Arsenal gaat ook lekker, die staan al op 2-0. Celtic - City 2-2 .
[ Voor 10% gewijzigd door Luxicon op 28-09-2016 21:14 ]
...
Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.
[ Voor 10% gewijzigd door Luxicon op 28-09-2016 21:14 ]
...
Wat denk je van Ludogorets tegen PSGLuxicon schreef op woensdag 28 september 2016 @ 21:13:
Arsenal gaat ook lekker, die staan al op 2-0. Celtic 2-1 voor op City.
[ Voor 63% gewijzigd door Vos op 28-09-2016 21:16 ]
#36
Oja, vergeten, PSG 1-0 achter.
...
Kiest als MTB' er voor het mulle zand en drek, ipv het naastgelegen verharde pad.
[ Voor 18% gewijzigd door v8power67 op 28-09-2016 21:24 ]
Tax the rich, feed the poor 'Til there are no rich no more!!!
InderdaadQu3st schreef op woensdag 28 september 2016 @ 21:23:
Weer sterk verdedigd Willems!
[ Voor 6% gewijzigd door Harribo op 28-09-2016 21:27 ]
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
Ze kunnen er ook vrij weinig van. Het is alleen dat Nederlandse ploegen er ook niets van kunnenGonadan schreef op woensdag 28 september 2016 @ 21:27:
Volgens mij is het gewoon weer typisch zo'n ploeg waarvan wij met onze Hollandse bril vinden dat ze niets kunnen. Het wil maar niet in die koppies dat het ook anders kan.
En dat is dus met inzet af te dwingen. Maar de Hollandse School lijkt wel het tegenovergestelde van inzet.Harribo schreef op woensdag 28 september 2016 @ 21:30:
Geluk is bij dit wedstrijden ook zeker een factor en dat heeft Rostov ook wel wat
[ Voor 17% gewijzigd door Fleximex op 28-09-2016 21:32 ]
Haha ja, en wat Guardado daar doet, dat zal Ajax moeten hebben van Ziyech.Fleximex schreef op woensdag 28 september 2016 @ 21:32:
[...]
En dat is dus met inzet af te dwingen. Maar de Hollandse School lijkt wel het tegenovergestelde van inzet.
Edit: Weer een kut goal, maar wel 2-2. Wat is dit voor rare wedstrijd lol
...
Kiest als MTB' er voor het mulle zand en drek, ipv het naastgelegen verharde pad.
Zeg maar gewoon slechte wedstrijd. Alle doelpunten vallen uit het niets. Die laatste was een waanzinnige voorzet van Guardado maar de rest waren gewoon blunders in de verdediging.dutchgio schreef op woensdag 28 september 2016 @ 21:33:
Rare wedstrijd ja, wel gelukkig nog voor rust de 2-2..
alles kan off-topic
Float like a butterfly, sting like a bee.
Zoet heeft volgens mij als enige keeper één keer een redding moeten verrichten. De rest ging er in. Wel grappig dat Rostov bijna 60% balbezit heeft, maar het nu toch 2-2 staatHarribo schreef op woensdag 28 september 2016 @ 21:33:
Wat de commentator zei: er zijn weinig kansen maar er liggen er wel 4 in
Tja misschien kun je samen met Gijp op de bank gaan liggen want alles is kut behalve Barcelona.Sjurm schreef op woensdag 28 september 2016 @ 21:32:
[...]
Ze kunnen er ook vrij weinig van. Het is alleen dat Nederlandse ploegen er ook niets van kunnen
Over het algemeen is dat vaak niet zo als je uit speelt in Europamartinusz schreef op woensdag 28 september 2016 @ 21:36:
Goh wat verrassend...PSV walst er niet overheen
...
Polloz staat samen met Azmoun centraal voorin, die zijn dus voor het trio achterin.Harribo schreef op woensdag 28 september 2016 @ 21:26:
[...]
Inderdaad
Zat ff te kijken, die Poloz is rechter vleugelaanvaller.
3x raden wie hem dan behoort te dekken ;-)
Rostov is gewoon een goede ploeg.
Only fools are enslaved by time and space.
Kiest als MTB' er voor het mulle zand en drek, ipv het naastgelegen verharde pad.
Helemaal mee eens. Nu ga ik niet zeggen dat dit een goede pot is maar in dit topic speelt iemand bij 90% alleen goed als er ruimte is. Tja, er zijn ook ploegen die compact spelen.Deadsy schreef op woensdag 28 september 2016 @ 21:41:
Rostov is geen top ploeg maar ze zijn goed op elkaar ingespeeld en wat ze doen doen ze goed. Er is inzet en ze spelen hard.
Dat PSV hier niet overheen zou walsen had men moeten weten.
