Klaassen is er niet bij maar die ook totaal niet creatiefHan schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:30:
[...]
Klaassen bij zetten i.p.v. de Roon of een Wijnaldum.
Eerstgenoemde is mijn achterbuurman, die hijgt al als ie de kliko moet buitenzetten. Met bier drinken is ie wel in vorm, dat verlies ik van hemPWM schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:29:
Ik zeg Peter van Vossen en Kuyt er in. Slappe hap allemaal
Doubt thou the stars are fire; Doubt that the sun doth move; Doubt truth to be a liar; But never doubt I love.
Hij heeft 7 wedstrijden gespeeld als ik de wiki mag geloven. Dat is niet vrijwel altijd in de basis.CR1691 schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:30:
[...]
Onzin. Ze rouleren regelmatig maar De Vrij staat vrijwel altijd in de basis. Alleen laatst niet tegen Lazio omdat de trainer hem in bescherming nam vanwege de fans.
En uit tegen Barca, SPAL en Atalanta niet. Z'n laatste uitwedstrijd was anderhalve maand geleden tegen PSV.CR1691 schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:30:
[...]
Onzin. Ze rouleren regelmatig maar De Vrij staat vrijwel altijd in de basis. Alleen laatst niet tegen Lazio omdat de trainer hem in bescherming nam vanwege de fans.
Klaassen en creativiteit?Han schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:30:
[...]
Denk dat het probleem er tussenin ligt, op het middenveld. De creativiteit komt alleen vanaf de Jong maar die wordt vakkundig onschadelijk gemaakt. Ik zou er een Klaassen bij zetten i.p.v. de Roon of een Wijnaldum.
Dat is een goed punt. Uiteindelijk is het een team prestatie. Ik denk ook dat we de eerste keer zien dat Koeman tactisch geen oplossing heeft tegen het spel van de tegenstander.Vos schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:27:
Wel mooi dat iedereen vaak naar verdedigers kijkt die niet presteren. Depay? Promes? Babel?
De Roon vervult zn taak goed, maar verder scoort niemand een voldoende. Ik denk ook dat Duitsland in principe gewoon nog een maatje te groot is, de vorige overwinning was ook geflatteerd. Alleen als je zelf een goede dag hebt en Duitsland een mindere dag heeft maak je een goede kans, maar de Duitsers hebben een goede dag en wij niet.
toolkist schreef op vrijdag 24 februari 2023 @ 08:41: "Nah deze keer heb je gewoon gelijk. Geniet ervan, zo vaak zeg ik dat niet tegen je :+"
te langzaam. Of wil je alles gooien op spel hervattingen?nocalimero schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:30:
Waarom geen Luuk de Jong?
Onbegrijpelijk dat Low zo lang heeft vastgehouden aan de oude garde, met de nieuwe lichting won hij al de confederations cup en toch speelde hij op het WK en in het begin van de Nations league met de oude garde. Er staat nu weer een aardig elftal, ik ben fan van Sane!Leon Zwiers schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:25:
[...]
Juist vanwege die ervaring inderdaad. Dit Duitsland heeft gewoon het betere. Ook wel bizar dat Duitsland een kampioensgeneratie binnen 2-3 maanden volledig met pensioen stuurt en een blik nieuwe spelers opentrekt die er ook meteen staan en echt goed zijn.
Nederland heeft het moeilijk, waar vrijdag alles lukte bij de spelers is dat nu niet het geval. En 2 schoten op doel, 2 goals, dat helpt ook niet.
Wel grappig dat Klaassen 2 potjes aardig speelt en al gelijk weer in oranje moet. Is een leuke speler om erbij te hebben maar zeker geen basismateriaal.
PSN: Finally_Chris
Voor Koeman is dit stiekem wel lekker. Is iedereen weer scherp voor de kwalificatie
Die Duitsers zijn dan ook met dik 80 miljoen en het is een rijk land met uitgebreide faciliteiten. Er is geen land op de planeet die een dergelijke populatiepoule hebben, voetbal als de volkssport en de rijkdom en faciliteiten om maar team na team te produceren. Ze zijn eigenlijk gewoon te goed en hebben simpelweg te veel voordelen.Leon Zwiers schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:25:
[...]
