Gisteren contact gehad met Ikea klantenservice.
Er zit een probleem in de software van de hub en na updaten ook in ab, dimmer, bewegingssensor.
Binnen een week zou het probleem verholpen zijn middels een update waarna je weer probleemloos kan koppelen!
Er zit een probleem in de software van de hub en na updaten ook in ab, dimmer, bewegingssensor.
Binnen een week zou het probleem verholpen zijn middels een update waarna je weer probleemloos kan koppelen!
Verwijderd schreef op dinsdag 23 januari 2018 @ 17:18:
Totale irritatie.
Heb deze week vol goede moed een Tradfri set gekocht (bewegingssensor, 2 lampen, hub en een ab). Nou leek de installatie met de app voor zich te spreken. Een stap voor stap handleiding. Kan niet misgaan zou je zeggen.
Helaas, de hub wordt netjes herkend, maar dan beginnen de problemen. Zowel de afstandbediening als de sensor koppelen niet met de hub. Een enkele keer zag de app wel beide apparaten (overigens niet netjes in het stappenplan in de app, maar nadat ik heen en weer was geswitcht naar een andere app), maar toen werden de lampen vervolgens weer niet herkend.
Na alles maar weer eens te hebben reset worden de apparaten helemaal niet meer herkend. Elke keer weer zit ik minutenlang naar de app te staren met de hoop dat er nog iets gaat gebeuren.
Doe ik iets verkeerd? Zie ik iets over het hoofd? Zijn er anderen die ook deze problemen kennen? En wat heb je er aan gedaan?
Thanks