Sinds gisteren ben ook ik in het bezig van een Homey. Erg tof apparaat, al is het nog even wennen hoe alles werkt. Is qua usability toch even wat anders dan bijv. Domoticz.
Inmiddels heb ik mijn Philips Hue lampen + aantal zwave apparaten toegevoegd. Appeltje-eitje. Echter met het toevoegen van mijn Nest thermostaat loop ik vast en ik heb geen idee waar dat precies in zit. De Homey heeft inmiddels een factory reset gehad (je weet maar nooit..) maar alsnog lukt het niet.
De app voor Nest heb ik geinstalleerd vanuit de app store; dat gaat zonder problemen. Echter als ik op de knop wil drukken voor het toevoegen van Nest ("Geef Homey toestemming voor het gebruik van je Nest apparaten!"), dan krijg ik een popup maar die is leeg. Ik verwacht hier eigenlijk iets als een login pagina van Nest waarin je bevestigd dat Homey bepaalde acties mag uitvoeren. Ik verwacht in ieder geval geen leeg popup scherm :-). Dit is wat ik te zien krijg:
https://imgur.com/a/5xvQ7
Als ik bovenstaande even oversla en binnen Homey een nieuwe Nest toevoeg, dan krijg ik het scherm "Volg de instructies..", maar ook die is leeg. Na enige tijd wel de melding dat het tot 30 minuten kan duren voordat een nieuw Nest apparaat is toegevoegd. Maar voor mijn gevoel klopt dat niet; ik heb nergens aangegeven onder welk account mijn Nest hangt? Beetje vreemd.
Op het forum van Athom kwam ik een aantal berichten tegen die te maken hebben met het blokkeren van popups e.d.. Binnen alle browsers sta ik popups nu toe, maar mag niet baten.
Het zal vast iets simpels zijn, maar ik zie het even niet. Kan een van jullie mij op weg helpen?
Ter info: gisteravond/vanochtend geprobeerd met de stable versie van Homey, maar nu de experimentele versie toegestaan. -edit- en inmiddels weer terug op stable.