Juist vanwege die ervaring inderdaad. Dit Duitsland heeft gewoon het betere. Ook wel bizar dat Duitsland een kampioensgeneratie binnen 2-3 maanden volledig met pensioen stuurt en een blik nieuwe spelers opentrekt die er ook meteen staan en echt goed zijn.
Oranje lijkt nu een goede generatie verdedigers te hebben met van Dijk, de Ligt, de Vrij, Dumfries etc. Middenveld is ook niet slecht. Waar we ooit een luxeprobleem hadden met de aanval, hebben we nu eigenlijk niks. Depay is echt geen Robben die een verdediging kon openbreken. Verder is het eigenlijk diep middelmatig op haar best. Dat Babel er staat zegt eigenlijk genoeg. Ik zie hem nu weer elke aanval verprutsen.
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
Nee, niet voor de creativiteit maar als balvaste aanspreekpunt, iemand waar de Jong omheen kan spelen. Nu staat er een de Room en Wijnaldum in de buurt, daar heb je 0,0 aan.
Doubt thou the stars are fire; Doubt that the sun doth move; Doubt truth to be a liar; But never doubt I love.
Nu dit trouwens toch kansloos is geworden... Wissel de Ligt en de Jong toch maar wel.
Inderdaad! En dat komt de sfeer niet ten goede.Napo schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:32:
[...]
Omdat het merendeel - inclusief jij - enkel de excessen benoemd
U zei?CR1691 schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:33:
Wel grappig dat De Vrij 2 potjes aardig speelt en al gelijk weer in oranje moet. Is een leuke speler om erbij te hebben maar zeker geen basismateriaal.
[ Voor 37% gewijzigd door Vos op 19-11-2018 21:37 ]
#36
Weer!
[ Voor 97% gewijzigd door Vos op 19-11-2018 21:37 ]
#36
Wellicht goed om zelf het voortouw te nemen...Vos schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:35:
[...]
Inderdaad! En dat komt de sfeer niet ten goede.
@Han
Klaassen is ook maar een loper. Die is niet beter dan vd Beek en Wijnaldum. Die klikten eerder prima samen dacht ik
Klaassen is ook maar een loper. Die is niet beter dan vd Beek en Wijnaldum. Die klikten eerder prima samen dacht ik
Pfoe, moeilijke wedstrijd tegen dit Duitsland. Zie hier eigenlijk geen enkele combinatie van NL van winnen. De Jong wordt onschadelijk gemaakt.. dat zou ruimte moeten creëren, maar die kan blijkbaar niet gevonden worden. Promes echt onzichtbaar en loopt niet op de juiste plek.. bij Depay mislukken de acties ook, en Babel (nu toch gewisseld
) maakte ook veel te langzaam zijn acties.
Tete speelt vrij lui.. maar dat is dan ook zijn speelstijl. Maar valt ook niet alles aan te rekenen. De lengte en wilskracht van Dumfries had wel wat meer gebracht.. maar verwacht niet dat de score heel anders was geweest...
Tete speelt vrij lui.. maar dat is dan ook zijn speelstijl. Maar valt ook niet alles aan te rekenen. De lengte en wilskracht van Dumfries had wel wat meer gebracht.. maar verwacht niet dat de score heel anders was geweest...
Maar Koeman is ze hopelijk helemaal verrot aan het schelden in de kleedkamer.
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
Is een loper die 90min lang blijft gaan, scorend vermogen.CR1691 schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:33:
Wel grappig dat Klaassen 2 potjes aardig speelt en al gelijk weer in oranje moet. Is een leuke speler om erbij te hebben maar zeker geen basismateriaal.
Zo iemand wil je er wel bij hebben,
Koeman kennende wel
PSN: Finally_Chris
Ik zie nu die eerste goal, maar zijn de afspraken? Zone of man want nu was het allebei en allebei niet.
