Zo afgelopen weekend was wel een "vreet" weekend

Naast dat er een foodtruck festival was, zelf ook een beschaafde (1kg) procureur erop gelegd, alleen werd het een heel avontuur
Om 09:30 uur begonnen, rooster temp tussen 110-120 graden en gaan met die banaan. Mini kamado bleef mooi op temp en vlees ging lekker omhoog qua temp. Rond 12 uur zaten we rond de 45 graden ongeveer dus nog een graad of 23 naar de 68 voordat ik hem zou inpakken.
Rond 13 uur begon de temp wat te schommelen, 120-118-120-117-115-112 (
wanneer weet je dat er echt iets aan de hand is en je moet ingrijpen?) ik denk dat de kolen niet allemaal lekker aangegaan waren en de eerste nu een beetje op begonnen te raken.
Nog even volhouden het vlees zat bijna op de 68 graden, ik denk dan kan het er ff af en kan ik kolen bijvullen en het rookhout bakje eruit halen (meer plek voor kolen).
Thermometer begon te piepen, dus het vlees kon ingepakt worden, het was nu rond 13:30. Zo gezegd zo gedaan, vlees eraf, inpakken, appelazijn erbij, roosters eraf en kolen bijvullen en ff aanknallen met de 'looftlighter'. Temp sloeg even door naar 150, dus afknijpen die handel en hij zakte al snel terug naar 130 graden.
Toen begon de ellende....vrouw "Ja we gaan op pad"

we gingen dus naar dat foodtruck festival, dat kan wel paar uurtjes duren natuurlijk. Ik dacht hij moet nog wel ff, maar het is maar 1kg, kan dus best zijn dat hij ineens doorschiet richting de 90 graden.
Temperatuur was weer beetje gestegen naar 140 graden, dus nog wat afgeknepen en toen maar op pad gegaan. Ik dacht we zien het wel als we terugkomen
Na 3 uur kwamen we terug (rond 17 uur dus) en ik vreesde met grote vrezen

gelijk naar de bqq natuurlijk

deze was rooster temperatuur 45 graden

(te veel afgeknepen dus helaas), maar het vlees zat toen ongeveer rond de 80 graden nog. Ik vermoed dus dat het vlees nog wel warmer is geweest, want de bbq was nu nog maar 45 graden en de kamado houdt meestal wel ff zijn warmte vast voordat ie afkoelt.
Ik dacht nouja ik gok het er maar op, vlees eraf en later gepulled. Dat ging eigenlijk vrij goed, paar kleine stukje ietsje stugger om te trekken, maar meeste was soepel uit elkaar te halen. Ik zag een mooie roze rookring

en na het proeven van een stukje.....smaakte het meer dan prima!
Van een kilo ongeveer 800 gram over en de helft ingevroren en de helft opgegeten met wat coleslaw etc.
Volgende keer zorg ik dat we zeker thuis blijven en niet halverwege op pad moeten
Float like a butterfly, sting like a bee.