Acties:
  • +11 Henk 'm!

  • EN-IS
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 15:25
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/ext/f/JJNI2DT1BEfnYSn7GXji03Yc/full.png
.
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/ext/f/cpRM5TgN1AWzvImJYekQvzec/full.png

Welkom bij de tweede deel van de ‘Online Shoppen in China’ topic. Na meer dan 12.000 berichten, bijna een miljoen views in het oude topic en de behoefte voor een nieuwe OP is het tijd voor een nieuwe, moderne, frisse en overzichtelijke ‘Online Shoppen in China‘ topic.

Dit topic is vooral bedoelt om alle ervaringen over het bestellen van producten uit China en Chinese webwinkels te bespreken. Reviews van deze producten en Chinese webwinkels zijn welkom, net zoals het bespreken van de verschillende producten en levertijden van deze Chinese webwinkels. Het is echter niet de bedoeling uitgebreide reviews met stapels foto's te uit te werken, dit om te voorkomen dat er reviewspams worden geplaatst.

De OP is daarentegen vooral bedoeld als wegwijzer voor beginnende en ervaren China Shoppers. De OP is vooral van dynamische opzet en behandelt bijna alle onderwerpen met betrekking tot het shoppen in China. De OP is altijd een 'work in progress' en zal ik dan ook in de loop van de tijd updaten en van nieuwe informatie blijven voorzien.

Heb je voor de OP een aanvulling, feedback, een vraag en of een opmerking, neem dan per DM met mij contact op.

Huishoudelijke mededeling
Met dit topic willen we onze ervaringen delen en blijven informeren. Blijf vooral je eigen verstand gebruiken en als je vragen hebt, kunnen we je aardig op weg helpen. Ga nooit of te nimmer blind af op onze adviezen maar informeer jezelf goed voor je wat koopt.

Wat we graag willen zien in dit topic:
  • Voordat je een vraag stelt dat je de zoekfunctie gebruikt.
  • Niet gevonden wat je zoekt, Google is je vriend.
  • Houd het constructief.
Wat we niet willen zien in dit topic:
  • Lange discussie over de echtheid van producten.
  • Zelfde vragen opnieuw en/of meerdere keren stellen.
  • Niet gebruik maken van de zoekfunctie.
  • "Ik ook" reacties.
  • Producten importeren en doorverkopen.
  • Binnen een week of twee al vragen waarom je bestelling niet is geleverd.
  • Discussie over verboden wapens/goederen.
  • Hoe zorg ik ervoor dat de douane mijn pakketje niet openmaakt/belast?
  • Discussie over waar producten te bestellen zijn die schijnbaar identiek zijn aan merk producten, namaak producten.
.
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/ext/f/ZCeD8GZvhfYhNhjkufOK8kMy/full.png

Het is bijna gemeengoed, producten bestellen uit China. Het is makkelijk, redelijk snel geleverd en vooral betaalbaar.

We shoppen in China omdat het voordelig, leuk en soms uitdagend is.

Voordelig omdat bijvoorbeeld een kabeltje geen €29,95 maar €2,95 kost – wel moet er bij vermeld worden dat de kabel van €2,95 een generieke merk(loze) kabel is – vaak is het van redelijke tot goede kwaliteit – soms heb je missers en soms heb je een top merk gevonden.

Leuk omdat je de gekste producten, geinige hebbedingetjes en gave gadgets tegen komt.

Uitdagend omdat we dat ene product toch nog goedkoper ergens anders proberen te vinden :)
.
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/ext/f/dsYPiO8EXW4y2Gc1ghNzePm6/full.png

Laat ik het voorop stellen, dat het in mijn beleving de afgelopen jaren bestellen uit China beter is geworden. Beter in de zin van levering, kwaliteit en service. Een aantal jaren terug had je namelijk van alles en nog wat; vaak waren dat merkloze en generieke producten. Producten zoals:
  • Apple Accessoires
  • Smartphone Accessoires
  • Kaartlezers
  • Kabels
  • Gadgets
  • Webcams
  • En nog veel meer…
Je kon het zo gek niet bedenken, het is wel beschikbaar in China, goedkoop en ook nog eens gratis verzonden.

De afgelopen jaren is dat meer en meer gesegmenteerd en zie je een duidelijke lijn in het aanbod van producten uit China. Ook komen er steeds meer (kwaliteits-) producten bij van verschillende en bekende merken als Xiaomi, Nilkin, Earson enzovoort uit China.

In mijn beleving een positieve ontwikkeling, want het draagt bij aan de kwaliteit van de aangeboden producten. Jij en ik hebben meer keuze in de aangeboden producten maar vooral meer keuze uit de verschillende kwaliteiten van hetzelfde product. Bijvoorbeeld een merkloze kabel of een kabel van een Chinese merk waar je wel een euro of twee meer aan betaald en er net zo lang mee kunt doen als een merk kabel van een bekende fabrikant.

Natuurlijk is het niet alleen maar kwaliteit wat er nu wordt aangeboden op deze Chinese webwinkels, er is nog altijd genoeg 'troep' te vinden.

Kwaliteit is en blijft wisselend uit China.
.
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/ext/f/8AmnBQuRcyZwtBzhUqwXS5Qa/full.png

Aanbiedingen, Korting, en Coupon Codes
Ben je op zoek naar Aanbiedingen en Coupon Codes, de volgende websites zijn een goede start om mee te beginnen:Producten Zoeken
Ben je op zoek naar een specifiek product of wil je de prijzen en producten vergelijken, dan kun je gebruik maken van de volgende product zoekmachines:
.
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/ext/f/fQ6QhkArX0Wmb1p7xZjVrWHD/full.png

Er zijn talloze webwinkels die uit China opereren en deze webwinkels genieten nu steeds meer van internationale bekendheid. Maar ze krijgen vooral meer voet in Nederland. Dit doordat ze zich de afgelopen jaren ook specifiek zijn gaan richten op de Nederlandse markt en consument. Dit doen ze door middel van gerichte acties bij feestdagen, bijvoorbeeld rond de Sinterklaas periode. Maar ook door de website in het Nederlands aan te bieden.

Zo’n webwinkel die zich specifiek richt op de Nederlandse shopper is DealExtreme.com, van oudsher een van de meest bekende webwinkels uit China.

De Chinese webwinkels opereren vaak vanuit een kantoor uit Hong Kong alleen worden de bestellingen verwerkt en producten verzonden vanuit een magazijn in ShenZhen.

Een greep uit de bekende Chinese webwinkels in willekeurige volgorde:
  • [small]
  • Banggood.com
  • DealExtreme.com
  • Tmart.com
  • FocalPrice.com
  • BuyInCoins.com
  • TinyDeal.com
  • PandaWill.com
  • AliExpress.com
  • GeekBuying.com
  • EverBuying.com
  • ChinaBuye.com
  • CooliCool.com
  • eForChina.com
  • MiniInTheBox.com
  • LightInTheBox.com
  • DealsMachine.com
  • SuntekStore.com
  • 1949deal.com
  • Tomtop.com
  • Sunsky.com
  • WSdeal.com
  • BestOfferBuy.com
  • MadeInChina.com
  • NewFrog.com
  • FastTech.com
  • BuySku.com
  • Chinavasion.com
  • CNinstock.com
  • SourcingMap.com
  • Espow.com
  • LendMeUrEars.com
  • McBub.com
  • PriceAngels.com
  • DinoDirect.com
  • LighTake.com
  • [/small]

Gespecialiseerde Webwinkels
Art / Printmateriaal
  • ArtsCow.com
  • LightInTheBox.com
Smartphones & Tablets
  • iBuygou.com
  • Antelife.com
  • Merimobiles.com
  • Ownta.com
  • SpeMall.com
  • Chinagrabber.com
  • MixeShop.com
  • FastCardTech.com
Zaklampen & Batterijen
  • Kaidomain
Modelbouw & Radiografisch
  • HobbyKing.com
  • RCTimer.com
  • RCMart.com
  • GoodLuckBuy.com
  • Banggood.com
Kleding
  • Vancl
  • Vesst
  • Wholesale7
*Mocht een shop niet meer bestaan, geef dat dan aan aub zodat we de lijst kunnen opschonen en overzichtelijk houden.

AliExpress
AliExpress is een soort internationale eBay voor bedrijven en handelaren die aan particulieren en kleine bedrijven verkopen. Net als bij eBay heeft AliExpress een feedbacksysteem en koper bescherming. De koper bescherming gaat via Escrow. Betaling bij deze service op AliExpress is op verschillende manieren mogelijk. Zo biedt AliExpress ondersteuning aan voor iDEAL-transacties (via Moneybookers) indien een verkoper daar voor heeft gekozen en kun je er betalen via verschillende Credit Card maatschappijen. Ondersteuning voor PayPal-transacties wordt omwille van de hoge fee niet aangeboden.

Tip: veel van de producten die je in deze webwinkels tegen komt, zijn ook vaak te vinden op eBay. De Chinese webwinkels hebben naast de webwinkel ook een eigen (vaak onder een andere naam) ‘store’ op eBay (zoals BuyInCoins.com). De producten zijn soms hierdoor wat goedkoper, de prijzen vergelijken is dan ook aangeraden :). Wie goedkoper is, komt eerder in het aanbod van de eBay zoekresultaten.
Tip: wil je meer informatie over de individuele webwinkels, dan is http://www.resellerratings.com/ een hele goede start!
.
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/ext/f/RtKLoVhplN9p47y8k9h4KAw6/full.png

Bijna alle Chinese webwinkels ondersteunen PayPal en CreditCard betalingen. Een klein deel ondersteunt zelfs iDeal.

PayPal
PayPal is gratis, makkelijk en snel.
Over het algemeen is het aangeraden betalingen met PayPal te verrichten, PayPal biedt namelijk hulp bij problemen met een verkoper/webwinkel. Zo is het mogelijk om bij PayPal een ‘Geschil’ te openen en de transactie te betwisten. Na de betaaldatum heb je 45 dagen de tijd om een geschil te openen. Veel voorkomende redenen om een geschil te openen (volgens PayPal):
  • Heeft u het object niet ontvangen?
  • Heeft u niet het juiste object ontvangen?
  • Herkent u een betaling niet?
Als je vragen en of problemen hebt met een verkoper/webwinkel, neem dan altijd eerst contact op met de verkoper/webwinkel. Direct een geschil openen is niet verstandig tenzij je op dag 44 van de 45 dagen zit.

CreditCard
Heb je geen account bij PayPal maar wel een CreditCard? Het is mogelijk om je CreditCard gratis te koppelen aan je PayPal account, zo kun je betalen met PayPal alleen wordt het bedrag binnen 5 werkdagen van je CreditCard afgehaald. Je kunt ook bij een groot aantal webwinkels zonder tussenkomst van PayPal betalen met je CreditCard.

Heb je geen CreditCard en wil je er toch gebruik van maken, dan zijn er verschillende Prepaid Credit Card aanbieders. Meest bekende en aangeraden Prepaid Credit Card is Skrill. Andere aanbieders zijn:
  • DB Card
  • Netteller
  • 3V Card (op 15 september 2016 stopt de uitgifte van 3V Cards)
  • Cash Passport
Bankrekening
Ook is het mogelijk om gratis je bankrekening te koppelen met je PayPal account, zo kun je betalen via PayPal met je bankrekening.

Koppelen en verifiëren van je PayPal Account met je Bankrekening/CreditCard
Wanneer je een nieuwe account hebt gemaakt bij PayPal, en je direct wilt kunnen afrekenen op een webwinkel, dien je je PayPal account te koppelen en te verifiëren met je bankrekening.

Zo hoef je niet eerst geld te storten op je PayPal account, gewoon direct betalen. De betalingstijd kun je op deze manier terugbrengen naar ‘direct’ in plaats van een week.

Hoe gaat dit in zijn werk?
Dit wordt in twee stappen gedaan, eerst zal PayPal je account koppelen met je bankrekening en bij een eerste betaling zal je bankrekening worden geverifieerd en geaccepteerd.

Stap 1
PayPal stort 2 maal een X bedrag op je rekening met een code in de omschrijving. Deze codes dienen ter verificatie en voer je in op je PayPal account. Je PayPal account is nu gekoppeld met je bankrekening, je kunt helaas nog niet direct afrekenen bij de webwinkels.