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
Ach ja, je moet het ze ook maar te doen geven: Na een klinkende overwinning tegen de wereldkampioen opdraven in een half-leeg stadion tegen een B-land
On a serious note: Even terug met de voetjes op de vloer, niets mis mee. De echte doelen zijn bereikt (groepshoofd, kwalificatie play-offs (ga ik vanuit), geen kansloze aftocht richting de B-divisie, in die volgorde
). Nu gewoon de wedstrijd uitspelen, met zo goed mogelijk gevoel afsluiten, en op naar de EK-kwalificatie
On a serious note: Even terug met de voetjes op de vloer, niets mis mee. De echte doelen zijn bereikt (groepshoofd, kwalificatie play-offs (ga ik vanuit), geen kansloze aftocht richting de B-divisie, in die volgorde
't Het nog nooit, nog nooit zo donker west, of 't wer altied wel weer licht
Ik heb alleen de 3 spitsen benoemd als weerwoord op al het gezeik op de verdediging en keeper. Quote mij eens? Ik doel er op dat het hele elftal als een natte dweil speel.Napo schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:37:
[...]
Wellicht goed om zelf het voortouw te nemen...
#36
Misschien dan niet mee gaan in het wijzen naar excessen maar een prima afgewogen verhaal neer te zetten. Vissen naar gewenste antwoorden is niet de oplossing.Vos schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:40:
[...]
Ik heb alleen de 3 spitsen benoemd als weerwoord op al het gezeik op de verdediging en keeper. Quote mij eens? Ik doel er op dat het hele elftal als een natte dweil speel.
Groepshoofd? Dan moeten ze gelijkspelen toch?naitsoezn schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:40:
Ach ja, je moet het ze ook maar te doen geven: Na een klinkende overwinning tegen de wereldkampioen opdraven in een half-leeg stadion tegen een B-land![]()
On a serious note: Even terug met de voetjes op de vloer, niets mis mee. De echte doelen zijn bereikt (groepshoofd, kwalificatie play-offs (ga ik vanuit), geen kansloze aftocht richting de B-divisie, in die volgorde). Nu gewoon de wedstrijd uitspelen, met zo goed mogelijk gevoel afsluiten, en op naar de EK-kwalificatie
Een jaar lang schopte hij geen deuk in een pakje boter bij PSV. Inmiddels wel. Dus die redenering gaat niet helemaal op denk ik.Napo schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:24:
[...]
Logisch toch, in Duitsland heeft hij het nooit waar kunnen maken
Groepshoofd bij de loting. Met gelijkspel ga je naar de laatste vier van die LeagueAfvalzak schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:42:
[...]
Groepshoofd? Dan moeten ze gelijkspelen toch?
Groepshoofd bij de kwalificatie voor het EKAfvalzak schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:42:
[...]
Groepshoofd? Dan moeten ze gelijkspelen toch?
't Het nog nooit, nog nooit zo donker west, of 't wer altied wel weer licht
Nee, groepshoofd als we ons plaatsen voor het EK is al binnen. Duitsland zal geen groepshoofd worden, waardoor een poule waarschijnlijke pure hel gaat worden omdat je dan een top 8 + Duitsland krijgt.Afvalzak schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:42:
[...]
Groepshoofd? Dan moeten ze gelijkspelen toch?
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
Ah, sorry ik ben alle regels en lotingen kwijt door de Nationa League.
Groepshoofd bij de kwalificatie-wedstrijden, that isDaniëlWW2 schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:44:
[...]
Nee, groepshoofd als we ons plaatsen voor het EK is al binnen.
[ Voor 21% gewijzigd door naitsoezn op 19-11-2018 21:47 ]
't Het nog nooit, nog nooit zo donker west, of 't wer altied wel weer licht
Ik snap er toch geen ene F meer van.naitsoezn schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:45:
[...]
Groepshoofd bij de kwalificatie-wedstrijden, that isloting voor die kwalificatie is begin december, 10 poules van 5, beste 2 gaan naar het EK . Ja, het is ingewikkeld allemaal, I know
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
Is de lieveling van Koeman. Ik snap dat nooit, Affelay had dat weer bij VM. Waarom doen trainers dat? Is er niemand die hun corrigeert?Leon Zwiers schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:47:
Bah, Tete staat er nog in
E
Ik hoor volgend jaar wel of we naar het EK gaan of niet.
Anders geef jij dan gewoon het goede voorbeeld. Deze betweterige discussie gaat ook echt helemaal nergens over.Napo schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:41:
Misschien dan niet mee gaan in het wijzen naar excessen maar een prima afgewogen verhaal neer te zetten. Vissen naar gewenste antwoorden is niet de oplossing.
