Heb laatst wat lampen en accessoires gekocht, nou dacht ik, voordat ik ze ga inleren etc. Eerst maar eens checken of het kan wat ik uiteindelijk zou willen:
1 bewegingssensor die 1, of als dat niet anders kan, alle lampen in de badkamer gedimd aanzet.
(Voor als je bijv. In de nacht naar de wc gaat)
Daarnaast een afstandsbediening die alle lampen in de douche bedienen doet, en uiteraard kan dimmen/kleur instellen.
Of gaat dat mis op het moment dat de bewegingssensor weer beweging ziet, en dan die ene lamp weer gaat bedienen naar een ander licht niveau.
Anders ga ik dat via Domoticz regelen, maar zo ver ben ik nog niet dat ik dat uit kan rollen daar. Want de spotjes zelf moet ik ook nog inbouwen.
Op zich las ik een review van iemand die meerdere sensoren er aan had zitten, en bijv. 1 sensor voor de nacht, waarbij het licht gedimd aanging, en 1 voor overdag. Klinkt redelijk vergelijkbaar met wat ik van plan ben. Al wil ik dat nog wel kunnen overrulen.
En veel die klagen over lege batterijen. Dus misschien moet ik maar gewoon een schakelaar gebruiken...
[
Voor 20% gewijzigd door
_ferry_ op 13-05-2020 07:52
]