net: Bossie#2919
En Hazard maakt zich ook niet echt populair in Madrid door meteen na het laatste fluitsignaal te gaan grappen met spelers van de tegenstander.Typhone schreef op donderdag 6 mei 2021 @ 09:53:
Dat Real Madrid stelt toch geen klap meer voor op dit moment. Wat een armoe en oude garde loopt daar rond.
Elect a clown, expect a circus.
Ik ben vooral verrast dat RM zo ver is gekomen en nog steeds meedoet voor kampioenschap (ik verwacht dat dat weekend ook gedaan is). De ploeg is duidelijk al een tijdje leeg/uitgespeeld dit seizoen.Slasher schreef op donderdag 6 mei 2021 @ 17:52:
[...]
En Hazard maakt zich ook niet echt populair in Madrid door meteen na het laatste fluitsignaal te gaan grappen met spelers van de tegenstander.
Daarnaast is Chelsea ook gewoon een erg goede ploeg, hoewel de ironie voor Courtios/Hazard natuurlijk groot is
We're just enthusiastic about what we do. -- Steve Jobs, 1985; Battle.net: Bossie#2919
Kon wel eens spannend worden hoor, Roma hoeft maar 4x te scoren.Deadsy schreef op donderdag 6 mei 2021 @ 20:51:
Donny in de basis vanavond. Ik zou bijna gaan kijken
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
nggyu nglyd
Stel je eens voor dat ze dat flikken in de 1e helft.Quad schreef op donderdag 6 mei 2021 @ 21:10:
[...]
Kon wel eens spannend worden hoor, Roma hoeft maar 4x te scoren.
maar ik ga er van uit dat het weer hetzelfde spel zal zijn bij hun en dat ze weer onderuit gaan.
Hoop dat Donny wat moois laat zien
Krijg je op 25m van de goal een vrije trap. Ga je minuten lang lopen klooien, en kom je met zo'n platliggende speler aan achter de muur. Vrije trap wordt genomen en is vrij ongevaarlijk.
Vroeger schoot een Willy van de Kuilen zo'n bal loeihard dwars door de muur in de kruising. In die tijd wisten ze wel raad met zo'n vrije trap.
alles kan off-topic
Daar was het al bijna 3-1.
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
nggyu nglyd
Vermoed dat Arteta binnenkort wel weg is.
Wel leuk dat Emery ze eruit tiktHarribo schreef op donderdag 6 mei 2021 @ 22:57:
Arsenal, zo'n leuk team maar zo voorspelbaar.
Vermoed dat Arteta binnenkort wel weg is.
We're just enthusiastic about what we do. -- Steve Jobs, 1985; Battle.net: Bossie#2919
Ik vind Emery een druif maar ja hij blij.
Zonde hoor, Arsenal stond eerder bekend om hun mooie voetbal maar daar is nu nog weinig van over.
Het lijkt nu allemaal eenheidsworst wat er loopt.
Op het veld was daar niets van te merken.Arteta: 'We are devastated. We had so much desire and enthusiasm to be in that final."
[ Voor 43% gewijzigd door gambieter op 06-05-2021 23:48 ]
I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.
Dit topic is gesloten.
![]()
Outerspace in "Sport Feedback"
In dit topic bespreken we de buitenlandse clubs.
Alle wedstrijden CL/ EL mogen hier besproken worden.
De clubs uit de Nederlandse / Belgische competitie bespreken we in [Voetbal] Nationale clubs seizoen 2022/2023
Politiek en overige randzaken omtrent het voetbal [Voetbal] Politiek en andere randzaken