leroy98ecker schreef op vrijdag 10 februari 2023 @ 09:31:
[...]
Kijk, dat is goed nieuws! Ik zal de handleiding updaten met deze bevinding. Aan het RAM-geheugen moet je geen bevinding vastknopen. De router houdt een deel daarvan in cache om ervoor te zorgen dat alles blijft werken. Ik heb zelf twee AX92U’s als node en van wat ik weet zijn die temperaturen normaal. Mijn AX11000 kan wat meer warmte afvoeren en is daardoor ook nog zo’n 65 graden. Dus ik denk dat je geen zorgen hoeft te maken.
Nogmaals fijn dat alles werkt!
Na ruim 2 maanden de RT-AX92U op de Merlin software hebben draaien met het AX11000 script, kan ik melden dat het af en toe instabiel is. Soms gaat het enkele dagen tot een week helemaal goed, andere keren moet ik 'm dagelijks hard (uit en weer aan) zetten. De router is dan niet benaderbaar, clients hebben geen internet verbinding (websites laden niet op laptop of mobiel bijvoorbeeld).
Frapant is dat als er iPhones in het netwerk actief worden dat het lijkt alsof het fenomeen optreedt, maar ik durf dat niet keihard te zeggen.
Setup:
1 x RT-AX92U geflashed met Gnuton RT-AX92U_388.1_0-gnuton1_ubi.w firmware als primary
2 x RT-AX92U ASUS rom als nodes
1 x Motorola STB
1 x Linksys VOIP kastje
2 x TP-Link switches (nieuwe die IGMP ondersteunen)
1 x Synology NAS
30+ andere devices
ipV6: native, PPP en stateful
Het is dus onregelmatig en het simpelweg met de knop uit en weer aan zetten is de (tijdelijke) oplossing.
Ik hoef dan dus niet de nodes te resetten of de switches.
Ervaart iemand hetzelfde?
Hint in de richting van het probleem?