Verwijderd schreef op maandag 3 juli 2017 @ 02:30:
[...]
ik was niet van plan om erover uit te wijden omdat het een bekend verhaal is maar aangezien hij vroeg wat die "anti-gamer"-praktijken inhouden dus informeerde ik hem even. Waarschijnlijk vergeefse moeite.
[...]
2. Het getuigt van een enorme onnozelheid - en een hartnekkige ontkenning van het nut van marketing en nog wat andere zaken - om te geloven dat de massa klanten altijd een goed geïnforemeerde aankoopbeslissing maakt.
Goed punt, dan snap je dus dat nvidia beter is in marketing dan AMD(ati) en wat zij in het verleden gedaan hebben gewoon goede bedrijfsvoering en marketing is. Verkoop aantallen zeggen iets over de realiteit waar in wij leven, misschien is het handig dat jij ook weer terug komt in deze realiteit.
Maar wat echt onnozelheid is laat je even weg, je ongelooflijke bias tav AMD en de haat tegenover nvidia die zelfs met je oude koeien gewoon nergens op slaat.
Waarschijnlijk vergeefse moeite
Als je niet voor bent ben je zeker tegen mentaliteit, kansloos.
Je hebt al een mening klaar over iemand omdat hij het niet met je eens is, je prijst amd voor hun open standaarden terwijl jij overduidelijk een bekrompen mentaliteit hebt.
Gaat er inmiddels een lampje branden? Dat zijn de redenen dat ik geen Nvidia-kaart zal kopen, ongeacht of dat ze beter of slechter zijn. Er is ook nog de optie om te wachten op een betere kaart als de huidige kaarten niet interessant genoeg zijn.
Nee er gaat geen lampje branden want het komt bij mij niet op dat iemand zo kinderachtig kan zijn over iets wat zo lang geleden gebeurd is en wat compleet irrelevant is. Als consument koop je welk product bij je past niet welk bedrijf een betere bedrijfsvoering heeft tav van de concurrenten.
Als je goed geïnformeerd was en verstand had van zaken had ik er minder moeite mee, maar het enige wat ik van jou kant hoor is hoe slecht nvidia is en vega is de nieuwe god in gpu land is.
Met feiten kom je niet, behalve dat de 580 sneller is dan de budget producten van nvidia en dat je hem kan ondervolten..... Tuurlijk die moeite ga ik nemen als ik een 140watt (systeem) 1050ti kan nemen vs een 180watt (GPU alleen), kan ik ook echt andere mensen aanraden die een klein systeem wil. Een hoger tdp betekent meer energie die weg moet, = grotere koeler en fan=meer geluid = meer VRM's = grotere kaart = hogere prijs.
Een rx570 kost 200€ een 1050ti 150€ (beiden van msi ter ref) de 1050 presteert minder in de meeste titels maar voor 200€ heb je de 1060 3GB versie die beter presteert dan de rx570.
Een rx580 kost 250€ een 1060 260€ (en volgens tweakers) presteert de 1060 gewoon beter behalve in hitman daar is de rx580 sneller alle andere titels is de 1060 sneller (zeker op 1080p).
Dus vertel geen onzin maar kom met feiten.
Meteen een mening over een mede tweaker want jij vind je zelf zo'n top AMD en jij weet het wel even beter.
De technische analyses van zowel pcpers als zoveel andere zijn gewoon goed onderbouwd. De VEGA FE is gewoon de duurste chip (vega 10) die amd kon leveren en het PCB kan veranderen de chip niet meer.
Als hij inderdaad op een hogere clock gaat lopen zal het waarschijnlijk niet meer dan een paar procent zijn aangezien deze kaart al 300watt verstookt.
Wat jij hier bijdraagt is in feite niks behalve je gal tegenover je bedrijf spuwen en je gelijke vinden en wie het niet eens is zet je maar even weg als onnozel en onwetend.
En dat is goed te merken in je reacties in dit topic en zelfs het nVidia topic, waarbij ik het persoonlijk erg zou waarderen als je dat minder deed/geforceerd je mening post elke keer.
Nog op de zelfde pagina, mensen zoals jij zorgen er voor dat normale mensen nvidia kiezen.
Ik kwam hier om meer informatie te vinden over vega maar in vind alleen maar mensen die denken dat ze het kanaal moeten overnemen met hun achterlijke AMD bias.
Je preferentie interesseert me niet, je mening ook niet mits hij goed onderbouwd is
met feiten. schreeuwen kan iedereen.
X470+2700x@4.2 DDR4@3200 nV2080ti Founders Edition 2x M2.SSD+ 2xHDD raid 0, α7 +Konica AR, 135/2.5 135/3.2 135/3.5 100/2.8 85/1.8 55/3.5-macro 57/1.2 50/1.4 50/1.7 52/1.8 35/3.5 35/2 28/1.8UC 24/2.8 Jupiter & Industar, Summicron R-2 50/2 Canon (n)FD's