Kans van 1 op 12 miljoen, je kan beter een staatslot kopen heb je meer kansPaulus07 schreef op zaterdag 03 september 2016 @ 22:46:
Trouwens ooit iemand al een keer revived door medic?
Maar zonder dollen, wel een paar keer
Kans van 1 op 12 miljoen, je kan beter een staatslot kopen heb je meer kansPaulus07 schreef op zaterdag 03 september 2016 @ 22:46:
Trouwens ooit iemand al een keer revived door medic?
Dan ligt het aan de game imo, Verschillende mensen hier met een i5 (van allerlei generaties) hebben hetzelfde. Heb dat met nog geen enkele andere game gehad.ThomasG schreef op zaterdag 03 september 2016 @ 22:36:
[...]
Volgens mij ligt dat toch echt aan jullie. Mijn (inmiddels antieke) 2600k komt niet boven de 30-40%. Terwijl het op ultra draait met een GTX 970.
[ Voor 14% gewijzigd door SmokingCrop op 03-09-2016 23:24 ]
[ Voor 39% gewijzigd door Paulus07 op 03-09-2016 23:40 ]
Die gele kleine schermpjes rechts in beeld hebben niet met low fps te maken, dat geeft aan dat je netwerk verbinding hapert, kom dat best wel vaak tegen.SmokingCrop schreef op zaterdag 03 september 2016 @ 20:40:
Hopelijk gaat erbij de non-beta betere CPU optimalisatie zijn, want anders ga ik een nieuwe moeten kopen om m'n GTX 1070 bij te houden.. Voelt soms echt laggy aan en dan zie ik idd ook zo'n "low fps" icon, ook al heb ik dan nog 70+ FPS..
Gewoon m'n i5 3570K @ 4,2Ghz die op 4x 100% zit.
Die icoontjes zijn niet allemaal network related, ik krijg de voorlaatste bij 70+ FPS wanneer die 100% CPU spike gebeurt (licht-oranje versie):NLsandman schreef op zaterdag 03 september 2016 @ 23:56:
[...]
Die gele kleine schermpjes rechts in beeld hebben niet met low fps te maken, dat geeft aan dat je netwerk verbinding hapert, kom dat best wel vaak tegen.
Trouwens niet te veel aantrekken van die 100% cpu belasting, in de alpha werd alles op high end pc's getoond, nu kan dice nog optimaliseren omdat ze nu ook met mindere hardware te maken heeft, ik hoop wel dat ze het geheugen gebruik wat kunnen temperen
[ Voor 3% gewijzigd door SmokingCrop op 04-09-2016 00:00 ]
Switch - XBox Series X - PS5 -Vita - 3DS - Primo XL - Monolith Classic - Monolith Junior
Mijn core i5 4670k (4,5 ghz)draait continu op 100% en de gtx670 zit op 60%, voor mij mogen ze het welSmokingCrop schreef op zaterdag 03 september 2016 @ 23:57:
[...]
Die icoontjes zijn niet allemaal network related, ik krijg de voorlaatste bij 70+ FPS wanneer die 100% CPU spike gebeurt (licht-oranje versie):
[afbeelding]
Jup al 2xPaulus07 schreef op zaterdag 03 september 2016 @ 22:46:
Trouwens ooit iemand al een keer revived door medic?
1 x nog maar, bij de bc2, bf3 en bf4 was dat wel anders met die medic rambo's, die reviven je midden tussen de vijanden in een vuur gevecht lol.
[ Voor 5% gewijzigd door Amanoo op 04-09-2016 02:17 ]
WP: Mitsubishi SUZ-SWM40 VA + EHST20D-VM2D | WTW: Zehnder E300
[ Voor 69% gewijzigd door Paulus07 op 04-09-2016 01:19 ]
Is een bug, alleen het eerste potje van de server waar je in zit telt op het moment mee voor je class exp. Het is ook vaak sneller om na het einde van een potje een nieuwe server te zoeken met de standaard Dice instellingen waarbij je 60 seconden moet wachten.Mick1990 schreef op zondag 04 september 2016 @ 00:58:
Volgens mij kan dat nog niet. Ik ga wel omhoog in rank als soldier, maar rank van de class blijft bij mij op 0 staan.
Van dat cycling snap ik dus helemaal niets. Zal wel aan mij liggen dan.iceheart schreef op zondag 04 september 2016 @ 02:29:
Wat is er mis met de starting sniper rifle? ik schiet daar helemaal prima mee hoor. Ja, bullet drop is een dingetje, maar je kunt gewoon je zeroing cyclen (v uit m'n hoofd) naar een ruwweg correcte afstand (dát was best wel nieuw voor me, dat dat op standard issue gear anno '14-'18 een standard feature was) en dan is het he-le-maal hersenloos knallen geblazen.
[ Voor 28% gewijzigd door Amanoo op 04-09-2016 02:44 ]
he? Dat is raar. Op 1080p zit ik op 150 tot 180 fps op ultra.vinom schreef op zaterdag 03 september 2016 @ 21:14:
[...]