Stap 2
Nadat je je PayPal account hebt gekoppeld met je bankrekening, kun je nog altijd niet direct afrekenen bij een webwinkel. De eerst eerste keer dat je een betaling verricht, zal PayPal het bedrag nog niet overmaken aan de webwinkel maar je betaling op ‘gereserveerd’ zetten.

PayPal zal nu het bedrag incasseren van je bankrekening door middel van een automatische incasso. Dit gebeurt binnen een week en zal je hier ook een melding van ontvangen. Wanneer PayPal het bedrag met succes heeft kunnen incasseren van je bankrekening, is je bankrekening ook geverifieerd en vanaf dat moment kun je direct afrekenen bij alle webwinkels. Dit betekent dat een webshop je betaling direct ontvangt en je bestelling direct zal verwerken.

PayPal schiet het bedrag in feite voor, vaak wordt binnen een week het bedrag van je bankrekening geïncasseerd. Houd er rekening mee dat je bij het koppelen van je rekening met je PayPal account je toestemming hebt gegeven aan PayPal voor het incasseren van het bedrag. Achteraf betalen dus.

Kosten
Er zijn voor het gebruik van PayPal geen kosten verbonden. Alleen maakt PayPal gebruik van een iets lagere euro-dollar koers waar ze geld mee verdienen (voorbeeld, euro-dollar = 1,36 | PayPal neemt euro-dollar van 1,32). Bij het ontvangen van betalingen zijn er wel kosten aan verbonden, je betaald dan een X procent over het te ontvangen bedrag.

Controleren van je account
Controleer je bankrekening/creditcard en of deze daadwerkelijk is geverifieerd, tevens dien je sinds kort een SEPA toestemming af te geven, dit kun je controleren onder;
Mijn Rekening -> Profiel -> Bankrekening toevoegen of verwijderen -> Autorisatie weergeven

Niet koppelen/verifiëren
Als je je PayPal account niet wenst te koppelen met je bankrekening of je creditcard, is het mogelijk om een X bedrag op je PayPal account te zetten zodat je alsnog direct betalingen kunt verrichten.

Wanneer je een bestelling wilt plaatsen;
  • Log eerst in op je PayPal account
  • Kies voor ‘Geld toevoegen’
  • Kies het bedrag en betaalmethode (bijvoorbeeld iDeal)
  • Zet geld op je PayPal account
  • Het bedrag is nu toegevoegd op PayPal account
  • Plaats je bestelling bij de webwinkel
  • Je betaling wordt direct verwerkt
Op deze manier reken je ook direct af en wordt het bedrag direct van je PayPal account afgehaald. Zo hoef je niet te wachten op PayPal en de verificatie van je betaling. Je bestelling wordt direct in behandeling genomen omdat de betaling direct wordt verwerkt.

Retourkosten
Bij PayPal is het sinds kort mogelijk om gebruik te maken van de retourservice, deze dien je eenmalig te activeren.Uit de voorwaarden:
U heeft de Service geactiveerd op de webpagina https://www.paypal.nl/retour.Western Union
Daar is niet zoveel over te zeggen, gewoon niet doen, ook als een verkoper je vraagt om te betalen met Western Union.

AliPay
Alipay is de Chinese versie van PayPal. Deze is eigenlijk alleen interessant als je in China woont en een Chinese bankrekening hebt Het is namelijk gelimiteerd tot Chinese bankrekening en om alle functies te gebruiken moet je je verifiëren, wat als Nederlandse shopper lastig kan zijn.

Escrow
Escrow is een soort van Chinese PayPal. Als Nederlandse shopper in China heb je er weinig mee te maken maar desgewenst kun je er toch gebruik van maken om bij AliExpress betalingen te verrichten.

Escrow houdt kort gezegd in dat de verkoper op AliExpress het geld niet krijgt totdat jij de bestelling hebt ontvangen en bevestigd. Er zijn op AliExpress een aantal ‘shops’ die opvallen door hun grote assortiment en goede service. Natuurlijk zijn er op AliExpress wel meer betrouwbare handelaren te vinden, het helpt dan ook om naar de feedback die zo'n ‘shop’ heeft gekregen te kijken en hoe deze wordt gewaardeerd.

Betaling volgt per creditcard-afschrijving. Voor meer informatie zie de site van AliExpress - What is Escrow.
.
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/ext/f/D6fOrpdg3BDUDXSm2naahrcA/full.png

Bijna bij alle Chinese webwinkels kun je je bestelling gratis laten bezorgen. Het gehele ‘gratis verzending’ is één van de redenen waarom bestellen uit China populair is geworden.

Voor alle duidelijkheid, wij als koper betalen misschien geen verzendkosten alleen is vaak al in de prijs van een product wel een percentage voor verzendkosten meegenomen.

Tevens heeft subsidie er niets mee te maken. De prijzen zijn in China / Hong Kong veel lager voor het verzenden van post – pakketten – parcels. De meest voorkomende postdiensten/pakketdiensten zijn Hong Kong post, China Post en Singapore post. Ook kun je bij de verschillende webwinkels kiezen voor betaald verzenden. De betaalde verzenddiensten zijn EMS, FedEx, DHL en UPS. Door de enorme hoeveelheid export, en trucjes zoals het gebruiken van "rest" ruimte in vracht / passagiersvluchten kunnen de prijzen laag blijven.

Bij een aantal webwinkels als Tmart.com, DealExtreme.com, Banggood.com is het mogelijk om te kiezen voor ‘Free registered shipping’. Deze verschilt niet veel met de normale 'Free shipping' alleen krijg je bij de ‘Free registrered shipping’ een gratis Tracking code voor het volgen van je verzending. De gratis tracking code krijg je veelal boven een X bedrag, vaak is dit al bij een bestelling van boven de $20, dit verschilt wel per webwinkels. Wanneer je bestelling niet meer dan $20 is, kun je soms zelf nog kiezen voor deze optie. De kosten hiervan verschillen bij de webwinkels, deze is zo tussen de $1.50 en $2.25.

Levertijden
Bestellen uit China is een lang proces, lang in de zin van levertijden. Verwacht absoluut geen levertijden van een dag of twee, eerder een week of 6 en als je geluk hebt, dan is het een paar weken. De "gratis" verzendkosten moeten ergens vandaan komen,bestellen in China is vooruit plannen en afwachten. Als je iets binnen korte termijn nodig hebt, bestel dan niet uit China.

Op dag 44 open je een case (kwestie) bij PayPal, waarin je het netjes probeert op te lossen met de verkoper, mocht dit niet lukken dan open je een geschil. Vaak hoeft het niet eens zo ver te komen en zijn de meeste pakketjes wel binnen deze 44 dagen gearriveerd.

Vragen waar je pakketje blijft heeft geen zin, wij kunnen het niet weten, geen vertragingen zien of helpen het pakketje te vinden. Voor hulp met betrekking tot oplossingen met een verkoper mag je natuurlijk altijd vragen stellen.

Volgen van je bestelling
Wanneer je een tracking code van de webwinkel ontvangt, houd er rekening mee dat het een paar dagen tot twee weken kan duren voordat je tracking code actief en je bestelling volgbaar is (bijvoorbeeld op www.17track.net). Dit heeft veelal te maken dat je pakket al is aangemeld bij een koerier (je ontvangt immers een tracking code) en je bestelling nog niet 'on route' (onderweg) is.

Code eindigend op:Link:
Universeel:17trackPackagetrackr
PostNL NL:PostNL International Parcels
PostNL *:International Track & Trace on registered mail
China Post CN:China post
Singapore PostSG:Singapore post
Deutsche PostDE:Deutsche post
Sweden PostSE:Sweden post
Swedish PostSE:Swedish post
Malaysia PostMY:Malaysia post
Swiss post CH:Swiss post


Tracking codes eindigend op NL worden door 'PostNL International Parcels' uitgevoerd en zijn te traceren op International Parcel Tracking.

DealExtreme heeft tevens op de website een hele complete lijst over tracking staan, deze raad ik dan ook aan. Let wel, dat de taal van de website op Engels staat, anders wordt je doorgestuurd naar de startpagina.

AppTracking status
Wanneer je je bestelling volgt zul je verschillende status informatie ontvangen alleen zijn deze niet altijd even duidelijk.

Voor China post bestaat er een lijstje met ongeveer alle stadia die een pakket kan doorlopen:
  • Posting = zending is aangemeld
  • Arrival outward office of exchange = in het postsysteem
  • Opening = controlleren van het pakket door de Chinese douane
  • Departure outward office of exchange = vertrek vanaf luchthaven
  • NULL tussenstatus / wachtend op vliegtuig / status onbekend.
  • Arrival inward office of exchange = aankomst bij douane
  • Held by costums (optie) = apart gelegd door de douane
  • Depature inward office of exchange = weg bij douane
  • Failed delivery (optie) = PostNL kon het pakketje (nog) niet in ontvangst nemen
  • Arrival at delivery office = geaccepteerd door PostNL; wordt de eerstvolgende bezorgdag aangeboden (niet maandag)
  • Out for delivery = onderweg
  • Failed delivery = briefje in de brievenbus achtergelaten; af te halen bij het postkantoor
  • Delivered = enjoy!
Mocht er iets niet duidelijk zijn, zoek dan even je één-na-laatste status update op, en neem deze als uitgangspunt. Is het nog altijd niet duidelijk, zoek dan in Google naar de status term.

Niet traceerbaar in Nederland
In een aantal landen zijn buitenlandse standaard tracking nummers in het gewone postsysteem te volgen, je zou dus de RRxxxxxxxCN bijvoorbeeld op de site van PostNL kunnen invullen. Helaas kent PostNL dit systeem niet.

Wel koppelt PostNL de barcode van de verzender aan de 3S barcode en dus worden de statussen uiteindelijk wel doorgeven naar de tracking van de verzender.

Tracking binnen Nederland
Op de site van PostNL kun je de Chinese tracking nummer omzetten naar 3S-codes wanneer deze in NL is gearriveerd:Het kan echter zijn dat het nog niet beschikbaar is en het een dag of twee nog in beslag neemt. Je pakket moet dan nog eerst worden aangemeld (overgenomen) bij PostNL. Houd er ook rekening mee dat de Douane en PostNL geen communicatie met elkaar hebben, als je pakket nog bij de Douane ligt, kan PostNL helaas nog niet veel vertellen over de status van je pakket.

Het is mogelijk om via de officiële PostNL Twitter account te vragen of je pakket al in het systeem van PostNL staat en of deze al een 3S-Code heeft ontvangen. Zo kun je je pakket direct volgen tot aan de deur.

Ook is het mogelijk om via de officiële 0900-0990 nummer van PostNL dezelfde vraag te stellen, alleen zijn de kosten hiervan €0,45 p/m tot een maximum van €22.50. Er is een alternatieve nummer wat je kan proberen 058-2333333.
Members only:
Alleen zichtbaar voor ingelogde gebruikers. Inloggen


België
Wanneer je bestelling is verzonden met BPost, http://www.bpost.be/track/, kun je je pakket tracken vanaf de dag dat het uit China is vertrokken. De melding die is dan ‘Internationaal Transfer’. Wanneer je BEBRUA ziet staat als locatie, dan ontvang je vaak je pakket de volgende dag, tenzij het bij de douane ligt.

Qua verzendtijden naar België ben je het best af met Singapore Post of Hong Kong Post. China Post duurt meestal zo'n een weekje extra. Sweden Post is het traagst. Sweden Post registered gaat iets sneller, dat is ongeveer 3 weken, wanneer je kiest voor Sweden Post maar niet registered, kun je ongeveer 6 weken wachten op je bestelling.

Bestellingen verzonden met DHL die uit Hong Kong komen, worden vaak binnen een paar dagen geleverd in België. Houd er rekening mee dat het op de aankomst dag nog niet zal worden geleverd, maar pas de volgende dag. Wil je alsnog je pakket op de aankomst dag hebben dan kun je deze gewoon ophalen in je lokale DHL depot. Dit doe je door met DHL te bellen.
.
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/ext/f/qs1eaSBzS2PZAbekboSvjeCB/full.png

Het importeren van producten uit China (een land gesitueerd buiten de Europese Unie) brengt mogelijke kosten met zich mee. De verzendkosten zijn dus niet de enige kosten waar je rekening mee moet houden. Eventuele import kosten zijn mogelijk. Dit zijn kosten die te maken hebben met de import van goederen uit het buitenland waar een waarde beperking op zit. Dit zijn douanerechten (zoals invoerrecht), btw en/of andere invoerheffingen.

