Cannoli schreef op donderdag 25 januari 2024 @ 20:46:
[...]
Ik heb vorig jaar zo'n goedkoop 'dock' via Ali gekocht. Had ook een paar duizend 4 en 5 sterren-reviews. Heb het ding na 2x proberen in de prullenbak gegooid. De Switch ging niet in docked-modus omdat het dock werkte als een simpele USB-C naar HDMI adapter. Beeldkwaliteit was op zich nog prima (waarschijnlijk door de upscaling van de TV) maar de inputlag maakte veel spellen bijna onspeelbaar en de fan in de Switch draaide de hele tijd op 100%. Daarna snel voor ~€25 een Skullnco Jumpgate besteld. (De normale versie, de Pro biedt geen voordelen als je er alleen een Switch op aansluit.)
Mogelijk had ik een defect product en/of werkt het dock van jouw link wel (mijn dock zag er iets anders uit) maar ik ga geen Ali-dock meer aanschaffen.
Ik moet terugkomen op mijn beoordeling van het goedkope Ali-dock. Het exemplaar wat ik gekocht had was waarschijnlijk defect of werkte niet goed met mijn OLED Switch.
Ik was gisteren bij vrienden op visite en zag dat zij toevallig hetzelfde Ali-dock bij de TV hadden liggen. Vroeg of zij er geen problemen mee hadden. Volgens hen werkte het prima.
Ik heb het dock even geleend en een vergelijking gedaan met het originele Nintendo dock en de Skullnco Jumpgate. Tussen het Nintendo dock en de Jumpgate merk ik geen verschil. Het Ali dock heeft een beetje inputlag. Het is subtiel maar wel aanwezig. Zou je alleen het Ali-dock gebruiken dan zou je het misschien niet eens merken en je spel erop aanpassen maar gebruik je de verschillende docks vlak na elkaar dan merk je een duidelijk verschil.
Ook gaat de fan harder draaien dan in de andere twee docks (maar niet de hele tijd op 100%).
Conclusie: Het dock is dus niet zo slecht als ik eerst dacht/aangaf maar geen volwaardige vervanging voor een origineel dock. Persoonlijk zou ik het, alleen al vanwege de verraderlijke inputlag, nooit gebruiken.
[
Voor 6% gewijzigd door
Cannoli op 27-01-2024 20:37
]