Toevallig heb ik een 6700K in combinatie met een 1070. Bij mij zit cpu usage bij Battlefield 1 constant rond de 60%. ( http://www.userbenchmark.com/UserRun/1587494)
De game loopt verder erg goed op 1080P. Tussen de 100 en 120 FPS, alles open.
Aan het type spelers zoals jij hebben we veel aan hoor.. Hoor je al wat je zegt ... CAMPEN... Echt waar , denk je dat dit hele spel draait om de meeste kills en de minste deaths..Amanoo schreef op zondag 04 september 2016 @ 02:38:
Er zijn eigenlijk ook wel veel heuvels waar je lekker kan campen. Ik probeer dus een beetje te counter sniperen. Anders kijk je een keer in de richting van een berg en zie je meteen 10 lens flares. Van bewegende targets moet ik niets hebben, maar er zijn genoeg pikkies die denken dat ze kunnen sniperen omdat ze een berg weten te beklimmen. Die tik je zo af.
Ga ik zelf op een bergje campen, meteen 5 kills erbij omdat vijandelijke snipers er op af komen als vliegen op een stronthoop. Ik kan misschien zelf voor geen meter sniperen, maar veel snipers maken het je wel heel makkelijk om ze terug te pakken. Voorspelbaar als de neten.
[ Voor 3% gewijzigd door Scavy op 04-09-2016 03:03 ]
Aan snipers heb je niets en ze zijn ook nog OP? Beetje apart. At any rate, ik gebruik met name sniper als de vijand een heel vuurpeloton heeft staan. Dat is voor mijn team (of in ieder geval voor mij) alleen maar irritant, en als ik het voor elkaar krijg zelf die lui af te tikken voorkom ik dus een stel makkelijk te voorkomen deaths. En het voelt goed om ze terug te pakken. Wellicht vergt het niet enorm veel vaardigheid, en mijn persoonlijke speelstijl is ook altijd geweest om naar plekken te sluipen om daar vlug de onoplettende vijand uit te schakelen en de boel te veroveren, maar als er een vuurpeloton aan snipers voor me klaar staat bereik ik meer door te proberen ze terug te pakken.Stronkie schreef op zondag 04 september 2016 @ 02:53:
[...]
Aan het type spelers zoals jij hebben we veel aan hoor.. Hoor je al wat je zegt ... CAMPEN... Echt waar , denk je dat dit hele spel draait om de meeste kills en de minste deaths..
Je geeft het zelf al aan. Snipers voegen niets toe aan het spel. Op dit moment is deze class ook nog eens OP.. Ik kan al niet wachten op custom servers waarbij de sniper rule telt . Elke sniper is er 1 te veel.
[ Voor 13% gewijzigd door Amanoo op 04-09-2016 03:21 ]
Amanoo schreef op zondag 04 september 2016 @ 03:02:
[...]
Aan snipers heb je niets en ze zijn ook nog OP? Beetje apart. At any rate, ik gebruik met name sniper als de vijand een heel vuurpeloton heeft staan. Dat is voor mijn team (of in ieder geval voor mij) alleen maar irritant, en als ik het voor elkaar krijg zelf die lui af te tikken voorkom ik dus een stel makkelijk te voorkomen deaths. En het voelt goed om ze terug te pakken. Wellicht vergt het niet enorm veel vaardigheid, en mijn persoonlijke speelstijl is ook altijd geweest om naar plekken te sluipen om daar vlug de onoplettende vijand uit te schakelen en de boel te veroveren, maar als er een vuurpeloton aan snipers voor me klaar staat bereik ik meer door te proberen ze terug te pakken.
Snipers die op bergen gaan zitten campen heb je inderdaad niet zo heel veel aan. Ik speel sniper maar dan wel agressief. Dat betekend meer naar de frondline. Ik speel nu met twee vrienden tot drie vrienden in een squad en dan is een sniper een goede toevoeging. Niet alleen spot ik vijanden. Die overigens een belachelijk klein icoon boven hun hoofd krijgen. Maar ik zorg er ook voor dat ik bijna altijd een veilig spawnpunt ben voor mijn squad mates. Die dan meteen weer door kunnen met de aanval op een vlag. Als laatste geef ik ook wat ik zie zo kan ik die andere drie waarschuwen voor vijanden ook al heb ik er zelf geen schot op.Stronkie schreef op zondag 04 september 2016 @ 02:53:
[...]
Aan het type spelers zoals jij hebben we veel aan hoor.. Hoor je al wat je zegt ... CAMPEN... Echt waar , denk je dat dit hele spel draait om de meeste kills en de minste deaths..
Je geeft het zelf al aan. Snipers voegen niets toe aan het spel. Op dit moment is deze class ook nog eens OP.. Ik kan al niet wachten op custom servers waarbij de sniper rule telt . Elke sniper is er 1 te veel.
Nickname KasPlantje.
Verwijderd
Het hele spel kost €130 incl alle DLC.Verwijderd schreef op zondag 04 september 2016 @ 08:56:
Eindelijk tijd om de beta vandaag even te spelen, ben benieuwd, bijna klaar met downloaden! Ik lees overal positieve ervaringen, maar toch dat best veel mensen geen preorder hebben staan. Zit daar nog iets achter? Gaat EA weer met zo'n premium ding komen waar je eigenlijk 50 euro voor 'de rest van het spel' extra moet betalen?