Als deze waarde beperking overschreden wordt moet je importbelasting betalen.
Afbeeldingslocatie: https://i.imgur.com/fOu45A6.png

De verkopende partij, in dit geval een Chinese webwinkel is verplicht een douaneverklaring (customs declaration) in te vullen en bij je bestelling mee te doen (moet tevens duidelijk zichtbaar zijn voor de douane). De douaneverklaring is vaak een formulier waar omschrijving, aantal, waarde en type zending op is vermeld. Ontbreekt de douaneverklaring of is deze niet correct, onvolledig ingevuld of twijfelt de douane aan de verklaring, dan kan de douane je zending mogelijk openen ter controle en zelf de waarde schatten. Wanneer de douane geen waarde kan vaststellen, zullen ze je per brief je verzoeken de details (uitdraai van een bestelling/rekening/afschrijving) door te geven. Hierdoor kan de levering van je zending nogal vertraagd worden, dit neemt ongeveer een week in beslag.

Algemene regel: 4% invoerrechten en over het totale bedrag 21% of 6% omzetbelasting.

Bron en voor meer informatie over de Nederlandse douane vind je hier:Douane België
De douane in België verschilt niet met de douane in Nederland. De informatie hierboven geldt dan ook voor België. De wettelijke regels zijn namelijk van de Europese Unie en geldt voor alle landen binnen de EU.

Bron en voor meer informatie over de Belgische douane vind je hier:

Eventuele kosten buiten de douane om zijn inklaringskosten en handling fees.

Inklaringskosten:
Inklaringskosten zijn de kosten die het post- of koeriersbedrijf rekent voor het afhandelen van de inklaring van geïmporteerde goederen. Deze kosten bestaan onder andere uit de douaneaangifte van de goederen, het voorschieten van de verschuldigde douanerechten, BTW en andere heffingen, opslagkosten en de administratieve afhandeling. De inklaringskosten die men betaalt (voor een pakket van buiten de EU), zijn als volgt opgebouwd:
  • De kosten voor het opmaken van de vereiste douaneaangifte.
  • Douanerechten, btw en andere invoerheffingen.
  • Kosten voor het eventueel aanschrijven van de ontvanger wanneer de inhoud, waarde en gegevens van de zending niet
  • overeenkomen of onvolledig zijn.
  • Het vaststellen van product en waarde.
  • Opslag- en bewaarkosten.
  • Incassokosten.
  • Administratieve kosten.
Voor meer informatie over de inklaringskosten, kun je op de website van PostNL kijken.
Ontvangt u goederen van buiten de Europese Unie? En krijgt u hierbij te maken met douanerechten, btw of andere invoerheffingen? Dan regelen wij de inklaring voor u. Wij nemen u al het papierwerk dat hierbij komt kijken uit handen. Dat scheelt u een hoop tijd. U betaalt hiervoor inklaringskosten.
Een voorbeeld: stel je smartphone heeft een waarde van $194/€150 en je pakketje wordt gecontroleerd en er tussen uitgehaald dan betaal je:
  • €13 inklaringskosten
  • plus 21% BTW over de waarde in dit geval €150 (150x1,21+13=194.50)
In dit voorbeeld ben je dus in totaal €194.50 kwijt. Maar de praktijk leert dat de meeste shops (soms standaard) een lager bedrag invullen of de douane een schatting maakt en dat er meestal rond de 20 a 40 euro bij kan komen. Met de premium (snelle) verzendmethode is de kans groter dat je extra moet betalen. Vaak is dit een bedrag van 30 a 35 euro welke je meestal contant aan de bezorger moet geven.

Handling Fees:
Zijn (administratie)kosten wanneer je gebruik gemaakt hebt van een tussenpersoon, zoals een agent.

Er is ook een handige tool die je kunt vinden op InvoerCalculator. Met de invoerkosten calculator kun je op eenvoudige wijze de douanerechten (zoals invoerrechten), btw, inklaringskosten en andere bijkomende kosten berekenen die vaak komen kijken bij het importeren van producten uit land van buiten de Europese Unie.
.
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/ext/f/74Tgp0tv2ZDcENjYt71jCfaX/full.png

Batterijen uit China?
Niet doen en koop alleen (oplaadbare) batterijen van bekende en betrouwbare merken zoals Panasonic, GP, Sanyo, enzovoort. Deze kun je bestellen bij de Nederlandse webwinkel Nkon.nl (sk.nkon.nl is iets goedkoper als de hoofdsite).

Zie [Ervaringen] Oplaadbare Batterijen voor meer informatie.

USB Sticks/Memory Cards/Enzovoort uit China?
Niet doen, voor die paar Euro's winst is het niet waard en loop je onnodig risico omdat een groot deel ervan troep is (lees: nep). Een bekende en betrouwbare Nederlandse webwinkel is DataIO. In Nederland heb je hetzelfde geheugen voor bijna hetzelfde bedrag.

Goede kabels uit China?
Helaas zijn een groot deel van de kabels uit China waardeloos en heb ik besloten om alle nieuwe en voorgaande kabels te testen en dit bij te houden in een tabel.

Kabel Test
KabelPrijsTest UitslagWebwinkel
Origineel Galaxy S4 kabel$max output 1.9ASamsung
Google Nexus 7 (zwart)$1.94max output 0.3AMiniInTheBox
Google Nexus 7 (wit)$1.94max output 0.420AMiniInTheBox
Generiek Micro-USB$17.99max output 0.540AXtremeGuard
Micro-USB Cable Hemp (braided/nylon)$2.64max output 1.260AeForChina
Xiaomi Magnetische Micro-USB$4.90max output 1.9ADealExtreme
Magnetische Micro-USB (wit)$1.49max output 1.14AChinaBuye
Magnetische Micro-USB (grijs)$1.77max output 1.14AChinaBuye
Orico Micro USB Cable$6.99max output 1.9AMiniInTheBox
Red Micro USB Cable$3.99gem. 1.6A (max output 1.9A)MiniInTheBox
Generic Micro-USB Zwart$1.00gem. 0.4A (max output 0.5A)eBay Seller
Generic Micro-USB Wit$1.45gem. 0.6A (max output 0.6A)BuyInCoins
Generic Micro-USB Zwart$1.50gem. 0.4A (max output 0.4A)eBay Seller
Micro 5 Purple$4.49max output 2AAliExpress Seller
Generic Micro-USB Wit$4.49max output 0.6AAliExpress Seller
Nilkin 2A 120cm Charge Cable$4.49max output 2ABanggood.com

Voorlopige winnaars:Red Cable: de batterij van de Galaxy S4 staat op 2% - het laadt de telefoon direct op met ongeveer tussen de 1.1A en 1.5A, wanneer de Galaxy S4 de 40% grens bereikt blijft het laadvermogen op 1.46A en bij de batterij grens van 70% schiet het naar een continu laadvermogen van 1.8A / 1.9A !

Toelichting van de kabel:
Dit is tot nu toe een van de weinige kabels die echt 1.9A door heen laat, de reden waarom deze een 'voorlopige' winnaar is de prijs kwaliteitsverhouding.

De Orico kabel is kwalitatief beter en laat ook 1.9A door. Alleen is deze wat prijziger en tippen beide kabels nog altijd niet aan de Samsung S4 kabel. De Orico kabel laadt net iets sneller op als de Red kabel.

Bij de Red kabel heb ik een gemiddelde vermeld omdat de grenzen voor het verhogen van de Ampere net iets later plaatsvindt als bij de Orico (en originele Samsung) kabel. Laden begint bij 1.26A, en dan 1.46A en dan naar 1.9A.

Beste kabel in de categorie prijs kwaliteitsverhouding:
  1. Samsung Galaxy S4 kabel
  2. Nilkin kabel / Orico kabel
  3. Red kabel
  4. Hemp kabel
Getest met:
- Galaxy S4 Smartphone
- Galaxy S4 Lader
- Galaxy S4 Kabel
- App: Galaxy Charging Current
- USB Meter Tester
- KCX-017 USB Voltage Tester
.
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/ext/f/qCIQFJAP1Xh62acv3xwPA87g/full.png

De OP is gemaakt en geschreven door mij (EN-IS). Een deel van de informatie was al beschikbaar in het oude China Shopping topic en is waar nodig verbeterd en in het nieuwe topic opgenomen.

Zo is het mogelijk dat er in de OP informatie nog ontbreekt, of onvolledig is, help je zelf en anderen door mij te helpen en deze informatie of punten aan te vullen. Wil je een bijdrage leveren, graag per DM contact opnemen. Dank!

Hierbij wil ik diegene die een bijdrage heeft geleverd door middel van suggesties, tips en feedback dan ook bedanken:
.

[ Voor 255% gewijzigd door EN-IS op 27-06-2017 11:57 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • gambieter
  • Registratie: Oktober 2006
  • Niet online

gambieter

Just me & my cat

Modbreak:Helaas is door een fout van mij het topic Deel 2 samengevoegd met alle verwijderde reacties van Deel 1 en Deel 2. Ik probeer e.e.a. te herstellen, dit gaat het topic worden maar er zullen we veel posts wegblijven (duizenden posts screenen en terugzetten is wat teveel werk ;) ).

Excuses, mochten er specifieke posts zijn die echt goed zijn om terug te zetten, geef me dan informatie per DM en ik ga ermee aan de slag :)

Het topic is voorlopig nog heel leeg, maar begin rustig weer met posten. Discussies over Ebay-printercartridges komen niet terug en zijn gewoon off-topic als het niet over ebay.cn gaat :)

[ Voor 27% gewijzigd door gambieter op 15-02-2015 19:43 ]

I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ApC_IcE
  • Registratie: December 2001
  • Nu online

ApC_IcE

Aan elk einde zit een begin

gambieter schreef op zondag 15 februari 2015 @ 18:19:
[modbreak]
Helaas is door een fout van mij het topic Deel 2 samengevoegd met alle verwijderde reacties van Deel 1 en Deel 2. Ik probeer e.e.a. te herstellen, dit gaat het topic worden maar er zullen we veel posts wegblijven (duizenden posts screenen en terugzetten is wat teveel werk ;) ).

Excuses, mochten er specifieke posts zijn die echt goed zijn om terug te zetten, geef me dan informatie per DM en ik ga ermee aan de slag :)
[/]
[mbr]Het topic is voorlopig nog heel leeg, maar begin rustig weer met posten. Discussies over Ebay-printercartridges komen niet terug en zijn gewoon off-topic als het niet over ebay.cn gaat :) [/]
lekker bezig ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrMilco
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 15:43
vandaag weer €2,50,- gekregen van Miniinthebox, Even het volgende besteld:
Deze bestelling 2x

2x 5mW Red Dot Laser Diode Module -http://www.miniinthebox.com/nl/5mw-red-dot-laser-diode-module_p473308.html
1x MR16 1 * 3W 650 ~ 700mA constante stroom geregeld LED Driver (8 ~ 40V-ingang) - http://www.miniinthebox.c...-40v-ingang_p1121979.html

Altijd fijn :)

Iemand anders ook dit gehad? en misschien nog leuke dingen ermee besteld?
Was een beetje inspiratieloos

Geluidsoverlast??? Als je de politie moet sms'en omdat ze het niet verstaan dat is geluidsoverlast!!!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • T homass
  • Registratie: Oktober 2010
  • Laatst online: 17-01 11:33
Silicone case Xiaomo 10400 mAh Vrijdag 6-feb besteld en vrijdag de 13e al ontvangen! Een recordje.

Credit Card formaat mes Ook deze week ontvangen, best een leuk dingetje.

