Tip 1: Zoek even op gearbest in dit topic. Dan kom je al wat meer te weten.pband schreef op maandag 16 november 2015 @ 14:10:
Het blijft bij maar hetzelfde, product 24 oktober besteld via gearbest, via china warehouse verstuurd, blijft sinds 6-11 (nu dus al 10 dagen) op ready for shipment staan:
[afbeelding]
Tip 2. Ga even naar het Fok forum. Daar hebben ze een speciaal threadje waar helpdesk medewerkers van de verschillende grote china sites zitten. Misschien kan daar iemand je verder helpen
En voor de rest is dit nog een goede optie:
L.N. schreef op woensdag 04 november 2015 @ 06:16:
Degene die problemen hebben met GearBest kunnen mij een PM sturen met hun ordernummer, ticketnummer en een korte omschrijving in het Engels van hun probleem. Dan stuur ik het door naar mijn contact bij GB. Zij zorgt dat het dan onder de aandacht komt van de juiste personen. Natuurlijk kan ik geen garanties geven dat het probleem opgelost wordt, maar waarschijnlijk komt het wel goed,