Verwijderd
Fractal Terra Jade, Ryzen 7800X3D, Nvidia 4070 Super
Internet Entrepreneur / Petrolhead / Vaper / Poker Player / Nontheist
[ Voor 6% gewijzigd door luifel op 04-09-2016 10:37 ]
Ja dat is je framerateluifel schreef op zondag 04 september 2016 @ 10:20:
Beginnersvraagje, is dat kleine groene cijfertje rechtsboven de framerate?
Tenminste ,dat is op mijn speelscherm....
Nickname KasPlantje.
Komt bij mij niet boven 60, terwijl ik een r9 290 heb, komt misschien door de i 5 2500k?GerGio schreef op zondag 04 september 2016 @ 10:24:
[...]
Ja dat is je framerate
Ik moet zeggen dat hij verrassend goed draait op een 880m in mijn laptop
Fractal Terra Jade, Ryzen 7800X3D, Nvidia 4070 Super
Bij mij komt ie niet onder de 60 met een 4690k en R9 280X. Speel op 1200p op ultra.luifel schreef op zondag 04 september 2016 @ 10:31:
[...]
Komt bij mij niet boven 60, terwijl ik een r9 290 heb, komt misschien door de i 5 2500k?
Loopt op 4000 mhz
Ja kan, in het menu waar je je class kan kiezen, staat linksonder Customize. Daar kan je een paar nieuwe dingen kopen, maar écht nieuwe komen er niet bij omdat dat rank system een beetje bugged is.Mad-Matt schreef op zondag 04 september 2016 @ 10:34:
Kan je trouwens dingen unlocken in de beta?
WP: Mitsubishi SUZ-SWM40 VA + EHST20D-VM2D | WTW: Zehnder E300
Die voor 130 euro is toch de Deluxe Edition? Dan krijg je ook early access voor alle uitbreidingen. Echt weer zoiets nutteloos waar ze weer meer geld voor vragen.RocketKoen schreef op zondag 04 september 2016 @ 09:04:
[...]
Het hele spel kost €130 incl alle DLC.
En pre-orderen is nooit een goed idee. Zeker niet bij EA.
ultimate edition. dat is de deluxe + season pass.Koekiemonsterr schreef op zondag 04 september 2016 @ 11:18:
[...]
Die voor 130 euro is toch de Deluxe Edition? Dan krijg je ook early access voor alle uitbreidingen. Echt weer zoiets nutteloos waar ze weer meer geld voor vragen.
Dus enkel de game en Premium pass zou je voor in totaal 100 euro klaar moeten zijn toch?
Nog altijd 50 euro teveel, maar goed...
Dat moet natuurlijk dit stukje zijnPaulus07 schreef op zaterdag 03 september 2016 @ 23:31:
En tijdens een goed potje een kill/teamwork in een vliegtuig:
[afbeelding]
Klopt maar die kon ik zo snel niet vinden als gifThomasG schreef op zondag 04 september 2016 @ 11:22:
[...]
Dat moet natuurlijk dit stukje zijn
[afbeelding]
Switch - XBox Series X - PS5 -Vita - 3DS - Primo XL - Monolith Classic - Monolith Junior
Fractal Terra Jade, Ryzen 7800X3D, Nvidia 4070 Super
ach bij een keysite is hij straks voor 80/90 euro te krijgen incl. premium wat ik niet veel geld vind voor een game die je zo 500+ speelt.R0y. schreef op zondag 04 september 2016 @ 10:15:
Aantal potjes de beta gespeeld en het spel heeft mij toch erg verrast. De setting is cool en het speelt lekker weg.
Maar wat een prijs zeg (incl. premium)...
[ Voor 10% gewijzigd door beuker19 op 04-09-2016 12:08 ]
Blizzard: killerbeuker#2427 Teamspeak : BuG
Ligt er aan of je 500+ uren gaat spelenbeuker19 schreef op zondag 04 september 2016 @ 12:05:
[...]
ach bij een keysite is hij straks voor 80/90 euro te krijgen incl. premium wat ik niet veel geld vind voor een game die je zo 500+ speelt.
Deel 4 word nu nog veel gespeeld en het is bijna zonde dat je BF4 niet meer hebt gespeeld want het is nu een hele fijne bug vrij shooter.RocketKoen schreef op zondag 04 september 2016 @ 12:10:
[...]
Ligt er aan of je 500+ uren gaat spelen
Titanfall bijvoorbeeld had ik na een week wel weer gezien. BF4 ongeveer 3 maanden gespeeld.
Maar zelfs 3 maanden is niet genoeg om de eerste DLC te krijgen. Dus voor mij wordt de season pas het sowieso niet.
Dat zou ik alleen overwegen als ik deel 4 nu nog steeds zou spelen. (maar ik speel nu overwatch).
Blizzard: killerbeuker#2427 Teamspeak : BuG
Nintendo Network ID: Oo_Morris_oO | PSN: Oo_Morris_oO.
