Lijkt me verstandiger om gewoon een kavel te kopen en zelf te bouwen. Maar goed, dat terzijde.eaglenest37 schreef op woensdag 5 mei 2021 @ 10:40:toon volledige bericht
Wij gaan vandaag tekenen voor ons eerste nieuwbouwhuis (tweekapper). Dit wordt ons tweede huis.
Nu zie ik dat er vanuit het project al veel mogelijkheden zijn voor meerwerk. De prijzen hiervan zijn bekend, maar ben nu aan het kijken wat verstandig is. Moet nog uitzoeken wat de prijzen zijn als het buiten de aannemer om gaat.
Ik kijk niet alleen naar de prijs, maar ook wat is nu verstandig i.v.m. planning, garantie enz.
Opties die we zouden willen via het project.
Begane grond:
- Uitbouw
- vergroten hal
- trapkast in hal
- misschien nog een kast richting de kamer/keuken
- Deur tussen garage en keuken
Eerste verdieping:
- vergroten hal
- Inloopkast grote slaapkamer
2de verdieping:
- indeling met 2 kamers
- dakkapel
Leidingen moeten we nog even goed naar kijken voor onder andere IT, Home Automation, enz.
Wat we nog meer willen, maar nog niet weten of we dit via het project willen of later laten doen:
- Zonnepannelen
- Wandafwerking (Stucen, glasvliesbehang met sauswerk)
- Misschien nog een vliering laten maken
- Overkapping tegen de keuken
- Tuininrichting
Hoe zijn jullie hiermee omgegaan?
En zijn er misschien mensen uit de regio Waalwijk die goede ervaringen hebben met bedrijven/mensen die deze werkzaamheden zouden kunnen uitvoeren na oplevering.
Als je geen ellende wilt moet je alles via je aannemer doen maar de kosten zullen daar ook naar zijn. Wil je besparen moet je het achteraf doen.
Ruwbouw opties zoals uitbouw, vergroten van hal enzo zou ik altijd via de aannemer doen. Heb je meteen je elektra en alles al op de juiste plek zitten.
Wij laten het meeste via de aannemer doen, alleen de vloer op de eerste etage en zolder leggen we zelf. Keuken kan niet vanuit de bouw dus dat komt na oplevering. Verder is alles klaar.
[ Voor 4% gewijzigd door Toppe op 05-05-2021 10:56 ]
Donstil: Je moet kopen wat je wilt hebben. Niet wat je nodig hebt!