Gisteren ook Edith Finch uitgespeeld, maar veel van de sfeer kan je toch niet opsnuiven als je er door bent op 2 uur tijd

. Ik denk dat ik er een uur of 6 over gedaan heb. Maar kijk bij dit soort games (of alle games eigenlijk) ook constant goed rond, niet alleen voor de sfeer, maar ook om zeker niets te missen.
Heb ook een klein stukje opnieuw moeten doen door een glitch waardoor ik vast zat wanneer je het monster speelt (online ook diverse meldingen van glitches rond dezelfde plek). Gelukkig moest ik wel niet zoveel opnieuw spelen eigenlijk en bleek ik nog de Owl trophy te unlocken bij de re-play

. Blijk ik nu nog 1 trophy te missen, die ook weer in hetzelfde verhaal is, dus moet het nog een derde keer doen nu

.
Ik vond het spel wel te kort, en ook sommige stories waren eigenlijk niets aan qua gameplay en direct voorbij (bvb Calvin). Was wel leuk dat elke story zijn eigen specifieke gameplay had. Persoonlijk heb ik meer genoten van Everybody's Gone To The Rapture, die langer en mysterieuzer is, en ook wel mooier om naar te kijken, vond ik.
Next up is The Vanishing of Ethan Carter die ik in een recente sale gekocht heb.
PS: op het einde zat overigens ook een mooie easter egg / knipoog naar een ander game van Giant Sparrow. EDIT: was blijkbaar veel meer dan een Easter Egg en een heel harde referentie. Is al ettelijke jaren geleden dat ik het ander game uitspeelde.
spoiler:The Unfinished Swan (4 jaar geleden ook een PS+ game)
(geen idee waarom ik hier spoiler tag gebruik - blijkt dat de studio maar 2 games gemaakt heeft

).
[
Voor 11% gewijzigd door
Twixie op 14-06-2019 11:46
]