Hoe warm wordt jou kaart dan? Mijne tikt wel de 90° graden aan en ik speel op FHD (wel alles ultra)MeltedForest schreef op zondag 04 september 2016 @ 10:35:
[...]
Bij mij komt ie niet onder de 60 met een 4690k en R9 280X. Speel op 1200p op ultra.
Vroeger waren uitbreidingspakketten ook niet gratis. Als ik kijk bij BF4 hoeveel je voor die ruwweg 100 euro hebt gekregen, dan vind ik dat echt geen vreemd bedrag. Als we het nu over DLC hadden waarbij je 10 euro voor 2 wapens moest betalen, ja dan was het een ander verhaal geweest. Maar volgens mij heeft premium uit mijn hoofd in BF4 ruwweg 20 maps, 20 primary wapens, 5 game modes en nog een zooi overige zaken (voertuigen, attachements, etc) gegeven. Toch wel redelijk voor 50 euro imo. Vooral als mensen dan wel een nieuwe graka voor 500 euro kopenKoekiemonsterr schreef op zondag 04 september 2016 @ 11:18:
[...]
Die voor 130 euro is toch de Deluxe Edition? Dan krijg je ook early access voor alle uitbreidingen. Echt weer zoiets nutteloos waar ze weer meer geld voor vragen.
Dus enkel de game en Premium pass zou je voor in totaal 100 euro klaar moeten zijn toch?
Nog altijd 50 euro teveel, maar goed...
Bij Instant-gaming zelf nog maar 40,49beuker19 schreef op zondag 04 september 2016 @ 12:05:
[...]
ach bij een keysite is hij straks voor 80/90 euro te krijgen incl. premium wat ik niet veel geld vind voor een game die je zo 500+ speelt.
BF1 kost bij Kinguin nu 41,99€ https://www.kinguin.net/c...tlefield-5-origin-cd-key/
[ Voor 38% gewijzigd door SmokingCrop op 04-09-2016 13:08 ]
Dat er geld wordt gevraagd voor DLC vind ik nog niet eens zo erg. Maar vergeet niet dat ze in BF4 na circa een jaar ineens heel veel spelers buiten hebben gesloten door je te weigeren op een server als je geen premium hebt, ook al wordt er op dat moment gewoon een vanilla map gespeeld. Een vriend van mij heeft geen premium en kan maar een klein lijstje aan servers joinen. Ook al zit er maar één DLC-map in de rotatielijst: toegang geweigerd! Voorheen werd hij gewoon uit de server gegooid als er een DLC-map werd geladen, maar nu is dat niet meer. Je hebt dus in feite wel degelijk premium nodig, ook al speel je nooit iets van de DLC.Sissors schreef op zondag 04 september 2016 @ 12:35:
[...]
Vroeger waren uitbreidingspakketten ook niet gratis. Als ik kijk bij BF4 hoeveel je voor die ruwweg 100 euro hebt gekregen, dan vind ik dat echt geen vreemd bedrag. Als we het nu over DLC hadden waarbij je 10 euro voor 2 wapens moest betalen, ja dan was het een ander verhaal geweest. Maar volgens mij heeft premium uit mijn hoofd in BF4 ruwweg 20 maps, 20 primary wapens, 5 game modes en nog een zooi overige zaken (voertuigen, attachements, etc) gegeven. Toch wel redelijk voor 50 euro imo. Vooral als mensen dan wel een nieuwe graka voor 500 euro kopen.
WP: Mitsubishi SUZ-SWM40 VA + EHST20D-VM2D | WTW: Zehnder E300
Dit vind ik nou zo'n typische reactie waar ik niets mee kan. Ik ga je commentaar even counteren als ik magsig69 schreef op zondag 04 september 2016 @ 03:07:
Nou ik heb het een paar uur gespeeld, maar het kan me niet bekoren. Vond het even geinig, nieuwe vehicles enzo bekijken. Allemaal even geprobeerd, en toen was de interesse wel weer bekoeld. De balans is op dit moment ver te zoeken, en ook al vind ik dat vreemd (spelen ze dat spel zelf niet?), is dat niet waar ik op afhaak. Weet eigenlijk niet waarom, het is gewoon meer van hetzelfde denk ik. Als ik wil schieten kan ik net zo goed BC2 of BF4 opstarten.
DAT vind ik dan ook zelf weer jammer... DLC breken de spelersbasis uit elkaar. Wat ik graag zou zien is dat ze de maps in ieder geval gewoon gratis toevoegen aan de vanilla game, misschien dan een paar maanden later ofzo. Dan de wapens, gadgets, unieke skins / outfits, etc, dan in de DLC houden. Daar betalen mensen opzich wel voor.Mick1990 schreef op zondag 04 september 2016 @ 13:16:
[...]