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
Bondscoaches zijn ook maar mensen hoor.HollowGamer schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:49:
[...]
Is de lieveling van Koeman. Ik snap dat nooit, Affelay had dat weer bij VM. Waarom doen trainers dat? Is er niemand die hun corrigeert?
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
Tja, ik word een beetje moe van al die artikelen van hoe ingewikkeld de nations league is. Dat valt uiteindelijk allemaal reuze mee.Afvalzak schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:44:
Ah, sorry ik ben alle regels en lotingen kwijt door de Nationa League.
Wat ik overigens niet wist is dat er een Nederlands tintje aan de Nations League branding zit:
The official anthem of the UEFA Nations League was recorded with the Netherlands Radio Philharmonic Orchestra and Choir, singing in Latin. It is a mix of classical and electronic music, and is played when the players are entering the field of play, in television sequences and for ceremonial purposes. The composers are Giorgio Tuinfort and Franck van der Heijden.
Afellay speelde toen bij Barcelona en hielp Barcelona naar de finale van de CL door de ban te breken tegen real madrid. Dat had niet met voorkeur te maken maar gewoon met kwaliteit.HollowGamer schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:49:
[...]
Is de lieveling van Koeman. Ik snap dat nooit, Affelay had dat weer bij VM. Waarom doen trainers dat? Is er niemand die hun corrigeert?
Erna werd hij ook nog opgeroepen, toen hij niet meer speelde.Joostje123 schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:50:
[...]
Afellay speelde toen bij Barcelona en hielp Barcelona naar de finale van de CL door de ban te breken tegen real madrid. Dat had niet met voorkeur te maken maar gewoon met kwaliteit.
Hij werd zelfs opgeroepen voor een toernooi (en speelde) terwijl hij langdurige geblesseerd was en al maanden geen wedstrijd gespeeld had.
Er is ook geen enkele poging om die Sane te neutraliseren.
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
Het toernooi dat erop volgde niet, volgens mij zat hij toen al bij Stoke City. Ook toen waren er spelers die het meer verdiende dan hem.Joostje123 schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:50:
[...]
Afellay speelde toen bij Barcelona en hielp Barcelona naar de finale van de CL door de ban te breken tegen real madrid. Dat had niet met voorkeur te maken maar gewoon met kwaliteit.
Helaas wel.DaniëlWW2 schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:50:
[...]
Bondscoaches zijn ook maar mensen hoor.
Misschien moeten we de opstelling maar door 'meeste stemmen gelden' laten bepalen. Bondscoach kiest formatie, rest via votes.
Dat is juist hetgeen dat ik deed door aan te geven dat het middenveld eerder het probleem is dan enkel de verdediging of de aanval. Wellicht heb je dat gemist maar als dan de keuze wordt gemaakt om weer naar andere te wijzen dan geef ik dat enkel aanGonadan schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:49:
[...]
Anders geef jij dan gewoon het goede voorbeeld. Deze betweterige discussie gaat ook echt helemaal nergens over.
Zeg die houdt de kaarten wel echt op zak
O Zeeuws-Vlaanderen, vrijstaande woning bj.1967, enkelsteens, 180m2, 8x radiator, Tado v3+, Quatt duo, Atag ketel
Dat dacht ik ook al
Depay stapt over op plan B.
Dit is toch geen oefenduel ?
Kiest als MTB' er voor het mulle zand en drek, ipv het naastgelegen verharde pad.
De Roon kan hem niet bijhouden en Tete schijt 3 kleuren stront als ie hem over moet nemen dus probeert hem zsm door de Ligt over te laten nemenDaniëlWW2 schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:52:
Er is ook geen enkele poging om die Sane te neutraliseren.
Ik lees dat in de eerste helft 43 van de Jongs 43 passes aangekomen is. Ben ik de enige die een dergelijke 'Daley Blind' statistiek juist een slecht teken vind? De Jong moet geen passes geven die 100 procent zeker aankomen, maar risico nemen. Met risicoloze passes creëer je geen kansen.
toolkist schreef op vrijdag 24 februari 2023 @ 08:41: "Nah deze keer heb je gewoon gelijk. Geniet ervan, zo vaak zeg ik dat niet tegen je :+"
Als ik het goed zag krijgen we zo meteen Vilhena als de "verlosser", denk niet dat het veel op gaat leveren
Ah gelukkig hebben we Vilena nog.
