Van je winst op Verge koop je ongeacht de koers van LTC gewoon eenzelfde bedrag aan LTC.vanputten80 schreef op dinsdag 2 januari 2018 @ 10:47:
[...]
Bovenstaande komt uit #3
Volgens mij is hier niet op geantwoord of ik zoek niet goed. Ik wil over naar Binance maar mijn gevoel zegt dat ik meer risico loop vanwege de koersschommelingen.
Ik koop voor 100 EUR-LTC en daarmee koop ik op Binance bv Verge. Wanneer Verge verdubbeld zou ik die willen uitbetalen naar EURO. Eerst moet ik terug naar LTC en dan laten uitbetalen naar EURO. Wanneer LTC flink gedaald is tov van mijn aankoop dan heb ik minder winst of misschien wel verlies. Hoe kun je hiermee het beste omgaan? Hoe doen jullie dat?
Stel je Verge is van 100 euro naar 800 euro gestegen, dan koop je dus voor 800 euro LTC.
Die zet je vervolgens om naar FIAT. Of dat nu1 LTC is als de koers op 800 euro staat of 4 LTC als de koers op 200 staat maakt natuurlijk niets uit. Mits je direct en snel de hele straat doorloopt. (omzetten naar fiat doe je dus het liefst binnen 1 uur)