Dat er geld wordt gevraagd voor DLC vind ik nog niet eens zo erg. Maar vergeet niet dat ze in BF4 na circa een jaar ineens heel veel spelers buiten hebben gesloten door je te weigeren op een server als je geen premium hebt, ook al wordt er op dat moment gewoon een vanilla map gespeeld. Een vriend van mij heeft geen premium en kan maar een klein lijstje aan servers joinen. Ook al zit er maar één DLC-map in de rotatielijst: toegang geweigerd! Voorheen werd hij gewoon uit de server gegooid als er een DLC-map werd geladen, maar nu is dat niet meer. Je hebt dus in feite wel degelijk premium nodig, ook al speel je nooit iets van de DLC.
[ Voor 26% gewijzigd door Geronimous op 04-09-2016 13:43 ]
⚛︎ 1-2-2022 poor Leno
Er is een nieuwe driver uit met crossfire support voor bf1. Misschien eens proberen.JacobsT schreef op zondag 04 september 2016 @ 10:18:
Hoe draait het spel bij jullie?
Heb een i2600k OC'd, 16Gb ram en 2 x R290 in crossfire.
Speel een enkele kaart aangezien crossfire nog niet ondersteund wordt maar ik vind de framerate best matig.
Kan zijn omdat het een béta is maar mss moet ik toch maar men setup eens overwegen up te graden?
Dat je geen servers kan joinen omdat er een map in de rotatie zit die je niet kan spelen lijkt mij ook niet de handigste beslissing, al begrijp ik het wel een beetje. Tegelijk als ik in de BF4 server lijst kijk staan er nog zat vanilla only servers.Jeroenimoes schreef op zondag 04 september 2016 @ 13:35:
[...]
DAT vind ik dan ook zelf weer jammer... DLC breken de spelersbasis uit elkaar. Wat ik graag zou zien is dat ze de maps in ieder geval gewoon gratis toevoegen aan de vanilla game, misschien dan een paar maanden later ofzo. Dan de wapens, gadgets, unieke skins / outfits, etc, dan in de DLC houden. Daar betalen mensen opzich wel voor.
cdkeys.com idd 39,99 heb daar al een tiental games gekocht en nog nooit problemen gehad dus is wat mij betreft betrouwbaarSmokingCrop schreef op zondag 04 september 2016 @ 12:59:
Zelf begin ik de Sinai map leuker en leuker te vinden. Ik begin de flow van de map helemaal door te krijgen en dan is het natuurlijk een stuk vermakelijker als je 37-12 gaat zonder tank en grotendeels met een shotgun![]()
Al ben ik wel benieuwd naar de andere maps.
De hype is er alleszins wel, er waren op een moment meer dan 900k mensen aan het spelen op alle 3 de platformen samen. Op dit moment nog meer dan 300k:
http://bf1stats.com/
De piek van BFH beta was 387K en Battlefront beta was 374K.
[...]
Bij Instant-gaming zelf nog maar 40,49
(met ideal betalen via HiPay door country op Nederland te zetten)
Bij Cdkeys nog 50 cent minder, maar daar heb ik geen ervaring met pre-orders.
Ik heb dezelfde ervaring. Eerst vond ik de map ook oninteressant. Maar hoe meer ik het speel, hoe meer ik ontdek hoe ik mijn normale speelstijl bij kan tweaken zodat het in deze map steeds meer bruikbaar wordt. Wel moet ik nog leren te voorkomen dat ik niet aan de lopende band in de rug wordt geschoten.SmokingCrop schreef op zondag 04 september 2016 @ 12:59:
Zelf begin ik de Sinai map leuker en leuker te vinden. Ik begin de flow van de map helemaal door te krijgen en dan is het natuurlijk een stuk vermakelijker als je 37-12 gaat zonder tank en grotendeels met een shotgun![]()
Al ben ik wel benieuwd naar de andere maps.
Ja daar ben ik ook bang voor.Sissors schreef op zondag 04 september 2016 @ 13:51:
[...]
Dat je geen servers kan joinen omdat er een map in de rotatie zit die je niet kan spelen lijkt mij ook niet de handigste beslissing, al begrijp ik het wel een beetje. Tegelijk als ik in de BF4 server lijst kijk staan er nog zat vanilla only servers.
Maar met jouw idee, dan verlies je ruwweg 2/3de van de waarde van een DLC (1/3de maps, 1/3de voertuigen/game modes, 1/3de wapens. IIG voor mij, ik heb nog nooit een andere outfit dan de standaard gekozen). 50 Euro voor alleen een paar wapens, waarbij je iig bij BF4 prima zonder kan om lekker te spelen, ga ik niet betalen. Dus dan kunnen ze nog zo'n 20 euro ervoor vragen, en ik denk niet dat ze zoveel geld willen kwijtraken om te zorgen dat iedereen met elkaar op elke server en map kan spelen.
⚛︎ 1-2-2022 poor Leno
Exclusieve ingame-dingen voor mensen die dieper in de buidel tasten vind ik persoonlijk echt de grootste onzin. Die modellen/skins zitten in elke versie van Battlefield, maar alleen als je grof meer betaalt wordt het geunlockt voor je. Geef dan een collectors item erbij zoals een miniatuur tank of personage ofzo. Iets tastbaars. En laat alles wat in de game zit beschikbaar zijn voor iedereen. Of ze nou 60, 80 of 120 euro betaald hebben. En inderdaad sommige dingen lastig maken te unlocken zodat je er meer voldoening uit haalt.Jeroenimoes schreef op zondag 04 september 2016 @ 13:56:
[...]