[ Voor 40% gewijzigd door HollowGamer op 19-11-2018 22:03 ]
Dat lieten ze in de rust zien dacht ik. De Jong kan de bal amper kwijt omdat niemand beweegt voorin. Vrij slecht inderdaad.ph4ge schreef op maandag 19 november 2018 @ 22:01:
Ik lees dat in de eerste helft 43 van de Jongs 43 passes aangekomen is. Ben ik de enige die een dergelijke 'Daley Blind' statistiek juist een slecht teken vindt. De Jong moet geen passes geven die 100 procent zeker aankomen, maar risico nemen. Met risicoloze passes creëer je geen kansen.
Hahahah, Tonny (PostNL) Vihena. Nu komt alles goed
Ik ben onderstussen even aan het lezen over de kwalificatie voor het volgende EK:
Wikipedia: UEFA Euro 2020 qualifying
Wikipedia: UEFA Euro 2020 qualifying
Best nog wat combinaties die niet mogelijk zijn in de loting. Er zijn overigens 55 landen die meedoen.The four participants of the 2019 UEFA Nations League Finals in June 2019 will be placed in a separate pot and drawn into Groups A–D which only have five teams so that they only have to play eight qualifying matches, leaving two free matchdays to play in Nations League Finals.
Host teams: In order to allow all 12 teams from the host associations to have a chance to qualify as group winners and runners-up, a maximum of two will be placed in each group: Azerbaijan, Denmark, England, Germany, Hungary, Italy, Netherlands, Republic of Ireland, Romania, Russia, Scotland, Spain.
Political clashes: The following pairs of teams cannot be drawn into the same group due to political clashes: Armenia / Azerbaijan, Gibraltar / Spain, Kosovo / Bosnia and Herzegovina, Kosovo / Serbia, Ukraine / Russia.
Winter venues: A maximum of two teams identified as venues with high or medium risk of severe winter conditions will be placed in each group: Belarus, Estonia, Faroe Islands, Finland, Iceland, Latvia, Lithuania, Norway, Russia, Ukraine.
Excessive travel: A maximum of one pair of teams identified with excessive travel distance in relation to other countries will be placed in each group:
Azerbaijan: with Gibraltar, Iceland, Portugal.
Iceland: with Armenia, Cyprus, Georgia, Israel.
Kazakhstan: with Andorra, England, France, Faroe Islands, Gibraltar, Iceland, Malta, Northern Ireland, Portugal, Republic of Ireland, Scotland, Spain, Wales.
Het is nu echt een oefenwedstrijd. Dilersem en Vilhena stuur je niet het veld in als je per se wil winnen.Pompi schreef op maandag 19 november 2018 @ 22:02:
Als ik het goed zag krijgen we zo meteen Vilhena als de "verlosser", denk niet dat het veel op gaat leveren
toolkist schreef op vrijdag 24 februari 2023 @ 08:41: "Nah deze keer heb je gewoon gelijk. Geniet ervan, zo vaak zeg ik dat niet tegen je :+"
Met alleen die statistiek kan je niet heel veel. Het suggereert wel dat hij weinig risico in zijn passes legt inderdaad. Hoeveel ballen waren naar voren gespeeld, hoeveel key passes, etc is interessanter.ph4ge schreef op maandag 19 november 2018 @ 22:01:
Ik lees dat in de eerste helft 43 van de Jongs 43 passes aangekomen is. Ben ik de enige die een dergelijke 'Daley Blind' statistiek juist een slecht teken vindt. De Jong moet geen passes geven die 100 procent zeker aankomen, maar risico nemen. Met risicoloze passes creëer je geen kansen.
100% nauwkeurigheid mag normaal gesproken nooit nee.
[ Voor 4% gewijzigd door Vos op 19-11-2018 22:04 ]
#36
Verwijderd
Slechte wissel. Koeman, je hebt betere spelers op de bank.Leon Zwiers schreef op maandag 19 november 2018 @ 22:03:
Hahahah, Tonny (PostNL) Vihena. Nu komt alles goed
Zolang je het laatste woord maar hebt hè.Napo schreef op maandag 19 november 2018 @ 21:57:
Wellicht heb je dat gemist maar als dan de keuze wordt gemaakt om weer naar andere te wijzen dan geef ik dat enkel aan
Duidelijk verschil is ook dat die Duitsers continu jagen en dat onze briljante spitsen ze meestal gewoon rustig laten opbouwen. Tot je een kwartje ziet vallen en dan rent Depay ineens naar voren, vervolgens sjokt het zootje weer rond.