Ajax speelde slecht maar men vergeet dat Rostov gewoon goed bezig was
En de conclusie getrokken dat Ajax slecht was.Hackus schreef op woensdag 28 september 2016 @ 21:42:
Ze hebben de wedstrijden tegen Ajax toch gezien ?
alles kan off-topic
Als je je er maar mee vermaakt, daarom bestaat voetbal immers. Ik kan me ook prima vermaken met de Eredivisie of met de plaatselijke amateurclub in de Tweede DivisieRedHat schreef op woensdag 28 september 2016 @ 21:36:
[...]
Tja misschien kun je samen met Gijp op de bank gaan liggen want alles is kut behalve Barcelona.
Ik kan gelukkig nog genieten van menig potje in de Eredivisie en kijk ook regelmatig Premier League maar ik zie met al dat geld wat ze hebben, of vaak nog geen eens hebbenook niet altijd voetbal wat in een lijstje gestoken kan worden.
Daarom kijk ik ook Atletico vs BayernM , hoef ik me ook niet te ergerenAnkona schreef op woensdag 28 september 2016 @ 21:47:
[...]
En de conclusie getrokken dat Ajax slecht was.
Kiest als MTB' er voor het mulle zand en drek, ipv het naastgelegen verharde pad.
[ Voor 48% gewijzigd door Hupske op 28-09-2016 21:59 ]
Bekijk mijn Cults3d pagina voor simracing ontwerpen. iRacing.
[ Voor 22% gewijzigd door Fleximex op 28-09-2016 21:59 ]
...
[ Voor 20% gewijzigd door Luxicon op 28-09-2016 22:00 ]
...
[ Voor 4% gewijzigd door Hupske op 28-09-2016 22:00 ]
Bekijk mijn Cults3d pagina voor simracing ontwerpen. iRacing.
Je praat in de toekomstige tijd. Maar het is toch al iets wat vorig seizoen ook al gaande was.rik86 schreef op woensdag 28 september 2016 @ 22:01:
Wat is de score nu? 7 vd laatste 13 mis of zo? Dit gaat mentaal wel een issue worden vrees ik voor PSV
[ Voor 41% gewijzigd door Fleximex op 28-09-2016 22:01 ]
4hupske schreef op woensdag 28 september 2016 @ 22:00:
Hoeveel hebben ze er nu al gemist?
4 achter elkaar dus. 12 van de laatste 19 gemist.hupske schreef op woensdag 28 september 2016 @ 22:00:
Hoeveel hebben ze er nu al gemist?
...
Pfoeh, slechte moyenneLuxicon schreef op woensdag 28 september 2016 @ 22:01:
[...]
4 achter elkaar dus. 12 van de laatste 19 gemist.
Zeker niet slechter in elk geval. Alleen jammer dat bij missen het eigen doel dan leeg is.Huaw schreef op woensdag 28 september 2016 @ 22:01:
Kan Zoet niet de penalty's gaan nemen?
Gaat misschien beter...
alles kan off-topic
Of gewoon 3 als ze verliezen.Niku schreef op woensdag 28 september 2016 @ 22:02:
Is dadelijk ook weer een gemiste penalty die punten kost.
Bekijk mijn Cults3d pagina voor simracing ontwerpen. iRacing.
Tjonge das echt een issueLuxicon schreef op woensdag 28 september 2016 @ 22:01:
[...]
4 achter elkaar dus. 12 van de laatste 19 gemist.
Vandaar dat ik meervoud gebruik.
Kiest als MTB' er voor het mulle zand en drek, ipv het naastgelegen verharde pad.
Hij schoot hem niet heel slecht in inderdaadHackus schreef op woensdag 28 september 2016 @ 22:11:
Mijn pa kijkt wel PSV en zei een goede penalty die gestopt is.
alles kan off-topic
Ideale hoogte voor keeper en niet te ver in de hoek. Geen goede pingel hoor.Sjurm schreef op woensdag 28 september 2016 @ 22:12:
[...]
Hij schoot hem niet heel slecht in inderdaad
...
Bekijk mijn Cults3d pagina voor simracing ontwerpen. iRacing.
...
Dat komt er ook niet echt uit helaasLuxicon schreef op woensdag 28 september 2016 @ 22:17:
Wie kan er eigenlijk op de positie van Willems spelen? Ik vind het ook niet zo best, vooral verdedigend, maar ik denk dat hij er voor z'n aanvalskwaliteiten opgesteld staat?
Oja, Brenet. Willems daarentegen doet soms Neymar na.Fleximex schreef op woensdag 28 september 2016 @ 22:18:
Brenet. Brenet is geen geweldenaar, maar wel veel constanter. En zijn aanvallende rushes zijn, als er ruimte is, best goed. Brenet heeft echter weinig techniek en is wat houterig.