Ja daar ben ik ook bang voor.
Ik zou het ook wel ruig vinden als er duidelijk afwijkende outfits komen, en die dan alleen beschikbaar maken voor de spelers die een lijst lastige assignments behalen, zoiets als de Phantom-assignments in BF4. Alleen waren de skins niet zo heel onderscheidend. In BF1 de outfit van Generaal, of juist zaken als het Rode Baron vliegtuig zou ik nou juist zo in het spel stoppen dat je er ook echt iets voor moet doen, in plaats van dat je dalijk bij de launch precies kan zien aan het grote aantal rode vliegtuigjes wie de early enlister editie heeft gekocht...
Idem dito, in het begin was ik nog overmand door alles, nu dat wat minder wordt en ik meer de focus kan leggen op spelen gaat het steeds beter als infantry en voor de light tank ben ik ook niet meer bang met rocket anti tank.Amanoo schreef op zondag 04 september 2016 @ 13:54:
[...]
Ik heb dezelfde ervaring. Eerst vond ik de map ook oninteressant. Maar hoe meer ik het speel, hoe meer ik ontdek hoe ik mijn normale speelstijl bij kan tweaken zodat het in deze map steeds meer bruikbaar wordt. Wel moet ik nog leren te voorkomen dat ik niet aan de lopende band in de rug wordt geschoten.
Switch - XBox Series X - PS5 -Vita - 3DS - Primo XL - Monolith Classic - Monolith Junior
Eens, al vind ik alsnog dat E wel 200m dichterbij D gelegd mag worden. Dan zit er nog een flink stuk woestijn tussen, maar niet zoveel als nu. Dat of spawn meer paarden/random jeeps (en dan niet meteen jeeps met 20 machine geweren erop) daar, zodat je niet nadat je E hebt ingenomen midden in de woestijn zit waarbij de meeste efficiente optie is om te redeployen.Amanoo schreef op zondag 04 september 2016 @ 13:54:
[...]
Ik heb dezelfde ervaring. Eerst vond ik de map ook oninteressant. Maar hoe meer ik het speel, hoe meer ik ontdek hoe ik mijn normale speelstijl bij kan tweaken zodat het in deze map steeds meer bruikbaar wordt. Wel moet ik nog leren te voorkomen dat ik niet aan de lopende band in de rug wordt geschoten.
Je bericht was goed gelezen hoor. Punt was dat je geen goede pc nodig hebt voor BF One. Een simpele dualcore met wat DDR4 en een mid-range gpu volstaat. Wil je 60+ fps op ultra dan wordt het natuurlijk een ander verhaal.Tusk schreef op zaterdag 03 september 2016 @ 16:41:
[...]
THx voor je input. Ik heb de registry hack over het hoofd gezien. Mijn 5850 draait het nu, maar wel oerlelijkerg wennen!
[...]
lees mijn bericht nog een keer.
[ Voor 7% gewijzigd door sdk1985 op 04-09-2016 15:33 ]
Hostdeko webhosting: Sneller dan de concurrentie, CO2 neutraal en klantgericht.
Join me Luke and together we can rule Tweakers ;)
Mijn pre-orders bij instant-gaming heb ik altijd al 1 à 4 dagen voor de release gekregen. Je hebt normaal wel niet de early enlisters edition bij zo'n shop.raiders schreef op zondag 04 september 2016 @ 15:45:
Heeft iemand ervaringen met pre-orders op sites als G2A? 20 euro besparen vind ik behoorlijk wat. Maar ik vind 40 euro alsnog wel een groot bedrag voor een niet officiële verkoper.
En ook ik heb nu het snipen ontdekt. Op het moment gebruik ik nu de Gewehr. Wel speel ik zonder scope en speel ik voornamelijk rondom C en D en speel ik wel de objective als close - mid range scout.
[ Voor 5% gewijzigd door SmokingCrop op 04-09-2016 15:55 ]
Fractal Terra Jade, Ryzen 7800X3D, Nvidia 4070 Super
Je wilt een multiplayer shooter kopen via een niet-officiele verkoper?raiders schreef op zondag 04 september 2016 @ 15:45:
Heeft iemand ervaringen met pre-orders op sites als G2A? 20 euro besparen vind ik behoorlijk wat. Maar ik vind 40 euro alsnog wel een groot bedrag voor een niet officiële verkoper.
En ook ik heb nu het snipen ontdekt. Op het moment gebruik ik nu de Gewehr. Wel speel ik zonder scope en speel ik voornamelijk rondom C en D en speel ik wel de objective als close - mid range scout.
⚛︎ 1-2-2022 poor Leno
Dat ligt er aan waar je het koopt. Je kunt het kopen bij officiële winkels, en bij mensen die het daar te koop aan bieden. Als je het dus koopt bij G2A zelf, en niet bij iemand die het daar aan bied, is er niets aan de hand.Jeroenimoes schreef op zondag 04 september 2016 @ 16:20:
[...]