Ben nu opzoek naar deze schroevendraaier: http://rounded.com/philips-screwdriver-size-00x50-nl-en.html

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 483276

MrMilco schreef op zondag 15 februari 2015 @ 21:34:
vandaag weer €2,50,- gekregen van Miniinthebox, Even het volgende besteld:
Deze bestelling 2x

2x 5mW Red Dot Laser Diode Module -http://www.miniinthebox.com/nl/5mw-red-dot-laser-diode-module_p473308.html
1x MR16 1 * 3W 650 ~ 700mA constante stroom geregeld LED Driver (8 ~ 40V-ingang) - http://www.miniinthebox.c...-40v-ingang_p1121979.html

Altijd fijn :)

Iemand anders ook dit gehad? en misschien nog leuke dingen ermee besteld?
Was een beetje inspiratieloos
Oh dat is altijd fijn inderdaad. Zometeen maar ff bestellen. :)

PS. Damn you gambieter! Beetje ons topic verwijderen. :( :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sphandor
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 16:40
MrMilco schreef op zondag 15 februari 2015 @ 21:34:
vandaag weer €2,50,- gekregen van Miniinthebox, Even het volgende besteld:
Deze bestelling 2x

2x 5mW Red Dot Laser Diode Module -http://www.miniinthebox.com/nl/5mw-red-dot-laser-diode-module_p473308.html
1x MR16 1 * 3W 650 ~ 700mA constante stroom geregeld LED Driver (8 ~ 40V-ingang) - http://www.miniinthebox.c...-40v-ingang_p1121979.html

Altijd fijn :)

Iemand anders ook dit gehad? en misschien nog leuke dingen ermee besteld?
Was een beetje inspiratieloos
Ik kreeg vandaag €3,50 van lightinthebox en heb een 2 gb kingston SD-kaartje gekocht voor €0,58 bijbetaling en bedacht me een paar uur later dat ik eigenlijk een micros-SD nodig had :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Musta
  • Registratie: Augustus 2010
  • Laatst online: 11:44
Altijd handig om hier te kijken of er een bonustegoed is verstuurd. heb bij lightinthebox $5 gekregen, kijken wat voor leuks er is. En ik krijg laatste tijd mijn bestellingen best snel binnen, ook bij jullie het geval?

NS FC: SW 2742 0448 8213


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kenzi
  • Registratie: Oktober 2009
  • Niet online

Kenzi

Scientia potentia est

Niet dicht tijdens CNY, wel wat minder staff...en hoop kortingen:
http://www.tinydeal.com/chinese-new-year-sale-si-3355.html

19 Februari is het Chinees Nieuwjaar, merk dit jaar wel dat er meer mensen aan het werk blijven tov van vorig jaar. Blijkbaar zijn de tradities iets minder sterk aanwezig.

[ Voor 41% gewijzigd door Kenzi op 16-02-2015 07:19 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • gambieter
  • Registratie: Oktober 2006
  • Niet online

gambieter

Just me & my cat

Nou ja zeg, net overnieuw begonnen en men begint weer gewoon MITB/LITB tegoed posts te plaatsen? Die waren in de verdwenen editie niet de bedoeling, en ook hier niet :)

Svp hier op letten.

I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrMilco
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 15:43
gambieter schreef op maandag 16 februari 2015 @ 02:54:
[mbr]Nou ja zeg, net overnieuw begonnen en men begint weer gewoon MITB/LITB tegoed posts te plaatsen? Die waren in de verdwenen editie niet de bedoeling, en ook hier niet :)

Svp hier op letten. [/]
Sorry zou er op Letten 8)

Geluidsoverlast??? Als je de politie moet sms'en omdat ze het niet verstaan dat is geluidsoverlast!!!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 483276

gambieter schreef op maandag 16 februari 2015 @ 02:54:
[mbr]Nou ja zeg, net overnieuw begonnen en men begint weer gewoon MITB/LITB tegoed posts te plaatsen? Die waren in de verdwenen editie niet de bedoeling, en ook hier niet :)

Svp hier op letten. [/]
Dat is als straf voor het sluiten van het topic! :P

Iemand nog een tip voor een leuk geprijsde usb 3.0 hdd enclosure? Kan er best wat vinden maar zijn allemaal €8-10+ en hoop eigenlijk dat het nog wat goedkoper kan. :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dodge_911
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

dodge_911

test wel 'ns wat

(overleden)
gambieter schreef op zondag 15 februari 2015 @ 18:19:
[modbreak]
Helaas is door een fout van mij het topic Deel 2 samengevoegd met alle verwijderde reacties van Deel 1 en Deel 2. Ik probeer e.e.a. te herstellen, dit gaat het topic worden maar er zullen we veel posts wegblijven (duizenden posts screenen en terugzetten is wat teveel werk ;) ).

Excuses, mochten er specifieke posts zijn die echt goed zijn om terug te zetten, geef me dan informatie per DM en ik ga ermee aan de slag :)
[/]
[mbr]Het topic is voorlopig nog heel leeg, maar begin rustig weer met posten. Discussies over Ebay-printercartridges komen niet terug en zijn gewoon off-topic als het niet over ebay.cn gaat :) [/]
Riekt 'n beetje naar 'n BOfH-actie, imho :p
Ik verwacht wel dat m'n posts in ere worden hersteld, eerlijk gezegd. Zomaar mijn welgeformuleerde posts gaan deleten, die gambieter durft :)
En dan maar zeggen dat 't per ongeluk was!
Dat is helaas het nadeel van zulke grote topics, als er dan wat fout gaat, gaat er meteen heel veel fout/weg.

[ Voor 5% gewijzigd door dodge_911 op 16-02-2015 12:15 ]

:: Not an expert, but I play one on YouTube :: Dodgereviews @ Youtube ::


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Whiskey48
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 16:32
Anoniem: 483276 schreef op maandag 16 februari 2015 @ 12:05:
[...]

Dat is als straf voor het sluiten van het topic! :P

Iemand nog een tip voor een leuk geprijsde usb 3.0 hdd enclosure? Kan er best wat vinden maar zijn allemaal €8-10+ en hoop eigenlijk dat het nog wat goedkoper kan. :)
Voor USB 2.0 kan ik onderstaand wel aanbevelen. Intussen al 8 besteld en hier en daar gebruikt.
USB 3.0 is toch een stuk duurder, prijs kan wel kloppen wat je zegt.

http://www.buyincoins.com/item/10576.html
meestal voor 3 a 4 dollar, nu blijkbaar wat duurder.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mu.siQ
  • Registratie: Februari 2009
  • Laatst online: 08-04 16:50

Mu.siQ

XBL: MusiQ2

Nou, ik was altijd erg gesteld op bestellingen uit China/Japan/Azie/Canada. Kwamen altijd keurig aan na x aantal weken (vaak 3). Echter, de laatste paar bestellingen komen allemaal niet aan. Een wireless QI charger tot tweemaal toe niet. Een IR receiver voor mijn D3200, zelfde verhaal. Vraag nu resent aan maar toch. Terwijl ik me dit bedenk schiet me nog één te binnen: iPod oplader kabel (zo'n oude grote). Ook tot tweemaal toe niet aangekomen.

Van QI charger helaas nooit geld teruggekregen (alhoewel wel gezegd dat hij dit zou doen maar tot op heden...en het is inmiddels al veels te lang geleden dus tja). Rest wel netjes geld terug.

Van mij mag het volgende pakketje toch wel weer aankomen zodat ik weer wat vertrouwen krijg in eBay, iets wat ik toch eigenlijk altijd wel had :X

Therefore I must know what I am doing. Maybe.


Acties:
  • 0 Henk 'm!
Hoewel iedereen de Earson Bluetooth speaker op z'n nachtkastje heeft staan vond ik deze aanbieding voor een Xiaomi Bluetooth speaker met 15% korting ($24,64 i.p.v. $28,99) bij Banggood.

In dit geval is de speakers niet meer vierkant maar rond en ontbreekt NFC erop.
Afbeeldingslocatie: http://img.banggood.com/thumb/gallery/2014/zhaoyuhong/12/SKU189056/SKU189056-1.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Whiskey48
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 16:32
Chocoball schreef op maandag 16 februari 2015 @ 12:22:
Hoewel iedereen de Earson Bluetooth speaker op z'n nachtkastje heeft staan vond ik deze aanbieding voor een Xiaomi Bluetooth speaker met 15% korting ($24,64 i.p.v. $28,99) bij Banggood.

In dit geval is de speakers niet meer vierkant maar rond en ontbreekt NFC erop.
[afbeelding]
Even uit mijn hoofd hoor, maar ik herinner me een vergelijking gelezen te hebben tussen deze en de Earson, waar de Earson toch wel een stuk beter uit de bus kwam, ik dacht met name volume en lage tonen.

Ik kan het mis hebben, maar ik zou zeggen, sonde van je geld om te kopen, koop eerder een 2e earson als je er nog 1 zoekt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kenzi
  • Registratie: Oktober 2009
  • Niet online

Kenzi

Scientia potentia est

maurits82 schreef op maandag 16 februari 2015 @ 12:26:
[...]


Even uit mijn hoofd hoor, maar ik herinner me een vergelijking gelezen te hebben tussen deze en de Earson, waar de Earson toch wel een stuk beter uit de bus kwam, ik dacht met name volume en lage tonen.

Ik kan het mis hebben, maar ik zou zeggen, sonde van je geld om te kopen, koop eerder een 2e earson als je er nog 1 zoekt.
Dat was de Xiaomi Steelgun ...die vierkante met NFC :) Niet deze

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ep Woody
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 19-04 17:04
Ik heb onlangs twee QI-chargers besteld via Ebay. Deze zijn verzonden via Yanwen en als ik de tracking mag geloven zouden deze resp. sinds de 4e en de 5e al in Nederland moeten zijn. Aangezien ik ze nog niet ontvangen heb, twijfel ik aan deze informatie.
2015-02-04 00:00 Netherlands Arrive at Netherlands Airport-(Yanwen's Track End)
Original Country-Yanwen[] To China Post Air Mail[]

2015-02-03 00:00 BeiJing Handled by Airline,Flight No. KL898
2015-02-02 00:00 Beijing Internationg Mail Center Prepare to Dispatch
2015-02-01 00:00 BeiJing Arrived at Beijing Internationg Mail Center
2015-02-01 00:00 Beijing Internationg Mail Center Received
2015-01-30 20:00 ShenZhen Despatched from ShenZhen Yanwen Sorting Center
2015-01-30 18:00 ShenZhen Arrived at ShenZhen Yanwen Sorting Center
Het vreemde is echter dat er op de dagen waarop het pakketje per vliegtuig verstuurd zou zijn geen vliegtuig met dat vluchtnummer vertrokken is. Heeft iemand meer ervaring met deze verzendservice en de betrouwbaarheid van de tracking service?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tommyboy_1908
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 08-12-2023
Toen Xiaomi een eigen router uitbracht was hier aardig wat om te doen. Uiteindelijk was het merendeel van de mensen wel tevreden. Ik zat er dan ook over na te denken om hem zelf ook aan te schaffen alleen ben even benieuwd hoe jullie nadenken over de veiligheid van een dergelijke router (inclusief Chinese software). Hoe denken jullie hierover?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • yodeluxe
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 20-12-2024
Ep Woody schreef op maandag 16 februari 2015 @ 14:17:

Het vreemde is echter dat er op de dagen waarop het pakketje per vliegtuig verstuurd zou zijn geen vliegtuig met dat vluchtnummer vertrokken is. Heeft iemand meer ervaring met deze verzendservice en de betrouwbaarheid van de tracking service?
Het lijkt me gewoon een geautomatiseerd proces dat eens in de zoveel uur kijkt voor statusupdates en dat dan weergeeft. Waarschijnlijk is je pakje met deze vlucht meegegaan.

Mijn platencollectie (nog bezig met invoeren)
Hotel nodig? Kijk in dit topic voor 10% korting!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrMilco
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 15:43
Ep Woody schreef op maandag 16 februari 2015 @ 14:17:
Ik heb onlangs twee QI-chargers besteld via Ebay. Deze zijn verzonden via Yanwen en als ik de tracking mag geloven zouden deze resp. sinds de 4e en de 5e al in Nederland moeten zijn. Aangezien ik ze nog niet ontvangen heb, twijfel ik aan deze informatie.


[...]


Het vreemde is echter dat er op de dagen waarop het pakketje per vliegtuig verstuurd zou zijn geen vliegtuig met dat vluchtnummer vertrokken is. Heeft iemand meer ervaring met deze verzendservice en de betrouwbaarheid van de tracking service?
Heb ik begin januari ook gehad, heeft 3 weken op de status gestaan dat hij in nederland was, toen kreeg ik ze eindelijk binnen. Dus heb geduld :)

Geluidsoverlast??? Als je de politie moet sms'en omdat ze het niet verstaan dat is geluidsoverlast!!!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Freakster86
  • Registratie: September 2009
  • Niet online
Musta schreef op zondag 15 februari 2015 @ 22:57:
Altijd handig om hier te kijken of er een bonustegoed is verstuurd. heb bij lightinthebox $5 gekregen, kijken wat voor leuks er is. En ik krijg laatste tijd mijn bestellingen best snel binnen, ook bij jullie het geval?
Haha, ja hier ook weer tegoed ontvangen. Zoveelste keer gratis spulletjes :)

Vorige week nog 3$ van miniinthebox gekregen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • gambieter
  • Registratie: Oktober 2006
  • Niet online

gambieter

Just me & my cat

Blijkbaar moet ik mezelf herhalen: geen MITB of LITB posts. Dat is niet veranderd. Om het nog duidelijker te maken staat het nu in de topicwaarschuwing.

I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ep Woody
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 19-04 17:04
yodeluxe schreef op maandag 16 februari 2015 @ 14:27:
[...]


Het lijkt me gewoon een geautomatiseerd proces dat eens in de zoveel uur kijkt voor statusupdates en dat dan weergeeft. Waarschijnlijk is je pakje met deze vlucht meegegaan.
Volgens mij is het eerder een geautomatiseerd proces wat zelf statussen genereert om de schijn op te houden dat ze de pakketten erg snel verstuurd hebben. Iets wat vandaag in Nederland aankomt, blijft daar niet 2 tot 3 weken liggen voordat het afgeleverd wordt. Ze zullen het eerder in China opsparen tot er een volle lading weg kan. Het valt ook op dat andere pakketjes die rond dezelfde tijd besteld zijn, en via de normale weg via China Post verstuurd worden wel netjes rond de 2 weken afgeleverd zijn.

Het pakket wat 1 dag later verstuurd is, is ook een dag later verzonden via dezelfde vlucht KL898. Op 3-feb en op 4-feb zijn er geen vluchten geweest van de KL898, dat kan dus niet.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Drowzz
  • Registratie: Juni 2011
  • Laatst online: 27-01 01:28
Tommyboy_1908 schreef op maandag 16 februari 2015 @ 14:26:
Toen Xiaomi een eigen router uitbracht was hier aardig wat om te doen. Uiteindelijk was het merendeel van de mensen wel tevreden. Ik zat er dan ook over na te denken om hem zelf ook aan te schaffen alleen ben even benieuwd hoe jullie nadenken over de veiligheid van een dergelijke router (inclusief Chinese software). Hoe denken jullie hierover?
Aan welke zit je te denken? De mini versie of de grote versie met 1tb hd erin?

Ik heb de mini versie hier thuis nu 2 maanden draaien, en ik kan vertellen, werkt ideaal, supersnel via de 2.4ghz band, haal door 2 muren heen gewoon 75 mbit op speedtestje waarbij ik een 90mbit ziggo abonnement heb :) Bedraad gewoon 90 :) je moet wel rekening mee houden dat die kleine niet meer dan 100mbit kan :p

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • B0MBACI
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online

B0MBACI

Ben© Tweaker

Drowzz schreef op maandag 16 februari 2015 @ 19:40:
[...]


Aan welke zit je te denken? De mini versie of de grote versie met 1tb hd erin?

Ik heb de mini versie hier thuis nu 2 maanden draaien, en ik kan vertellen, werkt ideaal, supersnel via de 2.4ghz band, haal door 2 muren heen gewoon 75 mbit op speedtestje waarbij ik een 90mbit ziggo abonnement heb :) Bedraad gewoon 90 :) je moet wel rekening mee houden dat die kleine niet meer dan 100mbit kan :p
Ik heb ook de mini, met chrome en ingebouwde google translate kom je heel ver, dus voor de chinese taal hoef je het niet te laten. Verder kwa functionaliteit is mijn ervaring dat bereik goed zit enige nadeel is dat hij idd max 100mbit ondersteunt.

*knip* dat doen we hier dus niet

[ Voor 4% gewijzigd door gambieter op 16-02-2015 19:59 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tommyboy_1908
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 08-12-2023
B0MBACI schreef op maandag 16 februari 2015 @ 19:58:
[...]


Ik heb ook de mini, met chrome en ingebouwde google translate kom je heel ver, dus voor de chinese taal hoef je het niet te laten. Verder kwa functionaliteit is mijn ervaring dat bereik goed zit enige nadeel is dat hij idd max 100mbit ondersteunt.

[mbr]*knip* dat doen we hier dus niet[/]
Inderdaad de mini. En maken jullie je geen indruk omtrent privacy omdat het chinese software is welke erop zit? Wat betreft snelheid moet die 100mbit p/s wel goed zitten, helaas bieden ze die snelheid bij ons niet aan. Ik denk dat ik hem ook ga proberen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • B0MBACI
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online

B0MBACI

Ben© Tweaker

Tommyboy_1908 schreef op maandag 16 februari 2015 @ 20:13:
[...]


Inderdaad de mini. En maken jullie je geen indruk omtrent privacy omdat het chinese software is welke erop zit? Wat betreft snelheid moet die 100mbit p/s wel goed zitten, helaas bieden ze die snelheid bij ons niet aan. Ik denk dat ik hem ook ga proberen.
Persoonlijk kan ik me er niet heel druk om maken, heb tot nu toe niks raars kunnen ontdekken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Drowzz
  • Registratie: Juni 2011
  • Laatst online: 27-01 01:28
B0MBACI schreef op maandag 16 februari 2015 @ 20:16:
[...]


Persoonlijk kan ik me er niet heel druk om maken, heb tot nu toe niks raars kunnen ontdekken.
Nope ik ook niet :p

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tommyboy_1908
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 08-12-2023
Nee, ik eigenlijk ook niet, maar ik heb zo'n ubs routertje van Xiaomi en toen ik zei hem op mijn werk te willen gebruiken waren er een aantal mensen op dit forum die (terecht) zeiden van hé, is dat nou wel zo slim, is toch Chinese software.

Maar ik volg jullie!

Jammer van dat gedoe met Griekenland, wordt hij toch net weer eventjes duurder ;)

[ Voor 9% gewijzigd door Tommyboy_1908 op 16-02-2015 21:26 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • endless90
  • Registratie: Februari 2007
  • Laatst online: 21-04 21:38
Ik ben op zoek naar een selfie stick die zowel met een iPhone 6 als een Windows Phone werkt? Bestaat zoiets?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • O88088
  • Registratie: Februari 2011
  • Nu online
M'n aantal bestellingen is weer behoorlijk opgelopen; sleutelhangers, Google Cardboard kit, LED lampjes, Xiaomi zakje, zonnebril, stropdas (:+) en nog wat kleine prulletjes. Ik ben benieuwd hoe het met de post gaat komende periode. Het scheelt in ieder geval wel dat de termijn voor geschillen bij PayPal verlengd is.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • 0Burner0
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 23-04 23:09
Iemand ervaring met een WIFI Harddisk die ook met ios werkt.

Waar ik hem voornamelijk wil voor gebruiken is om filmpjes van te streamen in de auto/vakantie.

Kwam zelf deze tegen, maar wil liever iets meer uitgeven dan iets kopen wat net niet werkt of een slechte accu heeft.

Edit: Oh en het liefst 1 waar een harddisk in kan.

[ Voor 5% gewijzigd door 0Burner0 op 16-02-2015 21:51 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bottom line
  • Registratie: December 2013
  • Laatst online: 14:33
Dotto schreef op maandag 16 februari 2015 @ 21:27:
Ik ben op zoek naar een selfie stick die zowel met een iPhone 6 als een Windows Phone werkt? Bestaat zoiets?
Ja dit bestaat

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rdegoede
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 27-02 13:38
0Burner0 schreef op maandag 16 februari 2015 @ 21:49:
Iemand ervaring met een WIFI Harddisk die ook met ios werkt.

Waar ik hem voornamelijk wil voor gebruiken is om filmpjes van te streamen in de auto/vakantie.

Kwam zelf deze tegen, maar wil liever iets meer uitgeven dan iets kopen wat net niet werkt of een slechte accu heeft.

Edit: Oh en het liefst 1 waar een harddisk in kan.
ik heb deze : http://www.banggood.com/W...IEEE802_11n-p-945877.html
Stroom krijgt ie bij mij via een 10400Mah Xiaomi en dan via usb een usbstick of externe harde schijf.

Streamen werkt perfect met Android icm ES file explorer, onderweg van alles backuppen via wifi werkt ook super.
Over Appels kan ik niks zeggen, maar volgens de plaatjes compatible

( je heb net de flashdeal gemist, even geduld en hij komt vast wel weer voor 10-15 euro langs )

[ Voor 4% gewijzigd door Rdegoede op 16-02-2015 23:11 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FunFair
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 16:14
Misschien een beetje vreemd voor tweakers, maar ik ben aangenaamd verrast over dit spul.

Het is een soort zwarte gel wat je op je gezicht moet smeren, late uitdrogen, en dan er weer af trekken. Alle mee-eters en puntjes worden er dan ook uitgetrokken. Een beetje zoals die neusstrips van Nivea, maar dan ook voor je voorhoofd. Geen idee of dit soort producten ook op de Nederlandse markt zijn.

Heb alleen een beetje een zorg over of het wel echt goed is voor de huid. Het doet wat het moet doen, poriën schoonmaken, maar wat doet het nog meer? Je ziet ook soortgelijke producten, maar daar staat 'whitening' bij... stoppen ze daar dan bleekmiddel in? Goed uitkijken en reviews lezen dus.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • slommer
  • Registratie: April 2010
  • Laatst online: 25-04 15:34
Ik had op aliexpres wat lantaarns besteld voor de friday night skate.
Maar moet ik me na deze melding zorgen gaan maken over de levering?
Ze zijn net binnen gekomen. en dat binnen 2 weken. Erg netjes dus.
Vrijdag ff testen en als ze bevallen nog een paar setjes kopen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Herr Flicker
  • Registratie: Januari 2007
  • Laatst online: 23-04 15:47
FunFair schreef op dinsdag 17 februari 2015 @ 10:37:
Misschien een beetje vreemd voor tweakers, maar ik ben aangenaamd verrast over dit spul.

Het is een soort zwarte gel wat je op je gezicht moet smeren, late uitdrogen, en dan er weer af trekken. Alle mee-eters en puntjes worden er dan ook uitgetrokken. Een beetje zoals die neusstrips van Nivea, maar dan ook voor je voorhoofd. Geen idee of dit soort producten ook op de Nederlandse markt zijn.

Heb alleen een beetje een zorg over of het wel echt goed is voor de huid. Het doet wat het moet doen, poriën schoonmaken, maar wat doet het nog meer? Je ziet ook soortgelijke producten, maar daar staat 'whitening' bij... stoppen ze daar dan bleekmiddel in? Goed uitkijken en reviews lezen dus.
Haha bleekmiddel in whitening producten :D. No way.
Maar aziatische mensen in het algemeen willen niets liever dan een blanke huid. Ik heb bijna 2 jaar in Thailand gewoond en daar zit ook alles vol met whitening. Ik kreeg er jeuk van (per ongeluk een keer gebruikt als douchegel)

Over dat 'zwarte spul'. Ik denk dat het niet supergezond is. Ik zou afraden om dit elke dag of wekelijks te doen. 1x in de 3 a 4 week zou beter zijn. En als je daarna een droge huid hebt kan je bijv. wat babyolie over je gezicht smeren.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Luke-san
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 24-04 21:00
Rdegoede schreef op maandag 16 februari 2015 @ 23:10:
[...]

ik heb deze : http://www.banggood.com/W...IEEE802_11n-p-945877.html
Stroom krijgt ie bij mij via een 10400Mah Xiaomi en dan via usb een usbstick of externe harde schijf.

Streamen werkt perfect met Android icm ES file explorer, onderweg van alles backuppen via wifi werkt ook super.
Over Appels kan ik niks zeggen, maar volgens de plaatjes compatible

( je heb net de flashdeal gemist, even geduld en hij komt vast wel weer voor 10-15 euro langs )
Ziet er iets interessants uit om mee te pakken op reis.
Enig idee welke snelheden je haalt lees/schrijf?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JT
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 15:58

JT

VETAK y0

FunFair schreef op dinsdag 17 februari 2015 @ 10:37:
Misschien een beetje vreemd voor tweakers, maar ik ben aangenaamd verrast over dit spul.

Het is een soort zwarte gel wat je op je gezicht moet smeren, late uitdrogen, en dan er weer af trekken. Alle mee-eters en puntjes worden er dan ook uitgetrokken. Een beetje zoals die neusstrips van Nivea, maar dan ook voor je voorhoofd. Geen idee of dit soort producten ook op de Nederlandse markt zijn.

Heb alleen een beetje een zorg over of het wel echt goed is voor de huid. Het doet wat het moet doen, poriën schoonmaken, maar wat doet het nog meer? Je ziet ook soortgelijke producten, maar daar staat 'whitening' bij... stoppen ze daar dan bleekmiddel in? Goed uitkijken en reviews lezen dus.
Je weet niet wat het op middellange tot lange termijn met je huid doet, daar is 0 controle op...nee, dat soort dingen haal ik never nooit niet uit Azie.

3600wp string @ 115° oost | 825wp panelen/750wp micro's @ 13°/115° oost | 1475wp panelen / 1250wp micro's @ 27°/205° graden zuid
Ecodan warmtepomp
Repo's: HA-Solar-control | HA-heatpump-planning


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Medione1210
  • Registratie: April 2009
  • Laatst online: 03-12-2024
FunFair schreef op dinsdag 17 februari 2015 @ 10:37:
Misschien een beetje vreemd voor tweakers, maar ik ben aangenaamd verrast over dit spul.

Het is een soort zwarte gel wat je op je gezicht moet smeren, late uitdrogen, en dan er weer af trekken. Alle mee-eters en puntjes worden er dan ook uitgetrokken. Een beetje zoals die neusstrips van Nivea, maar dan ook voor je voorhoofd. Geen idee of dit soort producten ook op de Nederlandse markt zijn.

Heb alleen een beetje een zorg over of het wel echt goed is voor de huid. Het doet wat het moet doen, poriën schoonmaken, maar wat doet het nog meer? Je ziet ook soortgelijke producten, maar daar staat 'whitening' bij... stoppen ze daar dan bleekmiddel in? Goed uitkijken en reviews lezen dus.
Operation blackhead >:)

Lijkt wel siliconenkit...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • user001
  • Registratie: Juni 2011
  • Niet online
Anoniem: 483276 schreef op maandag 16 februari 2015 @ 12:05:
[...]

Dat is als straf voor het sluiten van het topic! :P

Iemand nog een tip voor een leuk geprijsde usb 3.0 hdd enclosure? Kan er best wat vinden maar zijn allemaal €8-10+ en hoop eigenlijk dat het nog wat goedkoper kan. :)
Ik ben erg tevreden over deze: (Ik heb ook al 2 Orico HDD enclosures gehad, maar die werkten niet goed)
http://www.lightinthebox....ebook-laptop_p691771.html
De prijs is met ongeveer $9,80 (inclusief verzendkosten) veel hoger dan je vroeg, maar bij Lightinthebox krijg je op regelmatige basis een $5 couponcode. Gewoon wat wachten dus! :)
Blijkbaar wordt deze nu verzonden vanuit Polen (minder dan een week verzendtijd). Dat was nog niet het geval toen ik 'm kocht.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Emrulez
  • Registratie: November 2008
  • Laatst online: 24-06-2024
Iemand zoiets ergens tegengekomen?

Afbeeldingslocatie: http://www.ainex.jp/img/regular/adv-111_f.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ronaldlokers
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 08-09-2024
Vandaag de charge doctor (http://www.ebay.com/itm/261562137181) die in het verwijderde topic vermeld werd binnen gehad. Dat ding is maar 5 dagen onderweg geweest, stond ik toch wel even van te kijken. Zeker zo net voor het Chinees Nieuwjaar!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Plato112
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 15-04 14:26

Plato112

Da is toch nie normaal!

Wat is het eigenlijk?
Op de gok zeg ik een schakelaar om een usb gadget mee aan/uit te zetten zonder het te hoeven verwijderen, maar zeker weten doe ik het niet.

Speed limits are like herpes.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Emrulez
  • Registratie: November 2008
  • Laatst online: 24-06-2024
Plato112 schreef op dinsdag 17 februari 2015 @ 14:13:
[...]

Wat is het eigenlijk?
Op de gok zeg ik een schakelaar om een usb gadget mee aan/uit te zetten zonder het te hoeven verwijderen, maar zeker weten doe ik het niet.
Het is een schakelaar om een aangesloten USB apparaat aan/uit te zetten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • groggy
  • Registratie: April 2004
  • Niet online
0Burner0 schreef op maandag 16 februari 2015 @ 21:49:
Iemand ervaring met een WIFI Harddisk die ook met ios werkt.

Waar ik hem voornamelijk wil voor gebruiken is om filmpjes van te streamen in de auto/vakantie.

Kwam zelf deze tegen, maar wil liever iets meer uitgeven dan iets kopen wat net niet werkt of een slechte accu heeft.

Edit: Oh en het liefst 1 waar een harddisk in kan.
Ik heb deze http://www.intenso.de/pro...ie=29&&produkt=1357297608 werkt uitstekend met Apple en Android.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • cypher21
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 01-11-2024
Ik heb een tijdje geleden via Aliexpress een 3rd party Wii U Pro controller gekocht.
Deze is vorige woensdag (11-2) bezorgd. Weinig tijd dus kon vrijdag de controller pas uitproberen. Het linker pookje werkte niet goed.
Meteen contact opgenomen met de verkoper, filmpje erbij gevoegd e.d.
Gisterochtend hem nog maar eens gemailt of er nog wat aan gedaan wordt, en nu reageert hij:
2015-02-16 19:18:18
hello friend , because the factory off work now . they took the Chinese spring festival . i can't check the item for you now .we begin Chinese spring festival from Feb.18.2015 to Feb.24,2015. Starting work on Feb.25,2015.
Helaas eindigt mijn Purchase Protection over 16hours 38minutes 20seconds...
Toch maar een dispute openen

"me" is geen bezittelijk voornaamwoord! Terug naar de basisschool!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 483276

user001 schreef op dinsdag 17 februari 2015 @ 13:35:
[...]

Ik ben erg tevreden over deze: (Ik heb ook al 2 Orico HDD enclosures gehad, maar die werkten niet goed)
http://www.lightinthebox....ebook-laptop_p691771.html
De prijs is met ongeveer $9,80 (inclusief verzendkosten) veel hoger dan je vroeg, maar bij Lightinthebox krijg je op regelmatige basis een $5 couponcode. Gewoon wat wachten dus! :)
Blijkbaar wordt deze nu verzonden vanuit Polen (minder dan een week verzendtijd). Dat was nog niet het geval toen ik 'm kocht.
Ik zie een prijs van €5,45 staan. Voor die prijs vanavond maar even bestellen. Bedankt voor de tip! :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • user001
  • Registratie: Juni 2011
  • Niet online
Anoniem: 483276 schreef op dinsdag 17 februari 2015 @ 15:18:
[...]

Ik zie een prijs van €5,45 staan. Voor die prijs vanavond maar even bestellen. Bedankt voor de tip! :)
Inderdaad, maar ze rekenen meestal nog een 'absurd' (naar Chinese normen) bedrag aan verzendkosten.
Maar met de regelmatige $5 krediet van hen zou je het wel moeten kunnen kopen voor minder dan €5.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 483276

user001 schreef op dinsdag 17 februari 2015 @ 15:25:
[...]

Inderdaad, maar ze rekenen meestal nog een 'absurd' (naar Chinese normen) bedrag aan verzendkosten.
Maar met de regelmatige $5 krediet van hen zou je het wel moeten kunnen kopen voor minder dan €5.
Ohja nu zie ik het, €8,95 inclusief. Geen gratis verzending, dat ben ik niet gewend in China. XD dan maar ff wachten op het gratis tegoed. :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Er_Damn
  • Registratie: Maart 2009
  • Laatst online: 01:06
cypher21 schreef op dinsdag 17 februari 2015 @ 15:00:
Ik heb een tijdje geleden via Aliexpress een 3rd party Wii U Pro controller gekocht.
Deze is vorige woensdag (11-2) bezorgd. Weinig tijd dus kon vrijdag de controller pas uitproberen. Het linker pookje werkte niet goed.
Meteen contact opgenomen met de verkoper, filmpje erbij gevoegd e.d.
Gisterochtend hem nog maar eens gemailt of er nog wat aan gedaan wordt, en nu reageert hij:

[...]


Helaas eindigt mijn Purchase Protection over 16hours 38minutes 20seconds...
Toch maar een dispute openen
Ter info, ze hebben ook de mogelijkheid om de purchase protection te verlengen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • cypher21
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 01-11-2024
Uxstyle schreef op dinsdag 17 februari 2015 @ 15:48:
[...]


Ter info, ze hebben ook de mogelijkheid om de purchase protection te verlengen.
klopt heb ik gister ook gevraagd als reactie op zijn mail, maar nog geen reactie van zijn kant...

"me" is geen bezittelijk voornaamwoord! Terug naar de basisschool!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kenzi
  • Registratie: Oktober 2009
  • Niet online

Kenzi

Scientia potentia est

cypher21 schreef op dinsdag 17 februari 2015 @ 15:51:
[...]

klopt heb ik gister ook gevraagd als reactie op zijn mail, maar nog geen reactie van zijn kant...
het is CNY, die reactie ga je deze week niet krijgen :D
JT schreef op dinsdag 17 februari 2015 @ 11:21:
[...]

Je weet niet wat het op middellange tot lange termijn met je huid doet, daar is 0 controle op...nee, dat soort dingen haal ik never nooit niet uit Azie.
Vrijwel alle makeup en beauty producten hier in China die een beetje respectable zijn komen uit Japan en Korea. Daar kan je perfect goedkope beauty middelen vandaan halen en is de controle gewoon goed.
Sasa.com bijvoorbeeld is gewoon goed. (je breekt je nek over de Sasa's in HK _/-\o_ )

[ Voor 19% gewijzigd door Kenzi op 17-02-2015 16:24 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • O88088
  • Registratie: Februari 2011
  • Nu online
Vandaag toevallig alle drie de bestellingen die ik de 5e had gedaan ontvangen. Ik voel me wel een beetje opgelicht door MITB:

Ik had dit besteld: Afbeeldingslocatie: http://miniimg4.rightinthebox.com/images/384x384/201404/jxbfgk1398736429074.jpg
In werkelijkheid was het dit:
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/Z5TD5oh.jpg
Ik had ze wat groter verwacht eigenlijk.
Maar het was gratis dus ik ga er geen probleem van maken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mark-k
  • Registratie: Augustus 2011
  • Laatst online: 14:56

mark-k

AKA markkNL

Ronald8 schreef op dinsdag 17 februari 2015 @ 17:56:
Vandaag toevallig alle drie de bestellingen die ik de 5e had gedaan ontvangen. Ik voel me wel een beetje opgelicht door MITB:

Ik had dit besteld: [afbeelding]
In werkelijkheid was het dit:
[afbeelding]
Ik had ze wat groter verwacht eigenlijk.
Maar het was gratis dus ik ga er geen probleem van maken.
Wat stond erbij dat het had moeten zijn? Als het 'necklace' was dan ga je toch problemen met ademen krijgen gok ik :9

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • remcoboy1479
  • Registratie: Augustus 2010
  • Laatst online: 21-04 11:33
mark-k schreef op dinsdag 17 februari 2015 @ 17:59:
[...]


Wat stond erbij dat het had moeten zijn? Als het 'necklace' was dan ga je toch problemen met ademen krijgen gok ik :9
EDC stalen ring Outdoor Keychian 2 stuks
Afmetingen (cm) 8*6*1

Ligt niet aan MITB dus.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mark-k
  • Registratie: Augustus 2011
  • Laatst online: 14:56

mark-k

AKA markkNL

remcoboy1479 schreef op dinsdag 17 februari 2015 @ 18:01:
[...]

EDC stalen ring Outdoor Keychian 2 stuks
Afmetingen (cm) 8*6*1

Ligt niet aan MITB dus.
Nou, n eurostuk is niet echt gelijk aan 8*6cm he...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • murat078
  • Registratie: November 2014
  • Laatst online: 27-01-2021
*knip*

[ Voor 98% gewijzigd door Perkouw op 18-02-2015 09:07 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • 0Burner0
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 23-04 23:09
0Burner0 schreef op maandag 16 februari 2015 @ 21:49:
Iemand ervaring met een WIFI Harddisk die ook met ios werkt.

Waar ik hem voornamelijk wil voor gebruiken is om filmpjes van te streamen in de auto/vakantie.

Kwam zelf deze tegen, maar wil liever iets meer uitgeven dan iets kopen wat net niet werkt of een slechte accu heeft.

Edit: Oh en het liefst 1 waar een harddisk in kan.
Denk dat ik voor deze ga:

http://www.kingston.com/en/wireless/wireless_readers#mlwg2

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Plato112
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 15-04 14:26

Plato112

Da is toch nie normaal!

Emrulez schreef op dinsdag 17 februari 2015 @ 14:31:
[...]


Het is een schakelaar om een aangesloten USB apparaat aan/uit te zetten.
http://www.ebay.com/itm/U...ain_0&hash=item5d5466cf67
Is dan wel met een snoertje, maar vervult dezelfde functie.

Speed limits are like herpes.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • lithoijen
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 15:38
Even een vraag mbt jullie ervaring met betrekking tot aankopen in China met een wat hoger prijskaartje als dat van de meeste gadgets die hier besproken worden. Ik overweeg de aanschaf van een systeem camera, namelijke onderstaande:

Fujifilm X-T1

Nu vind ik op internet overwegend positieve beoordelingen over de winkel waar ik overweeg deze aanschaf te doen (onestop-digital.com). Ze adverteren dat hun prijzen inclusief de douane en verzendkosten zijn. Nadeel is de garantie van 1 jaar t.o.v. de normale garantie van 2 jaar in Europa. Maar gezien het prijsverschil kan ik daar wel mee leven.

Wel ben ik bang voor een D.O.A. met al het gezeik van dien, of andere dingen die ik misschien over het hoofd zie. Iemand hier misschien ervaring met deze of vergelijkbare winkels?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Don Roberto
  • Registratie: Juni 2011
  • Laatst online: 26-04 17:23
lithoijen schreef op dinsdag 17 februari 2015 @ 20:19:
Even een vraag mbt jullie ervaring met betrekking tot aankopen in China met een wat hoger prijskaartje als dat van de meeste gadgets die hier besproken worden. Ik overweeg de aanschaf van een systeem camera, namelijke onderstaande:

Fujifilm X-T1

Nu vind ik op internet overwegend positieve beoordelingen over de winkel waar ik overweeg deze aanschaf te doen (onestop-digital.com). Ze adverteren dat hun prijzen inclusief de douane en verzendkosten zijn. Nadeel is de garantie van 1 jaar t.o.v. de normale garantie van 2 jaar in Europa. Maar gezien het prijsverschil kan ik daar wel mee leven.

Wel ben ik bang voor een D.O.A. met al het gezeik van dien, of andere dingen die ik misschien over het hoofd zie. Iemand hier misschien ervaring met deze of vergelijkbare winkels?
Dit is meer een vraag voor het fotografie-topic. Als je daar een snelle zoekfunctie doet op Onestop kom je al een aantal keer de shop tegen. Ook in dit Fujifilm-topic wordt de shop genoemd. Lijkt me dus dat je het beter daar kan vragen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pinda powerrr
  • Registratie: Augustus 2010
  • Laatst online: 15:40

pinda powerrr

Slow down...

Dat is maf zeg, ik denk al een paar dagen " wat mis ik toch in myreact" is het dit topic, terwijl ik wist dat de oude weg was |:(

Afgelopen dagen weer wat diverse ledjes voor de auto binnen gekregen, lekker snel geleverd binnen twee weken. Slechts een bestelling moet nog binnen komen.
Bedenk ik me steeds om niet te gaan bestellen ivm nieuwjaar, was ik het vergeten en gisteren ook de USB meter gekocht van eBay. Kreeg wel status verzonden, maar moet nog maar zien wanneer die binnen gaat komen.

Waiting on the world to change


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kenhas
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 24-04 11:40
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/y0PhKF0.png

Moet toegeven dat ze nu wel beetje moeilijk maken :9

Google Translate geeft het volgende :Guangzhou terminal leave pay Airlines
Ik zou dus gokken dat de terminal in (betaald) verlof is.
Blijkbaar nemen ze het nieuwjaar ginder zeer serieus als er al een terminal in verlof gaat ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 483276

Ben trouwens ook nog op zoek naar een bay voor een optische drive uit een laptop. Heb al gezocht op kreten als: external optical drive bay. External bay for optical drive. enzovoorts maar heb nog niets kunnen vinden. Hoe noem je zoiets? XD (ervan uitgaande dat het überhaupt bestaat maar dat lijkt mij wel. :P)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tonger
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 10:20
Anoniem: 483276 schreef op woensdag 18 februari 2015 @ 10:41:
Ben trouwens ook nog op zoek naar een bay voor een optische drive uit een laptop. Heb al gezocht op kreten als: external optical drive bay. External bay for optical drive. enzovoorts maar heb nog niets kunnen vinden. Hoe noem je zoiets? XD (ervan uitgaande dat het überhaupt bestaat maar dat lijkt mij wel. :P)
Zoiets als dit? http://www.banggood.com/E...tical-Drive-p-915449.html

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 483276

Enclosure! Dat is het woord! Bedankt. :) * Anoniem: 483276 gaat weer verder jagen op zoek naar een wat lagere prijs

Volgens mij gaan daar overigens alleen kleintjes inpassen aan het gat waar je de dvd's in moet drukken te zien. :P (denk aan apple superdrive) en niet de standaard dingen met die knopjes op de zijkant. :P of zie ik dat verkeerd?

[ Voor 24% gewijzigd door Anoniem: 483276 op 18-02-2015 11:00 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tonger
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 10:20
Anoniem: 483276 schreef op woensdag 18 februari 2015 @ 10:58:
[...]

Enclosure! Dat is het woord! Bedankt. :) * Tonger gaat weer verder jagen op zoek naar een wat lagere prijs

Volgens mij gaan daar overigens alleen kleintjes inpassen aan het gat waar je de dvd's in moet drukken te zien. :P (denk aan apple superdrive) en niet de standaard dingen met die knopjes op de zijkant. :P of zie ik dat verkeerd?
Veel goedkoper dan deze zal het niet worden: http://www.buyincoins.com/item/42403.html

[ Voor 1% gewijzigd door gambieter op 18-02-2015 11:44 . Reden: referral verwijderd ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 483276

Thanks! Had hem zelf inmiddels ook al gevonden inderdaad. :) die maar ff bestellen. :)

Ziet er wat minder mooi uit maar dat boeit me niet. :P

[ Voor 9% gewijzigd door gambieter op 18-02-2015 11:44 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tommyboy_1908
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 08-12-2023
ronaldlokers schreef op dinsdag 17 februari 2015 @ 14:12:
Vandaag de charge doctor (http://www.ebay.com/itm/261562137181) die in het verwijderde topic vermeld werd binnen gehad. Dat ding is maar 5 dagen onderweg geweest, stond ik toch wel even van te kijken. Zeker zo net voor het Chinees Nieuwjaar!
Ook hier is hij gisteren al binnen gekomen na 5 dagen! Is toch een klein record. Zal je altijd zien, degene waarvan het je niet uit maakt wanneer ze binnen komen heb je het snelst binnen! De items waar je op wacht lijken wat langer onderweg te zijn.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kenzi
  • Registratie: Oktober 2009
  • Niet online

Kenzi

Scientia potentia est

Kenhas schreef op woensdag 18 februari 2015 @ 09:36:
[afbeelding]

Moet toegeven dat ze nu wel beetje moeilijk maken :9

Google Translate geeft het volgende :Guangzhou terminal leave pay Airlines
Ik zou dus gokken dat de terminal in (betaald) verlof is.
Blijkbaar nemen ze het nieuwjaar ginder zeer serieus als er al een terminal in verlof gaat ;)
Google Translate is nou niet echt serieus te nemen bij het vertalen van Chinees. Het mist 9 van de 10 keer de verbindingen tussen karakters.
Op de terminal wordt gewoon doorgewerkt, ze stoppen echt niet met vliegen :)
En betaald verlof kennen ze hier niet...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hendrikje1
  • Registratie: Augustus 2012
  • Niet online
Me Xiaomi aluminium muismat gisteren mogen ontvangen van DX. Wat is 'ie mooooooi _/-\o_

Nu de andere 2 nog, zijn me kennissen ook weer blij.

De foto's:

Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/4U1JPSDm.jpg
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/UmdgedRm.jpg

[ Voor 60% gewijzigd door Hendrikje1 op 18-02-2015 12:38 . Reden: Foto's toegevoegd ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bottom line
  • Registratie: December 2013
  • Laatst online: 14:33
Hendrikje1 schreef op woensdag 18 februari 2015 @ 12:22:
Me Xiaomi aluminium muismat gisteren mogen ontvangen van DX. Wat is 'ie mooooooi _/-\o_

Nu de andere 2 nog, zijn me kennissen ook weer blij.
Fotoooo

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ronaldlokers
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 08-09-2024
Vandaag een pakketje ontvangen met maar 1 van de 3 items die ik tegelijk besteld heb bij dezelfde koper. Is dat een normale gang van zaken bij Chinese verkopers? Die andere 2 items hadden namelijk met gemak in de verpakking erbij gepast.

Op de verpakking staat ook alleen het ontvangen item beschreven, dus ik ga er maar even vanuit dat ze alles los versturen. Alleen wel een beetje raar met die al absurd lage prijzen 8)7

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 483276

ronaldlokers schreef op woensdag 18 februari 2015 @ 12:37:
Vandaag een pakketje ontvangen met maar 1 van de 3 items die ik tegelijk besteld heb bij dezelfde koper. Is dat een normale gang van zaken bij Chinese verkopers? Die andere 2 items hadden namelijk met gemak in de verpakking erbij gepast.

Op de verpakking staat ook alleen het ontvangen item beschreven, dus ik ga er maar even vanuit dat ze alles los versturen. Alleen wel een beetje raar met die al absurd lage prijzen 8)7
Misschien is dat zelfs wel goedkoper. :P dat ze op lage gewichten zo'n lage prijs krijgen dat het goedkoper is om 3 verpakkingen met een laag gewicht te sturen dan een met een hoger gewicht. Of heeft het met import kosten te maken? Dat de totale order boven de €22 ligt maar elk afzonderlijke item niet? Dan is het gewoon goede service. :P

[ Voor 9% gewijzigd door Anoniem: 483276 op 18-02-2015 12:43 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nemesls
  • Registratie: Juni 2011
  • Laatst online: 01-03 12:09
Hendrikje1 schreef op woensdag 18 februari 2015 @ 12:22:
Me Xiaomi aluminium muismat gisteren mogen ontvangen van DX. Wat is 'ie mooooooi _/-\o_

Nu de andere 2 nog, zijn me kennissen ook weer blij.

De foto's:

[afbeelding]
[afbeelding]
Wooh dat ziet er nice uit, waar heb je die besteld?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • exelletor
  • Registratie: Mei 2011
  • Laatst online: 14:40
nemesls schreef op woensdag 18 februari 2015 @ 12:52:
[...]

Wooh dat ziet er nice uit, waar heb je die besteld?
Hmm, waar zou die hem nou besteld hebben? ;)

spoiler:
DX?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Garyu
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 11:29

Garyu

WW

ronaldlokers schreef op woensdag 18 februari 2015 @ 12:37:
Vandaag een pakketje ontvangen met maar 1 van de 3 items die ik tegelijk besteld heb bij dezelfde koper. Is dat een normale gang van zaken bij Chinese verkopers? Die andere 2 items hadden namelijk met gemak in de verpakking erbij gepast.

Op de verpakking staat ook alleen het ontvangen item beschreven, dus ik ga er maar even vanuit dat ze alles los versturen. Alleen wel een beetje raar met die al absurd lage prijzen 8)7
Ik zou wel even navragen - ze vergeten ook weleens om dingen op te sturen. Misschien afhankelijk van de verkoper, maar ik heb de laatste keren wel een verzendbevestiging gekregen, waarin stond dat ze een pakje met X,en Y verstuurd hadden, en later een bevestiging dat pakje met inhoud Z verstuurd werd.

It's Difficult to Make Predictions - Especially About the Future


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • psycoxl
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 27-02 19:09
Vandaag een goede ervaring met miniinthebox box gehad. Had een gopro selfiestick en een gopro hoesje besteld. Met die kortingscode van 10 euro korting. Maar dat hoesje Is gemaakt voor de oude gopro 1 en 2 want hij Is veel te groot. Dus ik had een negatieve beoordeling achtergelaten. Nu krijg ik het hele bedrag terug gestort. Daardoor krijg ik alles gratis. Omdat ze de korting niet meerekenen.

O ja het was er ook al met 2 weken. :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ronaldlokers
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 08-09-2024
Anoniem: 483276 schreef op woensdag 18 februari 2015 @ 12:42:
[...]

Misschien is dat zelfs wel goedkoper. :P dat ze op lage gewichten zo'n lage prijs krijgen dat het goedkoper is om 3 verpakkingen met een laag gewicht te sturen dan een met een hoger gewicht. Of heeft het met import kosten te maken? Dat de totale order boven de €22 ligt maar elk afzonderlijke item niet? Dan is het gewoon goede service. :P
Het is bij elkaar voor 7 dollar en die andere 2 items wegen geen drol (wat elektronica componentjes en weerstanden. Misschien uit een ander warehouse dan? Heb in ieder geval gevraagd hoe het zit maar daar zal ik ivm CNY niet snel antwoord op krijgen.

Heb er ook wel vertrouwen in, alleen wel een beetje raar, had alles in 1x verwacht

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 483276

ronaldlokers schreef op woensdag 18 februari 2015 @ 13:51:
[...]


Het is bij elkaar voor 7 dollar en die andere 2 items wegen geen drol (wat elektronica componentjes en weerstanden. Misschien uit een ander warehouse dan? Heb in ieder geval gevraagd hoe het zit maar daar zal ik ivm CNY niet snel antwoord op krijgen.

Heb er ook wel vertrouwen in, alleen wel een beetje raar, had alles in 1x verwacht
Ander warehouse verwacht ik dan inderdaad. Heb je ook 2 verzendbevestigingen gehad of maar 1?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dodge_911
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

dodge_911

test wel 'ns wat

(overleden)
Xiaoyi users die 3rd party software gebruiken voor het bekijken van de RTSP:// streams :
NIET UPGRADEN NAAR DE NIEUWE FIRMWARE !!
Deze 'breekt' het achterpoortje voor de RTSP-streams, waarschijnlijk door gebruik van een login/pwd die niet gedocumenteerd is.
Heb je al ge-upgrade en wil je terug naar de oude firmware, dan biedt deze thread op MIUI soelaas.

:: Not an expert, but I play one on YouTube :: Dodgereviews @ Youtube ::


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LearnDriver
  • Registratie: Januari 2006
  • Laatst online: 25-04 11:02
ronaldlokers schreef op dinsdag 17 februari 2015 @ 14:12:
Vandaag de charge doctor (http://www.ebay.com/itm/261562137181) die in het verwijderde topic vermeld werd binnen gehad. Dat ding is maar 5 dagen onderweg geweest, stond ik toch wel even van te kijken. Zeker zo net voor het Chinees Nieuwjaar!
Gisteren ook de mijne binnen gekregen. Lijkt wel of de turbo er op zit in China vlak voor CNY, andere bestelling van DX was vandaag ook binnen een week binnen.

So far doen de korte kabels van Xiaomi het het beste met volle 2.0A (die bij de 5000mah batterij zat en de http://www.dx.com/p/xiaom...-orange-white-15cm-369125, de Nilkin kabel blijft hier op 1.45A hangen :P Waarschijnlijk zal de lengte er iets mee te maken hebben ;)

[ Voor 0% gewijzigd door gambieter op 18-02-2015 16:38 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pinda powerrr
  • Registratie: Augustus 2010
  • Laatst online: 15:40

pinda powerrr

Slow down...

Klein WTF momentje:

Had twee telefoonhoesjes besteld, beide op zelfde dag gekocht, beide zelfde dag verzonden, wel verschillende verkopers. Gisteren kwam de postbode en schoof zo de envelop met een hoesje daarin naar binnen. Vandaag komt de pakketbezorger (!!!!) aanbellen met exact zo'n zelfde envelop met het andere hoesje 8)7

Twee dezelfde enveloppen (free shipping natuurlijk) en op verschillende wijze bezorgt, volgens mij doet TNT in het sorteercentrum af en toe ook maar iets, zolang het maar de deur uit gaat.

Overigens...wel binnen twee weken binnen d:)b

Owja en een leuke oudjaarsdag gewenst voor de Chinezen onder ons :+

Waiting on the world to change


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kenhas
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 24-04 11:40
Kenzi schreef op woensdag 18 februari 2015 @ 11:33:
[...]


Google Translate is nou niet echt serieus te nemen bij het vertalen van Chinees. Het mist 9 van de 10 keer de verbindingen tussen karakters.
Op de terminal wordt gewoon doorgewerkt, ze stoppen echt niet met vliegen :)
En betaald verlof kennen ze hier niet...
En wat zou er dan staan ? Ik lees de vertaling anders als "verlaat terminal" maar denk niet dat het al drie dagen in de lucht hangt.

Aan de andere kant ook niet echt belangrijk. Zal wel opeens in een voor mij leesbare taal staan als het eenmaal china verlaten heeft

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hendrikje1
  • Registratie: Augustus 2012
  • Niet online
nemesls schreef op woensdag 18 februari 2015 @ 12:52:
[...]

Wooh dat ziet er nice uit, waar heb je die besteld?
Dat staat in me vorige bericht: Bij DX. Beide varianten zijn op voorraad op dit moment.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Garfieldtjuh
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 26-04 23:54
banggood 10%korting :-)

code: ht10

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • fifa4ever
  • Registratie: Juni 2013
  • Laatst online: 16-04 15:03
Bedankt! Gebruit voor de witte pistons V2. Deze waren wel echt toch op BG?
Sorry kan niet meer terug kijken in de Posts, want dit is vast wel eens gemeld

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • exelletor
  • Registratie: Mei 2011
  • Laatst online: 14:40
fifa4ever schreef op woensdag 18 februari 2015 @ 19:16:
[...]


Bedankt! Gebruit voor de witte pistons V2. Deze waren wel echt toch op BG?
Sorry kan niet meer terug kijken in de Posts, want dit is vast wel eens gemeld
Ik zie de zilveren/witte niet eens opstaan op BG. Heb je misschien een linkje?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hendrikje1
  • Registratie: Augustus 2012
  • Niet online
exelletor schreef op woensdag 18 februari 2015 @ 20:28:
[...]


Ik zie de zilveren/witte niet eens opstaan op BG. Heb je misschien een linkje?
Volgens mij zijn deze het.

Of deze, dat kan ook nog. Hier heb je de keus uit goud en zilver/wit.

[ Voor 20% gewijzigd door Hendrikje1 op 18-02-2015 20:37 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SmiGueL
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 26-04 23:16
De browns zijn via ibuygou goedkoper dan BG. (momenteel in de Flash Sale voor $15.99) :)

Deze maar even bestellen. 8)

[ Voor 81% gewijzigd door SmiGueL op 18-02-2015 23:03 ]

Delidded 4770K 4.7GHz @ H220 || Gigabyte Z87X-UD4H || 16GB @ 2400MHz || Gigabyte GTX 760 || 2x128GB Samsung 830 @ RAID-0 & WD 3 TB || Iiyama XB2483HSU-B1 || Synology DS916+ 3x6TB + 120GB SSD Cache || Synology DS213+ 6TB backup


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pinokkia
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 13:15
fifa4ever schreef op woensdag 18 februari 2015 @ 19:16:
[...]


Bedankt! Gebruit voor de witte pistons V2. Deze waren wel echt toch op BG?
Sorry kan niet meer terug kijken in de Posts, want dit is vast wel eens gemeld
Zou je wel bij banggood bestellen? Mijn bestelling moest allang binnen zijn. :(

Voor alle tweakers. Ik ben een VROUW!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Plato112
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 15-04 14:26

Plato112

Da is toch nie normaal!

pinokkia schreef op woensdag 18 februari 2015 @ 23:35:
[...]

Zou je wel bij banggood bestellen? Mijn bestelling moest allang binnen zijn. :(
De kans dat dingen niet aankomen bestaat altijd als je in China besteld. Dat is niet iets waar maar één winkel problemen mee heeft.

Speed limits are like herpes.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 483276

Vandaag een of ander vliegtuig ding binnen gekregen wat ik helemaal niet besteld heb van Tinydeal. Mijn NAW gegevens stonden wel op de envelop. En heb geen openstaande orders staan bij Tinydeal. Iemand dat wel eens eerder gehad? Heb al een mailtje gestuurd naar Tinydeal maar daar gebeurd momenteel natuurlijk weinig. :P

  • pinda powerrr
  • Registratie: Augustus 2010
  • Laatst online: 15:40

pinda powerrr

Slow down...

Happy new year! :+

Afbeeldingslocatie: http://www.1stfortoys.co.uk/soft-toys-82/shaun-the-sheep-toys-6256-2823_medium.jpg

Waiting on the world to change


  • fifa4ever
  • Registratie: Juni 2013
  • Laatst online: 16-04 15:03
Hendrikje1 schreef op woensdag 18 februari 2015 @ 20:34:
[...]


Volgens mij zijn deze het.

Of deze, dat kan ook nog. Hier heb je de keus uit goud en zilver/wit.
Die 2e dus. http://www.banggood.com/O...r-SmartPhone-p-82744.html

Ach helaas als het wat langer duurt, dan wacht ik wel. Als ze maar echt zijn. Uiteindelijk met kortingscode 16 euro.

  • vinom
  • Registratie: Augustus 2009
  • Laatst online: 16:22
Damnit, echt 5 minuten geleden de Pistons besteld..de site gaf 6% korting met code 15BGSF. Kan je die coupons ook stacken? 16% korting dus ?:P

EDIT: Nope, kan niet :) Nu 1.20 korting i.p.v. 2 dollar. Kan me er niet druk over maken.

[ Voor 13% gewijzigd door vinom op 19-02-2015 11:15 ]


  • steven2
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 12-01 10:34
Op 10 feb een poe injector (http://www.banggood.com/1...-Networking-p-956566.html) en een 12V 1A poweradapter (http://www.banggood.com/D...r-LED-Strip-p-948163.html) besteld bij Banggood.
Net de poeinjector binnen gekregen. Postbezorger moest wel aanbellen van de briefzending paste niet door de brievenbus :)
Ik vraag mij alleen af hoe het zal gaan met de poweradapter. Deze past zeker niet door de brievenbus. Komt deze dan automatisch bij de pakketdienst van PostNL? En zit er nog veel verschil tussen cnsz en cngz magazijnen?

ASUS Sabertooth X79, Intel Core i7 3930@3800MHz, 16 GB DDR3 (G.Skill F3-17000CL9Q-16GBZ), XFX Radeon R9 290, Sound Blaster X-Fi XtremeMusic, 1x 256 GB Samsung 840 pro SSD, 1x 1 TB Samsung Spinpoint F3, 1 x 3 TB Seagate ST3000DM001

Pagina: 1 2 ... 180 Laatste

Dit topic is gesloten.

Let op:
Dit topic is WEL bedoeld voor:
* discussies over bestellingen bij Chinese webshops
* vragen en discussie over verzending, betaling, afhandeling en retourneren


Dit topic is NIET bedoeld voor:
* aankoopadvies of "welke moet ik kopen?"
* discussie over inbreuk te maken op het merkenrecht; dus GEEN namaak merkartikelen bespreken
* manieren om belasting te ontduiken
* import van verboden producten.
* "ik ook" posts, code-gebedel of inhoudsloze mededelingen.
* simpele vragen waarvan het antwoord al bekend is.
* statusupdates, deze mogen in China-shopping levertijdentopic