Het wordt toch tijd om eens een Duitser in te huren om beleving aan te leren.
En wat staat die gele kerel ontzettend vaak in de weg zeg.
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
De eerste heeft al leuke dingen in Duitsland laten zien, de ander komt tekort voor de top van de Eredivisie.ph4ge schreef op maandag 19 november 2018 @ 22:03:
[...]
Het is nu echt een oefenwedstrijd. Dilersem en Vilhena stuur je niet het veld in als je per se wil winnen.
Vilhena had geeneens bij de selectie moeten zitten
Of starten met Tete.ph4ge schreef op maandag 19 november 2018 @ 22:03:
[...]
Het is nu echt een oefenwedstrijd. Dilersem en Vilhena stuur je niet het veld in als je per se wil winnen.
Wie precies? Kan enkel Dumfries opnoemen.Verwijderd schreef op maandag 19 november 2018 @ 22:03:
[...]
Slechte wissel. Koeman, je hebt betere spelers op de bank.
Ja Koeman, zou Tete lekker laten staan.
[ Voor 8% gewijzigd door HollowGamer op 19-11-2018 22:05 ]
Vilhena speelt bij Oranje vaak beter dan bij Feyenoord. Snap het ergens wel. Gini ook al geel.
PSN: Finally_Chris
Waarom kan Depay nou nooit eens niet proberen door het midden te gaan om te scoren? Werkelijk, dit zal nooit werken tegen een ploeg die een beetje kan verdedigen. Ik zie het wel vaker, en ik snap er werkelijk niks van. Je zorgt er gewoon voor dat er altijd meer verdedigers voor je staan en dat je er nooit langs zal komen.
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
Promes heeft ook zich 60 minuten verstopt. Bergwijn twee of drie klasse beter.
Gelukkig start Bergwijn normaliter ook. Ik zou Luuk brengen voor Promes.Joostje123 schreef op maandag 19 november 2018 @ 22:06:
Promes heeft ook zich 60 minuten verstopt. Bergwijn twee of drie klasse beter.
Argh blessure.
[ Voor 3% gewijzigd door Vos op 19-11-2018 22:08 ]
#36
Niet in deze wedstrijd ....Leon Zwiers schreef op maandag 19 november 2018 @ 22:07:
Heeft NL eigenlijk al op doel geschoten?
"There's a man up in a mirrored building and he just bought the world"
Komt dadelijk alsnog Luuk de Jong.
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
Ja, Promes.Leon Zwiers schreef op maandag 19 november 2018 @ 22:07:
Heeft NL eigenlijk al op doel geschoten?
#36
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
Heb even gemist.. waarom is de speler alweer gewisseld?
- tweakduke
- Registratie: December 2001
- Laatst online: 13:23
Moderator General Chat / Wonen & Mobiliteit
Nou opportunistisch aanvallen nu de Jong
Mijn god. Luuk de Jong....VIlhena....Tete..
Blessure.HollowGamer schreef op maandag 19 november 2018 @ 22:09:
Heb even gemist.. waarom is de speler alweer gewisseld?
#36
Welk makkelijk als de commentator het al eerder meldde
Dubbele umlaut?
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
Heeft in een pot waar je zover van het doel speelt niets te zoeken.Leon Zwiers schreef op maandag 19 november 2018 @ 22:10:
Mijn god. Luuk de Jong....VIlhena....Tete..![]()
Komt flink te kort en er zijn betere opties
Speelt verstoppertje terwijl wanneer zijn man gevaarlijk word.
Wil Koeman op deze manier aan de mensen laten zien dat deze 3 niets te zoeken hebben in Oranje?