Je wilt een multiplayer shooter kopen via een niet-officiele verkoper?
Ik blijf zelf ver weg van G2A... ik heb geen zin in problemen straks omdat ik een gestolen serienummer heb gekocht bij een louche tent.
Wat zie jij als een bug? Ondertussen zie je voor elk klein dingetje wel weer een andere term voorbij komen. De tijd waaruit ik kom (doom1, althans doom1 was al een WOW factor voor mij) is de term bug gewoon breed.beuker19 schreef op zondag 04 september 2016 @ 12:12:
[...]
Deel 4 word nu nog veel gespeeld en het is bijna zonde dat je BF4 niet meer hebt gespeeld want het is nu een hele fijne bug vrij shooter.
Daar kan ik me wel in vinden. Als het allemaal zo ver weg is, dan is rondsluipen ook veel moeilijker, omdat je zoveel door de woestijn moet sluipen. Dan heb je wel wat zandheuvels, maar je bent toch vrij open en bloot. Als er dan een rots vol zit met snipers kan ik daar bijna niet bij in de buurt komen. Dat is ook waarom ik zoveel sniper speel. Als ik als assault niet in de buurt kan komen en de snipers van dichtbij kan afmaken, dan moet ik ze maar een koekje van eigen deeg geven. In voorgaande spellen had ik altijd een hele verzameling sluiproutes, om zo mensen die zich veilig wanen van achteren te grazen te nemen.Sissors schreef op zondag 04 september 2016 @ 15:19:
[...]
Eens, al vind ik alsnog dat E wel 200m dichterbij D gelegd mag worden. Dan zit er nog een flink stuk woestijn tussen, maar niet zoveel als nu. Dat of spawn meer paarden/random jeeps (en dan niet meteen jeeps met 20 machine geweren erop) daar, zodat je niet nadat je E hebt ingenomen midden in de woestijn zit waarbij de meeste efficiente optie is om te redeployen.
[ Voor 6% gewijzigd door Amanoo op 04-09-2016 16:42 ]
Hmm ik vind het herladen juist veel te snel, iets wat toen der tijd helemaal niet kon zo snel.. Nu begrijp ik dat ze het niet realistisch kunnen maken omdat je dan 5 minuten bezig bent met herhalen (bewijzen van spreken), maar ik vind het te cod / quake aanvoelen..Misha schreef op zondag 04 september 2016 @ 16:35:
Ik ben pas rank 8. De setting vind ik super, de wapens knallen ook wel aardig, alleen dat herladen duurt erg lang. Natuurlijk, het zijn oude wapens, maar ik ga best vaak dood doordat ik aan het herladen ben. Ook vind ik het lastig om iets tegen een tank te doen.
De beste stukjes vind ik te paard. Ik voel me best machtig met m'n sabel. Heerlijk als je net achter de vuurlinie zit en zo eventjes 4 of 5 man afmaakt. Charge!
Is er een overzicht van tweakers die BF1 spelen per console? Ik wil in een squad zitten waar daadwerkelijk wordt samengewerkt. Er zijn nu nog teveel lone rangers.
Het kan zijn dat het vroeger veel langzamer ging, maar dat haalt het spelletje onderuit. Bij de bolt rifle van de medic vind ik het wel tof gedaan: laden gaat per 5. Maar als je nog 6 kogels hebt en je gaat herladen, dan doet 'ie de resterende 4 er per stuk inLopendeVogel schreef op zondag 04 september 2016 @ 16:47:
[...]
Hmm ik vind het herladen juist veel te snel, iets wat toen der tijd helemaal niet kon zo snel.. Nu begrijp ik dat ze het niet realistisch kunnen maken omdat je dan 5 minuten bezig bent met herhalen (bewijzen van spreken), maar ik vind het te cod / quake aanvoelen..
Sniper te snel
Medic (tsja wat is de naam van die bolt rifle?) te snel (laad volgens mij per 5 kogels ipv 1...)
Automatische wapens? Nja daar wil ik niet eens over beginnen, die herladen veul te snel...
Zelfs in BF3 en 4 lijkt dat trager te gaan met al die moderne wapens, dus laten we hopen dat ze het in BF1 voor de officiële release nog trager weten te maken dan BF3 en 4..
Nja ik weet dat BF richting een arcade shooter wilt gaan en ook dat ze het niet zoals vroeger (in de echte WW1 tijd) moeten doen want dat kan saai worden (zoals jij zegt: haalt het spelletje onderuit). Maar het net zo snel, zo niet, sneller laten gaan als in BF4 met al die moderne wapens.. Tsja...Misha schreef op zondag 04 september 2016 @ 16:56:
[...]
Het kan zijn dat het vroeger veel langzamer ging, maar dat haalt het spelletje onderuit. Bij de bolt rifle van de medic vind ik het wel tof gedaan: laden gaat per 5. Maar als je nog 6 kogels hebt en je gaat herladen, dan doet 'ie de resterende 4 er per stuk in
Krijgen we die discussie weer een keer...Jeroenimoes schreef op zondag 04 september 2016 @ 16:20:
[...]
