Sircuri schreef op woensdag 9 september 2020 @ 12:56:
[...]
Ondanks dat WG vanalles aanpast, heb ik nog altijd een hoop plezier aan dit spel. Dus betaal ik een premium account. Elk jaar weer die 360 dagen. Vind het wel waard.
Kan niet goed plaatsen wat je zegt eigenlijk. Je wil er niet voor betalen want WG is steeds dingen aan het veranderen, maar toch speel je het spel. Dus wat is het? Wel of geen leuk spel? En als het geen leuk spel is, waarom kwel je jezelf dan zo?
Ik vind WoT in de basis een heel leuk spel, zo leuk dat het het enige spel is waarin ik pvp leuk vind
Wat niet leuk is zijn de dingen die ze veranderen die het spel naar de klote helpen, zoals:
-de invoering van de EBR's , deze tanks zorgen ervoor dat alle andere light tank lijnen in 1 klap overbodig zijn geworden. Probeer ze maar eens te raken, en als je ze raakt hebben ze vaak niet eens schade, wel sinds de laatste patch pas dat ze wat langzamer gaan rijden maar dat is lang niet genoeg.
-arty, in beginsel heb ik geen hekel aan arty als het goed geïmplementeerd wordt. 3 x arty aan elke kant zorgt er voor dat iedereen gaat campen en het spelletje zich ellenlang voortsleept. Ze weigeren bij WG gewoon om dit aan te pakken en van enige feedback is al helemaal geen sprake.
-OP clanwars tanks zoals de 279e, chieftain valt niet tegen te spelen. Je wordt gedwongen om premium ammo te gebruiken, wat ik uit principe weiger. Premium ammo is trouwens tegen de 279e ook vaak geen gegarandeerde pen.
-OP tanks welke of in de tanklijn zitten (430U, 268v4) waar systematisch niets aan verandert wordt.
-De nieuw geïntroduceerde Britse tanklijn welke helemaal nergens overgaat. Bijna geen ammo voorraad, een reload van tig seconden. Bijna onspeelbaar tenzij je een unicum bent.
WG weigert gewoon aan alle kanten iets te doen aan het spel wat de laatste jaren steeds toxischer word. Streamers die lange video's maken waarin ze precies de vinger op de zere plek leggen worden systematisch genegeerd. Het enige wat ze interesseert (lijkt het) is de Russische playerbase waar ze het meeste geld aan verdienen.
Maar ik heb heel wat jaartjes plezier eraan beleeft en doe dat nog steeds, maar tegenwoordig wel zonder geld erin te steken