Een EV zal volgens de commentaar van een deel van de mensen nog jarenlang niet voldoende range hebben omdat die geen 1000km zal halen die ze toch willen voor hun jaarlijkste trip naar het zuiden van Spanje. Daarnaast zullen ze ook blijven klagen omdat ze hun ICE in minder dan 5 minuten kunnen volgooien terwijl die EV voor 100% al snel meer dan een uur zal nodig hebben.Maasluip schreef op zaterdag 18 mei 2019 @ 20:56:
[...]
NOFI maar toen de niet-populaire merken met een EV kwamen was het commentaar "het laden duurt te lang, de range is te klein". Zelfs met Tesla en de supercharger en 100 kWh batterijen.
Nu Audi met een EV komt is het commentaar "ach, laadsnelheid en range maakt niet zoveel uit, dat hangt voor een groot deel toch ook van de route af en in dagelijks gebruik gaat het verschil voor 99% van de mensen nihil zijn.
Ik vind het wel opvallend.
Maar het is mijn mening die ik ventileer, en in mijn mening heb ik nooit de stelling gemaakt dat de range te klein is, maar dat deze hoort aangepast te zijn aan je dagelijks gebruik. Net zoals ik niet snel een opmerking zal maken over het trage laden omdat ik weet dat de meeste wagens het grootste deel van de tijd stil staan en dat de meeste EVs gewoon 's nachts worden bijgeladen.
No keyboard detected. Press F1 to continue.