Je wilt een multiplayer shooter kopen via een niet-officiele verkoper?
Ik blijf zelf ver weg van G2A... ik heb geen zin in problemen straks omdat ik een gestolen serienummer heb gekocht bij een louche tent.
Non-WHQL-Win10-64Bit-Radeon-Software-Crimson-16.8.3-Aug30 is uit, en daarin zit een BF1 CF profile, ik draai met ultra op 2560x1440 en zak niet onder de 60fps, heb wel een 6 core, 12thr cpu..JacobsT schreef op zondag 04 september 2016 @ 10:18:
Hoe draait het spel bij jullie?
Heb een i2600k OC'd, 16Gb ram en 2 x R290 in crossfire.
Speel een enkele kaart aangezien crossfire nog niet ondersteund wordt maar ik vind de framerate best matig.
Kan zijn omdat het een béta is maar mss moet ik toch maar men setup eens overwegen up te graden?
N47h4N|The secret to creativity is knowing how to hide your sources| Dyslexic atheists don't believe in doG! | ˙ʞuɐlq ʇɟǝl ʎllɐuoᴉʇuǝʇuᴉ sɐʍ ǝɔɐds sᴉɥ┴ ®
Nou volgens mij ben jij dan gewoon dief van je eigen walletJeroenimoes schreef op zondag 04 september 2016 @ 16:20:
[...]
Je wilt een multiplayer shooter kopen via een niet-officiele verkoper?
Ik blijf zelf ver weg van G2A... ik heb geen zin in problemen straks omdat ik een gestolen serienummer heb gekocht bij een louche tent.
Blizzard: killerbeuker#2427 Teamspeak : BuG
[ Voor 9% gewijzigd door Mavamaarten op 04-09-2016 18:05 ]
Android developer & dürüm-liefhebber
[ Voor 11% gewijzigd door jurriaan10 op 04-09-2016 18:06 ]
Ryzen 7 7700X | ROG Strix B650-E Gaming Wifi | ROG Strix RTX 4070Ti | 32Gb GSkill RipJaws S5 | 980Pro 2Tb | Corsair RM850x Shift | Fractal Design North Black
Switch - XBox Series X - PS5 -Vita - 3DS - Primo XL - Monolith Classic - Monolith Junior
Het grotere, onderliggende probleem is dat 'balans' iets ongelofelijk subjectiefs is; iedereen heeft daar een andere mening over.Lekker Ventje schreef op zondag 04 september 2016 @ 18:29:
Kwam het op youtube ook tegen waar iemand zei dat de sniper OP is of de rest UP. Er is in ieder geval geen balans tussen die twee. Zag ook iemand als rifleman spelen en dat is wel leuk als je dat kunt maar waarom altijd weer die snipers in een game en dan ook nog zonder limiet is me niet duidelijk. Stel dan de limiet op twee per team of zo, werd daarstraks 10x gekilled door verschillende snipers. En dat je midden in een open stuk respawned helpt ook niet echt.
⚛︎ 1-2-2022 poor Leno
Uitingen via dit account zijn altijd een mening (zij het altijd van de weloverwogen variant). Ik vermeld dit niet altijd specifiek maar vind rust in het feit dat ik me dit realiseer.
De combinatie van dat gewone wapens minder nauwkeurig zijn, en dat snipers een heerlijke scope hebben, maakt het gewoon te makkelijk vanaf een gebouw alles onder vuur nemen. Ook omdat je minder makkelijk zo'n gebouw kapot kan maken om het probleem op te lossen. Het kan wel, en ik probeer het ook regelmatig met mijn anti-tank gun, maar je bent terwijl je mikt wel heel kwetsbaar. Terwijl in bijvoorbeeld BF4 je gewoon om het hoekje kijkt en direct je RPG afschiet. Of anders met je reguliere wapen nauwkeurig genoeg kan schieten om iig de sniper bang te maken.Jeroenimoes schreef op zondag 04 september 2016 @ 18:52:
[...]
Het grotere, onderliggende probleem is dat 'balans' iets ongelofelijk subjectiefs is; iedereen heeft daar een andere mening over.
Snipen is schijnbaar wat makkelijker dan in voorgaande BF games, en sommige mensen roepen dan meteen OP of dat er 'geen balans' is. Je moet je altijd in het achterhoofd houden dat er altijd een balans is, alleen is dat vaak een designkeuze. Ik heb zelf in ieder geval nog niet echt meegemaakt dat ik constant werd gesniped.
Maar zoals ik al meerdere keren heb aangegeven moet je een beta niet afrekenen op 'balans' issues; dat is namelijk nogal veranderlijk en soms ff wennen.
[ Voor 9% gewijzigd door Sissors op 04-09-2016 18:58 ]
Dat moet je wel aanzetten. De deployen van wapens staat namelijk standaard uit in de settings.KillerAce_NL schreef op zondag 04 september 2016 @ 18:59:
Ehh, je kunt ook deployen op obstakels als kozijnen of muurtjes.
Apple iPhone 17 LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq