MiAnVaSa schreef op zondag 14 juni 2020 @ 11:08:
Ik wacht om heel vele features en games:
- achievements
- gamepass systeem
- meer retro console , denk hierbij aan de N64, GameCube, Wii en Wii U
- Metroid trilogie
- Enzo
Denk dat ik enkel zou van kunnen dromen.
cheevo's: denk dat dit nog best lastig is (kijk ook naar de epci store waar ze het nog steeds niet hebben)
ik zou het zelf ook heel tof vinden, ik denk dat ik echt meer switch zou spelen als ze er waren!
gamepass: zou cool zijn, maar als het al komt, dan zal het niet zo zijn dat net als bij ms de first party games er gelijk in komen.....dat is natuurlijk een giga cashcow voor nintendo.
meer retro: wederom i like you thinking! ook dol op retro, maar n64 is lastig vanwege rechten voor veel games, en cube wsl te veel werk? Daarom vermoeddelijk in the near future meer nes en snes spul, en dan verwacht ik eerder weer meer sega spul (en misschien pc engine etc zoals bij de wii vc) dan cube......maar als je kijkt, sega verkoopt zijn games liever zelfs (sega ages en compilaties) en dit geld ook voor de neo geo games, dus denk dat we pech hebben!
metroid die lijkt me nog wel redelijk waarschijnlijk, helemaal omdat ze als ze de wii versie wat pimpen al een aardig eind op weg zijn!
offtopic:
weet niet hoe 'accuraat' je retro wil spelen en of het voornamelijk thuis of onderweg is, maar als je kan leven met software emulatie dan heb je voor een paar tientjes... ok lees 55-65 euro denk ik... een china handheld die alles onder de ps1 goed kan emuleren en soms zelfs ook nog wat ps1/satrun en n64 op redelijk tot goed niveau.
Maar dan moet je onderweg wel 2 devices mee (of je kan afwisselen)