Albinoraptor schreef op vrijdag 21 september 2018 @ 22:23:
[...]
Wat een vertrouwen in de techniek, dat oudere generaties consoles het nog doen na jaren verwonderd mij niet. Een PS4 die over 20 jaar nog functioneert zou mij echter wel verbazen.

Mijn eerste heeft nog niet eens 2 1/2 jaar gehaald.

Een kwestie van investeren in de toekomst van de hobby.
De miljoenen PS4's die in omloop zijn kun je amper nog tellen en zullen echt niet allemaal kapot zijn over 20 jaar.
Consoles doorstaan de tijd wanneer ze netjes, stofvrij opgeborgen staan en niet gebruikt worden.
Om mijn PS One als voorbeeld te nemen:
Hij werk nog perfect, en mocht deze het begeven, dan staan er nog twee z.g.a.n. exemplaren in de onderdelenkast klaar ter vervangen.
Bijna 90%van mijn gamingtijd gaat deze generatie naar de PS4 toe. Ik ga in mijn leven dan ook zeker geen 3 PSOnes meer kunnen verslijten.
In de toekomst geldt het zelfde voor de PS4, daar speel ik dan logischerwijs nog maar heel weinig op en wanneer je dan ook nog eens 2 goedwerkende PS4 consoles op voorraad achter de hand houdt, dan ben ik er idd van overtuigd om over 20 jaar nog steeds, soms eens voor de lol en nostalgie op de PS 4 te gamen, het zelfde doe ik nmlk ook met de PS One van ook alweer dik 20 jaar geleden
@DigitalError
Over 20 jaar koop je nog steeds Shark carts voor de MP van de (dan inmiddels hetende) game GTA V remasterd V, ben je nog altijd verontwaardigd dat er nog geen single player DLC voor de game is verschenen en kijk je erg uit naar GTAVI dat op dat moment nog steeds niet in ontwikkeling zal zijn.
[
Voor 11% gewijzigd door
Verwijderd op 22-09-2018 13:10
]