Van het weekend weer wat klusjes gedaan en wat irritante problemen opgelost.
Af en toe werkte mijn microfoon van mijn interphone niet tijdens het rijden.. Vriendin of vrienden hoorde mij opeens niet meer, terwijl ik de rest wel hoorde.
En af en toe gaf mijn Zumo 550 aan dat hij ontkoppeld was van de stroombron, en dat hij zou uitschakelen na 10 seconden, handig als je dat niet ziet tijdens het rijden, staat ie opeens uit.
Eerst de intercom..
Heb dit voorgelegd aan de winkel waar ik hem kocht, zij adviseerde mij de oortjes en microfoon te wisselen voor een nieuw setje. Ze wilde mij tegemoet komen door 50% korting/ 15 EU te geven.
Erg schappelijk en eens even zien of het oplost. Maar helaas, intercom bleef weigeren, alhoewel de veel plattere spekers wel de 15euro waard zijn. Deze vallen nu precies in de uitsparing die al aanwezig was in mijn helm (
Shark -r).
Anyways, dus nog even verder puzzelen, wanneer ik de intercom wisselde, wisselde ook de weigerende microfoon.. Eeee.. eureka. Het waren helemaal niet de microfoon of draadjes die het probleem waren. Het was mijn intercom die roet in het eten gooide, uiteindelijk is dat ook weer kostenloos opgelost, met een pufje contactspray.
Ook de Zumo vond de contactspray fijn. Contactpuntjes bij gebogen, schroefjes goed vast gedraaid en sindsdien niet meer voorgekomen. Zo rijdt het weer heerlijk, Fazertje kan - na een beurtje - de laatste 5k afwerken, en dan staat de teller op de 100.000.
[
Voor 20% gewijzigd door
_Apache_ op 12-04-2015 22:07
]