Of weet hij niet waar hij mee bezig is?
edit:
O raad wie ik waarmee bedoel
[ Voor 3% gewijzigd door Deadsy op 19-11-2018 22:13 ]
Heeft met Gio gebeld voor adviesLeon Zwiers schreef op maandag 19 november 2018 @ 22:10:
Mijn god. Luuk de Jong....VIlhena....Tete..![]()
Ik snap het niet, dat moet toch voor spelers ook teleurstellend zijn. Spelers die nooit voor hun club spelen krijgen keer-op-keer een basisplaats, maar andere, die veel meer kunnen, spelen nooit. 
Deze frustraties had ik ook altijd bij Wenger met zijn voorkeuren en stomme wissels. Aaargh.. ga maar eens naar bed toe en de TV uitzetten.
Deze frustraties had ik ook altijd bij Wenger met zijn voorkeuren en stomme wissels. Aaargh.. ga maar eens naar bed toe en de TV uitzetten.
Hier moest ik schaapachtig om lachen.Leon Zwiers schreef op maandag 19 november 2018 @ 22:03:
Hahahah, Tonny (PostNL) Vihena. Nu komt alles goed
Zit oranje aan de valium of zo?
Tjemig wat verschrikkelijk traag spelen ze
Tjemig wat verschrikkelijk traag spelen ze
De Ligt speelt naar v DIjk, v Dijk speelt naar Blind, Blind dribbelt naar voren, draait om en speelt de bal naar v Dijk, v Dijk speelt naar de Ligt. De Ligt speelt naar Depay, Depay doet iets doms en Duitsland maakt bijna een goal.
Wedstrijd samengevat. Ik zet m uit
Wedstrijd samengevat. Ik zet m uit
Vraag me af wat Koeman zegt wanneer ze hem vragen waarom hij de Jong en Vilhena heeft ingebracht.
De Jong is leuk wanneer je bal bezit hebt en de andere ploeg continu onder druk zet.
De Jong is leuk wanneer je bal bezit hebt en de andere ploeg continu onder druk zet.
Goh, Depay ging zelf, had geen Duitser verwacht natuurlijk.
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
HIj is voorspelbaar net als Robben.Gonadan schreef op maandag 19 november 2018 @ 22:21:
Goh, Depay ging zelf, had geen Duitser verwacht natuurlijk.
Het verschil is dat Robben zijn trukje perfect kan uitvoeren en de snelheid heeft en bal controle.
De Jong kan ik nog wel volgen. Je wordt niet gevaarlijk, misschien in een ander systeem met een echte spits wel. Zeker als je 2-1 zou maken en echt een slotoffensief opzet heb je wat aan hem. Bovendien is hij in topvorm.Deadsy schreef op maandag 19 november 2018 @ 22:20:
Vraag me af wat Koeman zegt wanneer ze hem vragen waarom hij de Jong en Vilhena heeft ingebracht.
De Jong is leuk wanneer je bal bezit hebt en de andere ploeg continu onder druk zet.
Vilhena speelt verstoppertje.
toolkist schreef op vrijdag 24 februari 2023 @ 08:41: "Nah deze keer heb je gewoon gelijk. Geniet ervan, zo vaak zeg ik dat niet tegen je :+"
Is niet eens goed genoeg voor Feyenoord, laat staan voor het Nederlands elftal (en tegen Duitsland al helemaal niet).Leon Zwiers schreef op maandag 19 november 2018 @ 22:03:
Hahahah, Tonny (PostNL) Vihena. Nu komt alles goed
En dat zeg ik als Feyenoordsupporter.
Had liever vd Beek of Klaassen gezien dan Vilhena
Tien tien tien!
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
Lekkere goal, uit het niets.
toolkist schreef op vrijdag 24 februari 2023 @ 08:41: "Nah deze keer heb je gewoon gelijk. Geniet ervan, zo vaak zeg ik dat niet tegen je :+"
Dus dat 
Duitsland speelt ook een (heel) ander systeem dan de vorige keer dus dat X vorige keer het zo goed deed zegt over vandaag niks. Neem alleen al een Hector vs Schulz op links, qua snelheid al een wereld van verschil ...
Duitsland speelt ook een (heel) ander systeem dan de vorige keer dus dat X vorige keer het zo goed deed zegt over vandaag niks. Neem alleen al een Hector vs Schulz op links, qua snelheid al een wereld van verschil ...
[ Voor 90% gewijzigd door apis29 op 19-11-2018 22:33 ]
Dit topic is gesloten.
![]()