Het lijkt net alsof de fastfood ketens ook besmet raken... Ik was bij een nieuwe Burger King in Belgie...
Je komt binnen, en pal voor je neus 5 van die grote bestel-schermen. Daar begint de ergernis al. Het is super unresponsive, je zoekt je een ongeluk, eerst klikken dan pas de prijs zien (duuuur opverigens

) , allemaal dat soort zaken.
Dingen toevoegen kan zonder issue, dingen weglaten is geen optie.
Je rekent af op de terminal, moet een bordje pakken en dan komen ze het wel brengen. (I know is nu bijna overal zo)
"ineens" wordt er een tray bij je neergezet, en met 2 keer knipperen is die persoon ook weer vertrokken. Op de tray liggen lege bekers; of je die zelf even wilt gaan vullen bij de frisdrankautomaten. mooie machines, beetje lawaaiig en iedereen zit er met zijn jatten aan. (Net als bij de bestelzuilen)
4 miljoen mogelijkheden, en ondertussen moet je je eten achterlaten ergens op een tafeltje.
Ik kijk wat om me heen en het valt op dat er geen muziekje speelt, iedereen zit maar stilletjes voor zich uit te kijken, er is compleet 0 'buzz', en ik heb in totaal denk ik 18 sec iemand van het personeel gezien.
Wat een enorme treurnis is me dat zeg

Niemand lacht, geen vrolijkheid, serviceniveau -8, onpersoonlijke bende, afwezig personeel.
Dat was eens en nooit meer voor mij
Ik doe niet aan bijgeloof. Dat brengt ongeluk.