...
Kiest als MTB' er voor het mulle zand en drek, ipv het naastgelegen verharde pad.
...
Wat heeft hij de afgelopen wedstrijden dan eigenlijk aanvallend gebracht anders dan rushes naar de hoek van de 16 waarna hij over tegenstanders valt, ballen er tegenaan schiet of de bak weer eens te laag/hard voor geeft?Luxicon schreef op woensdag 28 september 2016 @ 22:17:
Wie kan er eigenlijk op de positie van Willems spelen? Ik vind het ook niet zo best, vooral verdedigend, maar ik denk dat hij er voor z'n aanvalskwaliteiten opgesteld staat?
Dat hebben ze nu al tegen atletico, feyenoord en nu rostov. Dan is het toch wat meer dan gebrek aan geluk, imo.Luxicon schreef op woensdag 28 september 2016 @ 22:22:
Zo, PSV heeft wel een beetje pech dat de ballen net niet goed vallen. Goed gedaan van Bergwijn. Goede wissel van Cocu.
[ Voor 8% gewijzigd door aicaramba op 28-09-2016 22:24 ]
[ Voor 8% gewijzigd door Martinusz op 28-09-2016 22:26 ]
Float like a butterfly, sting like a bee.
Kiest als MTB' er voor het mulle zand en drek, ipv het naastgelegen verharde pad.
Gelukkig mist niet alleen PSV een penaltyHackus schreef op woensdag 28 september 2016 @ 22:26:
Penalty Griezmann op de paal
Bekijk mijn Cults3d pagina voor simracing ontwerpen. iRacing.
Zitten de scouts op te letten, kunnen ze hem in de winterstop naar psv halen.Hackus schreef op woensdag 28 september 2016 @ 22:26:
Penalty Griezmann op de paal
alles kan off-topic
Hier was hij op de latHackus schreef op woensdag 28 september 2016 @ 22:26:
Penalty Griezmann op de paal
#36
...
Kiest als MTB' er voor het mulle zand en drek, ipv het naastgelegen verharde pad.
Float like a butterfly, sting like a bee.
Dat heb ik nergens echt zo gelezen, maar jij blijkbaar wel.martinusz schreef op woensdag 28 september 2016 @ 22:35:
Voor het NL voetbal mag PSV er nu wel 1 inprikken, maar gelukkig heeft nu iedereen kunnen zien dat ook een PSV niet zomaar ervan wint, iets waar heel veel mensen zomaar vanuit gingen.
[ Voor 71% gewijzigd door Luxicon op 28-09-2016 22:37 ]
...
Float like a butterfly, sting like a bee.
Daar ging helemaal niemand van uit, maar compleet eraf met 4-1 is toch wat anders he.martinusz schreef op woensdag 28 september 2016 @ 22:35:
Voor het NL voetbal mag PSV er nu wel 1 inprikken, maar gelukkig heeft nu iedereen kunnen zien dat ook een PSV niet zomaar ervan wint, iets waar heel veel mensen zomaar vanuit gingen.
Kiest als MTB' er voor het mulle zand en drek, ipv het naastgelegen verharde pad.
[ Voor 21% gewijzigd door Harribo op 28-09-2016 22:41 ]
Inderdaad, scheids was duidelijk partijdigMosin schreef op woensdag 28 september 2016 @ 22:41:
Schandalige partij van Bayern hoor. Ik heb geen team gezien vandaag
Atletico lijkt wel constant provocerend gedrag mee te krijgen van de scheids, maar dat is volgens mij wel langer dan vandaag..
Kiest als MTB' er voor het mulle zand en drek, ipv het naastgelegen verharde pad.
Oh nee?Michielgb schreef op woensdag 28 september 2016 @ 22:38:
[...]
Daar ging helemaal niemand van uit, maar compleet eraf met 4-1 is toch wat anders he.
[ Voor 9% gewijzigd door Martinusz op 28-09-2016 22:46 ]
Float like a butterfly, sting like a bee.
Ik wel.Michielgb schreef op woensdag 28 september 2016 @ 22:38:
[...]
Daar ging helemaal niemand van uit, maar compleet eraf met 4-1 is toch wat anders he.
[ Voor 7% gewijzigd door dutchgio op 28-09-2016 22:49 ]
En dat zeg je nadat ze twee doelpunten hebben gemaakt waar je echt een gouden lul voor nodig had?Luxicon schreef op woensdag 28 september 2016 @ 22:22:
Zo, PSV heeft wel een beetje pech dat de ballen net niet goed vallen. Goed gedaan van Bergwijn. Goede wissel van Cocu.
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
Dit topic is gesloten.
![]()
Apple iPhone 17 LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq