- Jebus4life
- Registratie: Juni 2012
-
Laatst online: 13:11
Op dat punt zou ik ook zoiets hebben van: 50% cashen (ofja, spreiden naar andere crypto, wat je wilt) en als de 50% die overblijft dan verdampt, tsja, heb m'n winst er toch maar mooi uigehaald.
(losstaand of ik nu in een munt geloof of niet, dat zijn bedragen waar ik ziek van zou worden mocht dat opeens fout gaan. )
Jullie vriendelijkste zuiderbuur
De laatste tijd (en natuurlijk over het algemeen) worden veel succesverhalen gepost. Maar vooral veel potentie in bepaalde coins. Echter vind ik het zeer onwaarschijnlijk dat er op lange termijn meer dan 10/15 coins overblijven die wereldwijd overeind blijven (of dat nou is voor particuliere betalingen, privacybewustzijn, een coin voor de gokwereld, een coin voor the internet of things).
Zodoende ben ik benieuwd welke coins op het moment overgewaardeerd worden (in mijn optiek zeker BTC, Ripple, Bitcoincash, Reddcoin, Ethereum classic) in jullie ogen? Want ik heb er absoluut vertrouwen in dat de totale marketcap en de markt voor crypto blijft groeien. Maar er gaat niet voor iedereen plaats zijn in globale adoptie.
Let op:
~[font=,24]ZERO TOLERANCE! LEES DIT EERST VOOR JE POST!~[/]
Dit topic is louter voor discussie over handel en koers van cryptocurrencies en daaraan gerelateerde zaken.
Wat willen we hier niet zien?- Algemene vragen over cryptocurrencies (wallet software, blockchain technologie, etc.). Plaats die in Bitcoin en overige cryptocurrencies #3.
- "De Kraken servers zijn ruk". Nee echt? Ja, echt waar. Het is al heel lang ruk. Het hoeft niet elke dag weer eens vermeld te worden.
- Vragen als "Welke altcoin zal ik kopen?", en "Stellar, is dat wat?". We hebben geen glazen bol, we kunnen je niet adviseren. Lees je in in de betreffende coins, Google is je vriend.
- Crypto en belasting. Hier offtopic, kan worden besproken in het bovengenoemde topic. Suggesties om te frauderen (zoals hiet niet netjes opgeven van je vermogen) worden niet gewaardeerd.
- Vragen die al zijn beantwoord in de topicstart of de topic zelf. Gebruik de search!
- Linkdrops. Begeleid links naar grote lappen tekst of video met een korte samenvatting (als die niet al gegeven is). Als jij iets interessant vindt om te delen, zeg er dan bij waarom je het interessant vindt.
- Referrals. Ten overvloede, want dit staat ook in het algemene beleid van GoT.
- Opmerkingen tegen anderen over wat we hier niet willen zien. Plaats een TR ipv de topic verder te vervuilen.
- Slowchat. Dit betreft dus óók reacties als "Bitcoin nu op $2800", "ETH daling is ingezet" , "To the moon!" en meer van zulks. Er is een speciaal Slack kanaal opgezet door de community waar veel van de hier actieve posters te vinden zijn: click
~[font=,16]
Posts die hieraan voldoen worden vanaf nu zonder pardon en zonder notificatie verwijderd, sancties volgen bij herhaling.~[/]
Wat willen we hier dan wel zien?
Een zinvolle inhoudelijke discussie over koersverloop van allerlei cryptocurrencies, het reilen en zeilen van exchanges, persoonlijke verhalen, etc. Het geven van prognoses en technische analyses zijn toegestaan, maar vraag er niet om

.
~[html]<script type="text/javascript">
document.addEventListener("DOMContentLoaded", function() {
if (document.forms["message_form"].elements["messageBox"].value == "")
document.forms["message_form"].elements["messageBox"].value=
"Wat willen we hier **NIET** zien?\n* Vragen over wallets\n* Discussies over coins en blockchain\n* Welke coin je moet kopen\n* Opmerkingen over de huidige koers van coin X\n* Slowchat\n* REFERRAL LINKS!\n* Opmerkingen tegen anderen over wat we hier niet willen zien. Plaats een TR ipv de topic verder te vervuilen :)\n\nLees de topicwaarschuwing hierboven in het rode vlak AANDACHTIG door voor je reageert."; });
</script>~[/html]