Oke dat wordt dus drivers downloaden voor het moederbord en de videokaart. Welke drivers heb ik nog meer nodig? Enkel voor die twee onderdelen toch?pjlgt schreef op vrijdag 12 juli 2019 @ 21:30:
[...]
Wat heb je precies gecheckt? Bij de taalinstellingen in je browser kun je ook aangeven welke taal er gebruikt word voor de spellingcheck, staat die juist?
Voor wat betreft de drivers zou ik de laatste drivers en firmwares/bios bij de fabrikant van de specifieke onderdelen downloaden.
Ik zie bijv. deze downloads allemaal staan voor mijn moederbord: https://www.asrock.com/MB...20Pro4/index.asp#Download. Ik wil alleen het broodnodige intstalleren.
Drivers voor geluid en chipset lijken me alleen nodig dan toch? Of moet ik ook LAN drivers installeren, ook al heb ik gewoon internet via de UTP kabel?
[ Voor 22% gewijzigd door GrazendeKoe op 13-07-2019 14:48 ]