Annenouk schreef op zondag 26 augustus 2018 @ 11:10:
Ik overweeg een Tado systeem maar er is 1 ding wat ik nergens kan vinden. 1x per week is mijn moeder (zonder smartphone) hier in huis als ik er niet ben. Ook mijn hond is af en toe alleen thuis. Is het echt eenvoudig mogelijk om de verwarming voor hen aan te zetten vanaf afstand? Van wat ik begrepen heb moet het wel mogelijk zijn maar wat ik graag wil weten is of dit echt eenvoudig te doen is of dat ik iets heel ingewikkelds moet doen om deze voor mij veel voorkomende situatie te regelen.
Als je moeder op een vaste dag komt, dan kun je in de programmering opnemen dat de verwarming op die dag aan moet zelfs als er geen gebruikers thuis zijn.
Of anders is het inderdaad heel makkelijk om de verwarming op afstand of op de apparaten zelf op een vaste temperatuur te zetten. Op de radiatorknop makkelijker (knop naar rechts!! draaien) dan op de wandthermostaat (twee verschillende knoppen indrukken, waarvan de tweede pas zichtbaar wordt nadat je de eerste hebt ingedrukt!).
Als je meerdere zones hebt die verwarmd moeten worden, dan moet dat wel voor elke zone apart gebeuren.
Nog een andere optie is, als je misschien een tablet in huis hebt liggen, op de betreffende dag op die tablet locatiegebaseerde controle in te schakelen, waardoor alle zones hun normale dagprogramma zullen volgen.
[
Voor 5% gewijzigd door
PeterdeBruin op 28-08-2018 08:46
]