Branch zegt mij niets, maar Segment staat al tijden in het Privacy Statement van bunq. Toen ze daar vorig jaar mee begonnen was hun reactie trouwens ook "niets aan de hand, loop maar door" en pas toen er geklaagd werd dat ze dit niet zomaar mochten toen hebben ze toch hun privacy statement aangepast zodat er meer duidelijk was. Zie
https://together.bunq.com/d/9634-pi-hole-blokkeert-bunq
Hier staat trouwens het huidige overzicht, zoals ik al eerder zei komen er steeds meer bedrijven bij. Ik vraag me wel eens af wat ze nu allemaal precies willen analyseren om ons beter te helpen en waarom ze daar tig bedrijven voor nodig hebben ipv 1tje die weet hoe het moet.
Anyway, ik kan me best voorstellen dat de consumentbond die niet heeft gevonden want als je naar de nieuwe link van "algemene voorwaarden" of "terms and conditions" gaat staat die er niet bij. Je moet echt naar
www.bunq.com/legal gaan (zoals in de voorwaarden staat in hoofdstuk 37).
Je krijgt trouwens tegenwoordig ook de Engelstalige voorwaarden ook al klik je op de link in de Nederlandse site, als je de link eerst aanpast van /en/ naar /nl/ werkt het weer wel.
Ik weet het niet, maar het lijkt wel alsof ze steeds slordiger worden bij bunq.
Maar goed, het argument van de consumentbond dat je niet kan controleren wat die bedrijven met de data doen vind ik persoonlijk erg zwak. Ik kan ook niet controleren dat de consumentbond mijn privégegevens niet aan Facebook verkoopt. Volgens die redenatie kan je immers nooit niemand vertrouwen.